Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Καλό μήνα!!!

Εγώ περιμένω Παρασκευή... μπορεί και Πέμπτη. Είχα επαφές τις σωστές μέρες μεν αλλά δεν κάναμε και πολύ εντατική προσπάθεια αυτό το μήνα. Επίσης δεν αισθάνομαι κ τίποτα ιδιαίτερο οπότε δεν περιμένω κάτι να πω την αλήθεια. Βέβαια αυτά είναι κ λίγο στο μυαλό, τον προηγούμενο μήνα που προσπαθήσαμε πολύ είχα όλα τα συμπτώματα του κόσμου +1 μέρα καθυστέρηση έτσι για την ελπίδα αλλά φυσικά δεν ήμουν! 

@Mellenaki έχεις βάλει κάποιο πλάνο; εμείς θα δώσουμε άλλες 3 προσπάθειες (το καλοκαίρι δλδ) κ μετά θα πάω για σπερματέγχυση και βλέπουμε...

δεν έχω καποιο συγκεκριμενο πλανο στο μυαλο μου ακομα περαν απο το οτι σιγουρα μεχρι κ σεπτεμβρη θα κανουμε προσπαθειες, προς το παρον περιμενω να παει για το σπερματοδιαγραμμα ο αντρας κ εγω θα ξεκινησω τις βιταμιες που μου εδωσε ο γιατρος. εαν δεν....μεχρι Σεπτεμβρη Οκτωβρη θα δουμε αναλογα τι θα προτινει ο γιατρος. Ωρες ωρες ξενερωνω τοσο πολυ που σκεφτομαι να τα παρατησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

δεν έχω καποιο συγκεκριμενο πλανο στο μυαλο μου ακομα περαν απο το οτι σιγουρα μεχρι κ σεπτεμβρη θα κανουμε προσπαθειες, προς το παρον περιμενω να παει για το σπερματοδιαγραμμα ο αντρας κ εγω θα ξεκινησω τις βιταμιες που μου εδωσε ο γιατρος. εαν δεν....μεχρι Σεπτεμβρη Οκτωβρη θα δουμε αναλογα τι θα προτινει ο γιατρος. Ωρες ωρες ξενερωνω τοσο πολυ που σκεφτομαι να τα παρατησω...

Σε καταλαβαίνω την πέρασα κ γω αυτή τη φάση. Τότε που κάναμε κ εμείς τις εξετάσεις είχα ξενερώσει φουλ κ έλεγα τα παρατάω κ ό,τι γίνει... Μετά όμως το πήρα πάλι ζεστά. Απλά μωρέ δε θέλω να τραβήξει πολύ μακριά η βαλίτσα γιατί φοβάμαι ότι μετά θα βαρεθώ, με ξέρω κ δεν είμαι πολύ της υπομονής! Για τις βιταμίνες το σκέφτηκα αλλά ήδη παίρνω κάποια συμπληρώματα που μου έδωσε ο γιατρός και από τη στιγμή που δεν μου έχει πει κάτι λέω να μην τα ανακατέψω... την προηγούμενη φορά που πήρα μονη μου βιταμίνες μου χάλασαν κάπως τον κύκλο (να ήταν τυχαίο;) κ δε θέλω να κάνω του κεφαλιού μου. Έχω ακούσει όμως ότι οι συγκεκριμένες είναι καλές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες καλησπέρα.. Τι κάνετε; Αδιαθέτησα το Σάββατο που ήταν και η μέρα που περίμενα, οπότα σήμερα έκλεισα ραντεβού για υστεροσαλπιγγογραφία. Ξέχασα όμως να ρωτησω πότε θα έχω τα αποτελέσματα για να κανονίσω και ραντεβού με τον γυναικολόγο μου. Μήπως ξέρει κάποια κοπέλα περίπου πόσο χρειάζονται να αποτελέσματα για να βγουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπελες καλησπέρα.. Τι κάνετε; Αδιαθέτησα το Σάββατο που ήταν και η μέρα που περίμενα, οπότα σήμερα έκλεισα ραντεβού για υστεροσαλπιγγογραφία. Ξέχασα όμως να ρωτησω πότε θα έχω τα αποτελέσματα για να κανονίσω και ραντεβού με τον γυναικολόγο μου. Μήπως ξέρει κάποια κοπέλα περίπου πόσο χρειάζονται να αποτελέσματα για να βγουν;

Πάνω που θα έκανα ποστ, είδα την ερώτησή σου. Λοιπόν, αυτή η εξέταση είναι ακτινογραφία, οπότε βγαίνει σε λίγη ώρα.

Καλό μήνα!

Εγώ έχω καθυστέρηση μια βδομάδα, είχα κάτι πονάκια τις πρώτες μέρες αλλά τώρα πέρασαν, έχω λίγο χαλασμένο στομάχι (εδώ και τρεις μέρες, αλλά σήμερα πιο πολύ: πήγα σούπερ μάρκετ, μου μύριζαν όλα και με ανακάτευαν, μπήκα στην πολυκατοικία μετά, μου μύριζε η είσοδος και με ανακάτευε, αν έχω άδειο στομάχι, ανακατεύομαι λίγο... τι να πω; ) Επίσης, με πιάνουν κάτι νύστες απάλευτες (προχθές ήθελα να κοιμάμαι όλη μέρα, αφού όποτε ακούμπαγα σε καναπέ μ' έπαιρνε ο ύπνος), αλλά έκανα ένα τεστ από φαρμακείο την τρίτη μέρα της καθυστέρησης και βγήκε αρνητικό. Δεν ξέρω αν ήταν επειδή το έκανα απόγευμα... τέλος πάντων, αν δεν αδιαθετήσω και αύριο, θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να πάω για χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Πάνω που θα έκανα ποστ, είδα την ερώτησή σου. Λοιπόν, αυτή η εξέταση είναι ακτινογραφία, οπότε βγαίνει σε λίγη ώρα.

Καλό μήνα!

Εγώ έχω καθυστέρηση μια βδομάδα, είχα κάτι πονάκια τις πρώτες μέρες αλλά τώρα πέρασαν, έχω λίγο χαλασμένο στομάχι (εδώ και τρεις μέρες, αλλά σήμερα πιο πολύ: πήγα σούπερ μάρκετ, μου μύριζαν όλα και με ανακάτευαν, μπήκα στην πολυκατοικία μετά, μου μύριζε η είσοδος και με ανακάτευε, αν έχω άδειο στομάχι, ανακατεύομαι λίγο... τι να πω; ) Επίσης, με πιάνουν κάτι νύστες απάλευτες (προχθές ήθελα να κοιμάμαι όλη μέρα, αφού όποτε ακούμπαγα σε καναπέ μ' έπαιρνε ο ύπνος), αλλά έκανα ένα τεστ από φαρμακείο την τρίτη μέρα της καθυστέρησης και βγήκε αρνητικό. Δεν ξέρω αν ήταν επειδή το έκανα απόγευμα... τέλος πάντων, αν δεν αδιαθετήσω και αύριο, θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να πάω για χοριακή.

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση σου.. Κανονικά το τεστάκι είναι καλό να το κάνουμε πρωί, ξέρω αρκετές περιπτώσεις που πήραν αρνητικά αποτελέσματα ενώ ήταν έγκυες επειδή δεν το έκαναν με τα πρωινά ούρα! εγώ θα σου έλεγα να πάς σήμερα το απόγευμα ή αύριο το πρωι για μια χοριακή. Έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση και αρκετές ενδείξης για να είσαι εγκυούλα! Σου το εύχομαι ολόψυχα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ! Απλά, είμαι καμένη... ουκ ολίγες φορές. Γι' αυτό διστάζω. Καμιά φορά και οι ορμόνες πριν την περίοδο μας κάνουν τρελά... Θα δω, αύριο μάλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Ευχαριστώ! Απλά, είμαι καμένη... ουκ ολίγες φορές. Γι' αυτό διστάζω. Καμιά φορά και οι ορμόνες πριν την περίοδο μας κάνουν τρελά... Θα δω, αύριο μάλλον.

Αχχ να ξερες πως σε καταλαβαίνω! Λίγο πολύ καμένες είμαστε όλες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Περιμένεις κανένα 2ωρο για να γράψουν την απάντηση και την παίρνεις. Το αποτέλεσμα στο λένε κ επι τόπου προφορικά (ανάλογα βέβαια το γιατρό) αλλά όπως κ να έχει το παίρνεις άμεσα. 

@Μάιρα_76 τελευταία εχω ακούσει πολλές έγκυες που έπαιρναν αρνητικά τεστ στην αρχή της καθυστέρησης, δεν ξέρω τι γίνεται! Αν δεν έχεις κάτι σύντομα κάνε μια ανάλυση! Μια βδομάδα είναι αρκετός καιρός όμως αυτό εξαρτάται και από τον κύκλο σου. Αν για σένα δεν είναι παράξενο να έχεις καθυστέρηση ή αν πχ έχεις κύκλο ρολόι. Στη θέση σου μάλλον θα έκανα άλλο ένα τεστ κ αν ακόμα είχα καθυστέρηση θα πήγαινα για ανάλυση. :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.. σήμερα εγώ κ η @misofeggaro αν θυμάμαι καλά έχουμε γιατρό... Εγώ το βραδυ θα σας έχω νέα .. να σας πω την αλήθεια ανυπομονώ να πάω να με δει να συζητήσουμε να Μ εξηγήσει τι θα κάνουμε... Άντε να δούμε.. καλή μας αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπελες καλησπέρα.. Τι κάνετε; Αδιαθέτησα το Σάββατο που ήταν και η μέρα που περίμενα, οπότα σήμερα έκλεισα ραντεβού για υστεροσαλπιγγογραφία. Ξέχασα όμως να ρωτησω πότε θα έχω τα αποτελέσματα για να κανονίσω και ραντεβού με τον γυναικολόγο μου. Μήπως ξέρει κάποια κοπέλα περίπου πόσο χρειάζονται να αποτελέσματα για να βγουν;

Αμέσως βγαινουν εκεινη την ωρα κορίτσι μου... τουλάχιστον στο Μητερα στην Αθηνα τωρα εσυ Κυπρο εισαι ε;;; Λογικα κ εκει.. δε ρωτας καλυτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Αμέσως βγαινουν εκεινη την ωρα κορίτσι μου... τουλάχιστον στο Μητερα στην Αθηνα τωρα εσυ Κυπρο εισαι ε;;; Λογικα κ εκει.. δε ρωτας καλυτερα;

Ναι Κύπρο κορίτσι μου.. Θα παρω το απόγευμα τηλέφωνο να μάθω καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. σήμερα εγώ κ η @misofeggaro αν θυμάμαι καλά έχουμε γιατρό... Εγώ το βραδυ θα σας έχω νέα .. να σας πω την αλήθεια ανυπομονώ να πάω να με δει να συζητήσουμε να Μ εξηγήσει τι θα κάνουμε... Άντε να δούμε.. καλή μας αρχή..

Καλά αποτελέσματα να έχεις! Εμένα με έχει πιάσει μεγάλος φόβος. Είμαι 19η μέρα περιόδου και έχω εδώ και 4 μέρες ένα βάρος - πόνο χαμηλά στην κοιλιά. Οχι συνέχεια βέβαια, και το έντερο μου δεν είναι στα καλύτερα του το τελευταίο καιρό. Αλλά φοβάμαι μην έχει μεγαλώσει το ινομυομα και έχω άλλες περιπέτειες... Μέχρι την ώρα της εξέτασης θα τρέμω,.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Είμαι σίγουρη ότι στο καλοκαιράκι θα έχουμε πολλές εγκυούλες!! Εγώ τον περασμένο μήνα έκανα σπερματέγχυση αλλά χωρίς αποτέλεσμα, αυτό το μήνα δεν πήρα αγωγή και απλά παρακολούθησα με υπερηχο την ωορρηξία. Επίσης σε καλλιέργεια που έκανα βρέθηκε ότι έχω ουρεόπλασμα και κάτι άλλο που δεν έχω συγκρατήσει, ένα μικρόβιο που είναι από σερβιέτα ή ταμπόν, κι έτσι παίρνουμε αντιβιωσούλα. Παρόλα αυτά οι ελπίδες για ένα «θαυματάκι» παραμένουν!! Αυτά είναι τα δικά μου νέα για την ομάδα! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες και μια συμβουλή: ας ζήσουμε τη στιγμή κι ας μην περιμένουμε μια εγκυμοσύνη για να μας κάνει ευτυχισμένες!! Καλές διακοπές!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Είμαι σίγουρη ότι στο καλοκαιράκι θα έχουμε πολλές εγκυούλες!! Εγώ τον περασμένο μήνα έκανα σπερματέγχυση αλλά χωρίς αποτέλεσμα, αυτό το μήνα δεν πήρα αγωγή και απλά παρακολούθησα με υπερηχο την ωορρηξία. Επίσης σε καλλιέργεια που έκανα βρέθηκε ότι έχω ουρεόπλασμα και κάτι άλλο που δεν έχω συγκρατήσει, ένα μικρόβιο που είναι από σερβιέτα ή ταμπόν, κι έτσι παίρνουμε αντιβιωσούλα. Παρόλα αυτά οι ελπίδες για ένα «θαυματάκι» παραμένουν!! Αυτά είναι τα δικά μου νέα για την ομάδα! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες και μια συμβουλή: ας ζήσουμε τη στιγμή κι ας μην περιμένουμε μια εγκυμοσύνη για να μας κάνει ευτυχισμένες!! Καλές διακοπές!! ??

Κορίτσια μήπως γνωρίζει κάποια ποιες είναι οι "ιδανικές συνθήκες" για να κάνει κάποιο κορίτσι σπερματέγχυση και να έχει υψηλό ποσοστό επιτυχίας; Κάποια κοπέλα που να έκανε και πέτυχε ίσως; κάποια που να γνωρίζει σίγουρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Επειδή το εχω συζητήσει με το γιατρό μου θέλει πολυ καλό σπέρμα κ ανοιχτές σάλπιγγες κ γενικά τίποτα που να εμποδίσει κ τη φυσική σύλληψη καθώς αυτό είναι ουσιαστικά μια ενισχυμένη φυσική. Κατά περίπτωση δίνουν κ φάρμακα για ελεγχόμενη ωορρηξία. Εσύ πρέπει πρώτα να κάνεις τη σαλπιγγογραφια Κ μετά θα δεις αν σου ταιριάζει. Πάντως ηλικιακά εισαι πολύ καλά...

ο σύντροφος σου έχει κάνει ποτέ εξετάσεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. σήμερα εγώ κ η @misofeggaro αν θυμάμαι καλά έχουμε γιατρό... Εγώ το βραδυ θα σας έχω νέα .. να σας πω την αλήθεια ανυπομονώ να πάω να με δει να συζητήσουμε να Μ εξηγήσει τι θα κάνουμε... Άντε να δούμε.. καλή μας αρχή..

Με το καλο κορίτσι μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτησω παλι..Ο γυναικολογος είχε δει γ αυτον το μηνα,την 10ημερα του κύκλου , 2 πολυ μικρα ωαρια και μ ειχε πει δεν θα προλαβουν να μεγαλώσουν ,οποτε ωορρηξία δεν θα εχω αυτον το μηνα. Πέρασαν οι ημέρες κι εκει 17-18 είχα τα σχετικα υγρα της ωορρηξίας.Σήμερα 20ημερα είχα λιγο σαν καφε..στο σκουπισμα.Τι μπορεί να συμβαίνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω παλι..Ο γυναικολογος είχε δει γ αυτον το μηνα,την 10ημερα του κύκλου , 2 πολυ μικρα ωαρια και μ ειχε πει δεν θα προλαβουν να μεγαλώσουν ,οποτε ωορρηξία δεν θα εχω αυτον το μηνα. Πέρασαν οι ημέρες κι εκει 17-18 είχα τα σχετικα υγρα της ωορρηξίας.Σήμερα 20ημερα είχα λιγο σαν καφε..στο σκουπισμα.Τι μπορεί να συμβαίνει;;;

Μήπως ρε συ έκανες καθυστερημένη ωορρηξία; αλλα για να ειπε ετσι ο γιατρός τι να σου πω... τι κυκλο εχεις γενικα; αν σου πάει πχ 34 μερες μπορεί αυτό να ήταν! Εμενα πχ την 11η μερα μου ειπε αυριο μεθαύριο το παρα πολυ κ λεω μα τι λεει είναι νωρις κ όμως αυτο το μηνα είχα θετικό τεστ νωρίτερα. Τεστακια ωορρηξίας χρησιμοποιεις γενικά; η κάνεις υπέρηχους;

Αν δεν είναι ωορρηξία μήπως είναι λόγω της επέμβασης που έκανες; καλύτερα να μιλήσεις στο γιατρό κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω παλι..Ο γυναικολογος είχε δει γ αυτον το μηνα,την 10ημερα του κύκλου , 2 πολυ μικρα ωαρια και μ ειχε πει δεν θα προλαβουν να μεγαλώσουν ,οποτε ωορρηξία δεν θα εχω αυτον το μηνα. Πέρασαν οι ημέρες κι εκει 17-18 είχα τα σχετικα υγρα της ωορρηξίας.Σήμερα 20ημερα είχα λιγο σαν καφε..στο σκουπισμα.Τι μπορεί να συμβαίνει;;;

Μήπως είχες καθυστερημένη ωορρηξία? Ας έχεις τις προσπάθειες σου., ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μήπως είχες καθυστερημένη ωορρηξία? Ας έχεις τις προσπάθειες σου., ?

Καλώς την γκαστρουλα μας... Εσύ θα φουσκώσες πολύ εεε.. 

Για πες μας μιας κ τα πέρασες.. σ έκανε υπέρηχο βλέπατε ωάριο κ σ λέγε κάνε τότε επαφουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Άντρεα Επειδή το εχω συζητήσει με το γιατρό μου θέλει πολυ καλό σπέρμα κ ανοιχτές σάλπιγγες κ γενικά τίποτα που να εμποδίσει κ τη φυσική σύλληψη καθώς αυτό είναι ουσιαστικά μια ενισχυμένη φυσική. Κατά περίπτωση δίνουν κ φάρμακα για ελεγχόμενη ωορρηξία. Εσύ πρέπει πρώτα να κάνεις τη σαλπιγγογραφια Κ μετά θα δεις αν σου ταιριάζει. Πάντως ηλικιακά εισαι πολύ καλά...

ο σύντροφος σου έχει κάνει ποτέ εξετάσεις;

 

Ναι είχε κάνει και είχε λίγο χαμηλή κινητικότητα και πίνει εδω και 4 μήνες βιταμήνες.. Την επόμενη εβδομάδα θα επαναλάβει το σπερμοδιάγραμμα για να δούμε αν ανέβηκε. Η γιατρός μου είπε πως αν δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τις σάλπιγγες να κάνουμε σπερματέχγηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μήπως ρε συ έκανες καθυστερημένη ωορρηξία; αλλα για να ειπε ετσι ο γιατρός τι να σου πω... τι κυκλο εχεις γενικα; αν σου πάει πχ 34 μερες μπορεί αυτό να ήταν! Εμενα πχ την 11η μερα μου ειπε αυριο μεθαύριο το παρα πολυ κ λεω μα τι λεει είναι νωρις κ όμως αυτο το μηνα είχα θετικό τεστ νωρίτερα. Τεστακια ωορρηξίας χρησιμοποιεις γενικά; η κάνεις υπέρηχους;

Αν δεν είναι ωορρηξία μήπως είναι λόγω της επέμβασης που έκανες; καλύτερα να μιλήσεις στο γιατρό κορίτσι μου...

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Ο κύκλος μου τον τελευταιο χρονο δεν ειναι καθολου σταθερος.Τεστακια ωορρηξιας έκανα στο παρελθόν αλλά εδειχναν άλλα ντ άλλων και άρχισα τους υπερήχους.Γυρω στη 19-21 ημερα είχα τους τελευταιους μήνες ωορρηξια...Με παραξένεψαν τα υγρά και ειδικά σήμερα που έιχα καφε..Σου εχει τύχει στην ωορρηξία να έχεις καφέ υγρά;;Να αδιαθετησω...Λίγο νωρίς είναι ..10 μερες νωρίτερα;;;Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μήπως είχες καθυστερημένη ωορρηξία? Ας έχεις τις προσπάθειες σου., ?

Καλώς το κορίτσι μας!Λες βρε σταρακι;;;Άδραξα την ευκαρία  σημερα πάντως..

Πως παέι η εγκυμοσύνη;;Ολα καλα;;Ποσο είσαι τωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Ο κύκλος μου τον τελευταιο χρονο δεν ειναι καθολου σταθερος.Τεστακια ωορρηξιας έκανα στο παρελθόν αλλά εδειχναν άλλα ντ άλλων και άρχισα τους υπερήχους.Γυρω στη 19-21 ημερα είχα τους τελευταιους μήνες ωορρηξια...Με παραξένεψαν τα υγρά και ειδικά σήμερα που έιχα καφε..Σου εχει τύχει στην ωορρηξία να έχεις καφέ υγρά;;Να αδιαθετησω...Λίγο νωρίς είναι ..10 μερες νωρίτερα;;;Θα δείξει!

Δεν μου εχει τυχει οχι... Γενικά δεν είχα ποτε αίμα ή καφέ παρά μόνο ως προεορτια περιόδου. Άλλες κοπέλες ομως έχουν. Δεν ξέρω τι να σου πω... 

@Άντρεα ο,τι πει ο γιατρός αλλα νομίζω ότι με κακή κινητικοτητα δεν πολυ προτεινεται η μεθοδος... κ πάλι όμως ο γιατρός θα σου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...