Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν είναι?!!! Αν δεν είχαμε κι αυτή...!!! ?????

Τέλεια ειναι; Πώς την λένε!και εμείς έχουμε μια πιτμπουλινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Τέλεια ειναι; Πώς την λένε!και εμείς έχουμε μια πιτμπουλινα!

Ωωωωω! Να τη χαίρεστε! Αυτή είναι η Μάιλυ! Τη βρήκε μία φίλη μου στο δρόμο όταν ήταν περίπου 2 μηνών! Τώρα κοντεύουμε 6 χρονών! Και δεν ξέρω αν θα ακουστεί περίεργο, αλλά αλήθεια αν δεν ήταν αυτή θα είχαμε σαλτάρει! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ευχαριστωωω! Τι κάνεις εσύ κοριτσάκι? Σε τι φάση βρίσκεσαι?! 

Καλησπερα κορίτσια μου!Δυστυχώς δεν είμαι σε καμιά φάση..Εχω να αδιαθετήσω απο 10 Ιουνίου και απλα περιμένω να έρθει..Ειχα παει στο γιατρο ,μου λεει η μήτρα και ολα καλα ,και θα αδιαθετήσεις σε καμμια 15 μερες...Εχει περασει μήνας...Δυστυχώς μετά την επέμβαση που εκανα , εχει χαλασει ο κύκλος μου..Αν και πιστευω οτι μπήκα εμμηνόπαυση...Δεν ξέρω αν εχει νόημα να παρω χαπια να αδιαθετησω..Τι λες κι εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!Δυστυχώς δεν είμαι σε καμιά φάση..Εχω να αδιαθετήσω απο 10 Ιουνίου και απλα περιμένω να έρθει..Ειχα παει στο γιατρο ,μου λεει η μήτρα και ολα καλα ,και θα αδιαθετήσεις σε καμμια 15 μερες...Εχει περασει μήνας...Δυστυχώς μετά την επέμβαση που εκανα , εχει χαλασει ο κύκλος μου..Αν και πιστευω οτι μπήκα εμμηνόπαυση...Δεν ξέρω αν εχει νόημα να παρω χαπια να αδιαθετησω..Τι λες κι εσυ;;

Έλα Παναγία μου, ποια εμμηνόπαυση καλέ?!! Πόσο χρονών είσαι?! Αποκλείεται δεν το πιστεύω! Κάτι άλλο συμβαίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!Δυστυχώς δεν είμαι σε καμιά φάση..Εχω να αδιαθετήσω απο 10 Ιουνίου και απλα περιμένω να έρθει..Ειχα παει στο γιατρο ,μου λεει η μήτρα και ολα καλα ,και θα αδιαθετήσεις σε καμμια 15 μερες...Εχει περασει μήνας...Δυστυχώς μετά την επέμβαση που εκανα , εχει χαλασει ο κύκλος μου..Αν και πιστευω οτι μπήκα εμμηνόπαυση...Δεν ξέρω αν εχει νόημα να παρω χαπια να αδιαθετησω..Τι λες κι εσυ;;

Mη το αφήνεις να πας στον γιατρό σου να σε κατευθύνει μη περιμένεις άλλο να έρθει από μόνη της... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα Παναγία μου, ποια εμμηνόπαυση καλέ?!! Πόσο χρονών είσαι?! Αποκλείεται δεν το πιστεύω! Κάτι άλλο συμβαίνει! 

Ναι κοριτσι μου ,το ακουω τωρα και μερικα χρόνια..Ειμαι 43 κλεισμενα και με ΑΜΙ 0,03...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Mη το αφήνεις να πας στον γιατρό σου να σε κατευθύνει μη περιμένεις άλλο να έρθει από μόνη της... 

Δεν πισετυω οτι μπορει να γίνει κατι....αληθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι κοριτσι μου ,το ακουω τωρα και μερικα χρόνια..Ειμαι 43 κλεισμενα και με ΑΜΙ 0,03...

Βρε πάρε μία δεύτερη γνώμη! Δεν ξέρω αυτή η τιμή τι σημαίνει, αλλά μην απογοητευεσαι! Ποτέ δεν ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι κοριτσι μου ,το ακουω τωρα και μερικα χρόνια..Ειμαι 43 κλεισμενα και με ΑΜΙ 0,03...

Η αμη από μόνη της δεν λέει πολλά η FSH,LH,E2 πως είναι? Έχεις προχωρήσει σε εξωσωματική πότε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Κουκλί μου! Μου έφτιαξε τη διάθεση! ?

???????Η δική μου διάθεση να δεις πως φτιάχνει! Η γλυκούλα μου την Κυριακή που ήμουν χάλια όλο δίπλα μου ήταν και μου έγλυφε τα πόδια! Πόσο μας καταλαβαίνουν τα άτιμα! Είναι απίστευτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

???????Η δική μου διάθεση να δεις πως φτιάχνει! Η γλυκούλα μου την Κυριακή που ήμουν χάλια όλο δίπλα μου ήταν και μου έγλυφε τα πόδια! Πόσο μας καταλαβαίνουν τα άτιμα! Είναι απίστευτο! 

Είναι απίστευτα, η αθωότητα και η καλοσύνη τους πάντα με συγκινούν. 

Περιμένω τη Δευτέρα/Τρίτη και έκανα σήμερα τεστ που βγήκε αρνητικό και ήμουν τόσο κακοδιάθετη. Και μετά μπαίνω και βλέπω τη φάτσα της... ?? Να τη χαίρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Είναι απίστευτα, η αθωότητα και η καλοσύνη τους πάντα με συγκινούν. 

Περιμένω τη Δευτέρα/Τρίτη και έκανα σήμερα τεστ που βγήκε αρνητικό και ήμουν τόσο κακοδιάθετη. Και μετά μπαίνω και βλέπω τη φάτσα της... ?? Να τη χαίρεσαι!

Χαιρομαι που σου φτιάξαμε τη διάθεση! Μήπως ήταν νωρίς για τεστ βρε?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαιρομαι που σου φτιάξαμε τη διάθεση! Μήπως ήταν νωρίς για τεστ βρε?!! 

Ίσως λίγο, αλλά και χτες το βράδυ έκανα το clearblue early που δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, άρα δεν έχω ελπίδες. Πώς νομίζεις ξοδεύω τα λεφτά μου τον τελευταίο 1.5 χρόνο; Μερακλίδικα, σε τεστ ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η wild lavender είπε:

Ίσως λίγο, αλλά και χτες το βράδυ έκανα το clearblue early που δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, άρα δεν έχω ελπίδες. Πώς νομίζεις ξοδεύω τα λεφτά μου τον τελευταίο 1.5 χρόνο; Μερακλίδικα, σε τεστ ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης! ? 

Χαχαχαχχαχ! Εγώ το πήγα ανάποδα! Ξεκίνησα με σπερματέγχυση και εξωσωματική και τώρα θα αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας! Άδειασε το πορτοφόλι! Αλλά δεν πειράζει, όποιος βιάζεται σκοντάφτει δεν λένε?! Αυτό το λάθος έκανα και δεν πρόκειται να το κάνω ξανά! ????Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Αι στο καλό πχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια! Και μακαρι ολες συντομα να αποκτησουμε αυτο που επιθυμουμε! Εμεις ειμαστε στις προσπαθειες απο οκτωβριο και στοχευμενα με τεστακια απο τον μαρτιο! Αρα στοχευμενα 7 μηνες και δεν κρυβω αρχιζω να απογοητευομαι! Την αλλη εβδομαδα εχω πρωτη φορα ραντεβου σε γυναικολο που ειδικευεται σε υπογονιμοτητα. Αυτο που θελω ειναι να κανουμε ολες τις απαραιτητες εξετασεις εγω κ ο αντρας μ για να δουμε αν φταιει κατι! Ξερετε τι εξετασεις θα ειναι και ποσα στοιχιζουν περιπου; Ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Ίσως λίγο, αλλά και χτες το βράδυ έκανα το clearblue early που δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, άρα δεν έχω ελπίδες. Πώς νομίζεις ξοδεύω τα λεφτά μου τον τελευταίο 1.5 χρόνο; Μερακλίδικα, σε τεστ ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης! ? 

Κλαιω... θεααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Εγώ το πήγα ανάποδα! Ξεκίνησα με σπερματέγχυση και εξωσωματική και τώρα θα αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας! Άδειασε το πορτοφόλι! Αλλά δεν πειράζει, όποιος βιάζεται σκοντάφτει δεν λένε?! Αυτό το λάθος έκανα και δεν πρόκειται να το κάνω ξανά! ????Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Αι στο καλό πχια! 

Εντάξει με χιούμορ το λες το "όποιος βιάζεται σκοντάφτει", αλλά μην είσαι σκληρή και άδικη με τον εαυτό σου, ούτε για αστείο, ειδικά αυτήν την περίοδο. Το καλύτερο που μπορούσες έκανες και είναι λογικό να βιάζεσαι και να θες όσο το δυνατόν πιο γρήγορα μωρό, όπως το θέλουν άπειρες γυναίκες (και άντρες). Και προφανώς με το στανιό δεν έρχεται, αλλά εντάξει αξίζουμε κι εμείς να έχουμε ψηλά το κεφάλι παρ'όλα τα χαστούκια και να ελπίζουμε ότι θα έρθει. Δε μπορώ άλλο να είμαι φοβισμένη, σαν ταπεινό χαμομηλάκι, κρατώντας όλο μικρό καλάθι. Η ατυχία μπορεί να μας κεράσει πολλές "ομορφιές", αλλά αυτό είναι ανεξάρτητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...