Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γνωστή 1: θέλω να κάνω δεύτερο για να μην πάω στη δουλειά. Τον επόμενο μήνα έγκυος.

Γνωστή 2: θηλάζω και αυτό το μήνα μου ήρθε περίοδος. Τον επόμενο μήνα έγκυος.

Γνωστή 3: μόλις παντρευτήκαμε και ξεκινήσαμε ελεύθερα. Τον ίδιο μήνα έγκυος.

Γνωστή 4: είχαμε χωρίσει, αλλά βρεθήκαμε ένα βράδυ κι έμεινα έγκυος.

Θα σας πω κι άλλα μόλις τα θυμηθώ.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Μόνο το δεύτερο δεν έχω ακούσει ????τα άλλα ναι. Μια κοπέλα είχε σχέση με ένα φίλο μου. Ο φίλος μου μπήκε στο νοσοκομείο για μια επέμβαση, βρέθηκε με τον πρώην της εκείνο το βράδυ κ έμεινε έγκυος ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

πάω φαρμακείο να πάρω ουροσυλλεκτη!! δεν θα με τρελάνουν εμένα τα στικακια!! 

Αντε κ άργησες! Κάνε ένα θετικό τεστακι τώρα κ τρέλανε μας ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

πάω φαρμακείο να πάρω ουροσυλλεκτη!! δεν θα με τρελάνουν εμένα τα στικακια!! 

Πες μου ότι τα κατουρούσες... όοοχιιιι χρειάζεται ουροσυλλέκτης! Άντε τρέχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

Μόνο το δεύτερο δεν έχω ακούσει ????τα άλλα ναι. Μια κοπέλα είχε σχέση με ένα φίλο μου. Ο φίλος μου μπήκε στο νοσοκομείο για μια επέμβαση, βρέθηκε με τον πρώην της εκείνο το βράδυ κ έμεινε έγκυος ????

Και δαρμένος και κερατάς!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

????? Κ του το παρουσίασε σαν δικό του μέχρι τη βάπτιση ????

OMG!!! Πώς το έμαθε ότι δεν είναι δικό του;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

OMG!!! Πώς το έμαθε ότι δεν είναι δικό του;;;

Σε έναν καυγά της ξέφυγε ?ότι εκείνο το βράδυ βρέθηκε μαζί του κ έμεινε έγκυος. Την χώρισε εννοείται κ τώρα ζει με τον πρώην της κ το παιδάκι τους. Όλα καλά όλα ωραία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Σε έναν καυγά της ξέφυγε ?ότι εκείνο το βράδυ βρέθηκε μαζί του κ έμεινε έγκυος. Την χώρισε εννοείται κ τώρα ζει με τον πρώην της κ το παιδάκι τους. Όλα καλά όλα ωραία. 

Χαχαχα περιπτώσεις και περιπτώσεις! Κι εμείς παλεύουμε με εκατό τρόπους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χαχαχα περιπτώσεις και περιπτώσεις! Κι εμείς παλεύουμε με εκατό τρόπους! 

Ναι άσε κ κυνηγάμε μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πες μου ότι τα κατουρούσες... όοοχιιιι χρειάζεται ουροσυλλέκτης! Άντε τρέχα.

Ναι καλέ... αχ θεέ μου...ρεζίλι έγινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια επιτέλους με αφήνει να γράψω! Είχε κλειδώσει γιατί είχα φτάσει το μάξιμουμ αριθμό μηνυμάτων... έλεος...

@Γιάννα 36@Mellenaki και μένα ο γιατρός λόγω ηλικίας μου είπε για 6 μήνες όχι έτος... ο 1 χρόνος ισχύει κάτω των 35 κ αυτό ώστε αν βρεθεί κάποιο πρόβλημα να υπάρχει ηλιακό περιθώριο. Έκλεισα ήδη για σαλπιγγογραφία την επόμενη τετάρτη κ μετά θα πάει κ ο άντρας μου για εξέταση. Μπορεί να είναι καθαρά τυχαίο, ξέρω πολλά ζευγάρια που απλά τους πήρε λίγο παραπάνω αλλά καλύτερα να είμαστε σίγουρες...

@Mantarini τον πρώτο μήνα που προσπάθησα είχα 5 μέρες καθυστέρηση για πρώτη φορά στη ζωή μου! σοκ! αλλά έκανα κ γω το ίδιο τεστάκι με σένα κ ήταν αρνητικό κ μετά οκ ήρθε... εύχομαι σε σένα να έχει πέσει έξω!

Όσο για τα τυχαία που λέτε έχω κουραστεί να τα ακούω... μάλιστα μια γνωστή μου (επίσης στην ηλικία μας) έμεινε εντελώς κατά λάθος κ τερμάτισε την εγκυμοσύνη. Κ εμείς παλεύουμε... Κ γω με τον άντρα μου είμαι 10 κ παλιότερα είχα άλλες σχέσεις κ ποτέ δεν έτυχε τπτ γιατί απλά προσέχαμε. Τώρα τι να πω... 

Ας μην συγκρινόμαστε όμως, κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό. Ας ευχηθούμε τα καλύτερα σε όλους :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Σε έναν καυγά της ξέφυγε ?ότι εκείνο το βράδυ βρέθηκε μαζί του κ έμεινε έγκυος. Την χώρισε εννοείται κ τώρα ζει με τον πρώην της κ το παιδάκι τους. Όλα καλά όλα ωραία.  

@thalaki πω πω ρε φιλε πλακα κανεις!!? μα τι ιστοριες υπαρχουν !!

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ναι καλέ... αχ θεέ μου...ρεζίλι έγινα...

@Mantarini ελα μανταρινακιιιι ειναι ευκολα τα τεστακια διάβασε οδηγιες χρήσης !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

Συγχαρητήρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

οοοο τι τελειαα νεαααα είναι αυταααα!!! μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά να πάνε!!! το εύχομαι απ τη καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια επιτέλους με αφήνει να γράψω! Είχε κλειδώσει γιατί είχα φτάσει το μάξιμουμ αριθμό μηνυμάτων... έλεος...

@Γιάννα 36@Mellenaki και μένα ο γιατρός λόγω ηλικίας μου είπε για 6 μήνες όχι έτος... ο 1 χρόνος ισχύει κάτω των 35 κ αυτό ώστε αν βρεθεί κάποιο πρόβλημα να υπάρχει ηλιακό περιθώριο. Έκλεισα ήδη για σαλπιγγογραφία την επόμενη τετάρτη κ μετά θα πάει κ ο άντρας μου για εξέταση. Μπορεί να είναι καθαρά τυχαίο, ξέρω πολλά ζευγάρια που απλά τους πήρε λίγο παραπάνω αλλά καλύτερα να είμαστε σίγουρες...

@Mantarini τον πρώτο μήνα που προσπάθησα είχα 5 μέρες καθυστέρηση για πρώτη φορά στη ζωή μου! σοκ! αλλά έκανα κ γω το ίδιο τεστάκι με σένα κ ήταν αρνητικό κ μετά οκ ήρθε... εύχομαι σε σένα να έχει πέσει έξω!

Όσο για τα τυχαία που λέτε έχω κουραστεί να τα ακούω... μάλιστα μια γνωστή μου (επίσης στην ηλικία μας) έμεινε εντελώς κατά λάθος κ τερμάτισε την εγκυμοσύνη. Κ εμείς παλεύουμε... Κ γω με τον άντρα μου είμαι 10 κ παλιότερα είχα άλλες σχέσεις κ ποτέ δεν έτυχε τπτ γιατί απλά προσέχαμε. Τώρα τι να πω... 

Ας μην συγκρινόμαστε όμως, κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό. Ας ευχηθούμε τα καλύτερα σε όλους :-)

Καλώς προγραμματισατε τις εξετάσεις, να φύγει κι αυτό από τη μέση και να βοηθήσετε τη διαδικασία! Καλά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια επιτέλους με αφήνει να γράψω! Είχε κλειδώσει γιατί είχα φτάσει το μάξιμουμ αριθμό μηνυμάτων... έλεος...

@Γιάννα 36@Mellenaki και μένα ο γιατρός λόγω ηλικίας μου είπε για 6 μήνες όχι έτος... ο 1 χρόνος ισχύει κάτω των 35 κ αυτό ώστε αν βρεθεί κάποιο πρόβλημα να υπάρχει ηλιακό περιθώριο. Έκλεισα ήδη για σαλπιγγογραφία την επόμενη τετάρτη κ μετά θα πάει κ ο άντρας μου για εξέταση. Μπορεί να είναι καθαρά τυχαίο, ξέρω πολλά ζευγάρια που απλά τους πήρε λίγο παραπάνω αλλά καλύτερα να είμαστε σίγουρες...

@Mantarini τον πρώτο μήνα που προσπάθησα είχα 5 μέρες καθυστέρηση για πρώτη φορά στη ζωή μου! σοκ! αλλά έκανα κ γω το ίδιο τεστάκι με σένα κ ήταν αρνητικό κ μετά οκ ήρθε... εύχομαι σε σένα να έχει πέσει έξω!

Όσο για τα τυχαία που λέτε έχω κουραστεί να τα ακούω... μάλιστα μια γνωστή μου (επίσης στην ηλικία μας) έμεινε εντελώς κατά λάθος κ τερμάτισε την εγκυμοσύνη. Κ εμείς παλεύουμε... Κ γω με τον άντρα μου είμαι 10 κ παλιότερα είχα άλλες σχέσεις κ ποτέ δεν έτυχε τπτ γιατί απλά προσέχαμε. Τώρα τι να πω... 

Ας μην συγκρινόμαστε όμως, κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό. Ας ευχηθούμε τα καλύτερα σε όλους :-)

Κ εγώ το ίδιο κορίτσι μου. Τον πρώτο μήνα που αφέθηκαμε είχα5 μέρες καθυστέρηση για πρώτη φορά στη ζωή μου. Σοκ... Δε λες τίποτα ?τεστακια αρνητικά. μετά ήρθε και επανήλθε στις 28 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια!!! 

αχ σε ευχαριστωωωω κοπελα μου σου ευχομαι να εισαι και εσυ σε ολες σας το ευχομαι ξερω πως ειναι να παλευεις κοριτσια νιωθω ολονων τον πονο να ξερετε να με ρωτατε οτι θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

συγχαρητήρια!!! όλα καλά θα πάνε θα το δεις!

Συγνώμη για το θάρρος, αλλά επειδή είπες για αποβολές, το κυκλοφορικό σου το έχεις κοιτάξει; φίλη μου είχε 3 κ τελικά όταν το βρήκε το πρόβλημα έκανε ενέσεις σε όλη την εγκυμοσύνη κ όλα πήγαν τέλεια! Εγώ ξέρω ότι έχω αυτό το θέμα (είχαμε οικογενειακό ιστορικό οπότε εξεταστήκαμε προληπτικά κ το βρήκαμε) κ η αδερφή μου έκανε αυτές τις ενέσεις. 2 εγκυμοσύνες χωρίς κανένα πρόβλημα! κ τις είπε ο γιατρός ότι αν δεν το είχε βρει θα είχε κάνει 2-3 αποβολές μέχρι να το εντοπίσουν... Μπορεί να μην έχει καμιά σχέση με σένα αλλά δεν χάνεις κάτι να το δεις (αν δεν το έχεις δει ήδη). Ειδικός σε αυτές τις περιπτώσεις είναι αιματολόγος κ φυσικά ο γυναικολόγος σου!

Κ πάλι σου εύχομαι σύντομα να έχεις το μωρό σου αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

Μπράβοοοοο κοριτσάκι μου...υπέροχα. Όλα θα πάνε καλά θα δεις. Αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Penny89 μπράβο κοριτσάκι. Τι ωραίο συναίσθημα ❤

@Tokyoμπορείς να μου πεις για τη σαλπιγγογραφία; Που θα την κάνεις, κόστος, οδηγίες κ.λπ. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

κοριτσιααααααα εκανα υπέρηχο όλα καλα είδα και το μπιζελακι μου τώρα σε δυο εβδομαδες θα ακούσω καρδιά πρωτα ο Θεός και η Παναγιτσα

κοριτσι μου πολλα συγχαρητήρια , μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα τελεια ! αντε ξεκινησε ομορφα αυτος ο μηνας με ομορφα νεα ! ελπιζουμε να εχουμε κ αλλες τυχερες μεχρι τελος του μηνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

οοοο τι τελειαα νεαααα είναι αυταααα!!! μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά να πάνε!!! το εύχομαι απ τη καρδιά μου!!!

αχ σε ευχαριστωωωωω τοσο και εσενα σου ευχομαι οτι καλυτερο @Mantarini

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Μπράβοοοοο κοριτσάκι μου...υπέροχα. Όλα θα πάνε καλά θα δεις. Αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει ♥️♥️♥️♥️

ναι κοριτσακι μου το πιστευω ειλικρινα μακαρι ο Θεος να δωσει να το κραταω στην αγκαλια μου κοριτσια μου δεν εχει 6 μηνες που εχασα το αγορακι μου ειναι στον ουρανο και με προσεχει δεν φοβαμαι τιποτα τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Penny89 μπράβο κοριτσάκι. Τι ωραίο συναίσθημα ❤

@Tokyoμπορείς να μου πεις για τη σαλπιγγογραφία; Που θα την κάνεις, κόστος, οδηγίες κ.λπ. ❤

κοριτσακι μου σε ευχαριστω ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια σας ευχασριστω ολες για την τεραστια αγκαλια που λαμβανω την εχω αναγκη κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Penny89 μπράβο κοριτσάκι. Τι ωραίο συναίσθημα ❤

@Tokyoμπορείς να μου πεις για τη σαλπιγγογραφία; Που θα την κάνεις, κόστος, οδηγίες κ.λπ. ❤

@LOULOUdaki! Θα την κάνω στο Ιασώ γιατί έχει πολύ καλό τμήμα (κάνουν κ 3D απεικόνιση) κ επίσης έχω ασφαλιστική κάλυψη στο συγκεκριμένο νοσοκομείο. Το κόστος είναι 165ευρω κ με το 3D πάει 190. Απλά εμένα τα 165 μου τα καλύπτει η ασφάλεια... Γενικά είναι ακριβή εξέταση  πχ στο μητέρα έχει κάπου 200 κ θα έπρεπε να τα πληρώσω σχεδόν όλα εγώ. Οπότε δες αν μπορείς να καλύψεις κ κάτι. Για δημόσιο δεν ξέρω τι παίζει...

Η προετοιμασία είναι απλή, θα πάρω 4 μέρες αντιβίωση κ πριν την εξέταση ένα παυσίπονο κ ένα αντι-αλλεργικό για να είμαι καλυμμένη για το σκιαγραφικό. Από εκεί κ πέρα έχω ακούσει πολλά. Το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι ότι αν είναι καθαρή είναι κ πρακτικά ανώδυνη, όσο περισσότερο πρόβλημα μπορεί να υπάρχει γίνεται κ πιο επίπονη επειδή το σκιαγραφικό βρίσκει αντίσταση...

Το πήρα απόφαση πάντως δεν θέλω να αφήσω τους μήνες κ απλά να περιμένω. Άλλωστε αν βγει οκ θα μου φύγει κ ένας άγχος κ αυτό θεωρώ θα βοηθήσει σίγουρα όλη την κατάσταση. Τι να πω τώρα δεν κάνω πίσω...

Εσύ πόσο καιρό προσπαθείς; Αν δεν κάνω λάθος είσαι κ συ περίπου 35 οπότε σε παίρνει να το τραβήξεις έως χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...