Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κοιτα να δεις, εμενα ο γιατρος μ ειπε πως πρεπει διοτι αυτοι π εχουν αυτοανοσο εχουν « χαλάσει το dna” τους κ η d το βοηθάει να διορθωθει. Ρωτα το γιατρο σ για σιγουρα, κανε εξεταση να δεις σε τι ποσοστό ειναι η d σου...?ελπίζω να σε βοήθησα

Ευχαριστώ πολύ! Θα τον ρωτήσω να δω τι θα μου πει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έβγαλα τα ράμματα .. όλα καλά .πάει κ αυτό. Έκανα κ ένα τεστακι ωορηξιας έτσι να υπάρχει έχει σκουρυνει αρκετά αλλά θα σκουρυνει κ άλλο αύριο πιστεύω δε το πιάνω ως θετικό...το κινητό Μ λέει 16η θα κάνω ωορηξια οπότε αύριο 14η πιστεύω θα σκουρυνει αρκετά... Κατά τ αλλά είπα δε θα κάνω προσπαθειες αυτό το μήνα για να αναρρωσω.. χαχαα... Θα δείξει..ε άμα το δω το θετικό πως θα κρατηθώ Μ λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σήμερα έβγαλα τα ράμματα .. όλα καλά .πάει κ αυτό. Έκανα κ ένα τεστακι ωορηξιας έτσι να υπάρχει έχει σκουρυνει αρκετά αλλά θα σκουρυνει κ άλλο αύριο πιστεύω δε το πιάνω ως θετικό...το κινητό Μ λέει 16η θα κάνω ωορηξια οπότε αύριο 14η πιστεύω θα σκουρυνει αρκετά... Κατά τ αλλά είπα δε θα κάνω προσπαθειες αυτό το μήνα για να αναρρωσω.. χαχαα... Θα δείξει..ε άμα το δω το θετικό πως θα κρατηθώ Μ λέτε??

Καλή ανάρρωση @lactaki ενας μήνας ειναι μόνο μη σκάς!!!!!!!!!! Ο Μάιος θα ειναι τυχερός! Άνοιξη, λουλουδάκια,αυγουλάκια??????!!!!!!! Αυτό σκεψου, να αναρρώσεις καλά και μετά Βουρρρρ!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε;;; έκανα άλλο ένα τεστάκι σήμερα ωορρηξίας και ήταν πιο σκούρο από χτες όποτε το παίρνω ως θετικό.. τώρα ερώτηση...να ακούσω γνώμες θέλω...πότε να έχω επαφη;;;σήμερα;;αύριο κ μεθαυριο;;;;τελευταία επαφή ήταν Σάββατο 2 το βράδυ...Δεν ξέρω για πια μέρα πιάνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε;;; έκανα άλλο ένα τεστάκι σήμερα ωορρηξίας και ήταν πιο σκούρο από χτες όποτε το παίρνω ως θετικό.. τώρα ερώτηση...να ακούσω γνώμες θέλω...πότε να έχω επαφη;;;σήμερα;;αύριο κ μεθαυριο;;;;τελευταία επαφή ήταν Σάββατο 2 το βράδυ...Δεν ξέρω για πια μέρα πιάνετε...

Καλέ πόσες μέρες σ κρατάει το θετικό.. εγώ θυμάμαι μόλις έβλεπα σκούρο μετά άρχιζε κ έσβηνε..χαχχ.. λοιπον σήμερα θετικό οπότε εεεερχεται η ωορηξια.. σήμερα αύριο κ μεθαύριο για σιγουρα.. μετά δώσε ρεπό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλέ πόσες μέρες σ κρατάει το θετικό.. εγώ θυμάμαι μόλις έβλεπα σκούρο μετά άρχιζε κ έσβηνε..χαχχ.. λοιπον σήμερα θετικό οπότε εεεερχεται η ωορηξια.. σήμερα αύριο κ μεθαύριο για σιγουρα.. μετά δώσε ρεπό???

Αχ τι θα κανωωωωω πως θα του το πω;;;;τον έχω ξεζουμισει τον άνθρωπο.. χχχαααχα αλήθεια τώρα δεν ξέρω πόσο καιρό θα αντέξει σε τέτοιους ρυθμους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulli είπε:

Αχ τι θα κανωωωωω πως θα του το πω;;;;τον έχω ξεζουμισει τον άνθρωπο.. χχχαααχα αλήθεια τώρα δεν ξέρω πόσο καιρό θα αντέξει σε τέτοιους ρυθμους...

Ε μα κ εσύ μη ξεκινάς πολύ πιο πριν από την ωορρηξία.. στόχευε συγκεκριμένα.. χαχαχ. Σήμερα αύριο σίγουρα.. αν δε μπορέσετε το ας ελπίσουμε πως το αυριανό αρκεί κ για την μεθαυριανη μερα κ θα Σαι καλυμμένη..γιατί το τεστ λέει ότι έρχεται... Αυτό σημαίνει κ αύριο κ μεθαύριο μπορεί...εμένα Μ σκουραίνει 14η κ μάλλον κάνω 16η.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε μα κ εσύ μη ξεκινάς πολύ πιο πριν από την ωορρηξία.. στόχευε συγκεκριμένα.. χαχαχ. Σήμερα αύριο σίγουρα.. αν δε μπορέσετε το ας ελπίσουμε πως το αυριανό αρκεί κ για την μεθαυριανη μερα κ θα Σαι καλυμμένη..γιατί το τεστ λέει ότι έρχεται... Αυτό σημαίνει κ αύριο κ μεθαύριο μπορεί...εμένα Μ σκουραίνει 14η κ μάλλον κάνω 16η.. 

Σήμερα νομίζω θα είμαστε εντάξει για αύριο δεν ξέρω.. εμένα τον προηγούμενο μήνα θετικό ήταν 17 όπως και τον προηγούμενο ..έχω ακόμα 2 τεστ θα τα κάνω και αύριο μεθαύριο και θα δω π ς πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααα άφαντη η μαντάμ!!! Σήμερα την περιμένω όλη μέρα αλλά δεν.. θα περιμένω και αύριο και αν δεν Τετάρτη θα κάνω τεστακι!! Τώρα ή αλλάζει ο κύκλος μου λόγω άνοιξης ή κάτι άλλο γίνεται... Είμαι συγκρατημένη σε γενικές γραμμές.. Γιατί δεν θέλω δώσω φρούδες ελπίδες στον καλό μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιααα άφαντη η μαντάμ!!! Σήμερα την περιμένω όλη μέρα αλλά δεν.. θα περιμένω και αύριο και αν δεν Τετάρτη θα κάνω τεστακι!! Τώρα ή αλλάζει ο κύκλος μου λόγω άνοιξης ή κάτι άλλο γίνεται... Είμαι συγκρατημένη σε γενικές γραμμές.. Γιατί δεν θέλω δώσω φρούδες ελπίδες στον καλό μου.. 

Σε ειχα στο μυαλό μου.....Σου εύχομαι να μην έρθει για τους επόμενους μήνες ?....Μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιααα άφαντη η μαντάμ!!! Σήμερα την περιμένω όλη μέρα αλλά δεν.. θα περιμένω και αύριο και αν δεν Τετάρτη θα κάνω τεστακι!! Τώρα ή αλλάζει ο κύκλος μου λόγω άνοιξης ή κάτι άλλο γίνεται... Είμαι συγκρατημένη σε γενικές γραμμές.. Γιατί δεν θέλω δώσω φρούδες ελπίδες στον καλό μου.. 

Περιμενουμε...μακαρι να ξαναρθει σε 9 μηνες.

Εσυ δεν ανοιξες το θεμα? Φερνει γουρι τελικα...μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιααα άφαντη η μαντάμ!!! Σήμερα την περιμένω όλη μέρα αλλά δεν.. θα περιμένω και αύριο και αν δεν Τετάρτη θα κάνω τεστακι!! Τώρα ή αλλάζει ο κύκλος μου λόγω άνοιξης ή κάτι άλλο γίνεται... Είμαι συγκρατημένη σε γενικές γραμμές.. Γιατί δεν θέλω δώσω φρούδες ελπίδες στον καλό μου.. 

Μακάρι κορίτσι μου στο ευχομαι ολόψυχα!!!!σου στελνω ολη τη θετικη μ ενεργεία !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιααα άφαντη η μαντάμ!!! Σήμερα την περιμένω όλη μέρα αλλά δεν.. θα περιμένω και αύριο και αν δεν Τετάρτη θα κάνω τεστακι!! Τώρα ή αλλάζει ο κύκλος μου λόγω άνοιξης ή κάτι άλλο γίνεται... Είμαι συγκρατημένη σε γενικές γραμμές.. Γιατί δεν θέλω δώσω φρούδες ελπίδες στον καλό μου.. 

Κάνα τεστακι δεν έχουμεεεεεε???τα τελείωσες??? αντεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Περιμενουμε...μακαρι να ξαναρθει σε 9 μηνες.

Εσυ δεν ανοιξες το θεμα? Φερνει γουρι τελικα...μακαρι!

Μας βλέπω να σκοτωνόμαστε για το ποια θα πρώτο ανοίξει τον επόμενο μήνα!!  χαχαχαχαχ ? 
@Mantarini να μην έρθει..να μην έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini Οοοοοληηηηηη η θετική ενέργεια μας κορίτσι μου!!!!!! Μακάρι να εχεις θετικά νεα& αποτελέσματα! ??????????????????????????????????Να είσαι η γουρλού ???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια!!! Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω σε λίγες μέρες..  @lactaki μου είχα κάνει ένα τεστ την Τετάρτη που μας πέρασε αλλά βγήκε αρνητικό.. βέβαια με μια αναζήτηση που έκανα το έκανα πολύ νωρίς τελικά...  θα δούμε.. Έχω τεστάκια πολλά αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Περιμενουμε...μακαρι να ξαναρθει σε 9 μηνες.

Εσυ δεν ανοιξες το θεμα? Φερνει γουρι τελικα...μακαρι!

ναι ναι εγώ το άνοιξα!!  λες να φέρνει γούρι;; θα δούμε.. μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια!!! Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω σε λίγες μέρες..  @lactaki μου είχα κάνει ένα τεστ την Τετάρτη που μας πέρασε αλλά βγήκε αρνητικό.. βέβαια με μια αναζήτηση που έκανα το έκανα πολύ νωρίς τελικά...  θα δούμε.. Έχω τεστάκια πολλά αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα..

Έχεις κ αυτοσυγκράτηση τι να σ κάνω. Ε εννοείται ότι ήτανε πολύ νωρίς...τώρα όμως θα δείξει..χαχα.. ότι θες εσύ οπότε νιώθεις έτοιμη κάνω άλλωστε ξεκίνησε η καθυστέρηση σου ..με το καλό να μας πεις ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια!!! Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω σε λίγες μέρες..  @lactaki μου είχα κάνει ένα τεστ την Τετάρτη που μας πέρασε αλλά βγήκε αρνητικό.. βέβαια με μια αναζήτηση που έκανα το έκανα πολύ νωρίς τελικά...  θα δούμε.. Έχω τεστάκια πολλά αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα..

Ε νωρίς το  έκανες βρε κορίτσι!!σου εύχομαι μέσα απ τη ψυχή μου να μην έρθει για τους επόμενους 9μηνες!!!αντε να κάνεις την αρχή και να είσαι η γουρλού για όλες μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..  λοιπόν εγώ έχω ευχαριστα αλλά όχι δικά μου αλλά της κολλητής μου .. έχει 8 μέρες καθυστέρηση δεν έχει κανει τεστ(Έτσι λέει αλλά πιστεύω  ότι έκανε απλά δεν μου το λεει για να μη με στεναχωρησει έτσι πιστεύει ότι θα στεναχωρηθω). Και να σας πω κάτι?? Όταν το έμαθα ζήλεψα αλλά όχι με τη κακή έννοια  νιώθω να μην έχω όρεξη για τίποτα κλαίω και λέω γιατί σε μενα γιατί όχι Εγώ? Προς θεού όλες οι κοπέλες που επιθυμούν μακαρι να μείνουν αλλά γιατι Όχι και εμείς?? Την αγαπάω τη φίλη μου τη λατρεύω εύχομαι τα καλύτερα για εκείνη αλλά ήθελα να μείνουμε μαζί έγκυες..  ειμαι τόσο κακιά 

Τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έχεις κ αυτοσυγκράτηση τι να σ κάνω. Ε εννοείται ότι ήτανε πολύ νωρίς...τώρα όμως θα δείξει..χαχα.. ότι θες εσύ οπότε νιώθεις έτοιμη κάνω άλλωστε ξεκίνησε η καθυστέρηση σου ..με το καλό να μας πεις ευχαριστα

έχω απογοητευτεί αρκετές φορές.. οπότε είπα να περιμένω μήπως έρθει και δεν μπω σε αυτή τη διαδικασία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..  λοιπόν εγώ έχω ευχαριστα αλλά όχι δικά μου αλλά της κολλητής μου .. έχει 8 μέρες καθυστέρηση δεν έχει κανει τεστ(Έτσι λέει αλλά πιστεύω  ότι έκανε απλά δεν μου το λεει για να μη με στεναχωρησει έτσι πιστεύει ότι θα στεναχωρηθω). Και να σας πω κάτι?? Όταν το έμαθα ζήλεψα αλλά όχι με τη κακή έννοια  νιώθω να μην έχω όρεξη για τίποτα κλαίω και λέω γιατί σε μενα γιατί όχι Εγώ? Προς θεού όλες οι κοπέλες που επιθυμούν μακαρι να μείνουν αλλά γιατι Όχι και εμείς?? Την αγαπάω τη φίλη μου τη λατρεύω εύχομαι τα καλύτερα για εκείνη αλλά ήθελα να μείνουμε μαζί έγκυες..  ειμαι τόσο κακιά 

Τελικά?

Καταλαβαίνω την αντίδραση σου.. δεν είναι κακία.. είναι παράπονο.. γιατί λες εγώ τόσο καιρό προσπαθώ και δεν.. οποτε είναι λογική η αντίδραση σου.. Μην το βάζεις κάτω..  αλλά για μένα δεν μπορώ να καταλάβω αντίδραση φίλης σου.. θα έπρεπε να στο πει και όχι να σε λυπάται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..  λοιπόν εγώ έχω ευχαριστα αλλά όχι δικά μου αλλά της κολλητής μου .. έχει 8 μέρες καθυστέρηση δεν έχει κανει τεστ(Έτσι λέει αλλά πιστεύω  ότι έκανε απλά δεν μου το λεει για να μη με στεναχωρησει έτσι πιστεύει ότι θα στεναχωρηθω). Και να σας πω κάτι?? Όταν το έμαθα ζήλεψα αλλά όχι με τη κακή έννοια  νιώθω να μην έχω όρεξη για τίποτα κλαίω και λέω γιατί σε μενα γιατί όχι Εγώ? Προς θεού όλες οι κοπέλες που επιθυμούν μακαρι να μείνουν αλλά γιατι Όχι και εμείς?? Την αγαπάω τη φίλη μου τη λατρεύω εύχομαι τα καλύτερα για εκείνη αλλά ήθελα να μείνουμε μαζί έγκυες..  ειμαι τόσο κακιά 

Τελικά?

Την φιλη κουμπάρα σου που έδωσες τα τεστακια λες η άλλη που δε γνωρίζω??? Μην αγχώνεσαι φίλη Μ μαζί θα μείνουμε εμείς είπαμε δίκλινο στο Βοστανειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Την φιλη κουμπάρα σου που έδωσες τα τεστακια λες η άλλη που δε γνωρίζω??? Μην αγχώνεσαι φίλη Μ μαζί θα μείνουμε εμείς είπαμε δίκλινο στο Βοστανειο...

Όχι η άλλη κολλητή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι η άλλη κολλητή μου

Ααα ε αντε μια μια.. πάρε τα πάνω σου. Μέσα στη βδομάδα θα έρθω να πιούμε καφέ ένα πρωί.απο βδομάδα γυρνάω στη δουλειά.. σήμερα έβγαλα κ τα ράμματα οπότε οδηγάω  από σήμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...