Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποσο ανυπομονω να τα βαλω κι εγω σε μια σειρα!Ξεκινησα σημερα τις πρωτες εξετασεις...

Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Διαβάζω τα νέα σας...απλά έχω καιρό να γράψω!!!!@Karamela,@Liveloula να μας πείτε γρήγορα τα ευχάριστα!!!!!@Νiki94 καλή επιτυχία και σε εσένα!!!!!Εγώ λόγω του θέματος υγείας πήγα άλλο ένα μήνα πίσω!!!!Τώρα το Νοέμβριο ελπίζω να προχωρήσω στην εμβρυομεταφορά.....επιτέλους!!!!Φιλιά σε όλες!!!!?

Καλησπέρα!Ευχαριστούμε!Με το καλό να έρθει και η σειρά σου!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλά Αποτελέσματα...

Σ ευχαριστω Νίκη μου..Βγηκε η καμπύλη ζαχαρου και ειμαι στο οριο...Μου ειπαν απο το κεντρο οτι χρειαζεται τωρα ενδοκρινολογο και διαιτα..Στενοχωρηθηκα να σου πω...Οι ενδοκρινολογικες εξετασεις μου ειναι μια χαρα..Τι αλλο μπορω να κανω;;Παντα ηταν λιγο ανεβασμενο το ζαχαρο και δεν τρωω γλυκα...Τι να κανω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω Νίκη μου..Βγηκε η καμπύλη ζαχαρου και ειμαι στο οριο...Μου ειπαν απο το κεντρο οτι χρειαζεται τωρα ενδοκρινολογο και διαιτα..Στενοχωρηθηκα να σου πω...Οι ενδοκρινολογικες εξετασεις μου ειναι μια χαρα..Τι αλλο μπορω να κανω;;Παντα ηταν λιγο ανεβασμενο το ζαχαρο και δεν τρωω γλυκα...Τι να κανω;;;

Μήπως να πας καλύτερα σε διαβητολόγο να πάρεις μια γνώμη;πιστεύω πως και αυτός είναι υπεύθυνος για τον σακχαρώδη διαβήτη!

Μη στενοχωριέσαι, όλα θα γίνουν αρκεί να μπεις σε μια σειρά.μπορεί να σου δώσουν κάποιο χαπάκι ώστε να στο ρυθμίσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μήπως να πας καλύτερα σε διαβητολόγο να πάρεις μια γνώμη;πιστεύω πως και αυτός είναι υπεύθυνος για τον σακχαρώδη διαβήτη!

Μη στενοχωριέσαι, όλα θα γίνουν αρκεί να μπεις σε μια σειρά.μπορεί να σου δώσουν κάποιο χαπάκι ώστε να στο ρυθμίσουν!

Ειναι ακριβως στο οριο σε περιπτωση εγκυμοσυνης...Δεν ξέρω. Με πηρε τηλ. ο γιατρος και μ ειπε επισκεψη σε ενδοκρινολογο και διαιτα...Απο εκει θα δω τι θα μου πει να κανω...Παίρνω ηδη φαρμακο θυροειδη εδω και 2 χρονια και ειναι σταθερος..Τι αλλο να ρυθμισει κ αυτη;;Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.Θα ρωτησω αν χρειαζεται διαβητολογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειναι ακριβως στο οριο σε περιπτωση εγκυμοσυνης...Δεν ξέρω. Με πηρε τηλ. ο γιατρος και μ ειπε επισκεψη σε ενδοκρινολογο και διαιτα...Απο εκει θα δω τι θα μου πει να κανω...Παίρνω ηδη φαρμακο θυροειδη εδω και 2 χρονια και ειναι σταθερος..Τι αλλο να ρυθμισει κ αυτη;;

Λογικά θα ρυθμίσει το σάκχαρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Λογικά θα ρυθμίσει το σάκχαρο 

Ευχαριστω πολυ και παλι!Θα το ρωτησω!Λες να μου μεινει κουσουρι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστω πολυ και παλι!Θα το ρωτησω!Λες να μου μεινει κουσουρι;;

Δε νομίζω. Μια ξαδέρφη μου είχε στην εγκυμοσύνη σάκχαρο, πριν δεν είχε κάτι και ούτε της έμεινε. Απλά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης έπινε χάπι και δεν έτρωγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Δε νομίζω. Μια ξαδέρφη μου είχε στην εγκυμοσύνη σάκχαρο, πριν δεν είχε κάτι και ούτε της έμεινε. Απλά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης έπινε χάπι και δεν έτρωγε...

Να εισαι καλα κοπελα μου!ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕς ΛΙΓΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να εισαι καλα κοπελα μου!ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕς ΛΙΓΑΚΙ...

Όλα θα πάνε καλά. Και εγώ πριν ρωτήσω τους γιατρούς αγχώνομαι και σκέφτομαι διάφορα και τελικά είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα...υπομονή μέχρι να συναντήσεις τον/την ενδοκρινολογο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Όλα θα πάνε καλά. Και εγώ πριν ρωτήσω τους γιατρούς αγχώνομαι και σκέφτομαι διάφορα και τελικά είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα...υπομονή μέχρι να συναντήσεις τον/την ενδοκρινολογο...

Ναι..Πηρα ηδη τηλ. να κλεισω ραντεβου αλλα δεν την βρηκα..Απο Δευτερα λοιπον...Ενα ενα με τη σειρα...

Εσυ κοριτσι μου;; Σε ποια φαση εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι..Πηρα ηδη τηλ. να κλεισω ραντεβου αλλα δεν την βρηκα..Απο Δευτερα λοιπον...Ενα ενα με τη σειρα...

Εσυ κοριτσι μου;; Σε ποια φαση εισαι;;

Τη Δευτέρα έκανα εμβρυομεταφορά και μετράω αντίστροφα για τη χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Τη Δευτέρα έκανα εμβρυομεταφορά και μετράω αντίστροφα για τη χοριακή...

Τελεια!!!!!Περασες ολη την διαδικασια!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!!Τις καλυτερες ευχες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τελεια!!!!!Περασες ολη την διαδικασια!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!!Τις καλυτερες ευχες μου!!!!!!!!

Την πέρασα για δεύτερη φορά....ευτυχώς αυτή ήταν με καλύτερες συνθήκες....

Σε ευχαριστώ πολύ...το πιστεύω ότι θα πάνε ΟΛΑ περίφημα....για ΟΛΕΣ μας...

Υπομονή μέχρι τις 26 που θα κάνω χοριακή!

Και σε σένα εύχομαι να πάνε ΟΛΑ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Την πέρασα για δεύτερη φορά....ευτυχώς αυτή ήταν με καλύτερες συνθήκες....

Σε ευχαριστώ πολύ...το πιστεύω ότι θα πάνε ΟΛΑ περίφημα....για ΟΛΕΣ μας...

Υπομονή μέχρι τις 26 που θα κάνω χοριακή!

Και σε σένα εύχομαι να πάνε ΟΛΑ καλά!

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω @Liveloula88  μου εριξα εναν υπνο δεν ανοιγαν τα ματια μου! Να ρωτησω κατι υγρα εχετε κοριτσια μετα την έμβρυομεταφορα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω Νίκη μου..Βγηκε η καμπύλη ζαχαρου και ειμαι στο οριο...Μου ειπαν απο το κεντρο οτι χρειαζεται τωρα ενδοκρινολογο και διαιτα..Στενοχωρηθηκα να σου πω...Οι ενδοκρινολογικες εξετασεις μου ειναι μια χαρα..Τι αλλο μπορω να κανω;;Παντα ηταν λιγο ανεβασμενο το ζαχαρο και δεν τρωω γλυκα...Τι να κανω;;;

Μην ανησυχείς θα σου δώσουν χάπι και όλα κομπλέ... εμένα είχε βγει χάλια και πίνω χάπια και κάνω και ένεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειναι ακριβως στο οριο σε περιπτωση εγκυμοσυνης...Δεν ξέρω. Με πηρε τηλ. ο γιατρος και μ ειπε επισκεψη σε ενδοκρινολογο και διαιτα...Απο εκει θα δω τι θα μου πει να κανω...Παίρνω ηδη φαρμακο θυροειδη εδω και 2 χρονια και ειναι σταθερος..Τι αλλο να ρυθμισει κ αυτη;;Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.Θα ρωτησω αν χρειαζεται διαβητολογο..

Η Ενδοκρινολογοί είναι και διαιτολόγοι να το ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μην ανησυχείς θα σου δώσουν χάπι και όλα κομπλέ... εμένα είχε βγει χάλια και πίνω χάπια και κάνω και ένεση 

αχ ...τι να μου πρωτο δωσουν..Θυροειδη;;Χοληστερίνης;;Ζαχαρου;;Ασβεστιο;;;Ολα ανω κατω ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Η Ενδοκρινολογοί είναι και διαιτολόγοι να το ξερεις

Να σαι καλα!Που θα παει;;Θα τα βαλουμε σε σειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

αχ ...τι να μου πρωτο δωσουν..Θυροειδη;;Χοληστερίνης;;Ζαχαρου;;Ασβεστιο;;;Ολα ανω κατω ειναι...

Έλα παρέα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σαι καλα!Που θα παει;;Θα τα βαλουμε σε σειρα!

Διαβιτολογος ήθελα να πω όχι διαιτολόγοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...