Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@Χρυσάφω μου δε ξέρω ίσως.... Ναι γιατί αγχωνομουν να ακούω συνεχώς τα ίδια.... Ήθελα να ξεφύγω.... Έμπαινα σας διάβαζα αλλά αραιά.... Είχα αποφασίσει ότι δεν θα κάνω άλλο.... Αλλά τελικά.... 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Σας παρακολουθούν όλες σας. Σευχαριστώ σύντομα εύχομαι να χαρίσεις αδερφακι στην κόρη σου

          Συγχαρητηρια !Ποσο καιρο προσπαθουσες;;Εχεις αλλα παιδάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maryz είπε:

Εγω παντα ελεγα οτι θελω 2..ενα αγορι και ενα κοριτσι..Τωρα λεω οσα μου δωσει ο Θεος!!! Γεροι να ειμαστε κ μεις κ αυτα (κ οι παππουδες!!!) να τα μεγαλωσουμε σωστα!! 

Ωραια τα λες!Εγω θέλω 3 παιδακια.Πιστευω να τα καταφερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας. Θα απέχω από το φόρουμ γιατί διάβασα κάτι σε άλλο φόρουμ που με στεναχώρησε και κατάλαβα πόσο εκτεθειμένοι είμαστε όλοι όταν γράφουμε δημοσίως. Είναι μικρός ο κόσμος του διαδικτύου τελικά. Σας φιλώ και να ξέρετε ότι θα σας σκέφτομαι σαν real time φιλενάδες μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια μου, σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας. Θα απέχω από το φόρουμ γιατί διάβασα κάτι σε άλλο φόρουμ που με στεναχώρησε και κατάλαβα πόσο εκτεθειμένοι είμαστε όλοι όταν γράφουμε δημοσίως. Είναι μικρός ο κόσμος του διαδικτύου τελικά. Σας φιλώ και να ξέρετε ότι θα σας σκέφτομαι σαν real time φιλενάδες μου. 

Τι εγινε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

 

          Συγχαρητηρια !Ποσο καιρο προσπαθουσες;;Εχεις αλλα παιδάκια;

Έχω ένα ακόμα 4.5 χρόνων. Από Οκτώβρη βγάζοντας έξω τον Δεκέμβριο. Αυτό το μήνα όμως δεν το προσπάθησα..... 2 επαφές μόνο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Έχω ένα ακόμα 4.5 χρόνων. Από Οκτώβρη βγάζοντας έξω τον Δεκέμβριο. Αυτό το μήνα όμως δεν το προσπάθησα..... 2 επαφές μόνο.... 

Μπραβο!Να το χαίρεσαι!Και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη.Συντομα και το δευτερο μωρο στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Μπραβο!Να το χαίρεσαι!Και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη.Συντομα και το δευτερο μωρο στην αγκαλια σου!

Σευχαριστώ κορίτσι μου κ σε εσένα γρήγορα φουσκωμένη κοιλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

@Starrr δλδ μαζί θα  έχουμε ωορηξια??

Μάλλον. Εσύ πότε έχεις?? Μετά τη σαρακοστή την καθαρά Δευτέρα δηλ περιμένουμε πολλοί!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια μου, σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας. Θα απέχω από το φόρουμ γιατί διάβασα κάτι σε άλλο φόρουμ που με στεναχώρησε και κατάλαβα πόσο εκτεθειμένοι είμαστε όλοι όταν γράφουμε δημοσίως. Είναι μικρός ο κόσμος του διαδικτύου τελικά. Σας φιλώ και να ξέρετε ότι θα σας σκέφτομαι σαν real time φιλενάδες μου. 

Δεν ξέρω τι έγινε, υποθέτω έλαβες κάποια άσχημη απάντηση σε σχόλιο (;) όμως κ γω έχω σκεφτεί ότι δεν μου αρέσει που το γκρουπ είναι έτσι ανοιχτό κ μπορεί καθένας να διαβάσει προσωπικές εμπειρίες... από την άλλη κ γω έτσι σας βρήκα κ με βοηθήσατε με τις συμβουλές σας όταν είχα ανάγκη! Κ είναι το μόνο φόρουμ που έχω μπει ποτέ ακριβώς γιατί μου κάνατε θετικό κλικ!

Σου εύχομαι τα καλύτερα κ κάποια στιγμή να ακούσουμε ξανά τα (ευχάριστα) νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MAROYLI είπε:

Ωραια τα λες!Εγω θέλω 3 παιδακια.Πιστευω να τα καταφερω...

Στο εύχομαι!!! Πόσο είσαι;; Έχετε αλλο παιδάκι η προσπαθείτε για το πρώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον. Εσύ πότε έχεις?? Μετά τη σαρακοστή την καθαρά Δευτέρα δηλ περιμένουμε πολλοί!!! ?

19/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... γύρισα κ εγώ από την γιατρό.καναμε τον υπέρηχο....μου βρήκε 2 ωάρια έτοιμα κ μου είπε ότι θα σκάσει το ένα πρώτα κ μετά το άλλο.επαφες Τετάρτη Παρασκευή Κυριακή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... γύρισα κ εγώ από την γιατρό.καναμε τον υπέρηχο....μου βρήκε 2 ωάρια έτοιμα κ μου είπε ότι θα σκάσει το ένα πρώτα κ μετά το άλλο.επαφες Τετάρτη Παρασκευή Κυριακή ?

Καλη επιτυχία κ πολλες ωραιες αγκαλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Τι ωραια νεα!!! Συγχαρητηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια μου, σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας. Θα απέχω από το φόρουμ γιατί διάβασα κάτι σε άλλο φόρουμ που με στεναχώρησε και κατάλαβα πόσο εκτεθειμένοι είμαστε όλοι όταν γράφουμε δημοσίως. Είναι μικρός ο κόσμος του διαδικτύου τελικά. Σας φιλώ και να ξέρετε ότι θα σας σκέφτομαι σαν real time φιλενάδες μου. 

Γραφουμε δημοσιως με ψευδωνυμο.Τωρα αν καποιος κατσει να διασταυρωσει τα στοιχεια μας ή να γελασει με τους προβληματισμους μας τοτε μαλλον αυτος ο καποιος εχει το προβλημα οχι εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Αντε βουρ!!

 

Σορρυ τωρα μου γεννιεται μια απορια...μην γελασεις...δλδ ουσιαστικα σημερα το απογευμα εχεις ωορρηξια σωστα?

Παρολα αυτα σου συστησε αυριο και μεθαυριο επαφες?

Και προσπαθω να καταλαβω δλδ τξν μερα της ωορρηξιας καλυτερα να μην κανουμε.Εχω μπερδευτει.

Αλλου διαβαζω 2 μερες πριν,αλλου απο 3 εως εκεινη την μερα και τωρα αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

 

Κοριτσάκια αμουωτα φώτα σας σημερα το πρωί αχνό  αλλα θετικό τεστακι  νομιζω οωρηξιας τι κανω??

Ξανακανε τωρα το απογευμα να δεις.Η lh ανεβαινει ανα ωρα κι οχι ανα μερα, σε 6-8 ωρες μπορει να εχει ανεβει κι αλλο και να σκουρηνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αντε βουρ!!

 

Σορρυ τωρα μου γεννιεται μια απορια...μην γελασεις...δλδ ουσιαστικα σημερα το απογευμα εχεις ωορρηξια σωστα?

Παρολα αυτα σου συστησε αυριο και μεθαυριο επαφες?

Και προσπαθω να καταλαβω δλδ τξν μερα της ωορρηξιας καλυτερα να μην κανουμε.Εχω μπερδευτει.

Αλλου διαβαζω 2 μερες πριν,αλλου απο 3 εως εκεινη την μερα και τωρα αυτο.

Όταν σκάει κ βγαίνει το υγρό στην ουσία εισια πιο γόνιμη. Χθες βράδυ είχαμε επαφή. Σήμερα μου είπε απλά να μην έχουμε επαφή για να μη σπάσει απότομα. Κ αύριο μεθαύριο επαφή. Μου έχει πει μετά που σκάει είμαι 48 ώρες γόνιμη. Κ περιμένει στη σάλπιγγα το ωαριακι να γονιμοποιηθει..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν σκάει κ βγαίνει το υγρό στην ουσία εισια πιο γόνιμη. Χθες βράδυ είχαμε επαφή. Σήμερα μου είπε απλά να μην έχουμε επαφή για να μη σπάσει απότομα. Κ αύριο μεθαύριο επαφή. Μου έχει πει μετά που σκάει είμαι 48 ώρες γόνιμη. Κ περιμένει στη σάλπιγγα το ωαριακι να γονιμοποιηθει..! 

Ωραια περιγραφουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια μου, σας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας. Θα απέχω από το φόρουμ γιατί διάβασα κάτι σε άλλο φόρουμ που με στεναχώρησε και κατάλαβα πόσο εκτεθειμένοι είμαστε όλοι όταν γράφουμε δημοσίως. Είναι μικρός ο κόσμος του διαδικτύου τελικά. Σας φιλώ και να ξέρετε ότι θα σας σκέφτομαι σαν real time φιλενάδες μου. 

Κοριτσάκι μου δε ξέρω τι είναι αυτό που πραγματικά σε στενοχώρησε... Αλλα φυσικά ο κόσμος του διαδικτύου είναι μικρός! Καθένας μπορεί να μας διαβάζει, να μας σχολιάζει κ να μας κρίνει. Και καθένας έχει το δικαίωμα να το κάνει.. Αλλά γιατί θα έπρεπε αυτό εμάς να μας αφορά; μοιραζόμαστε συναισθήματα κ κοινές σκέψεις, στο βαθμό που η καθεμία το έχει πραγματικά ανάγκη. Κ εγώ τον τελευταίο καιρό δε γράφω τόσο συχνά για διάφορους λόγους... Κ γιατί με κούρασε όλο αυτό... Γιατί μπορεί να διαβάζω κάτι αρνητικό κ να καταλήγει να με επηρεάσει...κ γιατί έχω ηρεμήσει με το θέμα του μωρού κ ξέρω ότι όταν είναι να έρθει θα έρθει... Αλλά και γιατί με στενοχωρησαν κάποιες απόλυτες απαντήσεις εδώ μέσα. Βέβαια μετά σκέφτηκα πως δε γίνεται να ταιριάζουμε όλες με όλες ακόμη κ αν μοιραζόμαστε κοινό "πόνο", κ πως αυτό είναι απόλυτα σεβαστό! Εσύ ξέρεις βέβαια πως αισθάνεσαι κ να κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα. Σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να είσαι εγκυουλα γιατί ξέρω πόσο πολύ το θέλεις κ εύχομαι να έχουμε τη χαρά να μοιραστούμε αυτην μας την εμπειρία! ❣️?❣️?❣️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... γύρισα κ εγώ από την γιατρό.καναμε τον υπέρηχο....μου βρήκε 2 ωάρια έτοιμα κ μου είπε ότι θα σκάσει το ένα πρώτα κ μετά το άλλο.επαφες Τετάρτη Παρασκευή Κυριακή ?

βοουυρρρ για αγκαλίτσες!!! δώστε του να καταλάβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasa199 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!!!????

Σευχαριστώ κορίτσι μου!!!!! ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και η @Gwgouli32 περιμένει μαζί μας! Η @Mantariniλίγο πριν, αντε να δούμε!

@Starrrσήμερα δεν έχεις ραντεβού?? 

Γεια σας κι από μένα...Συγνώμη που άργησα τόσο ν απαντήσω αλλά ήμουν για δουλειά και μέχρι να μαζευτώ πάνε οι ώρες... κι γω τότε περιμένω κι ελπίζω να μη κάνει εμφάνιση αυτή τη φόρα καθ ότι Εγγλέζα στο ραντεβού της όλες τις φορές!!αντε να δούμε!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Γεια σου κοριτσιιι μου... Δεν είχα καταλάβει ότι απειχες κ εσύ γιατί απειχα κ εγώ ?? θυμάμαι όμως πως όσο γράφαμε κ οι δύο είχα βρει πολλά κοινά μαζί σου, πηγαίναμε κ μαζί στον κύκλο κ πίστευα ότι θα μέναμε κάπως κοντά έγκυες έτσι από προαίσθημα. Εγώ βέβαια δεν τα έχω καταφέρει ακόμη.... Χαίρομαι όμως πάρα πολύ για σένα κ σου εύχομαι ολόψυχα μια υπέροχη εγκυμοσυνη... Να την χαρείς όσο μπορείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...