Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Πως είσαι;

Πως είσαι κορίτσι μου?Χοριακούλα πότε έχεις?Εγώ ήσυχα κάθομαι στον καναπέ κ αράζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Τέλεια!Θα περιμένουμε νέα σου!και εγώ είχα άγχος για το τι θα με ρωτήσουν,αλλά δεν είδα καθόλου τους γιατρούς...οπότε όλα καλά ?

Αυτό με αγχώνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

ΖΚοριτσια ερώτηση αν αργήσεις 10λεπτα στην επιτροπή γίνετε τίποτα;;;;;;;Γιατί κολισα στην κίνηση...μ

Οχι δν πειράζει!!Κ γω είχα αργήσει!!θα εχει κ κόσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου?Χοριακούλα πότε έχεις?Εγώ ήσυχα κάθομαι στον καναπέ κ αράζω!!

Καλά είμαι,περιμένω πως και πως.Εγώ θα ανοίξω το μικροβιολογικό χαχα Την Παρασκευή έχω.Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά είμαι,περιμένω πως και πως.Εγώ θα ανοίξω το μικροβιολογικό χαχα Την Παρασκευή έχω.Εσύ;

χχχαχαχαχ με το καλό!!!Εύχομαι  τα καλυτερα νεάκια να μας έχεις!!Εγώ είμαι 1 εβδομάδα μετά απο σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

ΖΚοριτσια ερώτηση αν αργήσεις 10λεπτα στην επιτροπή γίνετε τίποτα;;;;;;;Γιατί κολισα στην κίνηση...μ

Μην αγχώνεσαι τπτ δεν γίνεται!!έτσι κ αλλιώς λογικά θα αργήσεις να περάσεις!!μόλις πας χτύπα την πόρτα για να βγει κάποιος να πάρει τα χαρτιά σου!!να τα έχεις βάλει με τη σειρά που αναγράφεται σε ένα χαρτί στην πόρτα θα το έχουν βάλει πιστεύω!!καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά είμαι,περιμένω πως και πως.Εγώ θα ανοίξω το μικροβιολογικό χαχα Την Παρασκευή έχω.Εσύ;

Χαχαχα πωπω πέρασαν οι μέρες!!!εσύ και η καρδούλα σου το ξέρετε βέβαια!!άντε άντε θα έρθουν τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

χχχαχαχαχ με το καλό!!!Εύχομαι  τα καλυτερα νεάκια να μας έχεις!!Εγώ είμαι 1 εβδομάδα μετά απο σένα!!

Σε ευχαριστώ!Και εσύ να έχεις ευχάριστα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Χαχαχα πωπω πέρασαν οι μέρες!!!εσύ και η καρδούλα σου το ξέρετε βέβαια!!άντε άντε θα έρθουν τα ευχάριστα!!

Η αλήθεια είναι πως δεν κατάλαβα πότε πέρασαν.Βοήθησαν όμως η δουλειά και οι πολλές ώρες ύπνου ???? Μακάρι να έρθουν τα ευχάριστα για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Κορίτσια έχετε ακούσει κάτι για απεργία μικροβιολόγων από Πέμπτη μέχρι Σάββατο;

Δν άκουσα κάτι!!Τι όλοι θα απεργούν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Δν άκουσα κάτι!!Τι όλοι θα απεργούν?

Δε νομίζω να απεργούν όλοι.Ρώτησα σε αυτό που πηγαίνω και μου είπαν πως δε θα απεργήσουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά είμαι,περιμένω πως και πως.Εγώ θα ανοίξω το μικροβιολογικό χαχα Την Παρασκευή έχω.Εσύ;

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι...να μας γράψεις ευχάριστα και εσύ και όλες οι κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν πάτε να πατε να δείτε καλά τον φάκελο σας...!!!!!! Εγώ έβαλα τον ιατρό μου να τον δει 2 φορές σε 2 μέρες διαφορετικές για να σιγουρευτούμε και έτσι δεν είχα καμία εκκρεμότητα και το πήρα το χαρτί. Οπότε ποκυ καλό έλεγχο στο φάκελο σας....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι...να μας γράψεις ευχάριστα και εσύ και όλες οι κοπέλες!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!Ευχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια πριν πάτε να πατε να δείτε καλά τον φάκελο σας...!!!!!! Εγώ έβαλα τον ιατρό μου να τον δει 2 φορές σε 2 μέρες διαφορετικές για να σιγουρευτούμε και έτσι δεν είχα καμία εκκρεμότητα και το πήρα το χαρτί. Οπότε ποκυ καλό έλεγχο στο φάκελο σας....!!!!

Εμένα μου είχε πει η γραμματέας της επιτροπής να πάω κάποιες μέρες πριν το ραντεβού να δούμε τον φάκελο.ευτυχώς που πήγα γιατί κάποιες εξετάσεις ενώ τις είχα κάνει δε τις είχα βάλει στο φάκελο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εμένα μου είχε πει η γραμματέας της επιτροπής να πάω κάποιες μέρες πριν το ραντεβού να δούμε τον φάκελο.ευτυχώς που πήγα γιατί κάποιες εξετάσεις ενώ τις είχα κάνει δε τις είχα βάλει στο φάκελο ?

Α εμένα δεν μου είπαν κανονικά ο ιατρός τα βλέπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...