Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Εγω σημερα εκανα την πρωτη gonal! Τα καλυτερα ευχομαι κοριτσια μου σε ολες! 

Οι gonal είναι για διέγερση; Λογικά θα είμαστε κοντά εμείς οι δύο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

@Karamela! και @Liveloula88 ομορφιές μου καλή αρχή με τα πιο υπέροχα αποτελέσματα εύχομαι! Να είναι τα τελευταία τσιμπήματα διέγερσης! ❤️❤️❤️❤️❤️??????????

Ευχαριστούμε αγαπημένη μου!❤?

Άντε να μας πεις και εσύ ευχάριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Οι gonal είναι για διέγερση; Λογικά θα είμαστε κοντά εμείς οι δύο ??

Διέγερση συμπεθερούλα μου! Κι εγώ αυτές είχα κάνει! Θα είστε παρεουλα με το κορίτσι! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Ευχαριστούμε αγαπημένη μου!❤?

Άντε να μας πεις και εσύ ευχάριστα....

Θα αργήσω λίγο αλλά σ'ευχαριστώ συμπεθέρα! Άλλωστε το καλό πράγμα, αργεί να γίνει σωστά?! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Θα αργήσω λίγο αλλά σ'ευχαριστώ συμπεθέρα! Άλλωστε το καλό πράγμα, αργεί να γίνει σωστά?! ????

Έτσι είναι!?❤❤❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/9/2019 at 5:50 ΜΜ, ο/η Eva 42 είπε:

Να ρωτήσω  κ εγω κάτι σε όσα κορίτσια είναι εγκυουλες ή  έχουν ήδη τα μωράκια τους αγκαλιά;;;; σε ποια εβδομάδα  κάνατε την Β επιπέδου;;;;

Γεια σου κοπελα μου!!από 21 w -26 μπορείς προσωπικά 24η την έκανα !Καλή τύχη σε ότι και αν κάνεις !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2019 at 6:52 ΜΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Έχω ψιλοχαθει αλλά με τη δουλειά και τις δουλειές (μην ακούω σίδερο, έχω μαζέψει βουνό), πού χρόνος....

@Niki94 καταλαβαίνω ότι η απογοήτευση σου είναι μεγάλη κι ασπαζομαι απόλυτα αυτό το "όποτε εγώ κάνω σχέδια, ο Θεός γελάει". Στο ταξίδι της τεκνοποίησης μόνο εμπόδια έχω να θυμάμαι κι ακόμα παλεύω για το πρώτο παιδί.... Γύρω μου άλλες κάνουν το 3ο ή το 4ο κι εγώ παλεύω ακόμα... Ήδη τώρα που πήρα να συνεννοηθω για την εμβρυομεταφορα, τα υποτιθέμενα 5 έμβρυα έγιναν 3!

Ξέρεις πόσο στενοχωρήθηκα;;; Ο άντρας μου δεν έφαγε εκείνη την ημέρα, εγώ έκλαιγα στη δουλειά....

Αλλά εκεί, σε πείσμα, θα πάω να δω τι θα γίνει έστω και με τα 3. Γιατί πραγματικά θέλω ένα παιδί. Κι ας είναι η υγεία μου, ψυχική και σωματική, σε τεντωμένο σχοινί. 

Υπομονή και επιμονή!!! Δεν μας έμεινε κάτι άλλο.....

 

Καλή ετ !!!!και με τα 3 κοπελα ρα μου έρχεται είναι στο δρόμο η θετική χοριακη σου !!!κράτα γερά αξίζει τον κόπο στο μυαλό σου θετικά συναισθήματα και όλα γίνονται !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελα μου!!από 21 w -26 μπορείς προσωπικά 24η την έκανα !Καλή τύχη σε ότι και αν κάνεις !!!?

Κουκλίτσα μου τι κάνεις εσύ?! Πόσο είσαι τώρα?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελα μου!!από 21 w -26 μπορείς προσωπικά 24η την έκανα !Καλή τύχη σε ότι και αν κάνεις !!!?

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την απαντηση φίλη μου.  

Όταν θα πάω θα είμαι 21 εβδομαδων και 3 ημερων, και μου είπαν πως είναι οριακά.  Γι'αυτό αγχώθηκα και ρώτησα.

Φιλιά ευχαριστώ για την  απάντησή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι κάνεις εσύ?! Πόσο είσαι τώρα?! 

Κλείνω την 15η εβδομάδα την Κυριακή.

Σας παρακολουθώ κορίτσια μου,αλλά επειδή όλες οι συζητήσεις σχετίζονται  με τη διαδικασία  που αρχίζουν πολλά κορίτσια (ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ  κορίτσια μου❤❤❤???),δε θέλω να σας πρήζω με διάφορες  δικές μου ερωτήσεις. Και προσπαθώ να βρω άκρη μόνη μου σε ότι με προβληματίζει. 

Σ'ευχαριστώ πολύ όμως γλυκιά μου για το ενδιαφέρον!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι κάνεις εσύ?! Πόσο είσαι τώρα?! 

Γεια σου @Geo2009 καλά είμαι αγάπη μου εσύ??πως είσαι ??διανυω 29η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου @Geo2009 καλά είμαι αγάπη μου εσύ??πως είσαι ??διανυω 29η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκί?

Μπεμπελουκα,χίλια Συγνωμη αλλά πριν δε κατάλαβα ότι ρωτούσε εσένα  η Geo2009  και πετάχτηκα  εγώ. Sorry βρε κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάρες μου! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!, ?????❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????

Και εσύ με το καλό θετικό αποτέλεσμα !!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva 42 είπε:

Μπεμπελουκα,χίλια Συγνωμη αλλά πριν δε κατάλαβα ότι ρωτούσε εσένα  η Geo2009  και πετάχτηκα  εγώ. Sorry βρε κοπέλα μου 

Σιγα καλε δεν έγινε κάτι !!Καλή λευτεριά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εσύ με το καλό θετικό αποτέλεσμα !!!???????

Δύσκολο πολύ το βλέπω, αλλά σ'ευχαριστώ γλυκιά μου! 

Ευτυχώς η μήτρα μου καθάρισε και τώρα περιμένουμε την ακατανόμαστη να δούμε πως θα προχωρήσουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δύσκολο πολύ το βλέπω, αλλά σ'ευχαριστώ γλυκιά μου! 

Ευτυχώς η μήτρα μου καθάρισε και τώρα περιμένουμε την ακατανόμαστη να δούμε πως θα προχωρήσουμε! 

Έλα έρχεται υπομονη επιμονή και θα γίνουν όλα μελετημένα αυτή τη φορά !!έχεις στη καταψυξη η ξεκινάς από τη  αρχή???αυτή τη φορά ξεκινά με θετική ψυχολογία και ειμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε με τον αντρουλη σου!εδώ τα καταφέραμε με αζωοσπερμια .?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έλα έρχεται υπομονη επιμονή και θα γίνουν όλα μελετημένα αυτή τη φορά !!έχεις στη καταψυξη η ξεκινάς από τη  αρχή???αυτή τη φορά ξεκινά με θετική ψυχολογία και ειμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε με τον αντρουλη σου!εδώ τα καταφέραμε με αζωοσπερμια .?

Δεν έχω άλλα στην καταψυξη οπότε αν αποφασίσουμε να μπούμε πάλι στη διαδικασία θα πάμε από την αρχή... Αλλά χωρίς φάρμακα αυτή τη φορά! Το ήθελα από την αρχή και τελικά δεν το έκανα, τώρα όμως αν προχωρήσουμε θα το κάνουμε με φυσικούς κύκλους και ότι γίνει! Πρώτα όμως θέλω να ηρεμήσει το σώμα μου γιατί νιώθω πρησμένη και δεν μου αρέσει καθόλου έτσι όπως έχω γίνει! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έλα έρχεται υπομονη επιμονή και θα γίνουν όλα μελετημένα αυτή τη φορά !!έχεις στη καταψυξη η ξεκινάς από τη  αρχή???αυτή τη φορά ξεκινά με θετική ψυχολογία και ειμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε με τον αντρουλη σου!εδώ τα καταφέραμε με αζωοσπερμια .?

Με το καλό να δεχτείτε το κοριτσάκι σας @Μπεμπελουκα!!! Καλή λευτεριά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Με το καλό να δεχτείτε το κοριτσάκι σας @Μπεμπελουκα!!! Καλή λευτεριά!!!

Ευχαριστούμε  κοριτσάκι μου !!και σε εσάς να  έρθει γρήγορα !!Πότε ξεκινάς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν έχω άλλα στην καταψυξη οπότε αν αποφασίσουμε να μπούμε πάλι στη διαδικασία θα πάμε από την αρχή... Αλλά χωρίς φάρμακα αυτή τη φορά! Το ήθελα από την αρχή και τελικά δεν το έκανα, τώρα όμως αν προχωρήσουμε θα το κάνουμε με φυσικούς κύκλους και ότι γίνει! Πρώτα όμως θέλω να ηρεμήσει το σώμα μου γιατί νιώθω πρησμένη και δεν μου αρέσει καθόλου έτσι όπως έχω γίνει! ????

Προτεραιότητα έχει να είσαι εσύ καλά!και μετά θα έρθει χαλαρωσε ξεκουράσου θωρακησε τα συναισθήματα σου και θα πάνεσιγουραολα καλά !???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστούμε  κοριτσάκι μου !!και σε εσάς να  έρθει γρήγορα !!Πότε ξεκινάς??

Αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσω σε 10 μέρες περίπου...φοβάμε πολύ!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Προτεραιότητα έχει να είσαι εσύ καλά!και μετά θα έρθει χαλαρωσε ξεκουράσου θωρακησε τα συναισθήματα σου και θα πάνεσιγουραολα καλά !???

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ! Ας ηρεμήσουμε πρώτα και με την καινούρια χρονιά, αν δεν προκύψει κάτι γιατί ο άντρας μου πιστεύει ότι δεν χρειάζεται η εξωσωματική, θα το δούμε το τι θα κάνουμε από εκεί και πέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ για την αισιοδοξία που μου δίνεις! ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσω σε 10 μέρες περίπου...φοβάμε πολύ!!! ??

Αγαπούλα, να μη φοβάσαι τίποτα! Να σκέφτεσαι μόνο ότι αυτή η φορά θα είναι η τελευταία και έτσι θα γίνει! Στο εύχομαι από την καρδιά μου! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...