Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγορές βρεφικών στην Λεμεσό Κύπρου


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια ελπίζω να είστε όλες καλά . Θα ήθελα την βοήθεια σας .Μένω στην Λεμεσό Κύπρου εδώ και ένα χρόνο . Είμαι έγκυος και επειδή δεν γνωρίζω καλά την Λεμεσό στα μαγαζιά της , θα ήθελα αν κάποια κοπέλα γνωρίζει μαγαζιά που να έχουν είδη προικός και εγκυμοσύνης να με ενημερώσει για να ξέρω που να ψάξω .Ειλικρινά θα το εκτιμούσα πάρα πολύ αν με βοηθούσατε . Ευχαριστώ πολύ .Φιλιά σε όλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΛΕΜΕΣΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΕΤΣΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ!

ΜΟΝΟ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΗΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ.

ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου hara . Μένω κοντά στο Μνημείο του Γρίβα Διγενή εκεί κοντά είναι και η Εκκλησία του Αγίου Νικολάου .Για την προίκα που λέω εννοώ διάφορα πράγματα που θα χρειαστώ για το μωρό (π.χ. καρότσι, πιπίλες,μπιμπερά,κρεβατάκι,ρουχαλάκια κ.λ.π )και για μένα (ρούχα,θήλαστο,κ.λ.π .Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και τις ευχές σου και εσύ ότι επιθυμείς :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ hara μου να είσαι καλά , θα πάω αύριο κιόλας να δω που είναι τα μαγαζιά και να αγοράσω μερικά πραγματάκια .Όντως είναι κοντά .Φιλιά πολλά :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoula mou geia sou ki kalos irthate stin xwra mas...

Agapi mou uparxoun polla kala maxazia...

P.x C.X.C stin linopetra 10 lepta apo to spiti sou...

New baby sity leoforo pathou 20 lepta apo to spiti sou...

Exei kai alla maxazia konta se auta,,,sto dromo sou tha ta deis...

Kali egkumwsini agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...