Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Εντάξει με χιούμορ το λες το "όποιος βιάζεται σκοντάφτει", αλλά μην είσαι σκληρή και άδικη με τον εαυτό σου, ούτε για αστείο, ειδικά αυτήν την περίοδο. Το καλύτερο που μπορούσες έκανες και είναι λογικό να βιάζεσαι και να θες όσο το δυνατόν πιο γρήγορα μωρό, όπως το θέλουν άπειρες γυναίκες (και άντρες). Και προφανώς με το στανιό δεν έρχεται, αλλά εντάξει αξίζουμε κι εμείς να έχουμε ψηλά το κεφάλι παρ'όλα τα χαστούκια και να ελπίζουμε ότι θα έρθει. Δε μπορώ άλλο να είμαι φοβισμένη, σαν ταπεινό χαμομηλάκι, κρατώντας όλο μικρό καλάθι. Η ατυχία μπορεί να μας κεράσει πολλές "ομορφιές", αλλά αυτό είναι ανεξάρτητο!

Όντως με χιούμορ το λέω κοριτσάκι μου! Και η αλήθεια είναι ότι θέλαμε πολύ να προσπαθήσουμε όσο γινόταν πιο γρήγορα! Φοβόμουν το χρόνο που περνάει... Με φόβισαν τα 5 χρόνια ελεύθερων (αλλά όχι ιδιαίτερα στοχευμένων) επαφών... Όλα ήταν και είναι τρομακτικά! Ήμουν παραπάνω από σίγουρη ότι αυτός ήταν ο σωστός τρόπος για να κατακτήσουμε το όνειρό μας και πλησιασαμε αρκετά μπορώ να πω! Ίσως και τώρα να βιάζομαι, αλλά έχεις δίκιο! Ίσως όλες αυτές οι ατυχίες να έγιναν για να μου αποδείξουν ότι ήμουν σε λάθος μονοπάτι.. Ίσως και όχι! Το σίγουρο είναι ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε! Θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας! Ολες και όλοι! Και θα τα καταφέρουμε! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! ??????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Να τη χαίρεστε! Αυτή είναι η Μάιλυ! Τη βρήκε μία φίλη μου στο δρόμο όταν ήταν περίπου 2 μηνών! Τώρα κοντεύουμε 6 χρονών! Και δεν ξέρω αν θα ακουστεί περίεργο, αλλά αλήθεια αν δεν ήταν αυτή θα είχαμε σαλτάρει! ????

Συμφωνώ απόλυτα!!και εμείς από 2 μηνών την έχουμε!! πραγματικά είναι απίστευτα τα σκυλιά και πόσο μας καταλαβαίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όντως με χιούμορ το λέω κοριτσάκι μου! Και η αλήθεια είναι ότι θέλαμε πολύ να προσπαθήσουμε όσο γινόταν πιο γρήγορα! Φοβόμουν το χρόνο που περνάει... Με φόβισαν τα 5 χρόνια ελεύθερων (αλλά όχι ιδιαίτερα στοχευμένων) επαφών... Όλα ήταν και είναι τρομακτικά! Ήμουν παραπάνω από σίγουρη ότι αυτός ήταν ο σωστός τρόπος για να κατακτήσουμε το όνειρό μας και πλησιασαμε αρκετά μπορώ να πω! Ίσως και τώρα να βιάζομαι, αλλά έχεις δίκιο! Ίσως όλες αυτές οι ατυχίες να έγιναν για να μου αποδείξουν ότι ήμουν σε λάθος μονοπάτι.. Ίσως και όχι! Το σίγουρο είναι ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε! Θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας! Ολες και όλοι! Και θα τα καταφέρουμε! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! ??????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κι εμείς έτσι λέμε, να προσπαθήσουμε όσο αντέξουμε και ο,τι γίνει! Εδώ ο άντρας μου το έχει πάρει τόσο ζεστά, που ενώ η ωορρηξία έπεφτε μέρα που επιστρέφαμε από ταξίδι και εγώ είχα το μυαλό μου στο να ετοιμάσω τα πράγματα στις βαλίτσες ?, εκείνος δεν το έβαλε κάτω, μου λέει θα έχουμε διπλή παράσταση σήμερα. Ματινέ στη Δανία, βραδινή στην Ελλάδα! χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συμφωνώ απόλυτα!!και εμείς από 2 μηνών την έχουμε!! πραγματικά είναι απίστευτα τα σκυλιά και πόσο μας καταλαβαίνουν!!

 Πραγματικά αστείρευτη αγάπη! ?????

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Κι εμείς έτσι λέμε, να προσπαθήσουμε όσο αντέξουμε και ο,τι γίνει! Εδώ ο άντρας μου το έχει πάρει τόσο ζεστά, που ενώ η ωορρηξία έπεφτε μέρα που επιστρέφαμε από ταξίδι και εγώ είχα το μυαλό μου στο να ετοιμάσω τα πράγματα στις βαλίτσες ?, εκείνος δεν το έβαλε κάτω, μου λέει θα έχουμε διπλή παράσταση σήμερα. Ματινέ στη Δανία, βραδινή στην Ελλάδα! χαχαχ

Χαχαχαχχαχ! Ωραίος ο σύζυγος! Κι ο δικός μου περιμένει πώς και πώς να συνέλθω από το χειρουργείο, να έρθουν οι βιταμίνες.... Το έχει ήδη πιάσει και δεν το ξέρω! Σιγουρακι το έχει! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η wild lavender είπε:

Κι εμείς έτσι λέμε, να προσπαθήσουμε όσο αντέξουμε και ο,τι γίνει! Εδώ ο άντρας μου το έχει πάρει τόσο ζεστά, που ενώ η ωορρηξία έπεφτε μέρα που επιστρέφαμε από ταξίδι και εγώ είχα το μυαλό μου στο να ετοιμάσω τα πράγματα στις βαλίτσες ?, εκείνος δεν το έβαλε κάτω, μου λέει θα έχουμε διπλή παράσταση σήμερα. Ματινέ στη Δανία, βραδινή στην Ελλάδα! χαχαχ

Ω ρε @wild lavender αυτααααα ειναι!!!!! Ετσι!!! καλα κανει ο ανθρωποςςςς !

Σεξακι ρε οπου σταθουμε και οπου βρεθουμε μονο αυτο θα μας κανει μανες!

@Geo2009 εγω νομιζω η δουλεια σου θα γινει με την τοσο καλη διαθεση του αντρα σου...αυτος πεισμωσε τωρα και πηρε τα πανω του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Ω ρε @wild lavender αυτααααα ειναι!!!!! Ετσι!!! καλα κανει ο ανθρωποςςςς !

Σεξακι ρε οπου σταθουμε και οπου βρεθουμε μονο αυτο θα μας κανει μανες!

@Geo2009 εγω νομιζω η δουλεια σου θα γινει με την τοσο καλη διαθεση του αντρα σου...αυτος πεισμωσε τωρα και πηρε τα πανω του....

Κι εγώ έτσι πιστεύω! Ανέβηκε η ομάδα! Για να δούμε τι θα δούμε?!?! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ έτσι πιστεύω! Ανέβηκε η ομάδα! Για να δούμε τι θα δούμε?!?! ??????

Χαχαχαχααχαχαχα τωρα θυμηθηκα τον δικο μου ...που μετα την αποβολη ο καημενος ηταν τοσο σιγουρος επειδη πηραμε και βιταμινες και με τη πρωτη φορα που ειχαμε επαφη μου λεει " εγω στο δωσα να ξες" εκλαψα...τους ποιανει μια αυτοπεποιθηση αλλο πραγμα βρε αδερφε...στη δικια μου περιπτωση ομως τα χαλαω εγω που το σκεφτομαι τοσο πολυ και αγχωνομαι ...γι αυτο κοιτα εσυ να μεινεις χαλαρη...εγω θα κανω τα τεστ ωορηξιας και αν αυτη τη φορα σας πω αγχωθηκα η πιεστηκα απτη δουλεια ρε σεις βριστε με αληθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχαχααχαχαχα τωρα θυμηθηκα τον δικο μου ...που μετα την αποβολη ο καημενος ηταν τοσο σιγουρος επειδη πηραμε και βιταμινες και με τη πρωτη φορα που ειχαμε επαφη μου λεει " εγω στο δωσα να ξες" εκλαψα...τους ποιανει μια αυτοπεποιθηση αλλο πραγμα βρε αδερφε...στη δικια μου περιπτωση ομως τα χαλαω εγω που το σκεφτομαι τοσο πολυ και αγχωνομαι ...γι αυτο κοιτα εσυ να μεινεις χαλαρη...εγω θα κανω τα τεστ ωορηξιας και αν αυτη τη φορα σας πω αγχωθηκα η πιεστηκα απτη δουλεια ρε σεις βριστε με αληθεια....

Χαχαχαχχαχ! Θεός! Κι ο δικός μου όλο τέτοια λέει! Γενικά είμαι χαλαρή, αλλά όσο περνάει ο καιρός γίνεται πιο δύσκολο! Μην ανησυχείς, αφού μου δίνεις το οκ, το μπινελίκι θα πάει σύννεφο! Κι από δω να ρίχνετε κορίτσια! Άμα δείτε να πέφτω δώστε πόνο! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Θεός! Κι ο δικός μου όλο τέτοια λέει! Γενικά είμαι χαλαρή, αλλά όσο περνάει ο καιρός γίνεται πιο δύσκολο! Μην ανησυχείς, αφού μου δίνεις το οκ, το μπινελίκι θα πάει σύννεφο! Κι από δω να ρίχνετε κορίτσια! Άμα δείτε να πέφτω δώστε πόνο! ??????

Ε ναι ρε φιλε πρεπει να στηριζουμε η μια την αλλη αλλα και να καντιλιαζουμε αμα ξεφευγει καμια γιατι ολες κοινο στοχο εχουμε....λοιπον περιμενε μη βιαζεσαι πεσεις...τωρα σε τι φαση εισαι? Εννοω ποσο καιρο περιορισμο εχεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ε ναι ρε φιλε πρεπει να στηριζουμε η μια την αλλη αλλα και να καντιλιαζουμε αμα ξεφευγει καμια γιατι ολες κοινο στοχο εχουμε....λοιπον περιμενε μη βιαζεσαι πεσεις...τωρα σε τι φαση εισαι? Εννοω ποσο καιρο περιορισμο εχεις???? 

Μια βδομάδα είπε να αποφύγουμε επαφές! Αλλά ένα έχω να σας πω! Από την εμβρυομεταφορά έχει πέσει νηστεία! Που θα πει πριν τις 3 Ιουλίου! 

Καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει έτσι?!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009

@Titika88 

Ας είναι τα αγόρια αισιόδοξα και αυτοπεποιθησάτα γιατί αλλιώς δε γίνεται δουλίτσα! ?

 

By the way, πού είναι η νέα εγκυμονούσα της παρέας να μας ευλογήσει;; Και η @Mantarini νομίζω είναι που μπαίνει και στέλνει καλά pregnant vibes κάθε τόσο, αλλά έχω καιρό να τη διαβάσω. Ελάτε κόρες, παλιές και νέες, μη μας ξεχνάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Μια βδομάδα είπε να αποφύγουμε επαφές! Αλλά ένα έχω να σας πω! Από την εμβρυομεταφορά έχει πέσει νηστεία! Που θα πει πριν τις 3 Ιουλίου! 

Καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει έτσι?!! ???????

Αχαχαχ, νηστεία λέει! Να αναστενάξουν οι σουμιέδες, λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η wild lavender είπε:

@Geo2009

@Titika88 

Ας είναι τα αγόρια αισιόδοξα και αυτοπεποιθησάτα γιατί αλλιώς δε γίνεται δουλίτσα! ?

 

By the way, πού είναι η νέα εγκυμονούσα της παρέας να μας ευλογήσει;; Και η @Mantarini νομίζω είναι που μπαίνει και στέλνει καλά pregnant vibes κάθε τόσο, αλλά έχω καιρό να τη διαβάσω. Ελάτε κόρες, παλιές και νέες, μη μας ξεχνάτε!

Θα συμφωνήσω φίλη μου! Πρέπει να είναι ανεβασμένα τα αγόρια μας! Ειδικά το δικό μου που οι κολυμβητές μας έχουν όλα τα στραβά μαζεμένα, πολύ τον χαίρομαι που είναι έτσι επιτέλους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η wild lavender είπε:

Αχαχαχ, νηστεία λέει! Να αναστενάξουν οι σουμιέδες, λοιπόν! 

Νηστεία και προσευχή! Άστα να πάνε! Θα πω το δεσπότη Παναγιώτη! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Αχαχαχ, νηστεία λέει! Να αναστενάξουν οι σουμιέδες, λοιπόν! 

Χαχαχαχαχαχαχα @Geo2009ευκαιρια να το κανεις οχι μονο για το μωρακι αλλα και γιατι σου ελειψε ο αντρας σου!!!! Καλα ε και αλλο θετικο αντε σε παρακαλω παρε τα πανω σου ...

Αντεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εεεεε ειμαι confused ...οπου να ναι γραφω απαντησεις , σας χανωωω μετα βλεπω οτι λετε και αλλα και μαλλον μου κοψανε παλι τα λαικ...σαμποταζ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλα εεεεε ειμαι confused ...οπου να ναι γραφω απαντησεις , σας χανωωω μετα βλεπω οτι λετε και αλλα και μαλλον μου κοψανε παλι τα λαικ...σαμποταζ

 

Χαχαχαχχαχ! Εμένα επανήλθαν τα λαικ! Θα κάνω οικονομία όμως γιατί θα μου χρειαστούν έτσι όπως σας βλέπω! Αντε να ανεβαίνουμε σιγά σιγά! 

Πολύ σας ευχαριστώ! Μου αλλάξατε τη διάθεση! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Περιμενουμε την ιδια μερα !!! Με το καλο να εχουμε θετικα νεα !!! ??

Μακαρι αν κ γω δεν περιμενω πολλα αυτον τον μηνα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Happyhappy είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Και μακαρι ολες συντομα να αποκτησουμε αυτο που επιθυμουμε! Εμεις ειμαστε στις προσπαθειες απο οκτωβριο και στοχευμενα με τεστακια απο τον μαρτιο! Αρα στοχευμενα 7 μηνες και δεν κρυβω αρχιζω να απογοητευομαι! Την αλλη εβδομαδα εχω πρωτη φορα ραντεβου σε γυναικολο που ειδικευεται σε υπογονιμοτητα. Αυτο που θελω ειναι να κανουμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις εγω κ ο αντρας μ για να δουμε αν φταιει κατι! Ξερετε τι εξετασεις θα ειναι και ποσα στοιχιζουν περιπου; Ευχαριστω!!!

Καααλως την !!! Λογικά οι δικές σου θα είναι θυρεοειδή, ορμονολογικες, αμη , δεν ξέρω κάτι αλλο?? για έναν πρώτο έλεγχο!!  οι οποίες γράφονται και δεν είναι πολύ ακριβές τώρα οι τιμές πάνε ανάλογα το μικροβιολογικό γύρω στο 20€ θα ναι!! Του αντρος θα είναι σπερμοδιαγραμμα το οποίο κοστίζει γύρω στα 150-200€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Ε ναι ρε φιλε πρεπει να στηριζουμε η μια την αλλη αλλα και να καντιλιαζουμε αμα ξεφευγει καμια γιατι ολες κοινο στοχο εχουμε....λοιπον περιμενε μη βιαζεσαι πεσεις...τωρα σε τι φαση εισαι? Εννοω ποσο καιρο περιορισμο εχεις???? 

Βρίζουμε???. Το χωωωω ΤΟΟΟ ΧΩΩΩ ?????? αφήστε το πάνω μου @Geo2009 τζαπα με λένε νταλικερη? Τζαπα με λένε ξινή?? Τζαπα με λένε νευρική? ( Αλήθεια δεν φταίω ακούω περισσοτερες μαλακίες από όσο μπορεί να μεταβολησει ο οργανισμός μου ???????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Βρίζουμε???. Το χωωωω ΤΟΟΟ ΧΩΩΩ ?????? αφήστε το πάνω μου @Geo2009 τζαπα με λένε νταλικερη? Τζαπα με λένε ξινή?? Τζαπα με λένε νευρική? ( Αλήθεια δεν φταίω ακούω περισσοτερες μαλακίες από όσο μπορεί να μεταβολησει ο οργανισμός μου ???????)

Χαχαχαχχαχ! Θεόμουρλη!!! Σε λατρεύω! ?????Εσύ και η @Titika88 είστε οι ανεβαστές μου, τέλος! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Βρίζουμε???. Το χωωωω ΤΟΟΟ ΧΩΩΩ ?????? αφήστε το πάνω μου @Geo2009 τζαπα με λένε νταλικερη? Τζαπα με λένε ξινή?? Τζαπα με λένε νευρική? ( Αλήθεια δεν φταίω ακούω περισσοτερες μαλακίες από όσο μπορεί να μεταβολησει ο οργανισμός μου ???????)

Οταν λεω εγω οτι εισαι ταιρι μουυυυυυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Θεόμουρλη!!! Σε λατρεύω! ?????Εσύ και η @Titika88 είστε οι ανεβαστές μου, τέλος! ??????

Χαχαχαχαχα κατσε να συνελθω να παρω τα πανω μου γιατι η κοκκινομουρα με εκοψε τελειως απο χτες χαπακωνομαι ...να τελειωσει να παρω τεστ ωορηξιας για να παιζω και λιγο εντος εδρας με ψυχολογια και ετοιμασου για γελιοοοοοο

Ασε που μεχρι τοτε μπορει να εχουμε και εγκυμονουσες το ταιρι και τις υπολοιπεςκαι να εχουμε οντως πανηγυρια!!!!!!γιουπιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!! Πως είμαστε? Πως είμαστε από διάθεση!?? Εμένα κοριτσια άφαντη η περίοδος ακόμα σήμερα το πρωί παρήγγειλα τεστακια και εγώ home test λέει μέχρι τρις εργάσιμες οπωτε μάλλον τα περιμένω κατά την Τετάρτη ε??? 

Είμαι πολύ μπερδεμένη με αυτή τη κοκκινομουρα τι θα γίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερουδια!!!! Πως είμαστε? Πως είμαστε από διάθεση!?? Εμένα κοριτσια άφαντη η περίοδος ακόμα σήμερα το πρωί παρήγγειλα τεστακια και εγώ home test λέει μέχρι τρις εργάσιμες οπωτε μάλλον τα περιμένω κατά την Τετάρτη ε??? 

Είμαι πολύ μπερδεμένη με αυτή τη κοκκινομουρα τι θα γίνει? 

Καλημερούδια βλέπω να έχουμε ευχαριστααααα.... Πάνε πάρε ένα τεστ απ' το φαρμακείο μέχρι να έρθουν θα μας σκάσει κ όπως είπε κ η άλλη κοπέλα θα μαστε σίγουρες κ χωρίς τεστ χαχαχαχααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...