Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εννοείται θα σου φτάσουν, και για δύο κύκλους πιστεύω! 

ωραία.. όπως βλέπετε έχω μπει ήδη σε mood "περιμένω να αδιαθετίσω.." 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χρειάζεται κι αυτό το καημένο το μυαλό να ξεφεύγει! Προτιμώ χίλιες φορές να δουλεύω όλη μέρα από το να κάθομαι όπως καλή ώρα σήμερα και να αναρωτιέμαι γιατί δεν μου κάθεται αυτό που θέλω! 

Καλή συνέχεια στο ταξίδι σου κι από Τρίτη στις επάλξεις ξανά! 

Ευχαριστω! Το αυτοανεθεσα στον εαυτο μου το ταξιδι,ολοι στο γραφειο απορησαν αφου παντα στελνω αλλους...

Ηθελα τοσο πολυ να φυγω ακομη κι απο το σπιτι, εχουμε τοσες πολλες εντασεις τλτ λογω του θεματος παιδι.

Ο αντρας μου θεωρει οτι βιαζομαι,ειμαι ανυπομονη, νομιζω δεν καταλαβαινει καθολου ωρες ωρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Ευχαριστω! Το αυτοανεθεσα στον εαυτο μου το ταξιδι,ολοι στο γραφειο απορησαν αφου παντα στελνω αλλους...

Ηθελα τοσο πολυ να φυγω ακομη κι απο το σπιτι, εχουμε τοσες πολλες εντασεις τλτ λογω του θεματος παιδι.

Ο αντρας μου θεωρει οτι βιαζομαι,ειμαι ανυπομονη, νομιζω δεν καταλαβαινει καθολου ωρες ωρες.....

καλά έκανες... γενικότερα οι άντρες είναι λιγο φεεεταα σε όλα τα θέματα... δωστου λίγο χρόνο θα πάρει μπρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ωραία.. όπως βλέπετε έχω μπει ήδη σε mood "περιμένω να αδιαθετίσω.." 

Εχεις πολλές μέρες ακόμα μπροστά σου για να έχεις αυτό το mood..  τις αγορές  τις κάνουμε για παν ενδεχόμενο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εχεις πολλές μέρες ακόμα μπροστά σου για να έχεις αυτό το mood..  τις αγορές  τις κάνουμε για παν ενδεχόμενο ?

ναι όταν και αν έρθει τότε θα τα παραγγείλω.. προσπαθώ να με προστατεύσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ευχαριστω! Το αυτοανεθεσα στον εαυτο μου το ταξιδι,ολοι στο γραφειο απορησαν αφου παντα στελνω αλλους...

Ηθελα τοσο πολυ να φυγω ακομη κι απο το σπιτι, εχουμε τοσες πολλες εντασεις τλτ λογω του θεματος παιδι.

Ο αντρας μου θεωρει οτι βιαζομαι,ειμαι ανυπομονη, νομιζω δεν καταλαβαινει καθολου ωρες ωρες.....

Κι εμένα δεν καταλαβαίνει κι όλο νομίζει πως είμαι έγκυος κι όλα εύκολα τα βλέπει! Και μακάρι να με κολλήσει λίγο από αυτή την αισιόδοξη αλλά αφελή για μένα αντιμετώπιση να ησυχάσω κι εγώ ?

Αφού μπορείς να λείπεις για λίγο καλά έπραξες! Εμένα έφυγε ο ίδιος λόγω δουλειάς και χάσαμε και την ωορρηξία από ό,τι φαίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! εύχομαι αυτός μήνας να είναι ο τυχερός!!!Και εγώ αυτόν τον μήνα μετά από αποχή 1,5 μήνα θα ξανακάνει αρχίσουμε τις ελεύθερες επαφές με ελπίδα στο θαύμα!!!Ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο αλλά θα το προσπαθήσουμε!!!!!Την Τετάρτη θα κάνω και σαλπιγγογραφια ελπίζω να μην πονέσω!!!

Στείε να μας πρις εμπειρια πρεπει κ εγω να κανω σαλπιγγογραφια ομως τωρα τωρα δε γινεται γτ παιρνω κτ φαρμακα κ απαγορευεται να παρω παυσίπονα μονο μονο depon.. ας ελπίσουμε σε λιγους μήνες.... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Στείε να μας πρις εμπειρια πρεπει κ εγω να κανω σαλπιγγογραφια ομως τωρα τωρα δε γινεται γτ παιρνω κτ φαρμακα κ απαγορευεται να παρω παυσίπονα μονο μονο depon.. ας ελπίσουμε σε λιγους μήνες.... ??????

Φυσικά θα στείλω την Τετάρτη ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα και πονέσω!!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι μου είπε ο γιατρός μου ότι μετά θα είμαι φουλ γόνιμη για τρεις μήνες!!!και να έχω κανονικά επαφές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Φυσικά θα στείλω την Τετάρτη ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα και πονέσω!!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι μου είπε ο γιατρός μου ότι μετά θα είμαι φουλ γόνιμη για τρεις μήνες!!!και να έχω κανονικά επαφές!!!!!

Ναι ισχύει... Εγώ πριν 1,5 μήνα την έκανα. Χαπακωθηκα καλά και μόνο την ενόχληση από τον κολποδιαστολεα κατάλαβα, ούτε το υγρό μου έφερε πόνους περιόδου ούτε τίποτα. Και σκέψου ότι πήγα σε κατάσταση λιποθυμίας από τον φόβο μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι ισχύει... Εγώ πριν 1,5 μήνα την έκανα. Χαπακωθηκα καλά και μόνο την ενόχληση από τον κολποδιαστολεα κατάλαβα, ούτε το υγρό μου έφερε πόνους περιόδου ούτε τίποτα. Και σκέψου ότι πήγα σε κατάσταση λιποθυμίας από τον φόβο μου ?

Αχ μου δίνεις τόσο κουράγιο!!!εγώ γενικά δεν φοβάμαι και στο τεστ Παπ δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!αλλά τώρα φοβάμαι μήπως υπάρχει πρόβλημα και με πονέσει το σκιαστικο τι παυσίπονο πήρες; Μετά σου έδωσαν και αντιβίωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αχ μου δίνεις τόσο κουράγιο!!!εγώ γενικά δεν φοβάμαι και στο τεστ Παπ δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!αλλά τώρα φοβάμαι μήπως υπάρχει πρόβλημα και με πονέσει το σκιαστικο τι παυσίπονο πήρες; Μετά σου έδωσαν και αντιβίωση;

Πήρα βολταρεν και μπουσκοπαν κι εκεί υπόθετο. Αντιβίωση για 4 μέρες ναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Φυσικά θα στείλω την Τετάρτη ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα και πονέσω!!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι μου είπε ο γιατρός μου ότι μετά θα είμαι φουλ γόνιμη για τρεις μήνες!!!και να έχω κανονικά επαφές!!!!!

Ισχύει εχω ακούσει!!!!!! Οπότε βουρρρ!!!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ναι όταν και αν έρθει τότε θα τα παραγγείλω.. προσπαθώ να με προστατεύσω.. 

Το ιδιο εκανα κ γω!!! Το ελεγα μερες αλλα για την ελπιδα τα παρηγγειλα μολις αδιαθετησα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλό μήνα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!!!! Με το καλό να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας νινάκια και οι ψυχές μας ευτυχία!!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Η άνοιξη στα καλύτερά της ο Απρίλης. Αγαπημένος μήνας! 

Σταμάτησαν οι πόνοι που είχα χθες κι η θερμοκρασία επιτέλους λίγο ανέβηκε. @Starrr εσύ που ξέρεις από αυτά, με πόνους χθες κι άνοδο θερμοκρασίας σήμερα, αξίζουν επαφές στο εξής ή τετελεσται η ωορρηξία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ αυτά χρησιμοποιώ!!!!είναι πολύ καλά και έγκυρα!!!!και δεν.μπερδευεσαι καθόλου!!Αν έχεις σταθερό κύκλο θα σου φτάσουν εγώ σε κάθε κύκλο κάνω 5 έχω κύκλο 27-29 ημερών ξεκινάω από την 10 μέρα για να είμαι σίγουρη!! 

με εβαλες σε σκεψεις να δοκιμασω της clearblue κ εγω, βεβαια εχω ακομα απο hometest θα δειξει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

με εβαλες σε σκεψεις να δοκιμασω της clearblue κ εγω, βεβαια εχω ακομα απο hometest θα δειξει !

Αν έχεις σταθερό κύκλο αξίζει!!!!αλλιώς είναι πολλά τα λεφτά!!εγώ με 25 τεστ περνάω 5 μήνες!!! Εμένα οι ταινίες δεν με βολεψαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αν έχεις σταθερό κύκλο αξίζει!!!!αλλιώς είναι πολλά τα λεφτά!!εγώ με 25 τεστ περνάω 5 μήνες!!! Εμένα οι ταινίες δεν με βολεψαν!

κορίτσι εσύ που τα έχεις χρησιμοποιήσει... Όταν σου χαμογελάσει για το επόμενο 48 έχεις επαφες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι εσύ που τα έχεις χρησιμοποιήσει... Όταν σου χαμογελάσει για το επόμενο 48 έχεις επαφες;

Ναι!!!αυτά μπορείς να τα κάνεις το πρωί με το που ξυπνάς απλά πάντα την ίδια ώρα σου δίχνει τις δύο πιο γόνιμες μέρες!!!έχει και άλλα πάλι ψηφιακά που δείχνει τις 4 πιο γόνιμες μέρες αλλά είναι πιο ακριβά εκείνα και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει!Όταν δεις το χαμόγελο έρχεσαι σε επαφή αλλιώς βγάζει ένα κύκλο μόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...