Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Niki94 θα παω πρωτον γιατι γνωριζει προσωπικα τον γιατρο μου και ηταν και συνεργαστε παλια και θα παμε ως πολυ γνωστοι, επισης απο οτι έχω ψαξει και εγω το ΓΕΝΕΣΙΣ ειναι η κορυφαια κλινικη στα Βαλκανια αν οχι στην Ευρωπη, ερχονται απο παντού... Επισης πολυ σημαντικο σε αυτες τις περιπτωσεις που οταν βλεπουν νεα ζευγαρια τα κοιτανε πρωτα στη τσεπη ειναι να πηγαινεις συστημενος και οχι απο μονος σου. 

Εχεις καποια αληη αποψη ή εχεις ακουσει κατι για τον συγκεκριμενο. ? 

Εμένα γνωστη μου με 12 εξωσωματικες σε αλλο κέντρο στη Κρήτη ,εμεινε εγκυος σε δίδυμα με την δευτερη προσπαθεια στον Πάντο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

@Ελενακι12Αυτά που έχω εγώ ειναι οι ταινίες .. οι ταινίες προσδιορίζουν τις δυο πιο γόνιμες μέρες που ειναι πριν την οωρηξια οποτε θετικο θα βλέπεις  πιο νωρίς από την οωρηξια σου . Εγώ τα ξεκινάω γύρω στη 10η μερα κάνω ένα κάθε μεσημέρι. 

Καλημέρα @Σταυρι μου κ εγώ ταινίες πήρα.... Δλδ όταν θα δείξει θετικό θα πρέπει να έρθω  4 μέρες σε επαφή???? Κ εγώ από την 10η λέω να ξεκινήσω...  αν περάσω την ωορρηξία το τεστ το δείχνει? Η σου βγαίνει απλά αρνητικο???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Niki94 θα παω πρωτον γιατι γνωριζει προσωπικα τον γιατρο μου και ηταν και συνεργαστε παλια και θα παμε ως πολυ γνωστοι, επισης απο οτι έχω ψαξει και εγω το ΓΕΝΕΣΙΣ ειναι η κορυφαια κλινικη στα Βαλκανια αν οχι στην Ευρωπη, ερχονται απο παντού... Επισης πολυ σημαντικο σε αυτες τις περιπτωσεις που οταν βλεπουν νεα ζευγαρια τα κοιτανε πρωτα στη τσεπη ειναι να πηγαινεις συστημενος και οχι απο μονος σου. 

Εχεις καποια αληη αποψη ή εχεις ακουσει κατι για τον συγκεκριμενο. ? 

Και εμένα ο ιατρός μου είναι στο γενεσις αλλά επέλεξα μητέρα να πάω για την εξωσωματική πας για εξωσωματική;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα @Σταυρι μου κ εγώ ταινίες πήρα.... Δλδ όταν θα δείξει θετικό θα πρέπει να έρθω  4 μέρες σε επαφή???? Κ εγώ από την 10η λέω να ξεκινήσω...  αν περάσω την ωορρηξία το τεστ το δείχνει? Η σου βγαίνει απλά αρνητικο???? 

Καλημερα!Οταν σου δειξει θετικο η ωορρηξία θα γινει τις επόμενες 2 μέρες.Συνεπως ερχεσαι σε επαφη απο την στιγμη που θα δειξει θετικο και για 2-3 μερες.Καλη επιτυχία!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Οταν σου δειξει θετικο η ωορρηξία θα γινει τις επόμενες 2 μέρες.Συνεπως ερχεσαι σε επαφη απο την στιγμη που θα δειξει θετικο και για 2-3 μερες.Καλη επιτυχία!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι.. Κ σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Πες μου εμπειριες με το γιατρο οταν εχεις νεα.Κι εγω εκει θα απευθυνθω σε πολυ λιγο..

θα σας ενημερώσω όλες αναλυτικά. Εκ των πρότερων γνωρίζω οτι ειναι ο κορυφαίος.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Και εμένα ο ιατρός μου είναι στο γενεσις αλλά επέλεξα μητέρα να πάω για την εξωσωματική πας για εξωσωματική;; 

@Niki94 ναι, πολυ {ψυρισαμε τη μαιμου} οταν κατι δεν προχωραει πας στο επομενο βημα ...παμε παρακατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ILIANA86 είπε:

θα σας ενημερώσω όλες αναλυτικά. Εκ των πρότερων γνωρίζω οτι ειναι ο κορυφαίος.  

Αυτο ξέρω κι εγω. Ειδικά σε δύσκολες περιπτώσεις και σε μεγάλες ηλικίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Niki94 ναι, πολυ {ψυρισαμε τη μαιμου} οταν κατι δεν προχωραει πας στο επομενο βημα ...παμε παρακατω

Εύχομαι να πάνε όλα καλά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν κορίτσια σας δείχνω τα τεστακια που έκανα από το Σάββατο μεχρι και σημερα από πάνω ξεκινάει της Παρασκευής σ επαφή ήρθα Σάββατο βράδυ και Κυριακή πρωί.  

20190506_224216.jpg

Στα ίδια είμαστε, με μια μέρα διαφορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα @Σταυρι μου κ εγώ ταινίες πήρα.... Δλδ όταν θα δείξει θετικό θα πρέπει να έρθω  4 μέρες σε επαφή???? Κ εγώ από την 10η λέω να ξεκινήσω...  αν περάσω την ωορρηξία το τεστ το δείχνει? Η σου βγαίνει απλά αρνητικο???? 

Την ημέρα που θα βγουν έντονες κι οι δυο γραμμές έρχεσαι σε επαφή και τις 2 επόμενες σίγουρα! Την επόμενη μέρα λογικά θα ξεθωριάσει το τεστ και θα ξεκινά η διαδικασία της ωορρηξιας! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εμένα γνωστη μου με 12 εξωσωματικες σε αλλο κέντρο στη Κρήτη ,εμεινε εγκυος σε δίδυμα με την δευτερη προσπαθεια στον Πάντο.

Καλημέρα! Εμενα γνωστή μου, με 7% πιθανότητα συλληψης, καρκινο πριν 5χρονια πηγε στον Παντο και του ειπε: εχω τοσα λεφτα,κανε με μανα.. και την εκανε με την Πρωτη προσπαθεια! Συγκινητικό; Τρελο; Φανταστικο; 

Κι εγω αν δε δώ προκοπη σιγουρα εκει θα παω...?καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πίστη και υπομονή!!!!!!! Σας φιλώ γκυκά!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Εμενα γνωστή μου, με 7% πιθανότητα συλληψης, καρκινο πριν 5χρονια πηγε στον Παντο και του ειπε: εχω τοσα λεφτα,κανε με μανα.. και την εκανε με την Πρωτη προσπαθεια! Συγκινητικό; Τρελο; Φανταστικο; 

Κι εγω αν δε δώ προκοπη σιγουρα εκει θα παω...?καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πίστη και υπομονή!!!!!!! Σας φιλώ γκυκά!!!!!????

Τι ομορφο!Καλημερα κορίτσι μου και σου ευχομαι να μην χρειαστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι ομορφο!Καλημερα κορίτσι μου και σου ευχομαι να μην χρειαστεί!

τι συγκηνητικο !!!!!!! τι να πει αυτη η κοπελα, ενα μεγαλο μπραβο της αξιζει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα θα μας πανε καλα! Με πιστη και υπομονη, αγαπη για τον αντρα μας! Με τον ενα ή τον αλλο τροπο θα γεμίσει η αγκαλια μας με νινακια!!!!!!?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Niki94 ναι, πολυ {ψυρισαμε τη μαιμου} οταν κατι δεν προχωραει πας στο επομενο βημα ...παμε παρακατω

Συμφωνω! Γρηγορες και σωστες κινησεις για να μην αγχωνομαστε και απογοητευομαστε. Κι εγω το πηρα αποφαση παω για εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων(εχω κανει ηδη ωοληψια αλλα δεν πηγα ποτε για μεταφορα). Το εχουμε προσπαθησει ετσι κι αλλιως αλλα δε θελει μονο του... Βαρεθηκα!!! Τωρα περιμενω περιοδο να ξεκινησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

τι συγκηνητικο !!!!!!! τι να πει αυτη η κοπελα, ενα μεγαλο μπραβο της αξιζει!! 

Αξίζουν όλες η γυναίκες ένα μεγάλο μπράβο που πάρα της δυσκολίες αργά ή γρήγορα τα καταφέρνουν κ ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα κορίτσια που είναι εδώ μέσα που λέγονται άνθρωποι κ ενδιαφέρονται για άτομα που καν δεν τα ξέρουν... Εγώ προσωπικά βλέπω ότι όλες είστε πάνω από όλα άνθρωποι σας αγαπώ ακόμα κ που δεν σας ξερω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Την ημέρα που θα βγουν έντονες κι οι δυο γραμμές έρχεσαι σε επαφή και τις 2 επόμενες σίγουρα! Την επόμενη μέρα λογικά θα ξεθωριάσει το τεστ και θα ξεκινά η διαδικασία της ωορρηξιας! Καλή επιτυχία! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Συμφωνω! Γρηγορες και σωστες κινησεις για να μην αγχωνομαστε και απογοητευομαστε. Κι εγω το πηρα αποφαση παω για εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων(εχω κανει ηδη ωοληψια αλλα δεν πηγα ποτε για μεταφορα). Το εχουμε προσπαθησει ετσι κι αλλιως αλλα δε θελει μονο του... Βαρεθηκα!!! Τωρα περιμενω περιοδο να ξεκινησω...

@Alexia85έχεις κάνει την πιο δύσκολη διαδικασία!!! δηλαδή εχεις εμβρυα ετοιμα για εμφυτεψη ??? εχεις παρει ολα τα φαρμακα κτλ???? εχεις δωσει φανταζομαι και αρκετα λεφτα!!! προχωρα μη φοβασαι τιποτα!!!! το αποτελεσμα μετραει το οτι θα εχεις το μωρακι στα χερια σου το ιδιο πραγμα ειναι το πως εγινε η συλληψη ειναι παντελως ασημαντο και αδιαφορο !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

mazi sou... pote me to kalo les na proxoriseis?

θα παω την αλλη Τεταρτη να συναντησω πρωτη φορα τον Παντο και θα κανω οτι μου πει οσο πιο γρηγορα γινει τοσο καλυτερα!!! δεν ξερω τι χρονος απαιτειται για τα διαδικαστικα και τα γραφειοκρατικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

θα παω την αλλη Τεταρτη να συναντησω πρωτη φορα τον Παντο και θα κανω οτι μου πει οσο πιο γρηγορα γινει τοσο καλυτερα!!! δεν ξερω τι χρονος απαιτειται για τα διαδικαστικα και τα γραφειοκρατικα 

Θέλει λίγο χρόνο.. Εγώ περιμένω ημερομηνία για επιτροπή και μετά να ξεκινήσω τα χαρτ7α μαζεύονται και μέσα σε μια μέρα  θα περιμένουμε νεα σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

θα παω την αλλη Τεταρτη να συναντησω πρωτη φορα τον Παντο και θα κανω οτι μου πει οσο πιο γρηγορα γινει τοσο καλυτερα!!! δεν ξερω τι χρονος απαιτειται για τα διαδικαστικα και τα γραφειοκρατικα 

Σου εύχομαι ολόψυχα την τύχη της γνωστής μου. Με το νινακι!!!!!!!!!!!! .?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...