Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Ναι ο έξυπνος πρώτου κάνει υπέρηχο με εβαλε να κάνω χοριακη και εγώ είπα ότι είναι νωρίς λέει θα φανεί αν είσαι γιατί πίστευα ότι ίσως να είναι από αυτό οι κράμπες. Και όταν βγήκε 0 μου είπε δεν είσαι θα σου έρθει περίοδος. περίμενα στις 24/10

Κάνε ένα απλό τεστ εγκυμοσύνης για να σιγουρευτείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Νομίζω όλες μας δυσκολεύει πιο πολύ από όλα το άγχος..εγώ έπαθα και μια κρίση πανικού το μήνα πριν μείνω έγκυος και με ταρακούνησε τόσο πολύ που προσπάθησα να χαλαρώσω και κάτι έχω καταφέρει..θα σου πω τι κάνω εγώ και ελπίζω να σε βοηθήσω έστω και λίγο..καταρχάς προσπαθώ να είμαι σε επαφή με την αναπνοή μου πολλές φορές ασυναίσθητα καταλαβαίνω ότι σφίγγονται και δεν αναπνέω κανονικά όποτε πρώτα αυτό διόρθωσα..κανονική αναπνοή και χαλαρή κοιλίτσα..μετά έβαλα μια χαλαρή δραστηριότητα δύο με τρεις φορές την εβδομάδα γιόγκα πιλάτες περπάτημα κάτι να εκτονώνεται λίγο το στρες..τα βράδια διαβάζω βιβλίο για να με πάρει εύκολα και ήρεμα ο ύπνος και γενικά εκτός από το φόρουμ δεν συζητάω πολύ το θέμα για να μην είναι αυτό το μόνο που μας απασχολεί σε όλη την ημέρα μας..επίσης άρχισα ξανά τα φιλαράκια και χαζεύω και γελάω και χαλαρώνω λίγο..βρες κι εσύ τι σε ηρεμεί και βάλτο στην καθημερινότητα σου και όταν αγχώνεσαι πολύ απλά ξάπλωσε και πάρε δύο τρεις βαθειές αναπνοές..τέλος μια φίλη μου πρότεινε να φανταζόμαστε την ύπαρξη του μωρού και να κάνουμε όνειρα ΚΙΑ να μην σκεφτόμαστε την διαδικασία μέχρι να συμβεί..προσπαθώ και αυτό να το κάνω να έχω θετική σκέψη και να οραματίζονται το μωρό που θα έρθει..καλημέρα καλό σαββατοκύριακο και εύχομαι σε όλες ηρεμία και θετικά αποτελέσματα..:)

Καλημέρα!! Σ ευχαριστω πολυ για τις πολυτιμες συμβουλες σου!!! Κοιτα με τον υπνο δεν εχω θεμα, με παιρνει ευκολα απλα τις τελευταιες μερες κοιμαμαι λιγοτερο και ξυπναω με αγχος.... Σημερα θα κανω τις ανασες και αυριο θα παμε κ καμια εκδρομουλα οποτε πιστευω να ειμαι καλυτερα! Εγω με τον αντρα μου το συζηταω αρκετα και εδω στο φορουμ. Σε συγγενεις, φιλους κλπ. δεν τα συζηταω αυτα! Εχεις δικιο σε οτι λες! Καλα κανεις! Ελπιζω να εχεις και εσυ συντομα θετικα αποτελεσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα!! Σ ευχαριστω πολυ για τις πολυτιμες συμβουλες σου!!! Κοιτα με τον υπνο δεν εχω θεμα, με παιρνει ευκολα απλα τις τελευταιες μερες κοιμαμαι λιγοτερο και ξυπναω με αγχος.... Σημερα θα κανω τις ανασες και αυριο θα παμε κ καμια εκδρομουλα οποτε πιστευω να ειμαι καλυτερα! Εγω με τον αντρα μου το συζηταω αρκετα και εδω στο φορουμ. Σε συγγενεις, φιλους κλπ. δεν τα συζηταω αυτα! Εχεις δικιο σε οτι λες! Καλα κανεις! Ελπιζω να εχεις και εσυ συντομα θετικα αποτελεσματα! 

Καλημεραααα..κι εγώ με τον άντρα μου τα συζητάμε ευτυχώς πολύ και υπάρχει απόλυτη κατανόηση είμαστε ομάδα χαχαχαχ (ελπίζω της νίκης ομάδα)..να περάσεις τέλεια στην εκδρομουλα και να γεμίσεις θετική ενέργεια.. εγώ περιμένω σε 6μερες και τρωγομαι να κάνω τεστ η να περιμένω τα γεγονότα???σευχαριστω πολύ και σε σένα εύχομαι τέλεια νέα όσο πιο σύντομα γίνεται..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2019 at 11:00 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

26αρη κύκλο περιμένω σε μια βδομάδα περιοδο..αυτή η τελευταία εβδομάδα της άγνοιας είναι που με δυσκολεύει..όλα καλά όλα ωραία μηδέν άγχος μέχρι σήμερα και τώρα τρωγομαι και μετράω τις μέρες..χααχαχαχα τι σου είναι το μυαλό μας όλα θέλει να τα ελέγχει ολααα..ευτυχώς είναι το τριήμερο τώρα και όλο με κάτι θα απασχοληθουμε να περάσουν ευχάριστα οι μερουλες να μάθουμε τα (ευχάριστα)νέα :)) Εσύ είσαι έγκυος η περιμένεις κι εσύ ευχάριστα νέα??

Δεν είμαι, περιμένω κι εγώ! Κι εγώ 26αρη έχω τώρα πριν λίγες μέρες είχα ωορρηξία οπότε έχω ακόμη...? έτσι να ασχολείσαι με ευχάριστα να μη σκέφτεσαι κι έχεις άγχος ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δεν είμαι, περιμένω κι εγώ! Κι εγώ 26αρη έχω τώρα πριν λίγες μέρες είχα ωορρηξία οπότε έχω ακόμη...? έτσι να ασχολείσαι με ευχάριστα να μη σκέφτεσαι κι έχεις άγχος ! ?

Με το καλό καλά νέα εύχομαι..άντε κορίτσια να ναι τυχερος ο Οκτώβρης..ότι μπορώ κάνω για να μην με καταβάλλει το άγχος προσπαθώ να θυμάμαι ότι έχω μια όμορφη ζωή και θα έρθει και αυτο το σπορακι κάποια στιγμή να την απογειώσει..να περάσετε όλες μια όμορφη Κυριακή :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Με το καλό καλά νέα εύχομαι..άντε κορίτσια να ναι τυχερος ο Οκτώβρης..ότι μπορώ κάνω για να μην με καταβάλλει το άγχος προσπαθώ να θυμάμαι ότι έχω μια όμορφη ζωή και θα έρθει και αυτο το σπορακι κάποια στιγμή να την απογειώσει..να περάσετε όλες μια όμορφη Κυριακή :)

Κάποια στιγμή πήγαμε με τον άντρα μου σε εναν παπά για να μας διαβάσει μια ευχή για να μπορέσουμε να αποκτήσουμε κι εμείς ένα παιδάκι. Μας είπε μια ιστορία για ένα βιβλικό ζευγάρι ( για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι σίγουρα για ποιους) που δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Ο άντρας κάθε φορά που γυρνούσε σπίτι έβλεπε την γυναίκα του λυπημένη. Τότε την πλησίαζε, της χάιδευε τα μαλλιά και της έλεγε την ίδια φράση"μην στεναχωριέσαι θα έχουμε πάντα ο ένας τον άλλον". Κι αυτό μου είπε κι εμένα ο παπάς... να χαίρεσαι την ζωή σου και να κάνεις τον άντρα σου ευτυχισμένο. Έτσι θα γίνεις κι εσύ και το παιδάκι θα έρθει! Αλλά και να μην έρθει εσείς θα έχετε κάτι που δεν έχουν πολλοί...την αγάπη σας. Για αυτό πρέπει να χαίρεσαι την όμορφη ζωή σου γιατί τίποτα δεν είναι δεδομένο και θα έρθει και το παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλημεραααα..κι εγώ με τον άντρα μου τα συζητάμε ευτυχώς πολύ και υπάρχει απόλυτη κατανόηση είμαστε ομάδα χαχαχαχ (ελπίζω της νίκης ομάδα)..να περάσεις τέλεια στην εκδρομουλα και να γεμίσεις θετική ενέργεια.. εγώ περιμένω σε 6μερες και τρωγομαι να κάνω τεστ η να περιμένω τα γεγονότα???σευχαριστω πολύ και σε σένα εύχομαι τέλεια νέα όσο πιο σύντομα γίνεται..:)

μαζί είμαστε κορίτσι εμείς.... είδα που έγραψες και για γιόγκα ή κάτι αντίστοιχο κ το σκέφτομαι... πολύ κλάμα απο χθες αλλά νομίζω πως ξέσπασα... απλά έτυχε να μάθω για εγκυμοσύνη συγγενικού μου προσώπου με ενδομητρίωση κ χειρότερης μορφής από εμένα κ τα κατάφεραν μέσα σε 3 μήνες.. με πήρε από κάτω η αλήθεια είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κάποια στιγμή πήγαμε με τον άντρα μου σε εναν παπά για να μας διαβάσει μια ευχή για να μπορέσουμε να αποκτήσουμε κι εμείς ένα παιδάκι. Μας είπε μια ιστορία για ένα βιβλικό ζευγάρι ( για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι σίγουρα για ποιους) που δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Ο άντρας κάθε φορά που γυρνούσε σπίτι έβλεπε την γυναίκα του λυπημένη. Τότε την πλησίαζε, της χάιδευε τα μαλλιά και της έλεγε την ίδια φράση"μην στεναχωριέσαι θα έχουμε πάντα ο ένας τον άλλον". Κι αυτό μου είπε κι εμένα ο παπάς... να χαίρεσαι την ζωή σου και να κάνεις τον άντρα σου ευτυχισμένο. Έτσι θα γίνεις κι εσύ και το παιδάκι θα έρθει! Αλλά και να μην έρθει εσείς θα έχετε κάτι που δεν έχουν πολλοί...την αγάπη σας. Για αυτό πρέπει να χαίρεσαι την όμορφη ζωή σου γιατί τίποτα δεν είναι δεδομένο και θα έρθει και το παιδάκι!

Συμφωνώ απόλυτα..έχω δεχτεί ότι δεν είναι κάτι που μπορώ να ελέγξω εγώ πότε θα έρθει το μόνο που μπορώ να κανω είναι να είμαι καλά με τον άντρα μου και να είμαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια από μόνοι μας πριν έρθει το παιδάκι μας..χαίρομαι την κάθε στιγμή και ευχάριστω το θεό που με ευλόγησε με αυτή τη σχέση..είναι δύσκολο να μην σκέφτεσαι συνέχεια κάτι που θέλεις τόσο πολύ αλλά καλό είναι να μην ξεχνάμε τη ζωή μας και τις σχέσεις μας με τους ανθρώπους μας..<3 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

μαζί είμαστε κορίτσι εμείς.... είδα που έγραψες και για γιόγκα ή κάτι αντίστοιχο κ το σκέφτομαι... πολύ κλάμα απο χθες αλλά νομίζω πως ξέσπασα... απλά έτυχε να μάθω για εγκυμοσύνη συγγενικού μου προσώπου με ενδομητρίωση κ χειρότερης μορφής από εμένα κ τα κατάφεραν μέσα σε 3 μήνες.. με πήρε από κάτω η αλήθεια είναι...

Αχχ ρε κορίτσι μου έχεις δίκιο αλλά ειλικρινά όσο κοινότυπο κι αν ακούγεται προσπάθησε να χαλαρώσεις και να κάνεις φοκους κάπου αλλού γιατί αυτό το όταν χαλαρώσεις έρχεται τελικά ισχύει..εγώ έμεινα έγκυος τον Αύγουστο που ήταν ο μήνας που είπα δεν με νοιάζει ότι γίνει δεν πρόσεχα τι έτρωγα τι έκανα και τουπ.. βέβαια παλινδρομησε αλλά με έκανε να το πιστέψω ότι το άγχος παίζει κι αυτό το ρόλο του στο όλο θέμα..κάνω και γιόγκα και πιλάτες και βοηθάει πολύ..γενικά η άσκηση αποσυμπιεζει το σύστημα επίσης εγώ κάνω και βελονισμό με το που τελειώσει η περίοδος μου γιατί είχα θέμα με δυσμοινορροια και άσχημες περιόδους και με έχει βοηθήσει και αυτό πολύ να μένω ήρεμη..γενικά βρες τι σε χαλαρώνει και βάλτο στη ζωή σου και θα έρθει το θετικό το τεστακι..ποτέ περιμένεις περίοδο εσύ??εγώ το Σάββατο και έχω κάτι πονακια..λέω να κάνω τεστακι τρίτη Τετάρτη γιατί δεν θα αντέξω την αναμονή και θα αγχωθω..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κάποια στιγμή πήγαμε με τον άντρα μου σε εναν παπά για να μας διαβάσει μια ευχή για να μπορέσουμε να αποκτήσουμε κι εμείς ένα παιδάκι. Μας είπε μια ιστορία για ένα βιβλικό ζευγάρι ( για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι σίγουρα για ποιους) που δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Ο άντρας κάθε φορά που γυρνούσε σπίτι έβλεπε την γυναίκα του λυπημένη. Τότε την πλησίαζε, της χάιδευε τα μαλλιά και της έλεγε την ίδια φράση"μην στεναχωριέσαι θα έχουμε πάντα ο ένας τον άλλον". Κι αυτό μου είπε κι εμένα ο παπάς... να χαίρεσαι την ζωή σου και να κάνεις τον άντρα σου ευτυχισμένο. Έτσι θα γίνεις κι εσύ και το παιδάκι θα έρθει! Αλλά και να μην έρθει εσείς θα έχετε κάτι που δεν έχουν πολλοί...την αγάπη σας. Για αυτό πρέπει να χαίρεσαι την όμορφη ζωή σου γιατί τίποτα δεν είναι δεδομένο και θα έρθει και το παιδάκι!

Πόσο όμορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Συμφωνώ απόλυτα..έχω δεχτεί ότι δεν είναι κάτι που μπορώ να ελέγξω εγώ πότε θα έρθει το μόνο που μπορώ να κανω είναι να είμαι καλά με τον άντρα μου και να είμαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια από μόνοι μας πριν έρθει το παιδάκι μας..χαίρομαι την κάθε στιγμή και ευχάριστω το θεό που με ευλόγησε με αυτή τη σχέση..είναι δύσκολο να μην σκέφτεσαι συνέχεια κάτι που θέλεις τόσο πολύ αλλά καλό είναι να μην ξεχνάμε τη ζωή μας και τις σχέσεις μας με τους ανθρώπους μας..<3 :)

Ακριβώς! Ξέρω πόσο δύσκολο είναι γιατί εγώ υπέφερα από την ίδιες σκέψεις κάθε φορά. Μου είχε γίνει εμμονή! Η ψυχολογία μου ήταν χάλια κάθε φορά που αδιαθετουσα. Ακόμα και τώρα που προσπαθώ για δεύτερο έχω το ίδιο άγχος! Ανίατη η περίπτωση μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς! Ξέρω πόσο δύσκολο είναι γιατί εγώ υπέφερα από την ίδιες σκέψεις κάθε φορά. Μου είχε γίνει εμμονή! Η ψυχολογία μου ήταν χάλια κάθε φορά που αδιαθετουσα. Ακόμα και τώρα που προσπαθώ για δεύτερο έχω το ίδιο άγχος! Ανίατη η περίπτωση μου!

 

Μωρέ εντάξει δεν είμαστε και ρομπότ ας μην είμαστε και τόσο αυστηρές με τους εαυτούς μας είναι μια μεγάλη αγωνία..ακόμα και το άγχος να καταπολεμήσεις αυτή η ανυπομονησία δεν φεύγει και αυτή η αναμονη..κι εγώ έτσι ήμουν τον πρώτο καιρό πολύ καταιλιψη με το που εβλεπα περιοδο..αλλα όταν το φτάνεις σε ακραίο βαθμό όλο αυτό όταν φτάνεις πάτο που λέμε μετά αναγκαστικά συνέρχεσαι καπως και βρίσκεις τρόπο να μην χάσεις τελείως τον εαυτό σου μέσα σε αυτήν την διαδικασία..να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό και το αδερφάκι..προσπαθείτε καιρό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2019 at 5:44 ΜΜ, ο/η Guest είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

 

Που πήγες κορίτσι;;Μας εγκατέλειψες;;Bebouli;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2019 at 7:04 ΜΜ, ο/η Guest είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ποιες προσπαθούμε για παιδάκι? 

Εύχομαι να το καταφέρουμε όλες σύντομα!! ❤️ Θα χαρώ να μαζευτούμε όλες μας να στηρίζουμε η μία την άλλη και μια μια να φύγει από αυτό το θέμα με γεματη κοιλίτσα!!

;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα κοριτσια μου..ελπίζω να σας βρίσκω καλά ? 16η ημέρα σήμερα για μένα και έκανα ξανά τεστ ωορρηξιας και νομίζω σήμερα είναι πιο θετικό..λόγο του ότι τον προηγούμενο μήνα είχα μια ανωμαλία στον κύκλο και τώρα δεν ξέρω πως να υπολογίσω ποτέ θα δω να βάλω περίπου 16 ημέρες μετά το θετικό τεστ ; 

508DAB6B-D572-4351-BBCA-97B5B035AB05.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Καλό απόγευμα κοριτσια μου..ελπίζω να σας βρίσκω καλά ? 16η ημέρα σήμερα για μένα και έκανα ξανά τεστ ωορρηξιας και νομίζω σήμερα είναι πιο θετικό..λόγο του ότι τον προηγούμενο μήνα είχα μια ανωμαλία στον κύκλο και τώρα δεν ξέρω πως να υπολογίσω ποτέ θα δω να βάλω περίπου 16 ημέρες μετά το θετικό τεστ ; 

508DAB6B-D572-4351-BBCA-97B5B035AB05.jpeg

Tερμα θετικο!Βουρ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2019 at 6:15 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Μπεμπούλιιιιιιι! Τι γίνεται? Είδαμε κάνα φασολάκι ή όχι ακόμα?!! 

Απο οτι φαίνεται ,εφυγε απο την σελίδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Μωρέ εντάξει δεν είμαστε και ρομπότ ας μην είμαστε και τόσο αυστηρές με τους εαυτούς μας είναι μια μεγάλη αγωνία..ακόμα και το άγχος να καταπολεμήσεις αυτή η ανυπομονησία δεν φεύγει και αυτή η αναμονη..κι εγώ έτσι ήμουν τον πρώτο καιρό πολύ καταιλιψη με το που εβλεπα περιοδο..αλλα όταν το φτάνεις σε ακραίο βαθμό όλο αυτό όταν φτάνεις πάτο που λέμε μετά αναγκαστικά συνέρχεσαι καπως και βρίσκεις τρόπο να μην χάσεις τελείως τον εαυτό σου μέσα σε αυτήν την διαδικασία..να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό και το αδερφάκι..προσπαθείτε καιρό?

Περίπου ένα χρόνο. Βασικά θήλαζα τον μικρό μου και ο γιατρός μου είχε πει να το σταματήσω σιγά σιγά γιατί μπορεί κι αυτό να επηρεάζει ως ένα βαθμό. Σταμάτησα τον Ιούνιο περίπου τον θηλασμό και τώρα ελπίζω. Μόνο εύχομαι μην μου πάρει πάλι χρόνια για να το καταφέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Αχχ ρε κορίτσι μου έχεις δίκιο αλλά ειλικρινά όσο κοινότυπο κι αν ακούγεται προσπάθησε να χαλαρώσεις και να κάνεις φοκους κάπου αλλού γιατί αυτό το όταν χαλαρώσεις έρχεται τελικά ισχύει..εγώ έμεινα έγκυος τον Αύγουστο που ήταν ο μήνας που είπα δεν με νοιάζει ότι γίνει δεν πρόσεχα τι έτρωγα τι έκανα και τουπ.. βέβαια παλινδρομησε αλλά με έκανε να το πιστέψω ότι το άγχος παίζει κι αυτό το ρόλο του στο όλο θέμα..κάνω και γιόγκα και πιλάτες και βοηθάει πολύ..γενικά η άσκηση αποσυμπιεζει το σύστημα επίσης εγώ κάνω και βελονισμό με το που τελειώσει η περίοδος μου γιατί είχα θέμα με δυσμοινορροια και άσχημες περιόδους και με έχει βοηθήσει και αυτό πολύ να μένω ήρεμη..γενικά βρες τι σε χαλαρώνει και βάλτο στη ζωή σου και θα έρθει το θετικό το τεστακι..ποτέ περιμένεις περίοδο εσύ??εγώ το Σάββατο και έχω κάτι πονακια..λέω να κάνω τεστακι τρίτη Τετάρτη γιατί δεν θα αντέξω την αναμονή και θα αγχωθω..:)

εγώ έκανα 12η βράδυ ωορηξία γιατί 11η πρωί είχα κάνει την ένεση ovitrelle .. μ πε η γιατρός να μετρήσω 14 μέρες μετά άρα στις 2 του μηνός αλλά μ φαίνεται περίεργο να κάνω 26άρη κύκλο κ έχω βάλει 28άρη.. έτσι πιστεύω.. είμαι στην 20η τώρα.

είναι η 3η κ τελευταία προσπάθεια με serpafar..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

;;;;;;;;;;

μπερδεύτηκα... η @Guest ποια είναι? η Bebouli είχε κάνει τη συζήτηση η οποία μάλλον διέγραψε τον λογαριασμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MAROYLI είπε:

;;;;;;;;;;

Μάλλον έκανε διαγραφή και το προφίλ τής γιατί γράφει πλέον gest!πολλά κορίτσια το έχουν κάνει δυστυχώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Απο οτι φαίνεται ,εφυγε απο την σελίδα!

Είναι πολύ κρίμα όταν κοπέλες μοιράζονται τις ανησυχείες τους τα θέματα τους εδώ και μετά όταν μένουν έγκυες απλά εξαφανίζονται χωρίς να πουν τίποτα! Βέβαια μπορεί κάτι άλλο να έγινε και να ξαναεμφανιστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Είναι πολύ κρίμα όταν κοπέλες μοιράζονται τις ανησυχείες τους τα θέματα τους εδώ και μετά όταν μένουν έγκυες απλά εξαφανίζονται χωρίς να πουν τίποτα! Βέβαια μπορεί κάτι άλλο να έγινε και να ξαναεμφανιστεί!

Ποιος ξέρει...Εμείς συνεχίζουμε δυναμικά!!!Ειτε εδω ειτε σε κάποιο άλλο θεματακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποιος ξέρει...Εμείς συνεχίζουμε δυναμικά!!!Ειτε εδω ειτε σε κάποιο άλλο θεματακι!!

Έτσι είναι!!απλά είναι κρίμα !!χαχα!εγώ σε λίγο και καιρό θα πάω στο θέμα με την εξωσωματική αλλά πάντα θα έρχομαι και εδώ!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...