Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαθήματα Ανώδυνου Τοκετού- Που, πότε, πόσο ?


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Αναρωτιόμουν αν ξέρει κάποια που γίνονται μαθήματα ανώδυνου τοκετού (Αθήνα), αν είναι δωρεάν ή υπάρχει κάποιο κόστος, και αν υπάρχει περίπτωση να πάει κανείς απογεύματα.. Και εγώ και ο άνδρας μου δουλεύουμε 9.00-18.00 στην Παιανία και θα μας ήταν δύσκολο να πηγαίνουμε πρωινά. Επίσης, πόσο διαρκούν? Αν κάποια έχει κάνει, έπιασαν τόπο όταν ήρθε η μεγάλη ώρα ή σε δουλειά να βρισκόμαστε? Ευχαριστώ πολύ και να έχετε μια υπέροχη μέρα όλες!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΜΑ ΤΟ ΒΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝ0ΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΔΩΡΕΑΝ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΛΗΣΙΕΣΤΕΡΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ με το καλό λοιπόν εγώ έκανα μέσω του ίκα είχε ένα παράρτημα όπου εκεί ήταν η μαία πού τα έκανε μου είπαν οτί αρχίζουν στον 8ο κ εμένα ήταν τα πρωινά..εμένα με βοηθήσαν υπερβολικά πολυ φαντάσου μπήκα 6 το πρωί γέννησα 10.30 απο τις 6 που μπηκα με πόνους άρχισα τις ανασούλες το πονο το κατάλαβα στις 10.15 που εκεί δεν αντεχα ουτε τις ανασούλες αλλα ένα τεταρτάκι ήταν μόνο...Γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο...Δενξέρω άν δεν είχα κανει πως θα άντεχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamatobe me to kalo na erthei to mwraki sou....mporeis na pareis tilefwno sto ika kai na rwtiseis gia tzampa....twra gia na plirwneis den kserw...egw bebaia den ekana kai den kserw an tha boithousan ekeini tin wra...kai egw girgora gennisa kai eykola parolo pou den ekana..11.30 to bradi spasane ta nera 4.45 gennisa:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...