Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Όλα καλά θα πάνε και για σας κοριτσάκι μου... καμία γυναίκα στις μέρες μας δεν μένει με άδεια αγκαλιά...

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ακριβός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 κ γω ετσι θελω να πιστευω..οτι απλα ειναι θεμα χρονου!!

@Mantarini θα μας κατσει που θα παει!!! Τα καλυτερα ευχομαι κ γρηγορα!! Εχω παιδευτηκα κ με αυτοανοσο (λογω αγχους) που λιγο μας καθυστερησε αλλα νομιζω οτι ειμαι σε καλο δρομο πλεον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρτακια που ειστε?

Μπηκα να πω μια καλησπερα!

Δυστυχως στις πρωινες συζητησεις σπανια συμμετεχω λογω δουλειας.

Ελπιζω να συνεχιζουμε δυναμικα τις προσπαθειες κι αυτες τις μερες.Εγω κανω μαραθωνιο,αν μπορω να το πω κι ετσι, καθως το τεστακι μου κοκκινησε χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Μαρτακια που ειστε?

Μπηκα να πω μια καλησπερα!

Δυστυχως στις πρωινες συζητησεις σπανια συμμετεχω λογω δουλειας.

Ελπιζω να συνεχιζουμε δυναμικα τις προσπαθειες κι αυτες τις μερες.Εγω κανω μαραθωνιο,αν μπορω να το πω κι ετσι, καθως το τεστακι μου κοκκινησε χθες.

Και εγώ μια από τα ίδια.. Είναι καθοριστικές αυτές οι 2 ημέρες... Αντε καλά αποτελέσματα να έχουμε μετά από 15 ημέρες.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια.. Είναι καθοριστικές αυτές οι 2 ημέρες... Αντε καλά αποτελέσματα να έχουμε μετά από 15 ημέρες.??

Το θυμαμαι οτι πηγαιναμε μαζι!

Αντε κοπελα μου μακαρι! Εχεις το Σαββατο υπερηχο σωστα?

Να δω πως θα περασουν παλι αυτες οι 15 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Το θυμαμαι οτι πηγαιναμε μαζι!

Αντε κοπελα μου μακαρι! Εχεις το Σαββατο υπερηχο σωστα?

Να δω πως θα περασουν παλι αυτες οι 15 μερες

Ε θα περάσουν. Άσε που εφοδιάστηκε με τεστακια εγκυμοσύνης!!! ???? Και ανυπομονώ από τώρα!!! Την Παρασκευή έχω ραντεβού το μεσημεράκι. Θα μετρήσουμε το υγρό που βγήκε και το ενδομήτριο.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια.. Είναι καθοριστικές αυτές οι 2 ημέρες... Αντε καλά αποτελέσματα να έχουμε μετά από 15 ημέρες.??

Καλησπερα και απο μενα !Μια τα ιδια κ εμεις!Εκανα και σημερα τεστ και ηταν πιο κοκκινο απο τις αλλες μερες!!Σημερα 14 η μερα..Πρωινες αγκαλιες!Αυριο εχω ραντεβου με γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα και απο μενα !Μια τα ιδια κ εμεις!Εκανα και σημερα τεστ και ηταν πιο κοκκινο απο τις αλλες μερες!!Σημερα 14 η μερα..Πρωινες αγκαλιες!Αυριο εχω ραντεβου με γιατρο...

Ολα καλα να πανε!

Θα πρεπει ομως να περιμενεις να δεις για εγκυμοσυνη πριν κανονησεις χειρουργειο σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Ολα καλα να πανε!

Θα πρεπει ομως να περιμενεις να δεις για εγκυμοσυνη πριν κανονησεις χειρουργειο σωστα?

Λογικα...Ισως δεν επρεπε να εχουμε επαφες αυτες τις ημερες...Θα πω στο γιατρο τα καθεκαστα να με κατευθυνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια!!

Δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα μολις παρηγγειλα τεστακια ωορρηξιας!!! Ειπα να τα δοκιμασω κ γω επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια!!

Δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα μολις παρηγγειλα τεστακια ωορρηξιας!!! Ειπα να τα δοκιμασω κ γω επιτελους!!!

Θα σε βοηθησουν.Μολις τωρα κοιτουσα το ημερολογιο μου(κραταω εδω και 8 μηνες) λοιπον για παραδειγμα τον περασμενο Μαιο ειχα επαφες 11-13-15 του μηνα και τελικα ωορρηξια ειχα στις 19.Πηγαινα με το ημερολογιο αλλα αφου αδιαθετησα αφαιρεσα τις μερες.Προσπαθουσα τσαμπα η καημενη...

@Χρυσάφω να μας γραψεις τι σου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

όλες τώρα ξεκινήσατε?

Εγώ είμαι 32 κι έχουμε ξεκινήσει 2-3 μηνες αλλά ούτε κι εγώ είμαι με το ημερολόγιο στο χέρι ούτε και κάνω τεστακια ωορυξιας γιατί νομίζω θα με αγχώνουν πιο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτές οι 2 εβδομάδες πάντως της αναμονής είναι κάθε φορά ατελείωτες! Δηλαδή όλη μέρα κάτι κάνω είναι αλλού το μυαλό μου και πάλι δεν περνάνε γρήγορα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αυτές οι 2 εβδομάδες πάντως της αναμονής είναι κάθε φορά ατελείωτες! Δηλαδή όλη μέρα κάτι κάνω είναι αλλού το μυαλό μου και πάλι δεν περνάνε γρήγορα.... 

Καλημερα!Αυτες οι δυο εβδομαδες πραγματικα ειναι οι πιο ζόρικες.Δεν περνάνε οι ημέρες με τίποτα...Παντως αυτη τη φορα ειμαι αποφασισμενη.Εχω ενα τεστακι ,απο τα γνωστα και το εχω εκει να με κοιταει.θΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ! Δεν εχω καμμια διαθεση να ξανακανω τα του προηγούμενου μήνα.Αυτοσυγκρατησηηηηηη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Είμαστε σχεδόν στην ίδια ηλικία εγώ 24.. σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νεα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!Το ιδιο ευχομαι και σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Maryz είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Εγω ειμαι 30...κ προσπαθουμε περιπου εναν χρονο...Βεβαια προσπαθουμε, το θελουμε πολυ κ οι 2, αλλα δεν ειμαστε κ παντα με το ημερολογιο στο χερι (αυτος τουλαχιστον γιατι εμεις οι γυναικες καλως η κακως με τις ημερομηνιες και λογω περιοδου εχουμε μια αλλη σχεση!!) Το αφηνουμε να κυλησει λιγο κ μονο του για να μην αγχωνομαστε..

Απο οτι καταλαβαινω ,καλυτερα να το αφήνουμε λιγο και οπου παει..Διαβαζω οτι καποιες τις αγχώνουν τα τεστ..Λεω να το προσπαθησω ελευθερα για κανα δυο μηνες και θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Gwgouli32 είπε:

Εγώ είμαι 32 κι έχουμε ξεκινήσει 2-3 μηνες αλλά ούτε κι εγώ είμαι με το ημερολόγιο στο χέρι ούτε και κάνω τεστακια ωορυξιας γιατί νομίζω θα με αγχώνουν πιο πολύ...

Κι εγω 3 μηνες προσπαθω ελευθερα.Ετσι θα το συνεχισω για λιγο ακομα και βλεπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε σήμερα;; πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες μετά την ωορρηξία... προσπαθείς να απασχολήσεις το μυαλό σου με κάτι άλλο αλλά τσουπ εκει πάλι κάτι στο θυμίζει...  τεσπα εγώ είμαι πολύ κοντά να μάθω αν έγινε το καλό αυτό το μήνα... αν δεν.. Πάμε για Πασχαλινό δωρακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε σήμερα;; πραγματικά δεν περνάνε οι μέρες μετά την ωορρηξία... προσπαθείς να απασχολήσεις το μυαλό σου με κάτι άλλο αλλά τσουπ εκει πάλι κάτι στο θυμίζει...  τεσπα εγώ είμαι πολύ κοντά να μάθω αν έγινε το καλό αυτό το μήνα... αν δεν.. Πάμε για Πασχαλινό δωρακι... 

Καλημερα κοριτσι μου!Δεν περιμενω και πολλα αυτο το μηνα..Να καθαρισω τον πολυποδα και βλεπουμε.Φευγω σε λιγο για το γιατρο.Καλα αποτελεσματα να εχεις αυτον το μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!Δεν περιμενω και πολλα αυτο το μηνα..Να καθαρισω τον πολυποδα και βλεπουμε.Φευγω σε λιγο για το γιατρο.Καλα αποτελεσματα να εχεις αυτον το μηνα!

Σε ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφω μου!! και εγώ έχω χάσει τις ελπίδες μου γι αυτό το μήνα... Δεν πειράζει... Καλά να μαστε και θα ρθει... Θα περιμένουμε νέα Σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

Απο οτι καταλαβαινω ,καλυτερα να το αφήνουμε λιγο και οπου παει..Διαβαζω οτι καποιες τις αγχώνουν τα τεστ..Λεω να το προσπαθησω ελευθερα για κανα δυο μηνες και θα δουμε..

Καλημερα!!! 

Ειναι κ στον ανθρωπο πιστευω..αλλος αγχωνεται αλλος βοηθιεται...γνωμη μου ειναι αφου ειναι λιγος ο καιρος που αρχισατε προσπαθειες και εισαι κ μικρη να το αφησεις λιγο ελευθερα. Να το χαρειτε, να το ζησετε κ να μην εισαι με το ημερολογιο και τα τεστ στο χερι!! Δεν ξερω κατα ποσο γινεται να μην το σκεφτεσαι βεβαια, αλλα αξιζει πιστευω να κανεις μια προσπαθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφω μου!! και εγώ έχω χάσει τις ελπίδες μου γι αυτό το μήνα... Δεν πειράζει... Καλά να μαστε και θα ρθει... Θα περιμένουμε νέα Σου!!

Σπουδαια νεα!Βρηκαμε ενα ωαριο 19,5 χιλ.Ο γιατρος πρότεινε 3ημερο ξεφάντωμαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αυτές οι 2 εβδομάδες πάντως της αναμονής είναι κάθε φορά ατελείωτες! Δηλαδή όλη μέρα κάτι κάνω είναι αλλού το μυαλό μου και πάλι δεν περνάνε γρήγορα.... 

Καλημερα..,, άσε μην τα συζητάς!!! Μου φαινονται ατέλειωτες.,,, εγω κραταω το βαφτηστηρι μου για μερικές μέρες και είμαι απασχολημένη αλλά το μυαλό μου συνέχεια εκεί γυρίζει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...