Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αφού έφτασες στην αναμενόμενη ημέρα χωρίς να κάνεις τεστ, δεν χρειάζεται καν... Σου εύχομαι να μην την δεις την αχώνευτη! 

Αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ....η ατιμη να μν ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Λες;;;; με παροτρυνεις τωρα ασχημα χαχχαχαχα.....αν το κανω το απογευμα μετραει η μονο πρωι;;; αν ειναι να παωνα παρω τωρα γτ δν εχω

Εγώ πάντως θα είχα κάνει σιγά να μην κρατιόμουν ?????καλημέρα κορίτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω δεν θα κρατιομουν! ?????καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν κ μακαρι να ερθει σε οσες προσπαθειτε!εγω τις τελευταιες μερες εχω ατονια κ μια ανακατωσουρα κ ενα πραγμα στο στομαχι...δεν τα ειχα στην μικρη κ μου φαινεται περιεργο....κ ειναι κ πολυ νωρις..μαλλον θελει να κανει αισθητη την παρουσια του το σπορακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια κ εγω δεν θα κρατιομουν! ?????καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν κ μακαρι να ερθει σε οσες προσπαθειτε!εγω τις τελευταιες μερες εχω ατονια κ μια ανακατωσουρα κ ενα πραγμα στο στομαχι...δεν τα ειχα στην μικρη κ μου φαινεται περιεργο....κ ειναι κ πολυ νωρις..μαλλον θελει να κανει αισθητη την παρουσια του το σπορακι!!!!!!!!

Μηπως ειναι τωρα μικρος και τα κανει αυτα;;;; ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Λοιπον κοριτσαρες θα σας ακουσω ... παω να παρω...ποιο προτεινετε;; clearblue???0

αφού το πήρες απόφαση τότε clearblue, τα εμπιστεύομαι γενικά κ επίσης στη μέρα που είσαι θα δείξει σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ πάντως θα είχα κάνει σιγά να μην κρατιόμουν ?????καλημέρα κορίτσια μου 

Χαχαχα καλημερα...δν μπορω κλαιω με σενα...με την καλη εννοια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αφού το πήρες απόφαση τότε clearblue, τα εμπιστεύομαι γενικά κ επίσης στη μέρα που είσαι θα δείξει σίγουρα!

Οκ clearblue τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Οκ clearblue τοτε

Λες που χτες ξαναμπήκα μετά από 2-3 μέρες να πετύχω πάλι έγκυο; Στο εύχομαι! Αν γίνει πάλι τέλος το θέμα του Ιούνη θα το ανοίξω εγώ! χαχαχαχαχα

Καλά αποτελέσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λες που χτες ξαναμπήκα μετά από 2-3 μέρες να πετύχω πάλι έγκυο; Στο εύχομαι! Αν γίνει πάλι τέλος το θέμα του Ιούνη θα το ανοίξω εγώ! χαχαχαχαχα

Καλά αποτελέσματα!!!!!

Χαχαχα μακαρι να εισαι και για μενα γουρλου!!! Σε ευχαριστω πολυ!!! Οταν το κανω θα σας στειλω αμεσως!!!!?αν δν εχω λιποθυμησει πρωτα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια της παρέας.. ευχομαι Καλή εβδομάδα να έχουμε. Λοιπόν εγώ χτες θετικό τεστ και ήρθα σ επαφή το πρωί μετά  δεν πρόλαβα τώρα ο άντρας μου Σήμερα φεύγει και δεν θα έχω επαφές σημερα άντε να δούμε ο θεος βοηθός..  ελπίδες δεν έχω παντως με μια επαφή.

Το έχω ξαναπει και δεν το θυμάστε! Και εγώ με μία επαφή μόνο την ημέρα του θετικού τεστ έμεινα έγκυος! Αρκεί αυτή και μόνο για να γίνει το καλό! Μην απελπίζεστε! Σου εύχομαι να είναι η τυχερη σου αλλά μην σε παίρνει απο κάτω! Σε νιωθω πως μπορει να εχεις κουραστει αλλα έτσι δεν βοηθας καλή μου το σωματάκι σου να κάνει τη δουλεια του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ είχα θετικό τεστ ωορηξιας στις 24 και 25 Απριλίου όπου ήρθαμε σε επαφές, πάλι πιστεύω  ότι πέτυχε...όπως κάθε μήνα η ίδια ελπίδα. Ποτέ λέτε να πάω να κάνω μια χοριακη ποτέ λέτε να δείξει??? περίοδο όμως σύμφωνα με τον κύκλο μου περιμένω στις 8 Μαΐου αλλά με έχει φάει η αγωνία.Τι λέτε να κάνω????

Να περιμένεις την καθυστέρηση, με βάση τον μεγαλύτερο σου κύκλο! Όλες αγωνία είχαμε αλλά κάποιες κρατηθήκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2019 at 10:51 ΠΜ, ο/η marillia είπε:

Για την διεργεση ωοθηκων δινουν ενεσεις!πολυ καλυτερα απ την κλομιφαινη!τωρα που κανω την μεταφορα(αφησα εναν κυκλο να ητεμησει το σωμα μου γτ ειχα αρκετα ωαρια) πινω σαλοσπιρ κορτιζονη βιτσμινες γκλουκο κ κατι χαπακια για το ενδομητριο)!πολυ καλος ο παντος που λες!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην το λες...Ποτε δεν ξερεις~

 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να περιμένεις την καθυστέρηση, με βάση τον μεγαλύτερο σου κύκλο! Όλες αγωνία είχαμε αλλά κάποιες κρατηθήκαμε!

καλα τα λες αλλα αυτο το αγχος!!!!! νομιζω οτι εχω ολα τα συμπτωματα στο μυαλο μου ειναι μαλλον γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα και συχνοουρια τι να πω λεω να παω την Παρασκευη λάθος έκανα 13/5 περιμενω οχι 8/5 !!! αλλα η ωορηξια θεωρητικα με το στικακι εγινε 25/4 οποτε 9/5 θα ειναι 14 ημερες μετα ακτιβως.

Θα παω Παρασκευη !λεω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για την σκεψηκαι την στηριξη σας....αλλα το τεστ βγηκε αρνητικο!!!μολις το εκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για την σκεψηκαι την στηριξη σας....αλλα το τεστ βγηκε αρνητικο!!!μολις το εκανα...

κριμα ρε κοριτσακι, την επόμενη φορα!!! Αν θυμάμαι καλά εχεις ήδη ενα παιδακι κ προσπαθεις για το δευτερο σωστα; οποτε θα ερθει ? Πόσο καιρό προσπαθείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

κριμα ρε κοριτσακι, ην επόμενη φορα!!! Αν θυμάμαι καλά εχεις ήδη ενα παιδακι κ προσπαθεις για το δευτερο σωστα; οποτε θα ερθει ? Πόσο καιρό προσπαθείς;

Οχι δν εχω παιδακι μια παλλινδρομη κυηση εχω στο ιστορικο μου πριν 5 μηνες εκανα αποξεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για την σκεψηκαι την στηριξη σας....αλλα το τεστ βγηκε αρνητικο!!!μολις το εκανα...

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Μη το βαζεις κατω! Νεος μηνας, νεες ευκαιριες!!!!!!! Keep going girl???? ολες μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Οχι δν εχω παιδακι μια παλλινδρομη κυηση εχω στο ιστορικο μου πριν 5 μηνες εκανα αποξεση...

οχ, με συγχωρείς! κάποια άλλη κοπέλα θυμόμουν μάλλον... πάντως αν κ πολύ πολύ στενάχωρο το γεγονός, εφόσον συνέλαβες μια φορά θα έρθει κ πάλι! Θέλει απλά λίγο χρόνο παραπάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

οχ, με συγχωρείς! κάποια άλλη κοπέλα θυμόμουν μάλλον... πάντως αν κ πολύ πολύ στενάχωρο το γεγονός, εφόσον συνέλαβες μια φορά θα έρθει κ πάλι! Θέλει απλά λίγο χρόνο παραπάνω! 

Δν πειραζει τοσες ειμαστε εδω που να θυμασαι...και εγω  θελω να πιστευω οτι θα ξανα μεινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγω απο χθες το βραδυ που ειδα βλεννα με λιγο αιμα( συγγνωμη για την αηδια) δεν εχω δει κτ αλλο.. αλλα εχω πονους περιόδου ρε γαμωτο... θεωρητικα περιμενω 18/5 αντε 16/5... τι να πω γαμωτο;;; Πρωτη φορα νοιωθω ετσι.. εχω μονο πυχτα λευκα υγρα.. κ νοιωθω υγρη..( ας συγγνωμη για την περιγραφη).. χιλια συγγνωμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...