Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Ωραία! Οπότε σήμερα διάλειμμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Τέλεια!!! ξεκούραση σήμερα και αύριο βοοουυρρρ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια!!!! Τι ωραία νέα!!! Όλα καλά να πάνε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2019 at 8:46 ΠΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ααα δεν τα γνωριζω...Εδω παρολο που ειναι μεγαλη πολη ,δυσκολευομαι γενικα να βρω τεστ ωορρηξιας ...κανουν παραγγελια απο την αποθηκη.Τα παραγγελνεις απο ιντερνετ;;Ακουγονται πιο ευκολα

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μετά τη λαγάνα τα τεστ! Μην μας προλάβει η περίοδος μόνο ?

Κοριτσάκια αμουωτα φώτα σας σημερα το πρωί αχνό  αλλα θετικό τεστακι  νομιζω οωρηξιας τι κανω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

Κοριτσάκια αμουωτα φώτα σας σημερα το πρωί αχνό  αλλα θετικό τεστακι  νομιζω οωρηξιας τι κανω??

Αν δεν είναι έντονη η γραμμή σημαίνει πως θα κοκκινισει κι άλλο. Κάνε ακόμα ένα απόγευμα να δεις αν σκουραινει. Και μόλις σκουρυνει επαφές για τουλάχιστον 3 ημέρες! 

Σου βάζω και το τελευταίο θετικό το δικό μου να δεις. Αν φυσικά έχεις της hometest. 

IMG_20190223_113300844.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αν δεν είναι έντονη η γραμμή σημαίνει πως θα κοκκινισει κι άλλο. Κάνε ακόμα ένα απόγευμα να δεις αν σκουραινει. Και μόλις σκουρυνει επαφές για τουλάχιστον 3 ημέρες! 

Σου βάζω και το τελευταίο θετικό το δικό μου να δεις. Αν φυσικά έχεις της hometest. 

IMG_20190223_113300844.jpg

Α ευχαριστω η εικόνα με κανει να κατανοώ καλυτερα το τεστ .. λοιπόν εγώ έλεγα να ξεκινήσω σήμερα και αύριο για μεθαύριο δεν γινετε γιατι θα λείπει ο σύζυγός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Α ευχαριστω η εικόνα με κανει να κατανοώ καλυτερα το τεστ .. λοιπόν εγώ έλεγα να ξεκινήσω σήμερα και αύριο για μεθαύριο δεν γινετε γιατι θα λείπει ο σύζυγός.. 

Αν θα λείπει εννοείται χαμένες δεν πάνε οι επαφές! Αλλά παρακολουθησε πότε θα γίνει έντονο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αν θα λείπει εννοείται χαμένες δεν πάνε οι επαφές! Αλλά παρακολουθησε πότε θα γίνει έντονο! 

Πφφφφ μου τι δινει αυτη η κατασταση.. αγχώνομαι πάρα πολύ κάθε φορά που έχω ωορηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πφφφφ μου τι δινει αυτη η κατασταση.. αγχώνομαι πάρα πολύ κάθε φορά που έχω ωορηξια. 

Τότε άφησε τα τεστακια και κανε απλά αυτό που θες με τον άντρα σου! Για καλό βρε τα παίρνουμε όχι για να αγχωθουμε κι άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες που τελικά το άγχος είναι το καλύτερο αντισυλληπτικό. Τελικά πράγματι ήταν γουρλίδικο το θέμα του Φλεβάρη για σένα, παρόλο που δεν έγραφες συχνά. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και στα δικά μας σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

Κοριτσάκια αμουωτα φώτα σας σημερα το πρωί αχνό  αλλα θετικό τεστακι  νομιζω οωρηξιας τι κανω??

Το αχνό δεν είναι θετικό. Πρέπει οι δύο γραμμές να είναι το ίδιο έντονες. Πλησιάζει όμως. Κάνε άλλο ένα το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις κάτι τότε που έμεινα έγκυος έμεινα με μόνο μια επαφή και αφού φαντάσου σηκώθηκα από το κρεβάτι  και έκανα δουλειές ασταμάτητα είχα πέσει από το μηχανάκι είχα πέσει στην προσπάθεια μου να κάνω ιππασία και αλλά πολλά τέτοια είχα πάρει ομως απόφαση ότι Τέλος οι προσπάθειες και το άγχος είχα πει οκ δεν θα κάνω ποτέ παιδιά και τοτε έκανα που δεν το έψαχνα καθόλου ούτε τα ούτε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες που τελικά το άγχος είναι το καλύτερο αντισυλληπτικό. Τελικά πράγματι ήταν γουρλίδικο το θέμα του Φλεβάρη για σένα, παρόλο που δεν έγραφες συχνά. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και στα δικά μας σύντομα!!!

Σας παρακολουθούν όλες σας. Σευχαριστώ σύντομα εύχομαι να χαρίσεις αδερφακι στην κόρη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα... Πήγα στο γιατρό. Καλά τα νέα. Σήμερα απόγευμα θα σπάσει λογικά... Μας είπε να μην έχουμε σήμερα επαφή για να μην σπάσει βίαια. Κ ας έχουμε αύριο κ μεθαύριο επαφές οπωσδήποτε. Κ Παρασκευή μεσημεράκι ξανά υπερηχο

!!! 

Εγώ θα έλεγα πάντως να έχετε οπωσδήποτε και σήμερα. Απαλά απαλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Σευχαριστώ σύντομα κ σε εσένα. 

Εγώ είμαι ήδη στον 8ο!! Απλά δε μπορώ να μη γράψω όταν βλέπω τέτοια νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εσείς πόσα παιδάκια θέλετε; Εγώ 1 κ καλό... όλοι μου λένε ότι μετά θα αλλάξω γνώμη κ θα θέλω κ άλλο! ίσως δεν μπορω να είμαι κάθετη για κάτι που δεν έχω ζήσει αλλά νομίζω ότι δεν θα έχω το κουράγιο... μάλλον άργησα λίγο για να γίνω πολύτεκνη!

Εγω παντα ελεγα οτι θελω 2..ενα αγορι και ενα κοριτσι..Τωρα λεω οσα μου δωσει ο Θεος!!! Γεροι να ειμαστε κ μεις κ αυτα (κ οι παππουδες!!!) να τα μεγαλωσουμε σωστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εγώ θα έλεγα πάντως να έχετε οπωσδήποτε και σήμερα. Απαλά απαλά ?

@Starrr δλδ μαζί θα  έχουμε ωορηξια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Εγώ είμαι ήδη στον 8ο!! Απλά δε μπορώ να μη γράψω όταν βλέπω τέτοια νέα!!!!

Με το καλο κοριτσια!

@Hope!!! Mια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Πιστευεις σε βοηθησε η αποχη απο το forum για να μην αγχωνεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με το καλο κοριτσια!

@Hope!!! Mια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Πιστευεις σε βοηθησε η αποχη απο το forum για να μην αγχωνεσαι;;

@Χρυσάφω μου δε ξέρω ίσως.... Ναι γιατί αγχωνομουν να ακούω συνεχώς τα ίδια.... Ήθελα να ξεφύγω.... Έμπαινα σας διάβαζα αλλά αραιά.... Είχα αποφασίσει ότι δεν θα κάνω άλλο.... Αλλά τελικά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope!!! είπε:

@Χρυσάφω μου δε ξέρω ίσως.... Ναι γιατί αγχωνομουν να ακούω συνεχώς τα ίδια.... Ήθελα να ξεφύγω.... Έμπαινα σας διάβαζα αλλά αραιά.... Είχα αποφασίσει ότι δεν θα κάνω άλλο.... Αλλά τελικά.... 

Μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη να εχεις..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη να εχεις..!!

Σευχαριστώ κ σε εσένα εύχομαι να τα καταφέρεις να γίνεις μανούλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...