Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

@misofeggaro καλημέρα κορίτσι μου Ειπες να τα λέμε σε αυτό το θέμα εντωμεταξυ βλεπω οτι δεν μπορώ να γράφω πολλά ποστ δεν με αφήνει λοιπον για ποιο λογο ακόμη  δεν εχεις πάρει το οκ να κανεις προσπαθειες μπορείς να με ρωτήσεις τα πάντα πιστεύω οτι είμαι δυναμη ψυχής για ολα τα κορίτσια τα φιλί μου σε όλες πιστη και δυναμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έλα ντε, δεν περνούν με τίποτα!!! Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα, ούτε το παραμικρό πονάκι. Καλύτερα!!! Δεν θέλω να αισθάνομαι τίποτα, θέλω απλώς να έχω καθυστέρηση και θετικό τεστάκι!?

Ναι να χουμε θετικό τεστακι κ δεν με νοιάζει. ??? Μόλις πήγα τουαλέτα κ είχα άφθονα υγρά. Δεν είχα σερβιετακι. Τι να βάλω δεν ξέρω. Έβαλα λίγο χαρτί... Βασικά πολύ... Σαν τις γιαγιάδες νιώθω που φορούσαν κάτι τεράστιες σερβιέτες... Πρώτη φορά τα είδα τόσα... Κ δεν ήμουν προετοιμασμενη για σερβιετακι από τόσο νωρίς... Αν έχετε κάποια άλλη ιδέα πείτε μου. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

@misofeggaro καλημέρα κορίτσι μου Ειπες να τα λέμε σε αυτό το θέμα εντωμεταξυ βλεπω οτι δεν μπορώ να γράφω πολλά ποστ δεν με αφήνει λοιπον για ποιο λογο ακόμη  δεν εχεις πάρει το οκ να κανεις προσπαθειες μπορείς να με ρωτήσεις τα πάντα πιστεύω οτι είμαι δυναμη ψυχής για ολα τα κορίτσια τα φιλί μου σε όλες πιστη και δυναμη 

Μάλλον είσαι καινούργια κ για αυτό δνε σε αφήνει να γράφεις πολύ. Αλλά θα περάσουν λίγες μέρες. Κ θα γράφεις περισσότερα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Starrr  @LOULOUdaki!μακάρι κορίτσια να έχετε θετικά αποτελέσματα! Η μικρούλα της παρέας περιμένει αύριο @Mantariniσωστά?

 

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ναι Αύριο (δεν) περιμένω...  Πώς με τρώει να κάνω τεστακι... Είμαι στη δουλειά τώρα και κάπως απασχολώ το μυαλό μου.. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας  κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ναι Αύριο (δεν) περιμένω...  Πώς με τρώει να κάνω τεστακι... Είμαι στη δουλειά τώρα και κάπως απασχολώ το μυαλό μου.. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας  κορίτσια!!! 

Δεν είμαι η κατάλληλη να δώσω συμβουλές για το πότε να κάνεις τεστ (γιατί τα ξεκινώ 4 μέρες πριν να έρθει η περίοδος) αλλά σε εσένα θα πω, μιας και ξεκίνησες τώρα, να περιμένεις την ερχόμενη μέρα κι αν δεν έρθει, που το εύχομαι, να κάνεις μεθαύριο πρωί τεστάκι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Α πολύ καλό αυτό με εκ θερμοκρασία, μακάρι να μην κατέβει!! Να μην τη δεις στα μάτια σου ?

Κι εγώ κράτησα θερμοδιαγραμμα αυτό το μήνα, κατάλαβα πως βασική θερμοκρασία έχω 36,5 και μετά την ωορρηξία όντως ανέβηκε, θετικό αυτό. Σήμερα 36,9, με τα αρνητικά που έκανα πιστεύω Τρίτη θα πέσει.. 

Εγώ είχα ωορρηξία 35,8.κ τώρα έχω 36,4... Χθες είχα κ πονοκέφαλο... Αυτά μέχρι στιγμής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είχα ωορρηξία 35,8.κ τώρα έχω 36,4... Χθες είχα κ πονοκέφαλο... Αυτά μέχρι στιγμής. 

Κάπου εκεί ανεβαίνει από ό,τι κατάλαβα, 3 4 δέκατα. Και πρέπει να παραμείνει εκεί τουλάχιστον 14 μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κάπου εκεί ανεβαίνει από ό,τι κατάλαβα, 3 4 δέκατα. Και πρέπει να παραμείνει εκεί τουλάχιστον 14 μέρες.. 

Ναι αυτό γνωρίζω κ γω. Πάνω από 12....14 κ μετά σημαίνει εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια σε ολες και καλή εβδομαδα !! Εγω ειμαι 11η μερα του κυκλου κ λεω απο σημερα το μεσημερακι να ξεκινησω τεστακια οωρρηξιας ! Απο οτι καταλαβα εχουμε μοιραστει αυτο το μηνα με τις μισες να περιμενουν εως 10 του μηνα κ τις αλλες μισες προς το τελος του μηνα ! θα εχει ολος ο μηνας μας ενδιαφερον κ γλυκια αναμονη ! αντε κοριτσια ποια θα κανει το ποδαρικο ?? !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αυτό γνωρίζω κ γω. Πάνω από 12....14 κ μετά σημαίνει εγκυμοσύνη!!! 

Εμένα μετά την ωορρηξία ανέβηκε τις πρώτες δύο μέρες μόνο ένα δέκατο. Και έπειτα περισσότερο. Τις μετράω αυτές τις δύο ημέρες σαν ανεβασμενη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν είμαι η κατάλληλη να δώσω συμβουλές για το πότε να κάνεις τεστ (γιατί τα ξεκινώ 4 μέρες πριν να έρθει η περίοδος) αλλά σε εσένα θα πω, μιας και ξεκίνησες τώρα, να περιμένεις την ερχόμενη μέρα κι αν δεν έρθει, που το εύχομαι, να κάνεις μεθαύριο πρωί τεστάκι... 

δίκιο έχεις..  θα περιμένω λίγες μερούλες ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Και γιατί αγχώνεσαι; Καλύτερα να έρθει τώρα!!! Άρα, Τρίτη περιμένει η @Mantarini, Τετάρτη η @Γιάννα 36 και Πέμπτη η @marillia. Άλλη με τη βάρκα μας;; ?

Εγω Παρασκευή!!!

Ούτε εμένα με αφήνει να γράψω πολλά ποστ κ κάνει κάποια ωρα να εγκριθούν. Επίσης απορία τα +διπλα στο όνομα μας τι σημαίνουν; ΚΑΙ πως βάζετε αντιδραση (πχ  καρδούλα) σε κάποιο ποστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εμένα μετά την ωορρηξία ανέβηκε τις πρώτες δύο μέρες μόνο ένα δέκατο. Και έπειτα περισσότερο. Τις μετράω αυτές τις δύο ημέρες σαν ανεβασμενη? 

Κ μένα λίγο ανέβηκε. Τώρα ανεβαίνει περισσότερο. Γι αυτό λένε 12 ανεβασμένες τιμές κ μετά σου έρχεται περίοδος... Γιατί είναι 1-2 μετά τη ωορρηξία που δεν έχει ανέβει τόσο. Και 1 24ωρο σχεδόν πριν την περίοδο... Γιατί μετά τη ωορρηξία είναι 14 μέρες. Οπότε 14-2=12 μέρες ανεβασμένες θερμοκρασίες...... Κ εγώ από το 36,4 και μετά το μετράω... Κ ο γιατρός μου είπε να περιμένω 13-14 Αντε 15 Φεβρουαρίου... Αλλιώς 16 να κάνω χοριακη κ να τον πάρω τηλ. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένα λίγο ανέβηκε. Τώρα ανεβαίνει περισσότερο. Γι αυτό λένε 12 ανεβασμένες τιμές κ μετά σου έρχεται περίοδος... Γιατί είναι 1-2 μετά τη ωορρηξία που δεν έχει ανέβει τόσο. Και 1 24ωρο σχεδόν πριν την περίοδο... Γιατί μετά τη ωορρηξία είναι 14 μέρες. Οπότε 14-2=12 μέρες ανεβασμένες θερμοκρασίες...... Κ εγώ από το 36,4 και μετά το μετράω... Κ ο γιατρός μου είπε να περιμένω 13-14 Αντε 15 Φεβρουαρίου... Αλλιώς 16 να κάνω χοριακη κ να τον πάρω τηλ. ?

Όντως, ακριβώς βγαίνει.. Είμαι 10η ημέρα με ανεβασμενη θερμοκρασία και περιμένω σε 2 ημέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εγω Παρασκευή!!!

Ούτε εμένα με αφήνει να γράψω πολλά ποστ κ κάνει κάποια ωρα να εγκριθούν. Επίσης απορία τα +διπλα στο όνομα μας τι σημαίνουν; ΚΑΙ πως βάζετε αντιδραση (πχ  καρδούλα) σε κάποιο ποστ; 

Χμ... νομίζω ότι μετά τις 20 δημοσιεύσεις θα σε αφήνει να βάζεις καρδούλες κλπ.

Το συν δεν ξέρω τι είναι, να σου πω την αλήθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον είσαι καινούργια κ για αυτό δνε σε αφήνει να γράφεις πολύ. Αλλά θα περάσουν λίγες μέρες. Κ θα γράφεις περισσότερα!!! ?

@Starrr χαχαχχα ναι είμαι καινούργια αλλά θα ήθελα να απανταω σε όλες σας κορίτσια μου αν εχεις πολλά υγρά όπως διαβασα είναι πολυ καλό σημάδι να ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Χμ... νομίζω ότι μετά τις 20 δημοσιεύσεις θα σε αφήνει να βάζεις καρδούλες κλπ.

Το συν δεν ξέρω τι είναι, να σου πω την αλήθεια. 

Το +δείχνει τον βαθμό δημοφιλιας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κορίτσια σε ολες και καλή εβδομαδα !! Εγω ειμαι 11η μερα του κυκλου κ λεω απο σημερα το μεσημερακι να ξεκινησω τεστακια οωρρηξιας ! Απο οτι καταλαβα εχουμε μοιραστει αυτο το μηνα με τις μισες να περιμενουν εως 10 του μηνα κ τις αλλες μισες προς το τελος του μηνα ! θα εχει ολος ο μηνας μας ενδιαφερον κ γλυκια αναμονη ! αντε κοριτσια ποια θα κανει το ποδαρικο ?? !! ?

Καλημέρα κ καλή βδομάδα...Εγώ ξεκίνησα από σήμερα το πρωί με τα τεστακια....Καλή μας επιτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Χμ... νομίζω ότι μετά τις 20 δημοσιεύσεις θα σε αφήνει να βάζεις καρδούλες κλπ.

Το συν δεν ξέρω τι είναι, να σου πω την αλήθεια. 

Ουτε εγώ μπορώ να βάζω καρδιές και εμενα επίσης αργούν να εγκριθούν τα ποστ αλλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κ καλή βδομάδα...Εγώ ξεκίνησα από σήμερα το πρωί με τα τεστακια....Καλή μας επιτυχία...

Kαλη επιτυχία σε ολεςςςς !!! ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κ καλή βδομάδα...Εγώ ξεκίνησα από σήμερα το πρωί με τα τεστακια....Καλή μας επιτυχία...

κ εγω μόλις το εκανα...ισα που φαινεται ...πολυ αχνό ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε τι εχω παρατηρήσει; πριν αρχισω προσπάθεια κ οκ κ για 1 με 2 μηνες που το είχα στο φλου, δεν είχα κανένα σύμπτωμα περιόδου ποτέ! Γενικά ποτέ δεν είχα θέμα κ πολλές φορές αδιαθετουσα κ με επιανε εξ απρόοπτου! Τώρα παρατηρώ και νιώθω τα πάντα... στήθος, κράμπες, ο,τι φανταστείς... κ φυσικά τα μεταφραζω όπως θα ήθελα να είναι! Το πιο σωστό ειπώθηκε παραπάνω, να μην ψάχνουμε συμπτώματα γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος... αλλά κ γω όλο το λεω κ ολο ψάχνομαι! Το μόνο που εχω καταφέρει είναι να έχω υπομονή για καθυστέρηση κ δεν εχω κάνει ποτέ τεστακια... αλλιώς θα το χάσω εντελώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...