Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ????


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ! ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 2Ο ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...!!! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΤΙΣ 20. ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 26!!!!!! ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!!! ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑΥΤΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??????? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ Η ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΗ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TStacy mou kalimera sou ki kalos mas vrikes...

Agapi mou exoun perasei arketes meres e???

To kalitero einai na kaneis ena testaki...

Gia na eisai sigourotati...

Ti allo na pw???

Euxwme oti potheis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι!!!

αν εχεισ συνηθως σταθερο κυκλο,οι μερες καθυστερησης ειναι πολλες!!το καλυτερο που εχεισ να κανεις,ειναι ενα τεστ η για πιο σιγουρα μια χοριακη..ευχομαι αν επιθυμεισ μια εγκυμοσυνη,να εισαι και να μασ πεισ τα ευχαριστα!!!περιμενω νεα..φιλιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι να σου φύγει το άγχος ή ακόμη καλύτερα και μια εξέταση β χωριακής??

Αυτά τα συμπτώματα που λές τα είχα εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες μου (ούτε ναυτίες ούτε ζαλάδες). Σου εύχομαι ότι επιθυμείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ...!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ... ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΟΥΝ ΦΤΑΙΞΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ki apo mena!!!

kalos irthes !!!

ola ta sumptomta pou perigrafeis mporei na einai sumptomata egkumosunis.

pou tin pas kai tooosi kathisterisi???

na ksereis pos oso kai na perimenoume olo kai kati tha mas empodizei na pisteuoume pos irthe "katallili stigmi". mallon den uparxei!!!

opote makari na sai egkuos!!!sto euxomai mesa apo tin psixi mou!!

mono pou les oti otan ton skeftesai petas apo ti xara sou, kati deixnei!!!isos oti irthe i stigmi???

;) :laugh: :laugh: ;) :laugh: ;) :laugh:

filia polla, tha ta leme!!

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STACY γεια σου και καλωσηρθες στην παρεα μας!

Χαιρομαι που αντιμετωπιζεις μια πιθανη εγκυμοσυνη ετσι...τα παιδια ειναι πραγματι ευλογια και με αισιοδοξους ανθρωπους σαν κι εσενα ολα θα πανε καλα!!

Απ οτι φαινεται μαλλον ερχεται...εχεις αρκετες μερουλες καθυστερηση...:-)

ευχομαι οτι επιθυμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.ΚΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙΣ ΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΝΗΤΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι καλησπέρα!

Δεν είναι απόλυτο ότι όσα περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, γιατί ο συνδιασμός άγχους και αναμονής περιόδου μπορεί να έχει αυτά τα συμπτώματα....Ωστόσο το καλύτερο που έχεις να κάνεις αυτή τη στιγμή είναι να κάνεις μία εξέταση αίματος ώστε να σου λυθεί κάθε απορία....

Για την καθυστέρηση της περιόδου παίζουν πολλά ρόλο...Εγώ, ενώ πάντα έχω σταθερό κύκλο,κάθε χρόνο όταν έδεινα εξετάσεις στο σχολείο, είχα περίπου δέκα μέρες καθυστέρηση( τον συγκεκριμένο μήνα ) από το άγχος και μετά έστρωνε πάλι ο κύκλος μου....

Άν την θές αυτή την εγκυμοσύνη, σου εύχομαι σύντομα να δείς ένα θετικό test!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ!!!!

ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΗΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ.

ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΣ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ... ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!! ΤΟ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΑΝ ΙΔΕΑ!! ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!! ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ??? ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΟΟΟΛΕΣ... ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!!! ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!! ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ''ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΣΥΝΟΜΩΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ...!!!'' ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι...Άν δεν ήρθε τώρα θα έρθει αργότερα!!!

Ωστόσο, άν δεν αδιαθετήσεις μέσα στην βδομάδα, καλό είναι να κάνεις και μία εξέταση αίματος...γιατί το test των ούρων δεν είναι πάντα αξιόπιστο.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στενοχωριεσαι καλη μου!!!!

Μπορει να ειναι αγχος μπορει ομως και το τεστ να μην δειχνει σωστα!Το καλυτερο ειναι η χοριακη...κανε αν δεις οτι δεν ερχεται η περιοδος...να μην μας ευχαριστεις γι αυτο ειμαστε εδω!Σ ευχαριστουμε για τις ευχες!!Κι εσυ γρηγορα!!!

Φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...