Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα Εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση


milena87

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Είμαι στην 27η μέρα δεν έχω καθυστερηση ακόμη σε 2 μέρες!! Αλλά νομίζω θα έρθει η περίοδος!! 

Θα περιμένουμε νέα! Και αν έρθει... Να χαλαρώσεις και να κάνεις λίγη ακόμη υπομονή αργά ή γρήγορα θα έρθει το μωράκι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η June είπε:

Θα περιμένουμε νέα! Και αν έρθει... Να χαλαρώσεις και να κάνεις λίγη ακόμη υπομονή αργά ή γρήγορα θα έρθει το μωράκι ❤️

Χαλαρή είμαι είναι η αλήθεια αλλά ότι ανυπομονώ ανυπομονώ!! Πφφφ!! Τι να κανουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Χαλαρή είμαι είναι η αλήθεια αλλά ότι ανυπομονώ ανυπομονώ!! Πφφφ!! Τι να κανουμε!! 

Σε καταλαβαίνω και εγώ τα ίδια!! Σκέφτομαι από Δευτέρα αν δεν έχω αδιαθετησει να πάρω ένα τεστ! Παρεμπιπτόντως σήμερα νιώθω το στομάχι μου βαρύ, φουσκωμένο και έχω μια ήπια ανακατωσουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η June είπε:

Σε καταλαβαίνω και εγώ τα ίδια!! Σκέφτομαι από Δευτέρα αν δεν έχω αδιαθετησει να πάρω ένα τεστ! Παρεμπιπτόντως σήμερα νιώθω το στομάχι μου βαρύ, φουσκωμένο και έχω μια ήπια ανακατωσουρα!!

Εγώ δεν έχω τίποτα από σύμπτωμα πέρα από κάτι τραβήγματα που είχα χαμηλά δεξιά για 4 μέρες περίπου τώρα τιιιιιιποτα τίποτα !!! Υποτίθεται ότι αύριο θα έρθει η περίοδος, σήμερα πάντως έκανα ένα τεστακι και βγήκε αρνητικό γαμωτο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Εγώ δεν έχω τίποτα από σύμπτωμα πέρα από κάτι τραβήγματα που είχα χαμηλά δεξιά για 4 μέρες περίπου τώρα τιιιιιιποτα τίποτα !!! Υποτίθεται ότι αύριο θα έρθει η περίοδος, σήμερα πάντως έκανα ένα τεστακι και βγήκε αρνητικό γαμωτο!! 

Νταξει τουλάχιστον ξέρεις τι γίνεται τώρα!! Μπορεί τα τσιμπήματα να ήταν όντως οωρρηξιας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η June είπε:

Νταξει τουλάχιστον ξέρεις τι γίνεται τώρα!! Μπορεί τα τσιμπήματα να ήταν όντως οωρρηξιας!! 

Μέχρι πότε να περιμένω δεν ξέρω χχαχαχα με τοοοοσα θετικά τετ ωορρηξίας πφφφ τι να πω δεν ξέρω....! Πω ρε γιατί να είναι τόσο δύσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μέχρι πότε να περιμένω δεν ξέρω χχαχαχα με τοοοοσα θετικά τετ ωορρηξίας πφφφ τι να πω δεν ξέρω....! Πω ρε γιατί να είναι τόσο δύσκολο

Όλα καλά θα πάνε!! Θα την βρείτε την τυχερή σας είμαι σίγουρη!! Απλά θέλει λίγο σύστημα και ν άκους το σώμα σου!! Στα λέω τώρα που δεν έχω ακόμη αποτελέσματα γιατί μετά σίγουρα και εγώ θα απογοητευτώ αν δεν είμαι τελικά έγκυος. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η June είπε:

Όλα καλά θα πάνε!! Θα την βρείτε την τυχερή σας είμαι σίγουρη!! Απλά θέλει λίγο σύστημα και ν άκους το σώμα σου!! Στα λέω τώρα που δεν έχω ακόμη αποτελέσματα γιατί μετά σίγουρα και εγώ θα απογοητευτώ αν δεν είμαι τελικά έγκυος. ?

Και εγώ θα απογοητευτω πολύ άσε!! Και στις 2 μου εγκυμοσύνες έμεινα με την πρώτη άσχετα με το αποτέλεσμα τώρα γιατιιιιι να μην πετύχω !! Πω πω άσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Και εγώ θα απογοητευτω πολύ άσε!! Και στις 2 μου εγκυμοσύνες έμεινα με την πρώτη άσχετα με το αποτέλεσμα τώρα γιατιιιιι να μην πετύχω !! Πω πω άσε 

Εντάξει συμβαίνουν αυτά!! Θα δεις που την επόμενη φορά θα έχεις ευχάριστα να μας πεις! Στο εύχομαι μέσα απ την καρδια μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...