Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χοριακη


Stefi98

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου! Εχω κυκλο 32 ημερων αυριο ειναι να αδιαθετησω πριν 9 μερες ειχα εναν εντονο πονο οπως οταν εχω οωρρηξια και κοκκινο αιμα στο σκουπισμα ... πριν 4 μηνες επισης περασα μια βιοχημικη ... σημερα εκανα β χοριακη γιατι αυτο το αιμα με εβαλε σε υποψιες γιατι το ιδιο ειχα και πριν μαθω για την βιοχημικη ... βγηκε οπως 2.98 δηλαδη αρνητικο.. υπαρχει περιπτωση να ειναι καθυστερημενη συλληψη δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει... τα φωτα σας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Εχω κυκλο 32 ημερων αυριο ειναι να αδιαθετησω πριν 9 μερες ειχα εναν εντονο πονο οπως οταν εχω οωρρηξια και κοκκινο αιμα στο σκουπισμα ... πριν 4 μηνες επισης περασα μια βιοχημικη ... σημερα εκανα β χοριακη γιατι αυτο το αιμα με εβαλε σε υποψιες γιατι το ιδιο ειχα και πριν μαθω για την βιοχημικη ... βγηκε οπως 2.98 δηλαδη αρνητικο.. υπαρχει περιπτωση να ειναι καθυστερημενη συλληψη δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει... τα φωτα σας ???

Εύχομαι πραγματικά να κάνεις μετά από 4 μέρες και να είναι μια θετική χοριακη! Κάθε γυναίκα κ σώμα είναι διαφορετικά.. Όπως επίσης κ στην ίδια γυναίκα εγκυμοσύνη σύλληψη κλπ μπορεί να είναι διαφορετικά... Όλα παίζουν.. Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη.. Μπορεί να ήταν εμφύτευση.. Εγω πχ είχα νιώσει μια έντονη σουβλια κάποια στιγμή και την επόμενη μέρα είδα ελάχιστο αίμα στο σκούπισμα... Επειδή δεν το περίμενα και μου είχαν τύχει διάφορα δεν έδωσα σημασία κ έκανα τεστ με 4-5 μέρες καθυστέρηση.. Καλό είναι να μην κάνεις νωρίτερα γτ μετά έχεις την ιδέα του είναι νωρίς κ μήπως... Περίμενε τουλάχιστον 2 μέρες καθυστέρηση.. Όπως κ να έχει επανέλαβε το τεστ! Σ εύχομαι θετικά αποτελέσματα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...