Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια βγηκε..με πηρη κοπελα απο το μικροβιολογικο γιατι με ξερει..33.....δεν το πιστευω!!!!μιλησα κ με τον γιατρο μου κ μου ειπε φιλικο κ ξεκουραση,ειναι πολυ νωρις ακομα...!?????????????????????

Είχα δίκιο που σου είπα να πας για χοριακή .Κάποιες φορές χρειάζεται να το ξέρουμε απο νωρίς για να ενισχύσουμε κάπως την εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια βγηκε..με πηρη κοπελα απο το μικροβιολογικο γιατι με ξερει..33.....δεν το πιστευω!!!!μιλησα κ με τον γιατρο μου κ μου ειπε φιλικο κ ξεκουραση,ειναι πολυ νωρις ακομα...!?????????????????????

Πολλά συγχαρητήριααααααααααα! Με το καλό και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Οχι ουτε καν..οπως κ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το ενιωσα οτι κατι αλλαζει!!το μονο που παρατηρησα (κ μην κοροιδεψετε,στην πρωτη το ειχα καθε βραδυ) βλεπω πολλα ονειρα τα βραδια!σιριαλ ολοκληρα!!!!!!!!!!αστα!!!εκει ψηλιαστηκα οτι κατι παιζει!παναγια μου μακατι ολες κοριτσια να τα καταφερετε!σας ευχομαι η Παναγια κ ο Χριστουλης να σας βοηθησει να νιωσετε αυτο το πρωτογνωρο συναισθημα!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!!!! Με το καλό! Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Στείλε μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Arrgyrw είπε:

Καλημέρα κορίτσια ήρθα κ εγώ στη παρέα σας είχα ανοίξει ένα θέμα αλλά δεν ήξερα ότι εδώ είσαστε μεγάλη παρέα με παρόμοια θέμα. Λοιπόν κορίτσια έχω ένα πρόβλημα τελευταία περίοδο είχα 11/3 γόνιμες μέρες εντωπισα από τη γνωστή βλέννα μετά την 16 ημερα του κύκλου ακόμα περίοδο δεν έχω δει έχω 38-39 ημέρα θετικά τεστ ωορηξιας (τα έκανα σαν εγκυμοσύνης είχα διαβάσει κάπου ότι δείχνουν αλλά μπάααα) 39 βράδυ έκανα ένα κλιαρ μπλου αρνητικό έχω φτάσει 44 μέρες κ ακόμα τίποτα αν αποκλείσουμε το θέμα εγκυμοσύνης λόγο αρνητικου τεστ τι άλλο πιστεύεται ότι συμβαίνει;

Καλώς μας ήρθε! Ειναι πολύ γουρλούδικο το θεματάκι αυτο! Ειχαμε 3; Η 4 εγκυούλες; Εχω χασει το μέτρημα!!!!!! Με το καλό ολες οι κοπέλες!!!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια βγηκε..με πηρη κοπελα απο το μικροβιολογικο γιατι με ξερει..33.....δεν το πιστευω!!!!μιλησα κ με τον γιατρο μου κ μου ειπε φιλικο κ ξεκουραση,ειναι πολυ νωρις ακομα...!?????????????????????

Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...πω πω εγκυουλες αυτο το μηνα!!!! Να πανε ολα καλα με την βοηθεια της Παναγιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μονο μπεμπεδοσκονη,τριαξονικο σας στελνω τωρα μαζι με την αγαπη μου κ τα δακρυα που τρεχουν απο την χαρα μου..ξερω οτι για καποιες που προσπαθειτε καιρο ειναι δυσκολο..κ πιστεψτε με εχετε ολο μου τον θαυμασμο κ τις καλυτερες ευχες μου για το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας σεβομαι κ σας θαυμαζω πραγματικα!ο μεγαλοδυναμος ξερει ποτε θα στειλει κ τι..γι αυτο μην στεναχωριεστε κ κυριως μην αγχωνεστε κ μην πανικοβαλλεστε..εγω αυτη την φορα δεν ξερω γιατι,ημουν αγχωμενη απο την πρωτη κ δεν μου εκανα καλο..εξαντληθηκα τοσες μερες ψυχικα..οποτε κοριτσια καντε ερωτα με τους αντρες σας κ απολαυστε το!γιατι απο μια τετοια ενωση βγαινουν θαυματα!!!!σας ευχαριστω για τις ευχες σας κ πραγματικα προσευχομαι για ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλώς μας ήρθε! Ειναι πολύ γουρλούδικο το θεματάκι αυτο! Ειχαμε 3; Η 4 εγκυούλες; Εχω χασει το μέτρημα!!!!!! Με το καλό ολες οι κοπέλες!!!!!!!???????

Οντως πολυ γουρλιδικο...εμεις οι υπολοιπες να κολλησουμε γουρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anastasia_92 Συγχαρητήρια! Μα τι καλός μήνας! είχε 3 ήδη! 

Κορίτσια χωρίς πλάκα είναι φοβερό, με το που μπω στο φορουμ σκάει έγκυος... κ όταν δεν ήταν η thunder λέω α να αυτή τη φορά δεν ήταν καμιά κ τελικά είναι άλλες 2! Εύχομαι μόλις ξαναμπώ να υπάρχουν κ άλλες! Είναι καμιά που περιμένει προσεχώς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@anastasia_92 Συγχαρητήρια! Μα τι καλός μήνας! είχε 3 ήδη! 

Κορίτσια χωρίς πλάκα είναι φοβερό, με το που μπω στο φορουμ σκάει έγκυος... κ όταν δεν ήταν η thunder λέω α να αυτή τη φορά δεν ήταν καμιά κ τελικά είναι άλλες 2! Εύχομαι μόλις ξαναμπώ να υπάρχουν κ άλλες! Είναι καμιά που περιμένει προσεχώς; 

Εισαι γουρλου μαλλον ε??? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@anastasia_92 Συγχαρητήρια! Μα τι καλός μήνας! είχε 3 ήδη! 

Κορίτσια χωρίς πλάκα είναι φοβερό, με το που μπω στο φορουμ σκάει έγκυος... κ όταν δεν ήταν η thunder λέω α να αυτή τη φορά δεν ήταν καμιά κ τελικά είναι άλλες 2! Εύχομαι μόλις ξαναμπώ να υπάρχουν κ άλλες! Είναι καμιά που περιμένει προσεχώς; 

Μπορεί εγώ εσύ μπες καλού κακού χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anastasia_92 έτσι φαίνεται! Από τότε που είπα να μπαίνω πιο αραιά όποτε μα όποτε μπω βρίσκω κ κάποια! Πολύ χαίρομαι!

@argyrw εύχομαι με το καλό! Πάντως το κατά παραγγελία δε μου πιάνει... έτσι μόλις χαθώ 4-5 μέρες κ πω ας μπω να δω τι γίνεται τσουυυπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@anastasia_92 έτσι φαίνεται! Από τότε που είπα να μπαίνω πιο αραιά όποτε μα όποτε μπω βρίσκω κ κάποια! Πολύ χαίρομαι!

@argyrw εύχομαι με το καλό! Πάντως το κατά παραγγελία δε μου πιάνει... έτσι μόλις χαθώ 4-5 μέρες κ πω ας μπω να δω τι γίνεται τσουυυπ!

Α έτσι ε;;; τότε φτάνει σε ειδαμε μας είδες οοοοταν ξανά μπεις τα λέμε χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Α έτσι ε;;; τότε φτάνει σε ειδαμε μας είδες οοοοταν ξανά μπεις τα λέμε χαχαχαχαχα

@Arrgyrw

Εσυ ποτε δεν περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

@Arrgyrw

Εσυ ποτε δεν περιμενεις?

Ουυυυ εγώ έχω καμία 10 μέρες καθυστέρηση αλλά με αρνητικό τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Ουυυυ εγώ έχω καμία 10 μέρες καθυστέρηση αλλά με αρνητικό τεστ

Γιατι δεν κανεις μια χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Ουυυυ εγώ έχω καμία 10 μέρες καθυστέρηση αλλά με αρνητικό τεστ

Εκανες χοριακη? Η τεστ ουρων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι το τεστ ρε κορίτσια το έκανα τη παρασκευή το βράδυ είχα ήδη καθυστέρηση κάποιες μέρες γι'αυτό δεν έχω κάνει χοριακη απελπιστικά. Άσχετα αν το εύχομαι να είμαι πιστεύω ότι δεν είμαι κ είναι καμία ανωμαλία κυκλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Τεστ ούρων έκανα το κλιαρ μπλου 

Κανε χοριακη...εμενα ο γιατρος μου οταν εχω καθυστερηση και φοβαμαι για ανωμαλια κυκλου πρωτα με βαζει να κανω χοριακη και μετα βλεπουμε τι αλλο μπορει να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κανε χοριακη...εμενα ο γιατρος μου οταν εχω καθυστερηση και φοβαμαι για ανωμαλια κυκλου πρωτα με βαζει να κανω χοριακη και μετα βλεπουμε τι αλλο μπορει να ειναι

Δλδ δεν εμπιστεύεται  τα τεστ ούτε έτσι όταν τα κάνεις με καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anastasia_92 συγχαρητήρια... Όλα να πάνε καλά..!!!!

Κοριτσια όπως το πάτε δεν θα σας προλάβω καλέ.. Θα μείνω τελευταία και μόνη μου εδώ χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Δλδ δεν εμπιστεύεται  τα τεστ ούτε έτσι όταν τα κάνεις με καθυστέρηση;

Μαλλον τα εμπιστευεται απλα η χοριακη ειναι πιο σιγουρη σε αποτελεσμα...με ποσες μερες καθυστερηση το εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Arrgyrw κοπέλα μου αν δεν έχει έρθει καλό είναι να κάνεις μια β-χοριακη και αν βγει αρνητική να μιλήσεις με τον ιατρό σου μπορεί να είναι μια ανωμαλία του κύκλου σου..!!! Η να ξανά κάνεις τεστ με πρωινά..!!! Και όχι της  hometest γιατί δεν βγενουν έγκυρα πάντα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Μαλλον τα εμπιστευεται απλα η χοριακη ειναι πιο σιγουρη σε αποτελεσμα...με ποσες μερες καθυστερηση το εκανες?

Σε 4-5 μέρες το έκανα βασικά η μεγαλύτερη καθυστέρηση μου αυτή τη φορά είναι ο κύκλος όταν μου άλλαζε το έκανε σταδιακά 1-2 μέρες το μήνα. Δεν ξέρω πάντως έτσι που διαβάζω για σύμπτωματα κ τέτοια δεν έχω απολύτως τίποτα μάλλον πρέπει να πάω σε γυναικολόγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...