Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα ειμαι σπιτι... χτες το βραδυ το περασα αγκαλιά με την τουαλέτα, κατι με πείραξε οποτε σημερα σερνομουν... δεν ημουν για δουλειά... χαλια!

@Σταυριι σε ευχαριστούμε πολύ που πάντα μας θυμάσαι όλες! Εχω παει στο Μανταμαδο στον Ταξιάρχη. Μακάρι του χρονου να είμαστε ολες οπως επιθυμουμε! Συγχαρητήρια κ για τα αποτελέσματα του άντρα σου ?

@lactaki μια χαρα :-) μονο d έχεις λιγη έλλειψη αλλα στην Ελλάδα έχουμε ολοι!!! Μια.χαρά!

Το φυλλικό με όριο το 20 έχω ακριβώς 20 χαχαα... Παίρνω όμως τα χαπακια μου για αυτό άρα είναι καλό... Κ το θηροειδη δε το περιμενα να πέσει τόσο είναι ιδανική τιμη νομίζω...πριν την επεμβαση ήταν 2,7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Το φυλλικό με όριο το 20 έχω ακριβώς 20 χαχαα... Παίρνω όμως τα χαπακια μου για αυτό άρα είναι καλό... Κ το θηροειδη δε το περιμενα να πέσει τόσο είναι ιδανική τιμη νομίζω...πριν την επεμβαση ήταν 2,7.

 Μια χαρά ειναι! Να ξέρεις πεφτει.πολυ γρήγορα, εμενα είχε παει 1.8 απο 3.9! Αμέσως πιάνει απλα πρέπει να μην εφησυχάσεις (εγω αυτο έκανα...) γιατι μπορεί ευκολα να ξερυθμιστει κ να πρεπει να αλλαξεις δόση. Γενικα Όμως ειναι εύκολο θεμα σε εμάς που ειναι στα φυσιολογικά απλα θελουμε κατω απο 2 για εγκυμοσύνη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Μην πέφτετε Δόξα Τω Θεώ υπάρχουν και άλλοι μήνες!!!

Σχετικά με τη βιταμίνη d σπάνια ναην έχει κανείς έλλειψη....εγώ όταν θήλαζα και είχα ζαλάδες και ανορεξία έκανα εξέταση και είχα 8!!!!!τότε ο παθολόγος και η.παιδιατρος με είχαν πλακώσει στα συμπληρώματα.....

Επίσης μου είχε πει.και ο γυναικολόγος ότι βοηθάει στο σχηματισμό υγειους ωαρίου....τι να πω πάρτε τη βιταμίνη είναι σίγουρα δεν βλάπτει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ θα το κάνω στης 7 που έκανα κ τα υπόλοιπα ναι από εδώ κ πέρα θα έχω πιο συχνές επαφές ❤️❤️❤️αντε να δούμε τι θα γινει?

??κάνε χαμούλη!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

??κάνε χαμούλη!!!!!?

Χαχαχα εννοείται αυτό πάρτυ θα κάνω... ????Τώρα θα το πάω μέχρι την επόμενη περίοδο πάντως με σταθερό κύκλο πόσο μετά μπορεί να πάει η ωορρηξία? Μήπως ξέρεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μήπως να βγω στον ήλιο κ να μη πάρω βιταμινες??? Όσοι γνωστοί μου έχουν κάνει τόσο χαμηλή είναι αυτή η βιταμίνη.. είμαστε κ στην Ελλάδα τι να πω... Ευχαριστώ για το νύχι χαχα αλλά θελουν αλλαγμα μεγαλώσανε χαχαα

Βγες και στον ηλιο αλλα παρε και τις βιταμινες...εγω με 24.4 τιμη και παιρνω...σιγα βιταμινουλες ειναι...αυτο ειναι το οξυμωρο οτι ζουμε σε μια ηλιολουστη χωρα και μας λειπει η βιταμινη της χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η d μας λείπει γιατί έπιασαν οι καμπανιες ενημέρωσης για τους κινδύνους του ηλιου? ποσο συχνά βγαίνετε στον ηλιο χωρίς αντηλιακό, καπέλο, ομπρέλα κλπ; εγω ποτέ... ετσι ομως δεν απορροφαμε καθόλου d. Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα, προσωπικά προτιμω να παρω ενα συμπληρωμα πάρα να καίγομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα εννοείται αυτό πάρτυ θα κάνω... ????Τώρα θα το πάω μέχρι την επόμενη περίοδο πάντως με σταθερό κύκλο πόσο μετά μπορεί να πάει η ωορρηξία? Μήπως ξέρεις???? 

ΕξΑρτάται πότε ωριμάζει το ωαριο... δλδ κ εγω σταθερο εχω.. 28-30 μερες αλλα ποτε κανω στις 13 ποτε κανω στις 15.. οποτε δεν ειναι στανταρ καθε μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

ΕξΑρτάται πότε ωριμάζει το ωαριο... δλδ κ εγω σταθερο εχω.. 28-30 μερες αλλα ποτε κανω στις 13 ποτε κανω στις 15.. οποτε δεν ειναι στανταρ καθε μηνα!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μ να σαι καλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια η d μας λείπει γιατί έπιασαν οι καμπανιες ενημέρωσης για τους κινδύνους του ηλιου? ποσο συχνά βγαίνετε στον ηλιο χωρίς αντηλιακό, καπέλο, ομπρέλα κλπ; εγω ποτέ... ετσι ομως δεν απορροφαμε καθόλου d. Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα, προσωπικά προτιμω να παρω ενα συμπληρωμα πάρα να καίγομαι...

Αυτό πες το και ξανά πες το!!!

Άσε που μπορεί να είναι και..."μόδα"...τέλος πάντων όμως βιταμίνη είναι δεν μας βλάπτει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να προσθέσω τα μωρά περνουν από τις πρώτες ώρες τις ζωής τους βιταμίνη d...εμένα η μικρή μου που ήταν στην εντατική του Γαία και αναγκαστικά αντλουσα γάλα με θηλαστρο και της έδιναν μέσω όρου που είχαν πει ότι δίνουν βιταμίνη d όχι μόνο στα πρόωρα αλλά σε όλα τα μωρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εχεις τεστακια; Αυτα βοηθουν πολυ πολυ..

Πήρα αυτό το μήνα πρώτη φορά αλλά πήρα 5 για να τα δοκιμάσω έχω ένα ακόμα τελευταίο που θα κάνω σήμερα είμαι στην 14η οπότε ελπίζω να δείξει σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πήρα αυτό το μήνα πρώτη φορά αλλά πήρα 5 για να τα δοκιμάσω έχω ένα ακόμα τελευταίο που θα κάνω σήμερα είμαι στην 14η οπότε ελπίζω να δείξει σήμερα 

Μακάρι!  Ευχομαι να κανεις ομορφο και καρπερο χαμούλη!!!! Αν ( που το απεύχομαι) δεν προκύψει αυτο το μηνα νινι, σου προτεινω αυτα π εχουν περισσότερα τμχ για σιγουρια..2 τη μερα...?γλυκες αγκαλιτσες ευχομαι!!!???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μακάρι!  Ευχομαι να κανεις ομορφο και καρπερο χαμούλη!!!! Αν ( που το απεύχομαι) δεν προκύψει αυτο το μηνα νινι, σου προτεινω αυτα π εχουν περισσότερα τμχ για σιγουρια..2 τη μερα...?γλυκες αγκαλιτσες ευχομαι!!!???? 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κοριτσι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ναι σιγουρα την επόμενη φορά θα πάρω παραπάνω ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️εύχομαι να μην χρειαστεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κοριτσι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ναι σιγουρα την επόμενη φορά θα πάρω παραπάνω ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️εύχομαι να μην χρειαστεί ?

Να ρωτησω κατι βρε κοριτσια το τεστ πρεπει να το κανουμε καθε φορα ιδια ωρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Να ρωτησω κατι βρε κοριτσια το τεστ πρεπει να το κανουμε καθε φορα ιδια ωρα??

Ναι κορίτσι μου ίδια ώρα για να δείχνει σωστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι κορίτσι μου ίδια ώρα για να δείχνει σωστα

Ευχαριστω...για να δω τι ωρα βολευει γτ μπορει να ειμαι και στην δουλεια!! Ρε τι τραβαμε χαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ευχαριστω...για να δω τι ωρα βολευει γτ μπορει να ειμαι και στην δουλεια!! Ρε τι τραβαμε χαχαχαχα!!!!!

Τίποτα κορίτσι μου έχεις πάρει τεστ? Κ αν ναι πια? Χαχαχα πραγματικά α κ να διαβάσεις καλά της οδηγίες γιατί δεν πρέπει να πίνεις πολλά υγρά 2 ώρες πριν κάνεις το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Τίποτα κορίτσι μου έχεις πάρει τεστ? Κ αν ναι πια? Χαχαχα πραγματικά α κ να διαβάσεις καλά της οδηγίες γιατί δεν πρέπει να πίνεις πολλά υγρά 2 ώρες πριν κάνεις το τεστ

Σημερα θα τα παραγγειλω...λεω το clearblue...αν τυχαινει να πιω μονο ενα καφε πειραζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Σημερα θα τα παραγγειλω...λεω το clearblue...αν τυχαινει να πιω μονο ενα καφε πειραζει??

Αυτό δεν το γνωρίζω εγώ πάντως πρωσπαθω να μην πίνω καθόλου πάντως αν ξέρει κάποια κοπέλα αςας πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αυτό δεν το γνωρίζω εγώ πάντως πρωσπαθω να μην πίνω καθόλου πάντως αν ξέρει κάποια κοπέλα αςας πει 

Ναι ας πει καποια που ξερει...τπτ δν θα πινω θα στεγνωσει το στομα μου χαχαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σημερα θα τα παραγγειλω...λεω το clearblue...αν τυχαινει να πιω μονο ενα καφε πειραζει??

Εγω τα κανω παντα το πρωι μολις ξυπνησω, πρωτα πρωινα, οπότε ειμαι οκ! Ουτε να μετραω υγρα, νερα, καφεδες κτλ... κ λενε πως ειναι κ το σωστο.. γτ κ το τεστ εγκυμοσυνης πρωτα πρωινα ουρα θελει κ καλα!?αχ! Αντε να δουμε... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ναι ας πει καποια που ξερει...τπτ δν θα πινω θα στεγνωσει το στομα μου χαχαχχα!!!

Χαχαχαχαχ πραγματικά, ????εγω εχω μια απορία μπορεί να είναι κ βλακεια αλλά εγώ θα ρωτήσω όταν έχεις ωορρηξία τα ουρά αλλάζουν χρώμα? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω τα κανω παντα το πρωι μολις ξυπνησω, πρωτα πρωινα, οπότε ειμαι οκ! Ουτε να μετραω υγρα, νερα, καφεδες κτλ... κ λενε πως ειναι κ το σωστο.. γτ κ το τεστ εγκυμοσυνης πρωτα πρωινα ουρα θελει κ καλα!?αχ! Αντε να δουμε... ???

Αλήθεια??? Εμένα στης οδηγίες λέει όχι πρώτα ουρά κ μετά της 12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...