Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ξεκίνησα με cyclacur από τη 2η μέρα της περιόδου. Απ όσο έχω καταλάβει δεν κανεις ωορρηξία με αυτά θα χάπια. Ενέσεις θα ξεκινήσω όταν θα φτάσει το ενδομήτριο στο επιθυμητό πάχος. Συνολικά μου έδωσε cyclacur, prolutex, Σαλοσπίρ και αντιβίωση. Φολικο έχουν οι βιταμίνες που παίρνω όποτε δεν πήρα έξτρα. Μέχρι στιγμής παίρνω μόνο τη βιταμίνη και τα cyclacur 

Το prolutex τι είναι και γιατί στο έδωσε; Τι ενέσεις θα ξεκινήσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Το prolutex τι είναι και γιατί στο έδωσε; Τι ενέσεις θα ξεκινήσεις; 

Προγεστερόνη σε ενέσιμη μορφή είναι. Δε μου έδωσε χάπια ή κρέμα εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ξεκίνησα με cyclacur από τη 2η μέρα της περιόδου. Απ όσο έχω καταλάβει δεν κανεις ωορρηξία με αυτά θα χάπια. Ενέσεις θα ξεκινήσω όταν θα φτάσει το ενδομήτριο στο επιθυμητό πάχος. Συνολικά μου έδωσε cyclacur, prolutex, Σαλοσπίρ και αντιβίωση. Φολικο έχουν οι βιταμίνες που παίρνω όποτε δεν πήρα έξτρα. Μέχρι στιγμής παίρνω μόνο τη βιταμίνη και τα cyclacur 

Το ενδομητριο ξερω οτι πρεπει να ειναι ανω των 8,5 εκ για την ετ.Ευχαριστω κοριτσι μου να σου πανε ολα καλα ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Προγεστερόνη σε ενέσιμη μορφή είναι. Δε μου έδωσε χάπια ή κρέμα εμένα.

@Kukki εχω παρει και εγω ενεσεις προγεστερονης επειδη ειναι απο καταψυξη ...αν ειναι φρεσκα δινουν κολπικα και χαπια utrogestan..Εμενα μου ειχε δωσει προλουτεξ και κολπικα οταν πηγα με κατεψυγμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα θελα να σας ενημερωσω οτι και στο γενεσις αθηνων ζητανε το τεστ του κορωνοιου με τη διαφορα οτι μπορεις να το κανεις εκει δινοντας 25€ μονο.αλλιως δε μπορεις να μπεις σε διαδικασια ωοληψιας και ουτε ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια θα θελα να σας ενημερωσω οτι και στο γενεσις αθηνων ζητανε το τεστ του κορωνοιου με τη διαφορα οτι μπορεις να το κανεις εκει δινοντας 25€ μονο.αλλιως δε μπορεις να μπεις σε διαδικασια ωοληψιας και ουτε ετ.

Μπράβο τους όμως που κάνουν τέτοια ειδική τιμή. Γιατί έλεος με τα 100ρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για τεστ κορονοιου εδώ στη Θεσσαλονίκη η βιοδιαγνωση κάνει με 35€ κατόπιν ραντεβού..είχα πάει για εξετάσεις κ το είδα τυχαία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια για τεστ κορονοιου εδώ στη Θεσσαλονίκη η βιοδιαγνωση κάνει με 35€ κατόπιν ραντεβού..είχα πάει για εξετάσεις κ το είδα τυχαία!

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος αλλά αυτό είναι το τεστ αντισωμάτων όχι το μοριακό. Στο κέντρο μου ζήτησαν το μοριακό τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο τους όμως που κάνουν τέτοια ειδική τιμή. Γιατί έλεος με τα 100ρια 

Τα παιρνουν απο αλλου και με το παραπανω..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος αλλά αυτό είναι το τεστ αντισωμάτων όχι το μοριακό. Στο κέντρο μου ζήτησαν το μοριακό τεστ. 

Δεν είμαι σίγουρη..δεν το είδα σχολαστικά, απλά θυμάμαι ότι ήταν οικονομικό..αν πάρεις τηλ το λέει κ ο τηλεφωνητής νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια θα θελα να σας ενημερωσω οτι και στο γενεσις αθηνων ζητανε το τεστ του κορωνοιου με τη διαφορα οτι μπορεις να το κανεις εκει δινοντας 25€ μονο.αλλιως δε μπορεις να μπεις σε διαδικασια ωοληψιας και ουτε ετ.

Τεραστια διαφορα.Πως γινεται αυτο? Καλο ειναι βεβαια,  απλως μου κανει εντυπωση η τιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως θελει καμμια να ανοιξει το μελλοντικες μανουλες με εξωσωματικη 2021?

Κλεισαμε ενα χρονο σε αυτο το θεμα.Μηπως αλλαξει και το γουρι.Ελπιζω να κανουν τη θετικη αρχη οσες περιμενουν χοριακη και ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Τεραστια διαφορα.Πως γινεται αυτο? Καλο ειναι βεβαια,  απλως μου κανει εντυπωση η τιμη.

Χαχα και μενα το ιδιο!  μολις το ειδα τοιχοκολλημενο λεω ωχ τρεχω κατευθειαν στη γραμματεια ρωταω λεει 25€ σκεφτηκα νταξει βλακειες λεει αυτη δε ξερει,μπερδευτηκε.παω καπακι ταμειο.ρωταω ,τα ιδια ..λεω τι ;σιγουρα; Ναι !!παλι καλα.εχε υποψιν σου δεν ειχε κλεισει καθολου το κεντρο ολα τα κανανε κανονικα..οποιοσδηποτε μπορει να παει να το κανει εκει ..γιατί οχι;;νοσοκομειο ειναι.σε 2 24ωρα βγαινει η απαντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Μηπως θελει καμμια να ανοιξει το μελλοντικες μανουλες με εξωσωματικη 2021?

Κλεισαμε ενα χρονο σε αυτο το θεμα.Μηπως αλλαξει και το γουρι.Ελπιζω να κανουν τη θετικη αρχη οσες περιμενουν χοριακη και ετ.

Gina κατι εκανα με νεο θεμα ..δε ξερω αν το εκανα σωστα βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Gina κατι εκανα με νεο θεμα ..δε ξερω αν το εκανα σωστα βεβαια.

Πώς το ονόμασες το νέο θέμα κορίτσι δεν το βρίσκω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πώς το ονόμασες το νέο θέμα κορίτσι δεν το βρίσκω....

Οπως το ειπε η gina ..μαλακια θα εκανα χααχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ εγώ μίλησα με το κέντρο... Πάω Δευτέρα για εμβρυομεταφορα και μ είπαν ότι έχουν συστάσεις να κάνουν οι γυναίκες τεστ κορονοϊού είτε για ωοληψια είτε για εμβρυομεταφορα... Ωστόσο δεν είναι υποχρεωτικό αλλά αν δεν κάνεις υπογραφές υπεύθυνη δήλωση ότι είναι δική σ ευθύνη κλπ... Εγω πάντως θα κάνω κορίτσια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Καλησπερα και απο μενα. Και γω καινουρια εδω και ετοιμη να ξεκινησουμε διαδικασιες μαλλον Φλεβαρη ή Μαρτη. Ηθελα να ρωτησω επειδη εχω καποια παραπανισια κιλα ακουσα πως δεν πετυγχαινει ευκολα και οτι θα φουσκωσω σαν μπαλονι. Ξερει καποια αν ισχυει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Chris2021 είπε:

Καλησπερα και απο μενα. Και γω καινουρια εδω και ετοιμη να ξεκινησουμε διαδικασιες μαλλον Φλεβαρη ή Μαρτη. Ηθελα να ρωτησω επειδη εχω καποια παραπανισια κιλα ακουσα πως δεν πετυγχαινει ευκολα και οτι θα φουσκωσω σαν μπαλονι. Ξερει καποια αν ισχυει;

Οχι δε φουσκώνεις..δεν ισχυει... καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, 

Κυρίες μου θέλω την βοήθεια σας. Έχει περάσει πρόσφατα κάποια κυρία επιτροπή εξωσωματικής στην ΠΑΤΡΑ;! 

Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα, 

Κυρίες μου θέλω την βοήθεια σας. Έχει περάσει πρόσφατα κάποια κυρία επιτροπή εξωσωματικής στην ΠΑΤΡΑ;! 

Ευχαριστώ 

Καλημέρα κοπέλα μου, επειδη μεταφερθήκαμε στο θέμα μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2021 θεωρώ πιο πιθανό να υπάρχει κάποια κοπέλα εκεί που να έχει περάσει πρόσφατα. Καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 25/6/2019 at 4:04 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες σας κορίτσια...θα το ψάξω λίγο και για τον Ψαθά...Έχει κάποια κοπέλα προσωπική εμπειρία από τον κο. Ψαθά;

Δεν έχω καλή εμπειρία, πρώτη εξωσωματική μου και στην εμβρυομεταφορά δεν μου έκανε ορμονολογικές εξετάσεις, μόνο με υπέρηχο με παρακολούθησε, και ήταν αποτυχημένη. Μπορεί να έπαιξε ρόλο γιατί μετά έμαθα ότι τις κάνουν πλέον και αν δεν είναι καλές οι τιμές σου ακυρώνουν την εμβυομεταφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...
στις On 25/6/2019 at 7:37 ΜΜ, ο/η Kit1982 είπε:

Και πολύ καλά θα κάνεις.  Ψάξε και το θέμα του γιατρού. Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα τον Πολυζο. Τέλειος γιατρος, καλός ανθρωπος, ασχολείται με την λεπτομέρεια και ο,τι σου πει, αυτό και θα είναι.  Θα αλλάξει όλη η ψυχολογία σου. Θα ξέρεις την αλήθεια καταρχήν. 

Η τέλεια επιλογή λοιπόν ιασω κ πολυζος γι το έτος 2019.  Εν έτη 2021 κ 2022 παραμένει το ίδιο ;;;; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...