Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ειναι απο το utrogestan ριξε λιγακι εναν υπνακο εγω τα ηπια και μόλις ξύπνησα !αυτά είναι τρέλα χαπια :-)

Το ξερω πολυ τρελα χαπια.Η κοιλια σε ποναει καθολου?Εγω εχω κ συχνοουρια κ λιγα πονακια σε κοιλια κ μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Το ξερω πολυ τρελα χαπια.Η κοιλια σε ποναει καθολου?Εγω εχω κ συχνοουρια κ λιγα πονακια σε κοιλια κ μεση...

@γιωτα22τα ίδίά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ρε κοριτσια ολες πεμπτη θα παμεεε???Πωπωωωω!!!@bellaki εσυ ειχες καθολου σκουρο αιμα?Εγω δεν ειχα καθολου αιμα

Αυτο τωρα ειναι καλο η κακο?

Είχα δύο σταγόνες προς σκούρο.. ο γιατρός μου είπε οτι μπορεί και να συμβει. Όχι πάντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22τα ίδίά !!!

@Μπεμπελουκα,κανονικα να αδιαθετησεις ποτε ειναι,?Εμενα ρην πεμπτη συμφωνα με τον κυκλο μου.Εντωμεταξυ,αγχωνομαι μην αδιαθετησω πριν την χοριακη.Εσυ εχεις κ αλλα εμβρυα κατεψυγμενα.Εγω αλλα τρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Το ξερω πολυ τρελα χαπια.Η κοιλια σε ποναει καθολου?Εγω εχω κ συχνοουρια κ λιγα πονακια σε κοιλια κ μεση...

Τρέλααααα ! Άσε που έχω κόψει και το αλάτι και τη ζαχαρη και θα αποτρελαθώ τελείως! Και νηστεία μαζί ... ΟΛΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Είχα δύο σταγόνες προς σκούρο.. ο γιατρός μου είπε οτι μπορεί και να συμβει. Όχι πάντα

Ποτε ειχες αιμα?Για μια μερα?Εσενα σε ποναει η κοιλια σου κ η μεση σου?Εχεις συχνοουρια?@bellaki;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα,κανονικα να αδιαθετησεις ποτε ειναι,?Εμενα ρην πεμπτη συμφωνα με τον κυκλο μου.Εντωμεταξυ,αγχωνομαι μην αδιαθετησω πριν την χοριακη.Εσυ εχεις κ αλλα εμβρυα κατεψυγμενα.Εγω αλλα τρια.

1 έχώ τή Πάράσκέύή έίνάί κάνόνίκά !άλλά μήν σκέφτέσάί άρνήτίκά όλά θά γίνόύν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Τρέλααααα ! Άσε που έχω κόψει και το αλάτι και τη ζαχαρη και θα αποτρελαθώ τελείως! Και νηστεία μαζί ... ΟΛΕ!

@Bellaki έκopses alati giati?&zaxari......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Ποτε ειχες αιμα?Για μια μερα?Εσενα σε ποναει η κοιλια σου κ η μεση σου?Εχεις συχνοουρια?@bellaki;

Την 8η μέρα ξύπνησα και τις είδα. Από τότε με πονάει συνέχεια η κοιλιά. Από συχνοουρία τίποτα το ιδιαίτερο. Πάντως για την κοιλιά ίσως είναι και το έντερο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

1 έχώ τή Πάράσκέύή έίνάί κάνόνίκά !άλλά μήν σκέφτέσάί άρνήτίκά όλά θά γίνόύν!!!

Χαχα,ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε κοριτσιαααα!!!@μπεμπελουκα,@littleme,@bellaki!!!Ολες περναμε το ιδιο τελικα κ πριν κανω εξωσωματικη ελεγα γιατι σε μενααααα??:Αλλα τελικα ειμαστε πολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Την 8η μέρα ξύπνησα και τις είδα. Από τότε με πονάει συνέχεια η κοιλιά. Από συχνοουρία τίποτα το ιδιαίτερο. Πάντως για την κοιλιά ίσως είναι και το έντερο ...

Ισως ειναι κ το εντερο.Εσυ ποτε ειναι ν αδιαθετησεις τελικα?Ευχομαι να μην αδιαθετησεις ενν8ειται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki έκopses alati giati?&zaxari......

Γιατί την προηγούμενη φορά με τις ορμόνες και την κορτιζόνη πήρα 8 κιλά! Τώρα που τα έκοψα ξεπρίστηκα και έχασα και 3  κιλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki έκopses alati giati?&zaxari......

@Μπεμπελουκα εμενα η ξαδελφη μου που ειναι γιατρος μου ειπε να κοψω το αλατι γιατι θα πρηστωωω.Ζαχαρη δεν τρωω σχεδον καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Γιατί την προηγούμενη φορά με τις ορμόνες και την κορτιζόνη πήρα 8 κιλά! Τώρα που τα έκοψα ξεπρίστηκα και έχασα και 3  κιλά

Άντέέέέέέέρέ κόύκλά δέν μόύ έκόψέ νά ρώτήσώ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Χαχα,ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε κοριτσιαααα!!!@μπεμπελουκα,@littleme,@bellaki!!!Ολες περναμε το ιδιο τελικα κ πριν κανω εξωσωματικη ελεγα γιατι σε μενααααα??:Αλλα τελικα ειμαστε πολλες!!!

Στο κέντρο που κάνω εξωσωματική, εκεί να δεις ουρές και φιλίες που έχω κάνει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα εμενα η ξαδελφη μου που ειναι γιατρος μου ειπε να κοψω το αλατι γιατι θα πρηστωωω.Ζαχαρη δεν τρωω σχεδον καθολου...

Emena mou eipan oti epitrepontai ola !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα εμενα η ξαδελφη μου που ειναι γιατρος μου ειπε να κοψω το αλατι γιατι θα πρηστωωω.Ζαχαρη δεν τρωω σχεδον καθολου...

Σωστή! Εγώ το έκανα από μόνη μου γιατί ξεχάσανε να μου το πούνε!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Στο κέντρο που κάνω εξωσωματική, εκεί να δεις ουρές και φιλίες που έχω κάνει!!!!!

@Bellaki έίσάί Θέάάάά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Στο κέντρο που κάνω εξωσωματική, εκεί να δεις ουρές και φιλίες που έχω κάνει!!!!!

Σε ποιο πας αν επιτρεπετε?Εχεις κ αλλα εμβρυα?Εγω αλλα τρια κ παω στο γενεσις αθηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ισως ειναι κ το εντερο.Εσυ ποτε ειναι ν αδιαθετησεις τελικα?Ευχομαι να μην αδιαθετησεις ενν8ειται!!!

Την Πέμπτη είναι να αδιαθετήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki έίσάί Θέάάάά

@Bellaki  καλα εκανες!!!Οντως ισχυει.Σου λεω η ξαδελφη μου που ειναι γιατρος αλλο που δεν μου ειπε.Μου το τονοσε ιδιαιτερως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Την Πέμπτη είναι να αδιαθετήσω

Και εγω επισηςςς!!!Κ χοριακη ποτε θα κανεις?Νομιζω καναμε την ιδια μερα εμβρυομεταφορα το σαββατο 23/3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

Σε ποιο πας αν επιτρεπετε?Εχεις κ αλλα εμβρυα?Εγω αλλα τρια κ παω στο γενεσις αθηνων.

Στο Ιασώ είμαι! Χωρίς άλλα έμβρυα. Μου βάλανε πάντως 3 για πιο πολλές πιθανότητες λογω κακού ιστορικού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Και εγω επισηςςς!!!Κ χοριακη ποτε θα κανεις?Νομιζω καναμε την ιδια μερα εμβρυομεταφορα το σαββατο 23/3?

Σωστά. Έκανα 23/03 και Πέμπτη τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki  καλα εκανες!!!Οντως ισχυει.Σου λεω η ξαδελφη μου που ειναι γιατρος αλλο που δεν μου ειπε.Μου το τονοσε ιδιαιτερως!!!

@γιωτα22 αμ γιαυτο ζαλιζεσαι και νιωθεις ατονια κουκλαρα μου !!!!!!!πες το ντε !!!!χαχχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...