Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ κορίτσια είναι στην 2 μέρα περιόδου και προχθές κάναμε δεύτερο σπερμοδιαγραμα δυστυχώς κάναμε την βλακεία και για το πρώτο πήγαμε σε απλό μικροβιολογικό που τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο σωστά!!τώρα έκανε σε ανδρολογία κέντρο και περιμένω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!έχω πολύ αγωνία γιατί μπορεί τόσο καιρό να είχε ο άντρας μου πρόβλημα και εμείς  να μην το ξέραμε!!!

Καλημέρα @ViKcy !  Πήρατε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος; Έχω πολύ αγωνία να δω αν υπάρχουν διαφορές, κι αν ναι, είναι χειρότερα ή καλύτερα τα πράγματα; Εύχομαι το δεύτερο!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό ΣΚ! 20η μέρα για μένα σήμερα. Ποια κοριτσάκια περιμένουν μέχρι το τέλος της εβδομάδας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα @ViKcy !  Πήρατε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος; Έχω πολύ αγωνία να δω αν υπάρχουν διαφορές, κι αν ναι, είναι χειρότερα ή καλύτερα τα πράγματα; Εύχομαι το δεύτερο!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό ΣΚ! 20η μέρα για μένα σήμερα. Ποια κοριτσάκια περιμένουν μέχρι το τέλος της εβδομάδας; 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι τα πήραμε δυστυχώς δεν είναι καθόλου καλά τα αποτελέσματα και αυτός είναι ο λόγος που τόσο καιρό δεν εμένα μου έγκυος!!Μακάρι να καναμε από την αρχή στο σωστό εργαστήριο δεν θα χάναμε τόσο χρόνο!!Βρέθηκε και ουεροπλασμα που επηρεάζει κάπως τώρα θα κάνουμε και οι δύο θεραπεία με αντιβίωση μετά θα ξανακάνει ακόμα ένα και θα πάμε σε ανδρολογία!!!!Μόνο με εξωσωματική θα μπορέσουμε να κάνουμε μωράκι και αυτό αν καλυτερέψει πρώτα!!!φφφ!!χθες ήμουν χάλια αλλά δεν το έδειξα φυσικά!!σήμερα είμαι λίγο καλύτερα!ελπίζω στο τέλος να γίνει το θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι τα πήραμε δυστυχώς δεν είναι καθόλου καλά τα αποτελέσματα και αυτός είναι ο λόγος που τόσο καιρό δεν εμένα μου έγκυος!!Μακάρι να καναμε από την αρχή στο σωστό εργαστήριο δεν θα χάναμε τόσο χρόνο!!Βρέθηκε και ουεροπλασμα που επηρεάζει κάπως τώρα θα κάνουμε και οι δύο θεραπεία με αντιβίωση μετά θα ξανακάνει ακόμα ένα και θα πάμε σε ανδρολογία!!!!Μόνο με εξωσωματική θα μπορέσουμε να κάνουμε μωράκι και αυτό αν καλυτερέψει πρώτα!!!φφφ!!χθες ήμουν χάλια αλλά δεν το έδειξα φυσικά!!σήμερα είμαι λίγο καλύτερα!ελπίζω στο τέλος να γίνει το θαύμα!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Εύχομαι ο Φεβρουάριος να γεμίσει εγκυούλες!!

Κορίτσι μου σας εύχομαι να πάνε όλα καλά!!Κ μεις είχαμε ουρεόπλασμα κ μετά την θεραπεία είδαμε φοβερή άνοδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα @ViKcy !  Πήρατε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος; Έχω πολύ αγωνία να δω αν υπάρχουν διαφορές, κι αν ναι, είναι χειρότερα ή καλύτερα τα πράγματα; Εύχομαι το δεύτερο!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό ΣΚ! 20η μέρα για μένα σήμερα. Ποια κοριτσάκια περιμένουν μέχρι το τέλος της εβδομάδας; 

Καλημέρα!! Περιμένω Τρίτη, το έκανα το τεστ σήμερα και πήρα την κρυαδα μου! Κι όχι, δεν είναι νωρίς κτλ κτλ, μια χαρά θα έδειχνε αν ήμουν ?

Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες και ένα όμορφο σκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Εύχομαι ο Φεβρουάριος να γεμίσει εγκυούλες!!

Κορίτσι μου σας εύχομαι να πάνε όλα καλά!!Κ μεις είχαμε ουρεόπλασμα κ μετά την θεραπεία είδαμε φοβερή άνοδο!!!

Αλήθεια; Εγώ να σου πως δεν περιμένω και πολλά!!! Και η αλήθεια είναι ο άντρας μου δεν έχει καταλάβει πόσο χάλια βγήκε και δεν ξέρω αν πρέπει να του το πω!εγώ φοβάμαι πως ούτε εξωσωματική δεν θα μπορώ να κάνω!!!έχει 2.000.000 /ml ενώ το φυσιολογικό είναι 20.000.000/ml και κινητικότητα χάλια!!!

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Αλήθεια; Εγώ να σου πως δεν περιμένω και πολλά!!! Και η αλήθεια είναι ο άντρας μου δεν έχει καταλάβει πόσο χάλια βγήκε και δεν ξέρω αν πρέπει να του το πω!εγώ φοβάμαι πως ούτε εξωσωματική δεν θα μπορώ να κάνω!!!έχει 2.000.000 /ml ενώ το φυσιολογικό είναι 20.000.000/ml και κινητικότητα χάλια!!!

 

 

 

 

 

 

Η αλήθεια είναι ότι έχει λίγο αριθμό!!Αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι ότι δν θα πετύχετε με εξωσωματική!!Εμείς είχαμε στο όριο κ με θεραπεία για το ουρεόπλασμα κ βιταμίνες πήγε 164 εκατμ/μλ!!Μόνο μια προσοχή να πάρετε σωστή αντιβίωση!!Γτ εμας μας δώσαν την ciproxin για 5 μέρες!!Κ δν μου έφευγε το ουρεόπλασμα κ μετά ήπιαμε vibracyn για 14 μέρες κ δόξα τον Θεό έφυγε!!Μακάρι να πιάσετε φυσιολογικά αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι με εξωσωματική δν θα τα καταφέρετε!!Λίγα θέλουν!!Επίσης αν υπάρχει μόνο θέμα στο σπέρμα λένε είναι πιο εύκολο!!!

Να ρωτήσω το προηγούμενο σπέρμο πως ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχει λίγο αριθμό!!Αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι ότι δν θα πετύχετε με εξωσωματική!!Εμείς είχαμε στο όριο κ με θεραπεία για το ουρεόπλασμα κ βιταμίνες πήγε 164 εκατμ/μλ!!Μόνο μια προσοχή να πάρετε σωστή αντιβίωση!!Γτ εμας μας δώσαν την ciproxin για 5 μέρες!!Κ δν μου έφευγε το ουρεόπλασμα κ μετά ήπιαμε vibracyn για 14 μέρες κ δόξα τον Θεό έφυγε!!Μακάρι να πιάσετε φυσιολογικά αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι με εξωσωματική δν θα τα καταφέρετε!!Λίγα θέλουν!!Επίσης αν υπάρχει μόνο θέμα στο σπέρμα λένε είναι πιο εύκολο!!!

Να ρωτήσω το προηγούμενο σπέρμο πως ήταν?

Καλημέρα κορίτσια. Να ρωτήσω κι εγώ.. Ποιες βιταμίνες πήρε ο άντρας σου για το σπέρμα;? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Να ρωτήσω κι εγώ.. Ποιες βιταμίνες πήρε ο άντρας σου για το σπέρμα;? 

Επινε 2 βιταμίνες την μέρα!!!Επινε πρωί  σκέτη q10 κ το βράδυ pregnacare wellman!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Εμείς κορίτσια είχαμε 2 επαφές 19η και 20η μέρα.  θεωρητικά πολύ οριακά στις γόνιμες..  εχτες όμως με είχε φάει αγωνία και έκανα ένα τεστακι το οποίο βγήκε αρχικά ακυρο ??? και μετά αρνητικό.. με λίγα λόγια βιάστικα.. Έχω πρησμένο στήθος και πονακια ελαφρά περιόδου..  περιμένω στις 5/2 να αδιαθετισω.. Για να δούμε.. 

Καλημέρα κοριτσάκι και καλώς ήρθες ??καλή επιτυχία σου εύχομαι να είσαι ήδη εγκυουλα. Μου θυμίζεις εμένα τον Σεπτέμβρη... Ίδιες μερες επαφών στο ταξίδι του μέλιτος με κύκλο 28 ημερών. Αν κ μεγάλωσε ο κύκλος εκείνο το μήνα κ είχα καθυστέρηση τελικά δεν ήμουν δυστυχώς έγκυος. Τώρα μπαίνουμε στο 5ο κύκλο προσπαθειών. Καλή επιτυχία σε όλες μας ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα... Μολισ γύρισα από τον γιατρό.. Ενδομήτριο 10.3.. Είδαμε ραγεν ωοθυλακιο.. Και μετρήσαμε κ το υγρό που έσπασε.. Κ ήταν μια χαρά..!!!. Μας είπε επαφή κ σήμερα.... Χθες δεν είχαμε.... Ωορρηξία Πέμπτη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Επινε 2 βιταμίνες την μέρα!!!Επινε πρωί  σκέτη q10 κ το βράδυ pregnacare wellman!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Έκανε κ ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα. Όλα είναι καλά, η μορφολογία ακριβώς στο φυσιολογικό όριο. Οι συγκεκριμένες γνωρίζεις αν βοηθάνε κ στη μορφολογία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Έκανε κ ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα. Όλα είναι καλά, η μορφολογία ακριβώς στο φυσιολογικό όριο. Οι συγκεκριμένες γνωρίζεις αν βοηθάνε κ στη μορφολογία; 

Τίποτα γλυκιά μου!!Εμείς τώρα στην σπερματέγχυση είδαμε ότι η μορφολογία δν ήταν καλή ήταν στο 2%!!Κ μας έδωσε ο ουρολόγος τώρα άλλες βιταμίνες τις spermotrend!!Αλλά αν έχετε καλή μορφολογία πιστεύω κ οι άλλες που σου είπα είναι καλές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχει λίγο αριθμό!!Αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι ότι δν θα πετύχετε με εξωσωματική!!Εμείς είχαμε στο όριο κ με θεραπεία για το ουρεόπλασμα κ βιταμίνες πήγε 164 εκατμ/μλ!!Μόνο μια προσοχή να πάρετε σωστή αντιβίωση!!Γτ εμας μας δώσαν την ciproxin για 5 μέρες!!Κ δν μου έφευγε το ουρεόπλασμα κ μετά ήπιαμε vibracyn για 14 μέρες κ δόξα τον Θεό έφυγε!!Μακάρι να πιάσετε φυσιολογικά αλλά ούτε καν να σκέφτεσαι με εξωσωματική δν θα τα καταφέρετε!!Λίγα θέλουν!!Επίσης αν υπάρχει μόνο θέμα στο σπέρμα λένε είναι πιο εύκολο!!!

Να ρωτήσω το προηγούμενο σπέρμο πως ήταν?

Μακάρι!!!Εμάς vibramisyn μας έδωσε εγώ θα πάρω 8 μέρες και ο άντραςμου 15 και μετά θα ξανακάνουμε!!καλά δεν περιμένω να βγει πολύ καλύτερο.Θα δούμε τι θα κάνουμε μάλλον μετά πολλές βιταμίνες να φτιάξει λίγο και μετά θα πάμε για εξωσωματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι!!!Εμάς vibramisyn μας έδωσε εγώ θα πάρω 8 μέρες και ο άντραςμου 15 και μετά θα ξανακάνουμε!!καλά δεν περιμένω να βγει πολύ καλύτερο.Θα δούμε τι θα κάνουμε μάλλον μετά πολλές βιταμίνες να φτιάξει λίγο και μετά θα πάμε για εξωσωματική!

Ναι πάρτε αντιβίωση κ βιταμίνες περίπου τρίμηνο κ αν χρειαστεί εξωσωματική να πάτε με καλύτερα δεδομένα!!Ποτέ δν ξέρεις βέβαια να έχετε επαφούλες ένα χρειάζεται κι όλας!!Στο ενδιάμεσο της θεραπείας αν νιώσεις ότι δν θες να αργείς κάνεις κ τις εξετάσεις για την επιτροπή!!Μόνο αν νιώσεις ή σου πουν οι γιατροί προχωράμε πιο γρήγορα!!

Το προηγούμενο σπερμοδιάγραμμα σας πως ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι!!!Εμάς vibramisyn μας έδωσε εγώ θα πάρω 8 μέρες και ο άντραςμου 15 και μετά θα ξανακάνουμε!!καλά δεν περιμένω να βγει πολύ καλύτερο.Θα δούμε τι θα κάνουμε μάλλον μετά πολλές βιταμίνες να φτιάξει λίγο και μετά θα πάμε για εξωσωματική!

Να μην έχετε επαφές στο διαστημα της αντιβίωσης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Τίποτα γλυκιά μου!!Εμείς τώρα στην σπερματέγχυση είδαμε ότι η μορφολογία δν ήταν καλή ήταν στο 2%!!Κ μας έδωσε ο ουρολόγος τώρα άλλες βιταμίνες τις spermotrend!!Αλλά αν έχετε καλή μορφολογία πιστεύω κ οι άλλες που σου είπα είναι καλές!!

Ποιο είναι το φυσιολογικό όριο; εμάς μας είπε 7%.μήπως φταίει αυτό που δεν έμεινα έγκυος; επίσης το άλλο που μου είπε είναι ότι η μορφολογία δεν βελτιώνεται, είναι έτσι εκ γενετής κ δεν αλλάζει. Ότι είναι όλα καλά κ να μην αγχώνομαι. Αλλά δε ξέρω τότε τι άλλο μπορεί να φταίει. Κ αν μπορούμε να κάνουμε κάτι να βελτιωθεί γιατί όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Να μην έχετε επαφές στο διαστημα της αντιβίωσης!!

Ναι ξέρω δεν θα έχουμε χωρίς προφυλακτικό το προηγούμενο είχε παρά πολύ καλό τώρα δεν θυμάμαι τιμές αλλά το είχαμε κάνει σε απλό μικροβιολογικό γ αυτό τώρα πήγαμε σε ανδρολογικο κέντρο! Προς το παρόν λέω να το πάμε βήμα βήμα πρώτα να φύγει το μικρόβιο  να πάμε σε ανδρολογο και αναλόγως να προχωρήσουμε!!!κοίτα θαύματα γίνονται το ξέρω και εμένα ο άντρας πατέρας μου  είχε πολύ μεγάλο πρόβλημα και όμως η μάνα μου έμεινε έγκυος φυσιολογικά αλλά εντάξει δεν θα περιμένω θα προσπαθήσω να το φτιαξουμε όσο γίνεται!! Και μετά θα πάμε για εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ποιο είναι το φυσιολογικό όριο; εμάς μας είπε 7%.μήπως φταίει αυτό που δεν έμεινα έγκυος; επίσης το άλλο που μου είπε είναι ότι η μορφολογία δεν βελτιώνεται, είναι έτσι εκ γενετής κ δεν αλλάζει. Ότι είναι όλα καλά κ να μην αγχώνομαι. Αλλά δε ξέρω τότε τι άλλο μπορεί να φταίει. Κ αν μπορούμε να κάνουμε κάτι να βελτιωθεί γιατί όχι. 

Πάνω απο 4% είναι πολύ καλά!!Πιστεύω είναι μια χαρά!!Καλά είναι να πίνει φρέσκους χύμους ή βιταμίνες για καλή κινητικότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ποιο είναι το φυσιολογικό όριο; εμάς μας είπε 7%.μήπως φταίει αυτό που δεν έμεινα έγκυος; επίσης το άλλο που μου είπε είναι ότι η μορφολογία δεν βελτιώνεται, είναι έτσι εκ γενετής κ δεν αλλάζει. Ότι είναι όλα καλά κ να μην αγχώνομαι. Αλλά δε ξέρω τότε τι άλλο μπορεί να φταίει. Κ αν μπορούμε να κάνουμε κάτι να βελτιωθεί γιατί όχι. 

Στο κέντρο που πήγα εγώ το φυσιολογικό είναι από 4% έκανε και καλλιέργεια για μικρόβια;(ουεροπλασμα μικοπλασμα χλαμύδια) Γιατί η μορφολογία επηρεάζεται από αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι ξέρω δεν θα έχουμε χωρίς προφυλακτικό το προηγούμενο είχε παρά πολύ καλό τώρα δεν θυμάμαι τιμές αλλά το είχαμε κάνει σε απλό μικροβιολογικό γ αυτό τώρα πήγαμε σε ανδρολογικο κέντρο! Προς το παρόν λέω να το πάμε βήμα βήμα πρώτα να φύγει το μικρόβιο  να πάμε σε ανδρολογο και αναλόγως να προχωρήσουμε!!!κοίτα θαύματα γίνονται το ξέρω και εμένα ο άντρας πατέρας μου  είχε πολύ μεγάλο πρόβλημα και όμως η μάνα μου έμεινε έγκυος φυσιολογικά αλλά εντάξει δεν θα περιμένω θα προσπαθήσω να το φτιαξουμε όσο γίνεται!! Και μετά θα πάμε για εξωσωματική!!

Ναι κ μένα η μαμά μου μας έπιασε με μια ωοθήκη!!Βέβαια μπορεί να ρθει το μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Πάνω απο 4% είναι πολύ καλά!!Πιστεύω είναι μια χαρά!!Καλά είναι να πίνει φρέσκους χύμους ή βιταμίνες για καλή κινητικότητα!!

 Τι να πω! Μακάρι! Είπε να επαναλαβουμε σε 3 μήνες γιατί ανανεώνονται! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες ???καλή επιτυχία εύχομαι κορίτσια σε όλες ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Στο κέντρο που πήγα εγώ το φυσιολογικό είναι από 4% έκανε και καλλιέργεια για μικρόβια;(ουεροπλασμα μικοπλασμα χλαμύδια) Γιατί η μορφολογία επηρεάζεται από αυτο

Όχι δεν έκανε ?τον βλέπω λίγο αρνητικό να μπει κ σε άλλες διαδικασίες. Είναι κ ο ίδιος του γιατρος κ έχει για όλα μια εξήγηση ??Κ σπερμοδιαγραμμα έκανε (απορώ πως). Έχει έναν καλό φίλο γυναικολογο κ μας είπε τώρα π ήμασταν Ελλάδα.. Ελάτε να κάνουμε κάποιες εξετάσεις έτσι να είστε πιο χαλαροί. Κ έτσι κάπως το δέχτηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Όχι δεν έκανε ?τον βλέπω λίγο αρνητικό να μπει κ σε άλλες διαδικασίες. Είναι κ ο ίδιος του γιατρος κ έχει για όλα μια εξήγηση ??Κ σπερμοδιαγραμμα έκανε (απορώ πως). Έχει έναν καλό φίλο γυναικολογο κ μας είπε τώρα π ήμασταν Ελλάδα.. Ελάτε να κάνουμε κάποιες εξετάσεις έτσι να είστε πιο χαλαροί. Κ έτσι κάπως το δέχτηκε. 

Εντάξει αν βγήκε καλό δεν υπάρχει θέμα εξάλλου αυτό το μικρόβιο είναι πολύ συνηθισμένο  και μπορεί να επηρεάσει λίγο!!απλά όταν έχεις ελεύθερες επαφές ο ένας το ξαναδινει στον άλλον όταν κάνεις τεστ Παπ η πας στον γυναικολόγο σου πες να δεί στο έχεις εσύ αν ναι πολύ πιθανόν θα το έχεις και ο άντρα σου θα πάρετε αντιβίωση και θα φύγει δεν είναι κάτι σοβαρό!απλά λίγο επηρεάζει την γονιμότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...