Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Εγώ έκατσα 4 μέρες και τώρα δουλεύω, οδηγώ και κάνω γενικώς ό,τι μπορώ. Μόνο βάρος δέ σηκώνω.. αυτό μου είπε ο γιατρός δηλαδή να κάνω..

@Bellaki την καλύτερη δουλειά έκανες πίστεψε με!εμένα μου συνέστησε να κάτσω όλες τις μερες και εγώ δεν επέμεινα εκείνη τη στιγμή.Και εγώ κάνω ψιλοπραγματακια αλλά και όλη μέρα σε 1 καναπέ δε βγαίνει ..εν πάσει περιπτώσει λίγο έμεινε ακόμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki την καλύτερη δουλειά έκανες πίστεψε με!εμένα μου συνέστησε να κάτσω όλες τις μερες και εγώ δεν επέμεινα εκείνη τη στιγμή.Και εγώ κάνω ψιλοπραγματακια αλλά και όλη μέρα σε 1 καναπέ δε βγαίνει ..εν πάσει περιπτώσει λίγο έμεινε ακόμη !!

Έτσι είναι λίγο έμεινε. Και τις άλλες φορές που ήμουν σε ακινησία ,από μόνη μου, δεν πέτυχα και τίποτα. Όχι άγχος και να μην το σκεφτόμαστε συνέχεια!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Έτσι είναι λίγο έμεινε. Και τις άλλες φορές που ήμουν σε ακινησία ,από μόνη μου, δεν πέτυχα και τίποτα. Όχι άγχος και να μην το σκεφτόμαστε συνέχεια!!!!?

Αν πάω στη 12μερα για χοριακη θα δείξει @Bellaki;;έμβρυο 3ημερων.εσυ κατάταλλα πως είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν πάω στη 12μερα για χοριακη θα δείξει @Bellaki;;έμβρυο 3ημερων.εσυ κατάταλλα πως είσαι 

Εμένα 12η μέρα μου είπαν να την κάνω.κι εγώ 3ημερών έχω. Όταν είχα βλαστοκύστη σε 10 μέρες. Αυτή τη διαδικασία ακολουθεί το κέντρο νομίζω.  Πάντως τώρα έχω συνεχείς πόνους στην κοιλιά αλλά ο γιατρός είπε πως είναι φυσιολογικό. Λίγο βαριά μου πέφτουν τα utrogestan αλλά όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Εμένα 12η μέρα μου είπαν να την κάνω.κι εγώ 3ημερών έχω. Όταν είχα βλαστοκύστη σε 10 μέρες. Αυτή τη διαδικασία ακολουθεί το κέντρο νομίζω.  Πάντως τώρα έχω συνεχείς πόνους στην κοιλιά αλλά ο γιατρός είπε πως είναι φυσιολογικό. Λίγο βαριά μου πέφτουν τα utrogestan αλλά όλα καλά!

@Bellaki,εγω οταν περνω τα utrogestan και ειμαι νηστικη με πιανει μια ατονια κ γενικα αισθανομαι οτι θα λιποθυμισω μια ωρα μετα την ληψη.Οταν με πιανει μιση ωρα ειμαι χαλια.Εσυ τι εννοεις οταν λες οτι σου πεφτει βαρυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν πάω στη 12μερα για χοριακη θα δείξει @Bellaki;;έμβρυο 3ημερων.εσυ κατάταλλα πως είσαι 

@bellaki μετρας απο την επομενη της εμβρυομεταφορας η απο την μερα της εμβρυομεταφορας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Εμένα 12η μέρα μου είπαν να την κάνω.κι εγώ 3ημερών έχω. Όταν είχα βλαστοκύστη σε 10 μέρες. Αυτή τη διαδικασία ακολουθεί το κέντρο νομίζω.  Πάντως τώρα έχω συνεχείς πόνους στην κοιλιά αλλά ο γιατρός είπε πως είναι φυσιολογικό. Λίγο βαριά μου πέφτουν τα utrogestan αλλά όλα καλά!

Τα utrogestan με κάνουν να νυστάζω και εγώ λίγα πονάκια .βέβαια η inohhep με εχει ξετιναξει απο το πονο και τις μελανιές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki,εγω οταν περνω τα utrogestan και ειμαι νηστικη με πιανει μια ατονια κ γενικα αισθανομαι οτι θα λιποθυμισω μια ωρα μετα την ληψη.Οταν με πιανει μιση ωρα ειμαι χαλια.Εσυ τι εννοεις οταν λες οτι σου πεφτει βαρυ?

Το παιρνεις από το στόμα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki,εγω οταν περνω τα utrogestan και ειμαι νηστικη με πιανει μια ατονια κ γενικα αισθανομαι οτι θα λιποθυμισω μια ωρα μετα την ληψη.Οταν με πιανει μιση ωρα ειμαι χαλια.Εσυ τι εννοεις οταν λες οτι σου πεφτει βαρυ?

Με πονάει το στομάχι μου. Αλλά και υπνηλία αρκετή. Ίσως από τον κόλπο αν τα έπερνα να ήμουν λίγο καλύτερα στο στομάχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@bellaki μετρας απο την επομενη της εμβρυομεταφορας η απο την μερα της εμβρυομεταφορας?

Από την επόμενη. Αν και δε μου το διευκρίνισαν στο κέντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Το παιρνεις από το στόμα ; 

Ναι από το στόμα.. ζήτησα του γιατρού κολπικά και δε με άφησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τα utrogestan με κάνουν να νυστάζω και εγώ λίγα πονάκια .βέβαια η inohhep με εχει ξετιναξει απο το πονο και τις μελανιές 

Καλά innohep όλα τα λεφτά! Μελανιασμένη και με εξογκωματάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Ναι από το στόμα.. ζήτησα του γιατρού κολπικά και δε με άφησε.

Επρεπε να πάρεις ένα προστατευτικό για στομάχι ή να κάνεις prolutex. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Καλά innohep όλα τα λεφτά! Μελανιασμένη και με εξογκωματάκια!!!!

Μεγάλη πίκρα αυτή η ένεση !!χαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Καλά innohep όλα τα λεφτά! Μελανιασμένη και με εξογκωματάκια!!!!

@Bellaki ποτε πας για χοριακη ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki ποτε πας για χοριακη ;;

Πέμπτη κορίτσι! Μεγάλη η αγωνία και η τελευταία μου ευκαιρία.. μετά σταματάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Πέμπτη κορίτσι! Μεγάλη η αγωνία και η τελευταία μου ευκαιρία.. μετά σταματάμε.

@Bellaki θα πάνε όλα καλά !!!σίγουρα τόσες μέρες τα καταφέρεις μια χαρά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Πέμπτη κορίτσι! Μεγάλη η αγωνία και η τελευταία μου ευκαιρία.. μετά σταματάμε.

@Bellaki   καλημεραααα!!!Κ εγω την Πεμπτη παω...Πως νιωθετε σημερααα?Σας ποναει η κοιλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki   καλημεραααα!!!Κ εγω την Πεμπτη παω...Πως νιωθετε σημερααα?Σας ποναει η κοιλια?

Καλημερα @γιωτα22 σημερα οχι δεν ποναω προς το παρον εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki   καλημεραααα!!!Κ εγω την Πεμπτη παω...Πως νιωθετε σημερααα?Σας ποναει η κοιλια?

Εμένα όχι. Είμαι πολύ οκ μέχρι ώρας. Έφαγα και μια ομελεταρα με τσενταρ και μια σοκολάτα χγ !  Περιμένω και τη μανούλα μου να έρθει ! Ξύπνησα με καλή διάθεση είδα ένα ελεφαντάκι και έπαιζα μαζί του. Ήταν τόσο γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κατι κραμπες εχω,εφαγα εβα τοστακι με τυρι.Το μονο που εχω ειναι κομαρες στα ποδια κ δεν μπορω να φαω σοκολατα με τπτ.Απο την μερα ρης εμβρυομεταφορας κ μετα δεν εχω ξαναφαει σοκολατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Εμένα όχι. Είμαι πολύ οκ μέχρι ώρας. Έφαγα και μια ομελεταρα με τσενταρ και μια σοκολάτα χγ !  Περιμένω και τη μανούλα μου να έρθει ! Ξύπνησα με καλή διάθεση είδα ένα ελεφαντάκι και έπαιζα μαζί του. Ήταν τόσο γλύκα!!!

Και εμενα ειναι εδω η μανουλα μου κ με βοηθαει.Μου κανει παρεα κ ευτυχως περναει κ η ωρα.Θα ερθει κ η αδελφη μου μετα.Εσεις @Μπεμπελουκα κ @Littleme απο Αθηνα ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Και εμενα ειναι εδω η μανουλα μου κ με βοηθαει.Μου κανει παρεα κ ευτυχως περναει κ η ωρα.Θα ερθει κ η αδελφη μου μετα.Εσεις @Μπεμπελουκα κ @Littleme απο Αθηνα ειστε?

Όχι από επαρχία ! Και οι δικοί μου είναι σε άλλη πόλη . Καλά εγώ σοκολάτα δεν έτρωγα ποτέ . Αχαχχα από θερμοκρασία πώς πας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Όχι από επαρχία ! Και οι δικοί μου είναι σε άλλη πόλη . Καλά εγώ σοκολάτα δεν έτρωγα ποτέ . Αχαχχα από θερμοκρασία πώς πας ;

Και εγω απο επαρχια ειμαι κ μεσω κοινων γνωστων πηγα στιν Παντο.Εσυ ποιον εχεις γιατρο μου εχεις πει?Κατσε να βαλω να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...