Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Καλησπέρα πήγα σήμερα δουλειά μετά από καιρό . Αίσχος . Ντροπή . Τόσο κακούς ανθρώπους δεν έχω ξαναδεί . Πραγματικά είναι για τα μπάζα όλοι τους σχεδόν. Γυναίκες που έχουν παιδιά και τα εχουν βρει και όλα έτοιμα στη ζωή τους και εύκολα . Τεπσα δε συγχύστηκα εντύπωση μου έκανε 

Τι σου είπαν; γιατί; Ποση κακία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Τι σου είπαν; γιατί; Ποση κακία...

Μου είπαν ότι όσο έλειπα χάσανε έγγραφα που δε βρίσκανε κλπ κλπ Μιλάμε για μεγάλες ολκης Ζωα . Δε βλέπανε μπροστά τους. Ούτε με ευχηθούν ούτε τίποτα . Ζωα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Μου είπαν ότι όσο έλειπα χάσανε έγγραφα που δε βρίσκανε κλπ κλπ Μιλάμε για μεγάλες ολκης Ζωα . Δε βλέπανε μπροστά τους. Ούτε με ευχηθούν ούτε τίποτα . Ζωα 

Αχ ρε συ, ο κοσμος ειναι τόσο κακός...και κομπλεξικός. Είναι τόσο κρίμα...κι όσο και να λέμε πως δεν πρέπει να δίνουμε σημασία δεν γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Αχ ρε συ, ο κοσμος ειναι τόσο κακός...και κομπλεξικός. Είναι τόσο κρίμα...κι όσο και να λέμε πως δεν πρέπει να δίνουμε σημασία δεν γίνεται...

Άσε τρομερό ! Δε θα σκάσω ! Κρίμα πάντως γιατί έχουν παιδιά και δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να σου φέρει η ζωή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά όταν έκανα εξωσωματική με κουτσομπολευαν και έλεγαν πτι αυτές μπορούσαν να κάνουν δέκα παιδιά . Τεσπα ας είναι δεβ πειράζει . Νοσηρό το δημόσιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Προσωπικά όταν έκανα εξωσωματική με κουτσομπολευαν και έλεγαν πτι αυτές μπορούσαν να κάνουν δέκα παιδιά . Τεσπα ας είναι δεβ πειράζει . Νοσηρό το δημόσιο 

Σοβαρα τωρα; Οντως το εκαναν αυτο;

Κι εγω στο δημοσιο με εργολαβο ειμαι για λιγο καιρο, οντως νοσηρο, απεχθές θα έλεγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:
στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Προσωπικά όταν έκανα εξωσωματική με κουτσομπολευαν και έλεγαν πτι αυτές μπορούσαν να κάνουν δέκα παιδιά . Τεσπα ας είναι δεβ πειράζει . Νοσηρό το δημόσιο 

 

Ναι γιατί στον ιδιωτικό τομέα πίσω πάνε..που μου λέει η άλλη " αυτή δεν θέλει παιδί κ ο άντρας της θέλει.Μαλλον δεν μπορεί" κ λέω εγώ ότι όλες οι γυναίκες δεν πρέπει ντε κ καλά να γίνουν μάνες επειδή έτσι πρέπει..Μπορεί απλά να μη θέλει ευθύνες,,να μην έχει την όρεξη βρε αδερφέ..κ με αγριοκοιταει επειδή εξέφρασα αντίθετη άποψη.. Επίσης "αυτοί δεν έχουν κάνει ακόμα παιδί..Μάλλον τα αίματα τους έχουν θέμα"!!! Επειδή θεωρεί ότι ο Α ρέζους - προκαλεί στειρότητα!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!Κ γω τέτοιο αίμα εχω κ ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ πως δεν παιζει ρόλο στην τεκνοποιήση..Σ.σ. κ η κόρη της το ίδιο αίμα έχει αλλά δεν κόβει να σκεφτεί τις μ@@@κιες που λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ναι γιατί στον ιδιωτικό τομέα πίσω πάνε..που μου λέει η άλλη " αυτή δεν θέλει παιδί κ ο άντρας της θέλει.Μαλλον δεν μπορεί" κ λέω εγώ ότι όλες οι γυναίκες δεν πρέπει ντε κ καλά να γίνουν μάνες επειδή έτσι πρέπει..Μπορεί απλά να μη θέλει ευθύνες,,να μην έχει την όρεξη βρε αδερφέ..κ με αγριοκοιταει επειδή εξέφρασα αντίθετη άποψη.. Επίσης "αυτοί δεν έχουν κάνει ακόμα παιδί..Μάλλον τα αίματα τους έχουν θέμα"!!! Επειδή θεωρεί ότι ο Α ρέζους - προκαλεί στειρότητα!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!Κ γω τέτοιο αίμα εχω κ ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ πως δεν παιζει ρόλο στην τεκνοποιήση..Σ.σ. κ η κόρη της το ίδιο αίμα έχει αλλά δεν κόβει να σκεφτεί τις μ@@@κιες που λεει

Παναγία μου και Χριστέ μου τι @@@ριες ακούμε!

Καλά, παντού υπάρχουν απλά στο δημόσιο έχουν περισσότερο χρόνο για να μιλάνε κι έτσι ακούμε ακόμα περισσότερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε??

? πως ειστε?

Εσύ πως είσαι γλυκιά μου?Εμενα ευτυχώς φύγαν οι ναυτίες!!Μόνο που κ που ανέβουν γαστρικά υγρά αν φάω συγκεκριμένα που με πειράζουν!!Και δν μπορώ να φάω ποσότητες ή κάτι βαρύ μαγειρεμένο μου πέφτει βαρύ!!Πριμένω τον υπέρηχο την άλλη βδομάδα!!Οταν κοντεύουν οι μέρες φαίνονται ατελείωτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εσύ πως είσαι γλυκιά μου?Εμενα ευτυχώς φύγαν οι ναυτίες!!Μόνο που κ που ανέβουν γαστρικά υγρά αν φάω συγκεκριμένα που με πειράζουν!!Και δν μπορώ να φάω ποσότητες ή κάτι βαρύ μαγειρεμένο μου πέφτει βαρύ!!Πριμένω τον υπέρηχο την άλλη βδομάδα!!Οταν κοντεύουν οι μέρες φαίνονται ατελείωτες

Καλα ειμαι σε ευχαριστώ! α εχεις ακομα συμπτωματα? ειναι λιγο βασανο αυτο αλλα δεν θα παχαινεις κιολας χαχαχ!!! ναι καθε φορα που ειναι να παμε στον γιατρο μοιαζει αιωνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλα ειμαι σε ευχαριστώ! α εχεις ακομα συμπτωματα? ειναι λιγο βασανο αυτο αλλα δεν θα παχαινεις κιολας χαχαχ!!! ναι καθε φορα που ειναι να παμε στον γιατρο μοιαζει αιωνας!!!

Ναυτίες είχα μέχρι την 17 βδομάδα!!Τώρα έφυγαν ευτυχώς!!Εχω κ εξετάσεις αίματος απο βδομάδα να δω που πήγε ο αιματοκρίτης!!Είχα 33!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Ναυτίες είχα μέχρι την 17 βδομάδα!!Τώρα έφυγαν ευτυχώς!!Εχω κ εξετάσεις αίματος απο βδομάδα να δω που πήγε ο αιματοκρίτης!!Είχα 33!!

Σωπα πωπω παρα πολυ!!! εγω μονο 2 φορες εμετο εκανα ολες κι ολες!! καλα αποτελεσματα για τις εξετασεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Σωπα πωπω παρα πολυ!!! εγω μονο 2 φορες εμετο εκανα ολες κι ολες!! καλα αποτελεσματα για τις εξετασεις!! 

Εμετό έκανα για βδομάδα!!Αλλά είχα αναγούλες δν ήθελα  να τρωω κ σιελόρροια!!Και πιστεύω θα έπεσε κ ο αιματοκρίτης κ απ αυτό!!Γτ δν έτρωγα μοσχάρι όπως πριν ή χυμό πορτοκάλι!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Εσύ με το καλό πότε έχεις υπέρηχο?Θα φτάνουν οι μερούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εμετό έκανα για βδομάδα!!Αλλά είχα αναγούλες δν ήθελα  να τρωω κ σιελόρροια!!Και πιστεύω θα έπεσε κ ο αιματοκρίτης κ απ αυτό!!Γτ δν έτρωγα μοσχάρι όπως πριν ή χυμό πορτοκάλι!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Εσύ με το καλό πότε έχεις υπέρηχο?Θα φτάνουν οι μερούλες

εχω μεθαυριο την Πεμπτη αλλα επειδη αλλαξα γιατρο πηγα πριν 5 μερες δλδ την Πεμπτη που μας περασε!! τωρα παλι τελος του μηνα!!! εχεις αγορασει κατι για τον μπεμπη? εγω λεω μετα την Β επιπεδου να αρχισω να κοιταω σιγα σιγα καροτσι , κουνια κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

εχω μεθαυριο την Πεμπτη αλλα επειδη αλλαξα γιατρο πηγα πριν 5 μερες δλδ την Πεμπτη που μας περασε!! τωρα παλι τελος του μηνα!!! εχεις αγορασει κατι για τον μπεμπη? εγω λεω μετα την Β επιπεδου να αρχισω να κοιταω σιγα σιγα καροτσι , κουνια κτλ

Σωστά με το καλό πάλι!!Εγω αγόρασα 2 κουβερτούλες αγκαλιάς,ένα μπουρνουζάκι κ ένα σετ σεντόνια για λίκνο!!Β επιπέδου έχω αρχες οκτώβρη κ έλεγα Νοέμβριο να κάνουμε τις μεγάλες αγορές!!Εσυ πότε έχεις β επιπέδου?Εμεις θα τα αγοράσουμε όλα απ την αρχή δν έχουμε κάποιος να μας δώσει πράγματα!!Ολες οι φίλες μου έχουν μωράκια ακόμα!!Και απο ξαδέρφια τα περισσότερα δν έχουν ακόμα παιδιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σωστά με το καλό πάλι!!Εγω αγόρασα 2 κουβερτούλες αγκαλιάς,ένα μπουρνουζάκι κ ένα σετ σεντόνια για λίκνο!!Β επιπέδου έχω αρχες οκτώβρη κ έλεγα Νοέμβριο να κάνουμε τις μεγάλες αγορές!!Εσυ πότε έχεις β επιπέδου?Εμεις θα τα αγοράσουμε όλα απ την αρχή δν έχουμε κάποιος να μας δώσει πράγματα!!Ολες οι φίλες μου έχουν μωράκια ακόμα!!Και απο ξαδέρφια τα περισσότερα δν έχουν ακόμα παιδιά!!

και εγω την β την εχω αρχες Οκτωβρη για ημερομηνια θα κλεισω στο επομενο ραντεβου! α κατι πηρες εσυ!με γεια σας!!!! και εγω τον Νοεμβριο θα τα παρω που θα εχει και προσφορες!! και εγω ολα απο την αρχη θα τα παρω!!! ειναι και μπεμπης και οτι παιδακι εχουμε ειναι κοριτσι!!!χαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

και εγω την β την εχω αρχες Οκτωβρη για ημερομηνια θα κλεισω στο επομενο ραντεβου! α κατι πηρες εσυ!με γεια σας!!!! και εγω τον Νοεμβριο θα τα παρω που θα εχει και προσφορες!! και εγω ολα απο την αρχη θα τα παρω!!! ειναι και μπεμπης και οτι παιδακι εχουμε ειναι κοριτσι!!!χαχχα!!!

χαχχα κατάλαβα!!Ευχαριστώ πολύ!!Είχε εκπτώσεις κ λέω δν πέρνω τίποτα σιγα σιγά!!Κ βρήκα σε αυτα που πήρα πιο καλές τιμές κ απο ιντερνετ στο ίδιο προιον στην ίδια μάρκα!!Κ γω αυτό σκέφτηκα Νοέμβριο μήπως έχουν το 10ημερο των προσφορών!!Χρειάζονται ένα σωρό πράγματα συν τα δικά μας!!Ρούχα νυχτικιές σουτιεν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

χαχχα κατάλαβα!!Ευχαριστώ πολύ!!Είχε εκπτώσεις κ λέω δν πέρνω τίποτα σιγα σιγά!!Κ βρήκα σε αυτα που πήρα πιο καλές τιμές κ απο ιντερνετ στο ίδιο προιον στην ίδια μάρκα!!Κ γω αυτό σκέφτηκα Νοέμβριο μήπως έχουν το 10ημερο των προσφορών!!Χρειάζονται ένα σωρό πράγματα συν τα δικά μας!!Ρούχα νυχτικιές σουτιεν!!

αστα ε ενταξει πιστευω μεχρι να γεννησουμε σιγα σιγα θα τα μαζεψουμε αχαχαχ!!!! καλα να ειμαστε και ολα θα γινουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

αστα ε ενταξει πιστευω μεχρι να γεννησουμε σιγα σιγα θα τα μαζεψουμε αχαχαχ!!!! καλα να ειμαστε και ολα θα γινουν!!! 

Σίγουρα θα μαζευτουν!!Και δωρά απο κοντινους όλο κ κάτι θα μας πάρουν!!Στην αρχή είχα πελαγώσει γτ δν ήξερα καν τα ονόματα απ όλα αυτά!!Αλλο η καλαθούνα άλλος το λεει πορτ μπεμπε!!Αλλο το καθισμα αυτοκινητου άλλος το λέει αυγό!!Ελεγα τι θα πάω να ζητήσω χαχχαχα!!Κ ήταν ολα στο κεφάλι μου μπερδεμένα!Τωρα τα ξεδιάλυνα κ με το καλό όταν έρθει η ώρα θα τα πάρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Σίγουρα θα μαζευτουν!!Και δωρά απο κοντινους όλο κ κάτι θα μας πάρουν!!Στην αρχή είχα πελαγώσει γτ δν ήξερα καν τα ονόματα απ όλα αυτά!!Αλλο η καλαθούνα άλλος το λεει πορτ μπεμπε!!Αλλο το καθισμα αυτοκινητου άλλος το λέει αυγό!!Ελεγα τι θα πάω να ζητήσω χαχχαχα!!Κ ήταν ολα στο κεφάλι μου μπερδεμένα!Τωρα τα ξεδιάλυνα κ με το καλό όταν έρθει η ώρα θα τα πάρουμε!!

και εμενα ειναι καπως μπερδεμενα αλλα τα μικροπραγματα ποσα κομματια να εχω πχ απο πετσετες κουβερτακια πετσετακια κλπ αλλα σιγα σιγα θα ξεδιαλυνουν!!!! ?δουλευεις εσυ? εγω ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

και εμενα ειναι καπως μπερδεμενα αλλα τα μικροπραγματα ποσα κομματια να εχω πχ απο πετσετες κουβερτακια πετσετακια κλπ αλλα σιγα σιγα θα ξεδιαλυνουν!!!! ?δουλευεις εσυ? εγω ναι!!

Ναι κ γω σκεφτόμουν ότι μια πωλήτρια για να πουλήσει θα μου πει παραπάνω κομμάτια ή πραγματακια που είναι άχρηστα γτ σίγουρα όλα δν είναι χρήσιμα!!Ετσι ρώτησα τις φίλες μου κ μου είπαν!!Βασικά αυτές με βοηθησαν κ με βάλανε στο κλίμα γτ γενικά δν ήμουν κ στο mood εςγκύου!!Οταν έρθει η ώρα όλες θα τα συζητησουμε και εδώ κ θα βγάλουμε την άκρη μας!!Οχι δν εργάζομαι!!Βοηθούσα τον σύζυγο με τα λογιστικά αλλά με την εξωσωματική κ μετά 1 μήνα με το αίμα στην αρχή της κύησης έκατσα σπίτι!!Μέχρι πότε με το καλό θα εργάζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς λέγαμε κορίτσια να κάνουμε τη β επιπέδου κ σιγά σιγά να δούμε για δωμάτιο κλπ Το δωμάτιο που θα είναι το παιδί είναι τώρα το μέρος όπου σιδερωνω κ έχω τα χειμωνιάτικα κ τα χαλιά.. Πρέπει όσο είμαι ακόμα ελαφριά να αρχίσουμε να συμμαζευουμε γιατί μετά θα πέσει και βαρύς χειμώνας...Με πιάνει φούντωμα και μόνο που σκέφτομαι τι μας περιμένει με ολες αυτές τις προετοιμασίες...Υπέροχες μεν αλλά πρωτόγνωρες και αγχωτικές δε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Ναι κ γω σκεφτόμουν ότι μια πωλήτρια για να πουλήσει θα μου πει παραπάνω κομμάτια ή πραγματακια που είναι άχρηστα γτ σίγουρα όλα δν είναι χρήσιμα!!Ετσι ρώτησα τις φίλες μου κ μου είπαν!!Βασικά αυτές με βοηθησαν κ με βάλανε στο κλίμα γτ γενικά δν ήμουν κ στο mood εςγκύου!!Οταν έρθει η ώρα όλες θα τα συζητησουμε και εδώ κ θα βγάλουμε την άκρη μας!!Οχι δν εργάζομαι!!Βοηθούσα τον σύζυγο με τα λογιστικά αλλά με την εξωσωματική κ μετά 1 μήνα με το αίμα στην αρχή της κύησης έκατσα σπίτι!!Μέχρι πότε με το καλό θα εργάζεσαι?

ναι θα τα πουμε εδω να βοηθαμε η μια την αλλη!!! κανονικα μου βγαινει μεχρι αρχες Δεκεμβριου αλλα σκεφτομαι τον Νοεμβριο να μην τον δουλεψω αν εχει πολυ κρυο η βροχες γτ ερχομαι με λεωφορειο!!!!! καλα εκανες και εκατσες!!!!να το χαρεις κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...