Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σας.. από χθες που μπήκα εδώ κ μίλησα λίγο νιώθω λίγο καλύτερα..

κάλος ήρθες παντός είστε πολύ όμορφοι με τον άντρα σου και με το κάλο να έχεις σύντομα ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σας.. από χθες που μπήκα εδώ κ μίλησα λίγο νιώθω λίγο καλύτερα..

Καλώς μας ήρθες!!! εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!και σύντομα να μας πεις ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σίγουρα θα νιώθεις καλύτερα γιατί μοιράζεσαι σκέψεις που δεν μπορείς να συζητήσεις ακόμα κ με συγγενείς σου.. βιώνουμε πάνω κάτω τα ίδια κ θα δεις πως κάθε μήνα μειωνομαστε έχουμε τα τυχερά μας ..κ έρχονται κ άλλες κοπέλες που προσπαθούν.. το βασικότερο είναι ότι μαθαίνουμε πολλά πράγματα.. 

Κοριτσια απευθύνομαι σε όλες σας.. εγώ γενικότερα όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες μου (Σεπτεμβρη με Γεναρη) δεν γνώριζα απολύτως τίποτα.. ούτε τεστ ωορρηξίας ούτε παρακολουθηση ,εξετάσεις..δε τα είχα ακούσει ποτέ .. εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως μέσα από τις συζητήσεις μας κ τις γνώσεις που αποκομισα ανακαλύψα την ενδομητριωση.. κ τώρα μετά από την επέμβαση που εκανα θα μπω ξανά κ εγώ στις προσπάθειες μας.. Σας ευχαριστω λοιπόν.. 

Έχεις πολύ δίκιο!!!και εμένα με βοήθησε πάρα πολύ το φόρουμ!!!Και όταν μάθαμε ότι είχαμε κάποιο πρόβλημα με το σπέρμα δεν πανικοβλήθηκα καθόλου ήξερα και είχα διαβάσει από άλλες κοπέλες πως έπρεπε να κινηθούμε!!!!! Πραγματικά κανείς δεν μπορεί να καταλάβει αυτό που περνάς εάν δεν έχει νιώσει το ίδιο!!!!???.Και εσύ πέρασες μια δοκιμασία αλλά τώρα είσαι μια χαρά!!!!!και σύντομα πιστεύω θα μας είσαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Τα κορίτσια μας @Ε.Γ.Α. @egw τι κάνουν?? Θα έχουν φουσκώσει αρκετά πια... @Starrr μας πως είσαι πηγές στον γιατρό??

Αύριο έχω γιατρό. Και μετά αν δούμε πως όλα είναι καλά θα πάω για ψώνια. Να πάρω κάνα παντελόνι... Γιατί δεν μου κουμπώνουν.... Ευτυχώς την έχω βγάλει με φόρμες κ κάτι κολάν... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αύριο έχω γιατρό. Και μετά αν δούμε πως όλα είναι καλά θα πάω για ψώνια. Να πάρω κάνα παντελόνι... Γιατί δεν μου κουμπώνουν.... Ευτυχώς την έχω βγάλει με φόρμες κ κάτι κολάν... ??

Άρχισες να φουσκωνεις κοριτσάκι μου? Με το καλό αύριο! Και καλά ψώνια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Άρχισες να φουσκωνεις κοριτσάκι μου? Με το καλό αύριο! Και καλά ψώνια! 

Σε ευχαριστώ πολύ. Ε όταν κάθομαι δεν μου κουμπώνει..!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Γειά σας κορίτσι μου.... θα μάθουμε το αποοοογευμααααα....

Μακάρι βρε κορίτσι μου πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα θετικά!!!!περιμένω με αγωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μου πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα θετικά!!!!περιμένω με αγωνία....

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη για να πω την αλήθεια....δεν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου.... Όχι ότι είμαι απαισιόδοξη απλα συγκρατημένη.... είπαμε θετική ενέργεια....και αν δεν... ξεκινάμε όλες μαζί αυτον τον μήνα ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη για να πω την αλήθεια....δεν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου.... Όχι ότι είμαι απαισιόδοξη απλα συγκρατημένη.... είπαμε θετική ενέργεια....και αν δεν... ξεκινάμε όλες μαζί αυτον τον μήνα ?? 

περιμένουμε νέα σου.. είσαι στην 3η μέρα τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Δοκιμάζω κι εγώ την τύχη μου αυτόν τον μήνα, με λίγο παραπάνω σπρώξιμο!! Μια αγωγή για περισσότερα ωάρια και ένεση για ωορρηξία!! Το πσκ θα πέσει πολλή γυμναστική! ? καλή επιτυχία σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Δοκιμάζω κι εγώ την τύχη μου αυτόν τον μήνα, με λίγο παραπάνω σπρώξιμο!! Μια αγωγή για περισσότερα ωάρια και ένεση για ωορρηξία!! Το πσκ θα πέσει πολλή γυμναστική! ? καλή επιτυχία σε όλες!!

Καλή επιτυχία κοπέλα Μου!!! βοουυρρρ βουυρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη για να πω την αλήθεια....δεν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου.... Όχι ότι είμαι απαισιόδοξη απλα συγκρατημένη.... είπαμε θετική ενέργεια....και αν δεν... ξεκινάμε όλες μαζί αυτον τον μήνα ?? 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Περιμένουμε νέα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/4/2019 at 7:51 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Είναι τόσο ωραίο αυτό που έγραψες!!!!! Όντως δίνουνε την πιο γλυκιά μάχη!!!!Είναι θέμα χρόνου πιστεύω για όλες!!!και για εμάς που υπάρχει κάποιο θέμα και για όλες τις άλλες κοπέλες που απλά ακόμα δεν έτυχε!!!!

 

Καλησπέρα κοριτσια μου εγώ αυτό το μηνα δεν είχα στοχευμένες επαφές από επιλογή ειμαι καλα όμως και συνηδητοποιημενη για την απόφαση μου. Σήμερα ήρθε ένας κύριος στο μαγαζι και ξέρετε τι μου είπε?? Ότι η γυναίκα του έχασε από ενδομήτριο θάνατο το μωρακι της στην 39η εβδομάδα .. επαθα σοκ και μετα απο αυτο καταλαβα οτι τσαμπα στεναχωριομαστε και οτι ολα είναι θέλημα Θεού αν εκείνος θέλει θα έρθει όποτε να μαστε γερές και όλα θα γίνουν  ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

κάλος ήρθες παντός είστε πολύ όμορφοι με τον άντρα σου και με το κάλο να έχεις σύντομα ευχάριστα νέα

Ευχαριστουμε πολύ.. μαζί σε όλα από το 2004.. ευχομαι ο Θεός να μας δώσει το πολυπόθητο δωρο του και σε μας.. εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μέσα από τη ψυχή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokoula86 είπε:

Ευχαριστουμε πολύ.. μαζί σε όλα από το 2004.. ευχομαι ο Θεός να μας δώσει το πολυπόθητο δωρο του και σε μας.. εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μέσα από τη ψυχή μου...

Θα σας το δώσει κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη για να πω την αλήθεια....δεν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου.... Όχι ότι είμαι απαισιόδοξη απλα συγκρατημένη.... είπαμε θετική ενέργεια....και αν δεν... ξεκινάμε όλες μαζί αυτον τον μήνα ?? 

Νεαααααα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gwgouli32 είπε:

@Ελένη Πειραιάς που είσαι κοριτσάκι???περιμένουμε πως και πως όλες όπως βλέπεις!!! ????

Θα ετοιμάζει την έκπληξη στον άντρα της ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Θα ετοιμάζει την έκπληξη στον άντρα της ..

Μακάρι!!!να κάνει την αρχή του μήνα να πάρουμε όλες σειρά μετά!!! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:
στις πριν 58 λεπτά, ο/η Gwgouli32 είπε:

Μακάρι!!!να κάνει την αρχή του μήνα να πάρουμε όλες σειρά μετά!!! ?????????????

Κανένα νέο από το κορίτσι μας;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...