Μετάβαση σε περιεχόμενο

arvekap 3,75 κ περιοδος!!


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Stafilenia είπε:

   Καλησπέρα τι κάνεις?Εγώ είμαι πάρα πολύ καλά έκανα τεστ κ βγήκε θετικό!!!Όμως είναι η 11η ΗΜΕΡΑ κ μου είπαν ότι το αποτέλεσμα γι αυτή την ημέρα είναι μεν θετικό αλά είναι λίγο μικρό κ θα επαναλάβω την Πέμπτη πάλι....έχεις εμπειρία να μου πεις την γνώμη σου την έχω ανάγκη....

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλόοο!!!Εμβρυάκια 3 μέρας έβαλες?Κανονικά θέλει χοριακή 14 μέρες μετά!!Δν έχει σημασία το νούμερο αλλά ο διπλασιασμός!!Να έχεις μια όμορφη κύηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλόοο!!!Εμβρυάκια 3 μέρας έβαλες?Κανονικά θέλει χοριακή 14 μέρες μετά!!Δν έχει σημασία το νούμερο αλλά ο διπλασιασμός!!Να έχεις μια όμορφη κύηση!!

Ναι 3 ημερών σε ευχαριστώ με ανεβάζουν πολύ τα λόγια σου ξερεις τι είναι μετα απο 9 χρόνια κ κανένα τεστ θετικό να σου λένε σήμερα είναι θετικό ?????????αλλά είμαι ανχομενη τι θα δείξει την Πέμπτη....σου εύχομαι κ σε εσένα μέσα από τη καρδιά μου ότι καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stafilenia είπε:

Ναι 3 ημερών σε ευχαριστώ με ανεβάζουν πολύ τα λόγια σου ξερεις τι είναι μετα απο 9 χρόνια κ κανένα τεστ θετικό να σου λένε σήμερα είναι θετικό ?????????αλλά είμαι ανχομενη τι θα δείξει την Πέμπτη....σου εύχομαι κ σε εσένα μέσα από τη καρδιά μου ότι καλύτερο...

κοριτσι μ μπραβοοοοο τι τελεια νεα.... με το καλοοοο... απ οσο ξερω αυτο π πρεπει να γινετε ειναι να διπλασιαζετε η τιμη καθε 2 μερες... ποσο ηταν η χοριακη σ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσι μ μπραβοοοοο τι τελεια νεα.... με το καλοοοο... απ οσο ξερω αυτο π πρεπει να γινετε ειναι να διπλασιαζετε η τιμη καθε 2 μερες... ποσο ηταν η χοριακη σ?

Ήταν 18 κ 11η ΗΜΕΡΑ Εμείς θέλουμε πάνω από 10 μου είπαν.. θα δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Stafilenia είπε:

Ήταν 18 κ 11η ΗΜΕΡΑ Εμείς θέλουμε πάνω από 10 μου είπαν.. θα δούμε....

να επαναλαβεις αυριο να δεις πως ανεβαινει ευχομαι να σ πανε ολα τελειααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

να επαναλαβεις αυριο να δεις πως ανεβαινει ευχομαι να σ πανε ολα τελειααα!!!

Επανέλαβα κ σήμερα κ έχει πέσει δυστυχώς στο 9.2μου είπε ο γιατρός να σταματησω τα φάρμακα κ πάμε γι αλλα....☹☹☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Stafilenia είπε:

Επανέλαβα κ σήμερα κ έχει πέσει δυστυχώς στο 9.2μου είπε ο γιατρός να σταματησω τα φάρμακα κ πάμε γι αλλα....☹☹☹

κοριτσι μ λυπαμαι πολυ..δεν πειραζει ομως συνεχησε να προσπαθεις το τελος θα ερθει μονο οταν πετυχεις τν στοχο σ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσι μ λυπαμαι πολυ..δεν πειραζει ομως συνεχησε να προσπαθεις το τελος θα ερθει μονο οταν πετυχεις τν στοχο σ!!!

Σε ευχαριστώ παρα πολυ στεναχοριθηκαμε πάρα πολύ αλλά σε όλη την κατάσταση το καλό είναι ότι ΕΙΧΑ ΘΕΤΙΚΗΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ μετα απο 9χρονια προσπαθειών.θα ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ κ την 17ημερ θα παω να κάνω υστεροσκοπιση γιατί το μόνο θέμα μας είναι ίσως κάποιο μικρόβιο στο ενδομητριο.....κ θα δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stafilenia είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ στεναχοριθηκαμε πάρα πολύ αλλά σε όλη την κατάσταση το καλό είναι ότι ΕΙΧΑ ΘΕΤΙΚΗΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ μετα απο 9χρονια προσπαθειών.θα ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ κ την 17ημερ θα παω να κάνω υστεροσκοπιση γιατί το μόνο θέμα μας είναι ίσως κάποιο μικρόβιο στο ενδομητριο.....κ θα δούμε....

κοριτσι μ γλυκο σ ευχομαι ολα να πανε καλα κ συντομα να εχεις ευχαριστα νεα... κ εγω ειχα την υδροσαλπιγγα π προφανως εμποδιζε στην συλληψη κ τωρα εχω την ενδομητριωση.. ολα για καποιον λογο γινονται η δεν γινονται ο θεος ξερει κ δεν θα μας αφησει ετσι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...