Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα τώρα από περιέργεια μετρισα την θερμοκρασία μου θα μου πείτε ότι πρέπει να την μετράω το πρωί αλλά για κάποιον λόγο έχω 37.2 λέτε να έγινε το θαύμα???? Είμαι στην 22η μερα του κυκλου κ σε 6 μέρες περιμένω περίοδο η μήπως είναι από το άγχος ς????

Επεξεργάστηκε από Ελενακι12
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τώρα από περιέργεια μετρισα την θερμοκρασία μου θα μου πείτε ότι πρέπει να την μετράω το πρωί αλλά για κάποιον λόγο έχω 37.2 λέτε να έγινε το θαύμα???? Είμαι στην 22η μερα του κυκλου κ σε 6 μέρες περιμένω περίοδο η μήπως είναι από το άγχος ς????

Χαχα εμενα μου θυμιζεις..εψαχνα συμπτωματα καθε μερα...καλα εγω εκανα κ το κορυφαιο ολων..εχετε ακουσει το σπιτικο τεστ με την χλωρινη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anastasia_92 είπε:

Χαχα εμενα μου θυμιζεις..εψαχνα συμπτωματα καθε μερα...καλα εγω εκανα κ το κορυφαιο ολων..εχετε ακουσει το σπιτικο τεστ με την χλωρινη?????

Χαχαχαχα για πες ενδιαφέρον μου ακούγεται ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα για πες ενδιαφέρον μου ακούγεται ???????

Καλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια ρε παιδια αλλα εμενα τουλαχιστον εδειξε. Σε ενα ποτηρακι λεει βαζεις λιγα ουρα (πρωινα λενε,εγω μεσημερι το εκανα) κ ωαζεις μεσα λιγο χλωρινη..αν αλλαξει χρωμα κ αφρισει εισαι,αν δεν κανει τιποτα δεν εισαι. Κοριτσια σε μενα εδειξε παντως!!! Μ. Δευτερα το εκανα κ Μ.Τριτη εκανα χοριακη..τωρα μπορει να ειναι κ μαλακιες...αλλα εγω ειπα να σας το πω!αλλα ξαναλεω,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ..μην παρω καμια στο λαιμο μου κ απογοητευτει,δεν το θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anastasia_92 είπε:

Καλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια ρε παιδια αλλα εμενα τουλαχιστον εδειξε. Σε ενα ποτηρακι λεει βαζεις λιγα ουρα (πρωινα λενε,εγω μεσημερι το εκανα) κ ωαζεις μεσα λιγο χλωρινη..αν αλλαξει χρωμα κ αφρισει εισαι,αν δεν κανει τιποτα δεν εισαι. Κοριτσια σε μενα εδειξε παντως!!! Μ. Δευτερα το εκανα κ Μ.Τριτη εκανα χοριακη..τωρα μπορει να ειναι κ μαλακιες...αλλα εγω ειπα να σας το πω!αλλα ξαναλεω,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ..μην παρω καμια στο λαιμο μου κ απογοητευτει,δεν το θελω!

Χαχαχα μισό λεπτό επιστρέφω???????πλάκα κάνω εγώ έχω ακούσει με. Την οδοντόκρεμα βάζεις λίγο οδοντόκρεμα κ λίγα ουρά κ αν κάνει φουσκάλες είσαι αν όχι δεν εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα μισό λεπτό επιστρέφω???????πλάκα κάνω εγώ έχω ακούσει με. Την οδοντόκρεμα βάζεις λίγο οδοντόκρεμα κ λίγα ουρά κ αν κάνει φουσκάλες είσαι αν όχι δεν εισαι

Ναι το ειδα κ αυτο αλλα επειδη φεν ειχα λευκη οδοντοκρεμα,ηταν πρασινη (μονο με λευκη λεει δειχνει) ειπα να δοκιμασω την χλωρινη!βεβαια τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα τελος παντων...οταν σε τρωειβη αγωνια εισαι ικανη για τα παντα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Ναι το ειδα κ αυτο αλλα επειδη φεν ειχα λευκη οδοντοκρεμα,ηταν πρασινη (μονο με λευκη λεει δειχνει) ειπα να δοκιμασω την χλωρινη!βεβαια τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα τελος παντων...οταν σε τρωειβη αγωνια εισαι ικανη για τα παντα! ????

Δηλαδή αν δείξει η χλωρινη αν κάνεις τεστ θα δείξει κ αυτό?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δηλαδή αν δείξει η χλωρινη αν κάνεις τεστ θα δείξει κ αυτό?????? 

Χαχαχχαχα  @Ελενακι12

Δεν αντεχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα πόσο με νιώθεις ??????????????

Χααχχα ειπαμε στις 1 του μηνα θα το κανεις το τεστ...

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα πόσο με νιώθεις ??????????????

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα πόσο με νιώθεις ??????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anastasia_92 είπε:

Ναι το ειδα κ αυτο αλλα επειδη φεν ειχα λευκη οδοντοκρεμα,ηταν πρασινη (μονο με λευκη λεει δειχνει) ειπα να δοκιμασω την χλωρινη!βεβαια τωρα που τα σκεφτομαι γελαω αλλα τελος παντων...οταν σε τρωειβη αγωνια εισαι ικανη για τα παντα! ????

Χαχαχα μην γελάσεις αλλά το έκανα ααααα από περιέργεια πολύ σκούρο γίνεται σημαίνει κάτι αυτο????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Χαχαχαχ @Ελενακι12 @anastasia_92 κλαιω με τα σπιτικα τεστ!!! ?  δε θα μεινει χλωρινη στο σπιτι!!! ? 

Χαχαχαχα α μα βρε παιδί μου αυτή η αναμονή μας έχει φαει???? τα πειράματα για μας τους ανυπόμονους ειναι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εύχομαι κορίτσια μου σήμερα Μεγάλη Παρασκευή ο Χριστός που τόσα πέρασε να ακούσει τις προσευχές μας& να μας βοηθήσει εμας κι ολο τον κόσμο... Ευχομαι ολόψυχα ήρεμη, γαλήνια ημέρα γεματη αγαπη , και θετική σκεψη... ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειιιιι!!!!!! Και μη ξεχνιόμαστε!!!!!

Ποιά κοπέλα θα ανοίξει το καινούργιο θέμα; Του Μαίου;;;;;;;

Η πιο παλιά; Όπως σε κάθε θέμα;;;;???????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας εύχομαι καλό Πάσχα κ καλή ανάσταση εοχομαι για όλες μας να όνειρα μας να γίνουν πραγματικότητα κ το σημαντικότερο να έχουμε υγεία να περάσετε όμορφα ότι κ να κάνετε ❤️❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Ειιιιι!!!!!! Και μη ξεχνιόμαστε!!!!!

Ποιά κοπέλα θα ανοίξει το καινούργιο θέμα; Του Μαίου;;;;;;;

Η πιο παλιά; Όπως σε κάθε θέμα;;;;???????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλησπερα!!! Σιγουρα η πιο παλια δεν ειμαι αλλα δηλωνω υποψηφιοτητα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Αναστασία σε όλες σας  εύχομαι αυτή η Αναστάση να φέρει αυτό που πραγματικά λαχταρατε και  να χαίρεστε τις οικογένειές σας.. Καλά να περάσετε. Καλο Πάσχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, Καλή Ανάσταση με υγεία σε εσας& τις οικογενειές σας! Αγάπη και γαλήνη στις ψυχές μας! Ευχομαι ολόψυχα κάθε επιθυμία μας να γίνει πραγματικότητα αυτές τις Άγιες μέρες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2019 at 3:37 ΜΜ, ο/η anastasia_92 είπε:

Καλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια ρε παιδια αλλα εμενα τουλαχιστον εδειξε. Σε ενα ποτηρακι λεει βαζεις λιγα ουρα (πρωινα λενε,εγω μεσημερι το εκανα) κ ωαζεις μεσα λιγο χλωρινη..αν αλλαξει χρωμα κ αφρισει εισαι,αν δεν κανει τιποτα δεν εισαι. Κοριτσια σε μενα εδειξε παντως!!! Μ. Δευτερα το εκανα κ Μ.Τριτη εκανα χοριακη..τωρα μπορει να ειναι κ μαλακιες...αλλα εγω ειπα να σας το πω!αλλα ξαναλεω,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ..μην παρω καμια στο λαιμο μου κ απογοητευτει,δεν το θελω!

Εγώ κορίτσια δοκίμασα με ζάχαρη, με χλωρίνη, με οδοντόκρεμα. Τι να σας πω... μέχρι τώρα θα είχα κάνει ένα τσούρμο παιδιά αν τα πίστευα όλα αυτά που λένε στο youtube. Χι χι χι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...