Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λες; αυτό που πρώτα παρατήρησα κ νόμιζα ότι μου το προκάλεσε το άγχος ήταν η αλλαγή του κύκλου μου... ξαφνικά τους πρώτους 2-3 μήνες έγινε άστατος από εκεί που είχα νταν 27 ημερών! Άστατος για τα δικά μου δεδομένα πάντα αλλά ξαφνικά πήγε από 24ημέρες έως και 30! Μετά επανήλθε... γενικά κάτι γίνεται αλλά δεν ξέρω αν όντως είναι από τις επαφές ή είναι ψυχολογικό. Είχα βρει σε ένα φόρουμ που ρώταγε ακριβώς αυτό μια κοπέλα αλλά ο γυναικολόγος του site της έλεγε ότι είναι όλα στο μυαλό της κ δεν έχει σχέση... δεν ξέρω τι να πω, πάντως σίγουρα έχω δει διαφορά τους μήνες με ελεύθερες επαφές...

Κι εγώ είχα για μερικούς μήνες μικρότερους κύκλους 24-26 ημερών αλλά το απέδωσα στις συνέπειες της παλίνδρομης. Η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι είναι λόγω καλοκαιριού (θάλασσα) και θα στρώσει, και πράγματι έστρωσε. Έτσι δείχνει τουλάχιστον. Τώρα, τι πραγματικά έφταιξε, δεν το ξέρω. Συμβαίνει όμως. Σίγουρα και οι ελεύθερες επαφές μπορεί να επηρεάσουν τον κύκλο, το έχω ακούσει σε πολλές περιπτώσεις, και δεν νομίζω να είναι μόνο το ψυχολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα υπερηχο άκουσα και καρδουλα είναι όλα τελειααα απλα ήθελα να το ξέρετε τα φιλια μου σε όλες σας 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πήγα τηλ.τον γιατρό κ κλεισαμε ραντεβού γ Πέμπτη.Θα δουμε αν γινει ωορρηξία και σε τι στάδιο βρισκομαι.Νωρις μου φαινεται βεβαια...

Σε ποια μέρα θα είσαι; Δεν πειράζει, καλύτερα να ξεκινήσετε από νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Σε ποια μέρα θα είσαι; Δεν πειράζει, καλύτερα να ξεκινήσετε από νωρίς.

Στην 8η μονο...Πολυ νωρίς δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στην 8η μονο...Πολυ νωρίς δεν ειναι;

ναι όντως... έχω όμως την εντύπωση ότι πάνε συντηρητικά για να είναι σιγουροι μη το χάσουν. Επιπλέον νομίζω ότι μετά μπορεί να εκτιμήσει το πότε περίπου θα γίνει η ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λες; αυτό που πρώτα παρατήρησα κ νόμιζα ότι μου το προκάλεσε το άγχος ήταν η αλλαγή του κύκλου μου... ξαφνικά τους πρώτους 2-3 μήνες έγινε άστατος από εκεί που είχα νταν 27 ημερών! Άστατος για τα δικά μου δεδομένα πάντα αλλά ξαφνικά πήγε από 24ημέρες έως και 30! Μετά επανήλθε... γενικά κάτι γίνεται αλλά δεν ξέρω αν όντως είναι από τις επαφές ή είναι ψυχολογικό. Είχα βρει σε ένα φόρουμ που ρώταγε ακριβώς αυτό μια κοπέλα αλλά ο γυναικολόγος του site της έλεγε ότι είναι όλα στο μυαλό της κ δεν έχει σχέση... δεν ξέρω τι να πω, πάντως σίγουρα έχω δει διαφορά τους μήνες με ελεύθερες επαφές...

Εγώ την πρώτη φορά, που δεν προσπαθούσαμε καν για μωρό, ειχα 10 μέρες καθυστέρηση σε σταθερό κύκλο..!! Κόντευα να εκραγω από το πρήξιμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα υπερηχο άκουσα και καρδουλα είναι όλα τελειααα απλα ήθελα να το ξέρετε τα φιλια μου σε όλες σας 

Μπραβο!!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Εγώ την πρώτη φορά, που δεν προσπαθούσαμε καν για μωρό, ειχα 10 μέρες καθυστέρηση σε σταθερό κύκλο..!! Κόντευα να εκραγω από το πρήξιμο! 

κ γω το ίδιο!!! αφού έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ έτρεμα μην δω το +! Τώρα παρακαλάω αλλά τότε δεν ξέρω είχα πάθει σοκ... εν τω μεταξύ είχα κράμπες, φούσκωμα, υπνηλία κ καθυστέρηση, γκουγκλάρω κ γω ως άσχετη να δω τι συμπτώματα είναι αυτά κ βλέπω εγκυμοσύνη... ε 2-3 μήνες μετά βάλαμε κ μπροστά αλλά τίποτα! Που θα πάει! θα έρθει κάποια στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στην 8η μονο...Πολυ νωρίς δεν ειναι;

Ε και τι πειράζει;; πάνω του!! Κανείς τεστάκια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κ γω το ίδιο!!! αφού έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ έτρεμα μην δω το +! Τώρα παρακαλάω αλλά τότε δεν ξέρω είχα πάθει σοκ... εν τω μεταξύ είχα κράμπες, φούσκωμα, υπνηλία κ καθυστέρηση, γκουγκλάρω κ γω ως άσχετη να δω τι συμπτώματα είναι αυτά κ βλέπω εγκυμοσύνη... ε 2-3 μήνες μετά βάλαμε κ μπροστά αλλά τίποτα! Που θα πάει! θα έρθει κάποια στιγμή!

Βρε θα έρθει... Υπομονή, επιμονή και σεξ! Χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

ναι όντως... έχω όμως την εντύπωση ότι πάνε συντηρητικά για να είναι σιγουροι μη το χάσουν. Επιπλέον νομίζω ότι μετά μπορεί να εκτιμήσει το πότε περίπου θα γίνει η ωορρηξία. 

Ευχαριστώ!!!Μακάρι!!!Τωρα γυρίσα απο το σχολείο.Βρεχει απιστευτα...Εχουν πλημμύρισει οι δρόμοι...Χαμός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα υπερηχο άκουσα και καρδουλα είναι όλα τελειααα απλα ήθελα να το ξέρετε τα φιλια μου σε όλες σας 

Τέλεια κορίτσι μου!!! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!! Απόλαυσε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Ε και τι πειράζει;; πάνω του!! Κανείς τεστάκια; 

xaxaxx!Δεν κάνω τεστακια !θα  παω την Πεμπτη για υπέρηχο.Θα ειμαι 8η μερα του κύκλου.Πολυ νωρις αλλα οκ...Τα τεστακια δεν μου δείχνουν σωστα λογω ορνονων.Ετυχε στην προηγούμενη ωορρηξία και το πετύχαμε.

Εντομεταξύ παίρνω τις βιταμινες-τεράααστιες- 2 φορές την ημέρα και εχούν γεύση αίσχος!Ειναι σα να τρώω σαρδέλες..(που δεν τρωω σαρδέλες) Ανοστότερες βιταμινες δεν εχω ξαναπαρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα υπερηχο άκουσα και καρδουλα είναι όλα τελειααα απλα ήθελα να το ξέρετε τα φιλια μου σε όλες σας 

Μπραβο!!!Ολα καλα να πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

xaxaxx!Δεν κάνω τεστακια !θα  παω την Πεμπτη για υπέρηχο.Θα ειμαι 8η μερα του κύκλου.Πολυ νωρις αλλα οκ...Τα τεστακια δεν μου δείχνουν σωστα λογω ορνονων.Ετυχε στην προηγούμενη ωορρηξία και το πετύχαμε.

Εντομεταξύ παίρνω τις βιταμινες-τεράααστιες- 2 φορές την ημέρα και εχούν γεύση αίσχος!Ειναι σα να τρώω σαρδέλες..(που δεν τρωω σαρδέλες) Ανοστότερες βιταμινες δεν εχω ξαναπαρει.

Δεν μπορούσες να πας λίγο αργότερα στο γιατρό για υπερυχο;; για να μπορεί να σου πει με μεγαλύτερη ακρίβεια τη μέρα που θα σκάσει το αυγουλακι.. Τι βιταμίνες είναι καλέ αυτές τόσο χάλια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Δεν μπορούσες να πας λίγο αργότερα στο γιατρό για υπερυχο;; για να μπορεί να σου πει με μεγαλύτερη ακρίβεια τη μέρα που θα σκάσει το αυγουλακι.. Τι βιταμίνες είναι καλέ αυτές τόσο χάλια;;; 

Ειναι οι fertilimax ax ax!

Εκεινος μου ειπε να παω Πέμπτη.Φανταζομαι κατι θα θελει να δει απο τοσο νωρις..Ασχολείται με εξωσωματικες και είναι ειδικός σε θέματα γονιμότητας.

Εσυ;;;Σε ποι αφαση βρισκεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειναι οι fertilimax ax ax!

Εκεινος μου ειπε να παω Πέμπτη.Φανταζομαι κατι θα θελει να δει απο τοσο νωρις..Ασχολείται με εξωσωματικες και είναι ειδικός σε θέματα γονιμότητας.

Εσυ;;;Σε ποι αφαση βρισκεσαι;;

Και μένα σε κάθε κύκλο από τόσο νωρίς με βλέπει. Κ μετά ξανά 3 4 μέρες... Κοκ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μένα σε κάθε κύκλο από τόσο νωρίς με βλέπει. Κ μετά ξανά 3 4 μέρες... Κοκ... 

Μαλιστα!Δεν το ηξερα οτι το ξεκιναμε απο τοσο νωρις.Φαινεται κατι απο τοσο νωρις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μαλιστα!Δεν το ηξερα οτι το ξεκιναμε απο τοσο νωρις.Φαινεται κατι απο τοσο νωρις;;;

Σε μένα όχι φυσικά... Γιατί έκανα μεγάλο κύκλο κ είχα τελικά ωορρηξία 30η ημέρα.. Τώρα με τη κλομιφαινη πήγα 7η ημέρα κ δεν είδαμε κάτι... Θα ξανά πάω 14η ημέρα.!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Σε μένα όχι φυσικά... Γιατί έκανα μεγάλο κύκλο κ είχα τελικά ωορρηξία 30η ημέρα.. Τώρα με τη κλομιφαινη πήγα 7η ημέρα κ δεν είδαμε κάτι... Θα ξανά πάω 14η ημέρα.!!!. 

Και πληρωνεις σε καθε υπέρηχο;;Αχ τι τραβαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειναι οι fertilimax ax ax!

Εκεινος μου ειπε να παω Πέμπτη.Φανταζομαι κατι θα θελει να δει απο τοσο νωρις..Ασχολείται με εξωσωματικες και είναι ειδικός σε θέματα γονιμότητας.

Εσυ;;;Σε ποι αφαση βρισκεσαι;;

Εμένα μόλις τελείωσαν οι γόνιμες.. Οπότε σε αναμονή.. Καλά δεν σημαίνει ότι θα σταματήσω τις αγκαλιτσες με τον αντρουλι [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89 είπε:

Εμένα μόλις τελείωσαν οι γόνιμες.. Οπότε σε αναμονή.. Καλά δεν σημαίνει ότι θα σταματήσω τις αγκαλιτσες με τον αντρουλι [smilie=love7.gif]

Τελεια!Καλες αγκαλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Και πληρωνεις σε καθε υπέρηχο;;Αχ τι τραβαμε...

Ναι... Μετά που είδε και από είδε ο καημένος τον πληρώνω κάθε 2 φορές..... Γιατί παίρνει κ 50 ευρώ.... Τον προηγούμενο κύκλο πρέπει να έδωσα 200 με 250 ευρώ................ Άστα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι... Μετά που είδε και από είδε ο καημένος τον πληρώνω κάθε 2 φορές..... Γιατί παίρνει κ 50 ευρώ.... Τον προηγούμενο κύκλο πρέπει να έδωσα 200 με 250 ευρώ................ Άστα... 

Καταλαβα...Να δούμε ποσο θα βγει και σε  εμενα...Εχω δωσει τοσα χρήματα σε τεστ και εξετάσεις ,που πραγματικα εχω αρχίσει και δυσκολεύομαι..Μακαρι να δούμε γρήγορα θετικά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...