Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όταν βλέπεις πως πλησιάζει το θετικό κάνε και νωρίτερα για να πετύχεις σίγουρα το πικ της ορμόνης! 

Από τα τεστ που έχω κάνει νομίζω ότι έχω λίγο ακόμα οπότε θα δω κ σήμερα κ αν γίνει περισσότερο κόκκινο θα κάνω κ αύριο το πρωί αλλά στο χαρτί λέει όχι με πρωινά ούρα άρα πρέπει να το κάνω στην δεύτερη φάση που θέλω να πάω τουαλετα? Η δεν υπάρχει πρόβλημα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα έχουμε σίγουρα ευχάριστα!!! Να μην έρθει! Και στις υπόλοιπες @Jesabell @Alexia85 @Μaroulita (δεν μπορώ ποτέ να σε ταγκαρω). Κι η @Tokyo περιμένει από εβδομάδα! 

Καλή επιτυχία!!! 

 

Καλημέρα! Περιμένω Τρίτη, ίσως κ Τετάρτη αλλα θα έρθει κανονικά... Έτσι αισθάνομαι! Δεν ξέρω πια δε με παίρνει απο κάτω, σαν να κουράστηκα, σα να βαρέθηκα να το πω... θα δείξει! Πάντως ανακουφιστηκα που ειδα απο τη θερμοκρασία οτι κινείται σωστά, έφτασε απο 36.4 σε 36.9 κ παει +, - 0.1 όλες τις μέρες... λογικά θα πεσει απο αύριο, μεθαύριο....

 Μακάρι κάποια να εχει ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!! @Mt3508

σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστακι οπως και στα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα κοριτσια! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!! @Mt3508

σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστακι οπως και στα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. Μακάρι ο Μάης να φέρει σε όλες μας αυτό που τόσο λαχταρούμε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Από τα τεστ που έχω κάνει νομίζω ότι έχω λίγο ακόμα οπότε θα δω κ σήμερα κ αν γίνει περισσότερο κόκκινο θα κάνω κ αύριο το πρωί αλλά στο χαρτί λέει όχι με πρωινά ούρα άρα πρέπει να το κάνω στην δεύτερη φάση που θέλω να πάω τουαλετα? Η δεν υπάρχει πρόβλημα? 

Μπορείς να κάνεις μετά τις 10 το πρωί αλλά όχι με τα πρωινά ούρα, σε επόμενη φάση που θες να πας τουαλέτα χωρίς να έχεις πιει πολλά νερά προηγουμένως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπορείς να κάνεις μετά τις 10 το πρωί αλλά όχι με τα πρωινά ούρα, σε επόμενη φάση που θες να πας τουαλέτα χωρίς να έχεις πιει πολλά νερά προηγουμένως.. 

Έγινε κορίτσι μ σε ευχαριστώ πολυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Περιμένω Τρίτη, ίσως κ Τετάρτη αλλα θα έρθει κανονικά... Έτσι αισθάνομαι! Δεν ξέρω πια δε με παίρνει απο κάτω, σαν να κουράστηκα, σα να βαρέθηκα να το πω... θα δείξει! Πάντως ανακουφιστηκα που ειδα απο τη θερμοκρασία οτι κινείται σωστά, έφτασε απο 36.4 σε 36.9 κ παει +, - 0.1 όλες τις μέρες... λογικά θα πεσει απο αύριο, μεθαύριο....

 Μακάρι κάποια να εχει ευχάριστα!

Έβγαλες και πρόγραμμα πότε θα πέσει η θερμοκρασία ?δεν μπορώ βέβαια να σε μαλώσω γιατί έτσι κάνω κι εγώ ?

Η θερμοκρασία μια χαρά! Εμένα κολλημένη στο 36,7. Το προηγούμενο Σάββατο είχα 36,3 άρα τότε πρέπει να έφυγε) έγινε η ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ιδεα δεν εχω...

Καλημερα κοριτσια!η εξεταση του νικα ειναι οτι σου περνουν δειγμα απ το ενδομητριο κ βλεπουν αν υπαρχει φλεγμονη!αν δν κανω λαθος κοστιζει 150 ε!η θεραπεια ποικιλει!δεινουν αντιβιωσεις μπορει κ τρεις μαζι την ημερα απο ενα μηνα μπορει κ τρεις!αναλογως το θεμα!καποιοι γιατροι την δεχονται καποιοι οχι!την βρηκε ο νικας την πατεντα αυτη κ ειναι σαλονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου... Τα κάνω 7 η ώρα το απόγευμα κ λέω να το πάω έτσι τώρα αν το κανω κ μια ώρα νωρίτερα πιστεύεις ότι θα υπάρχει θεμα? 

Καλό είναι τώρα που πλησιάζει να κάνεις 2 την ημέρα για να μην το χάσεις... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλό είναι τώρα που πλησιάζει να κάνεις 2 την ημέρα για να μην το χάσεις... ?

Πήρα αυτά που είναι 5 για πρώτη φορά παρόλα αυτά έρχομαι κ σε επαφή κάθε 1 2 μέρες οπότε αν δεν γίνει δουλειά θα δω να πάρω τον άλλον μήνα περισσότερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εγώ μετράω 16 μέρες από το θετικό τεστ οπότε περιμένω το επόμενο σκ! 

Α ε τότε εγώ πάω τότε πιο μετά από σας αν μετρήσω 16 μέρες από το θετικό τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Α ε τότε εγώ πάω τότε πιο μετά από σας αν μετρήσω 16 μέρες από το θετικό τεστ.

Κάπου εκεί είμαστε, το επόμενο σκ. Δεν ξέρουμε πότε έγινε ακριβώς η ωορρηξία για αυτό δεν μπορούμε να υπολογίσουμε ακριβώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κάπου εκεί είμαστε, το επόμενο σκ. Δεν ξέρουμε πότε έγινε ακριβώς η ωορρηξία για αυτό δεν μπορούμε να υπολογίσουμε ακριβώς. 

Κ εγω εκει  ελπιζω να μην ερθει! Να μην ερθει!!! Να μην ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα κορίτσια μου..δεν ήρθε ακόμα η ακατανομαστη όμως το μεσημέρι που κοίταξα έχω την εντύπωση ότι στο σκούπισμα μαζί με τα υγρά είχα λίγο αίμα όμως δεν φαινόταν ξεκάθαρα και μετά δεν το ξανάδα.. οπόταν δεν θα πάω να πιάσω τεστάκι για τι νιώθω μια απογοήτευση να έρχεται.. Ας το αφήσω και εάν είναι να ρθει θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλό απόγευμα κορίτσια μου..δεν ήρθε ακόμα η ακατανομαστη όμως το μεσημέρι που κοίταξα έχω την εντύπωση ότι στο σκούπισμα μαζί με τα υγρά είχα λίγο αίμα όμως δεν φαινόταν ξεκάθαρα και μετά δεν το ξανάδα.. οπόταν δεν θα πάω να πιάσω τεστάκι για τι νιώθω μια απογοήτευση να έρχεται.. Ας το αφήσω και εάν είναι να ρθει θα έρθει!

Εύχομαι να έρθει σε 9 μηνες;!!!!

Από Κύπρο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamaioannas είπε:

Ευχομαι όλες αυτό να δείτε σύντομα!!!

Είναι το τεστ που έκανα όταν ήμουν έγκυος στη μικρή μου!

Το έχω φυλάξει!!

15575772339034100610218798616587.jpg

Ευχαριστουμε συντομα να το δουμε και εμεις!!! Και εσυ φυσικα για δευτερη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaioannas είπε:

Ευχομαι όλες αυτό να δείτε σύντομα!!!

Είναι το τεστ που έκανα όταν ήμουν έγκυος στη μικρή μου!

Το έχω φυλάξει!!

15575772339034100610218798616587.jpg

Αχ!!! Τι ωραιες γραμμουλες!!! Αντε να τις δουμε κι εμεις!!!? Να τη χαιρεσαι τη μπουμπου σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 10:14 ΜΜ, ο/η Κύνθια είπε:

Πως τα ειδες τα clearblue?? Ευκολα;;;

Εύκολα ήταν...νομιζω με τις ταινίες θα μπερδευόμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...