Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθοδήγηση


konstans10

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες ? Είμαι καινούριο μέλος, μόλις τώρα έκανα την εγγραφή και πιστεύω ότι μπορείτε ίσως να με βοηθήσετε. Πού αλλού, στο θέμα της εξωσωματικής. 

Δεν έχω δοκιμάσει, δεν έχω προσπαθήσει καμία φορά και τώρα πλέον στα 41 μου άρχισα να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά, μάλλον τώρα νιώθω περισσότερο έτοιμη θα έλεγα. 

Δεν γνωρίζω πού πρέπει να απευθυνθώ, ο γυναικολόγος μου είναι στον ιδιωτικό τομέα, στο Ιασώ, αλλά σκέφτομαι να προσπαθήσω σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο. Ίσως μπορείτε λίγο να με κατευθύνεται, πού, σε ποιον γιατρό, πώς μπορώ να κλείσω το πρώτο ραντεβού... Είναι τόσες οι απορίες μου...

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η konstans10 είπε:

Καλησπέρα σε όλες ? Είμαι καινούριο μέλος, μόλις τώρα έκανα την εγγραφή και πιστεύω ότι μπορείτε ίσως να με βοηθήσετε. Πού αλλού, στο θέμα της εξωσωματικής. 

Δεν έχω δοκιμάσει, δεν έχω προσπαθήσει καμία φορά και τώρα πλέον στα 41 μου άρχισα να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά, μάλλον τώρα νιώθω περισσότερο έτοιμη θα έλεγα. 

Δεν γνωρίζω πού πρέπει να απευθυνθώ, ο γυναικολόγος μου είναι στον ιδιωτικό τομέα, στο Ιασώ, αλλά σκέφτομαι να προσπαθήσω σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο. Ίσως μπορείτε λίγο να με κατευθύνεται, πού, σε ποιον γιατρό, πώς μπορώ να κλείσω το πρώτο ραντεβού... Είναι τόσες οι απορίες μου...

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων?

 

Καλησπέρα καλώς ήρθες ...εγώ θα κανω την πρώτη μου έξωσοματικη Τελως Μάιου έχω περάσει Επιτροπή..εχω πάει στο Έλενα στον παπαριστιδη Νικόλαο ...ήμουν στο μητέρα στον χηνιαδη πολυ καλός αλλά ακριβώς ..Άμα θες για το Έλενα ν σ σου δώσω  το τηλέφωνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...