Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!Επιτελους κινηθηκαμε κάπως .Χτες και σήμερα το πρωι .Ημουν στη 19 μερα του κύκλου χτες...Δεν ξερω αν μπορω να περιμενω και πολλα γιατι ειχα δει υγρα το Σαββατο...Και χτες ομως παλι..Οποτε δεν ξερω καθόλου ποτε να εγινε ωορρηξια...Δεν πηγα ουτε για υπέρηχο ,ουτε για τεστακια...Το αφησα στο ελεος...

Πως γίνεται όμως να εχεις υγρα και να εχεις ξανα μετα απο 4-5 μερες;;Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου και εσυ με το καλο σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι μεσα στην κοιλιτσα σου

Αμην!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

χααχαχαχαχα ναι αγαπη ειμαι πολυ νωρις ακομη σημερα παω να δω σακο εχω τοση αγωνια 

Ολα καλα να πάνε!Να εχεις μια τελειομηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη!Υπεροχα νεα πρωιι πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!Επιτελους κινηθηκαμε κάπως .Χτες και σήμερα το πρωι .Ημουν στη 19 μερα του κύκλου χτες...Δεν ξερω αν μπορω να περιμενω και πολλα γιατι ειχα δει υγρα το Σαββατο...Και χτες ομως παλι..Οποτε δεν ξερω καθόλου ποτε να εγινε ωορρηξια...Δεν πηγα ουτε για υπέρηχο ,ουτε για τεστακια...Το αφησα στο ελεος...

Πως γίνεται όμως να εχεις υγρα και να εχεις ξανα μετα απο 4-5 μερες;;Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξια;;;

πονους νιωθεις εκτος απο τα υγρα οταν εχεις ωορρηξια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!Επιτελους κινηθηκαμε κάπως .Χτες και σήμερα το πρωι .Ημουν στη 19 μερα του κύκλου χτες...Δεν ξερω αν μπορω να περιμενω και πολλα γιατι ειχα δει υγρα το Σαββατο...Και χτες ομως παλι..Οποτε δεν ξερω καθόλου ποτε να εγινε ωορρηξια...Δεν πηγα ουτε για υπέρηχο ,ουτε για τεστακια...Το αφησα στο ελεος...

Πως γίνεται όμως να εχεις υγρα και να εχεις ξανα μετα απο 4-5 μερες;;Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξια;;;

Η διαφορά υφής είναι που διαφοροποιεί τα πριν και μετά την ωορρηξία. Πολύ κοντά στην ωορρηξία είναι αυτά τα διαφανή λεπτορευστα με τη μεγάλη ελαστικότητα. Μετά την ωορρηξία γίνονται πιο πηχτα. Εσείς καλά κάνετε να προσπαθείτε σε όλες τις φάσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα καλα να πάνε!Να εχεις μια τελειομηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη!Υπεροχα νεα πρωιι πρωι!

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου μακαρι γιατι εχω περασει τοσα πολλα τοσο πολυ πονο που το μωρακι μου θα ειναι βαλσαμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια @Penny89 με το καλό κοπέλα μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη 

σε ευχαριστω γλυκια μου εσυ πως εισαι μου ανεβηκες λιγο ψυχολογικα ;; εεε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

πονους νιωθεις εκτος απο τα υγρα οταν εχεις ωορρηξια ;;

Καποιες φορες ναι και κάποιες οχι..Τωρα που το λες ειχα πονακια αυτες τις μερες...Πιστεψα οτι μαλλον θα αδιαθετησω...Ειμαι  42 χρ.και μπαινω εμμηνοπαυση οπως δειχνουν οι εξετασεις...Ο κύκλος μου ειναι πολυ άστατος και τα τεστ ωορρηξιας δεν δειχνουν ,λογω ορμονων που ειναι μπαχαλο...Ο μονος τροπος ειναι ο υπερηχος για να δω..Δεν μπορεσα να παω αυτες τις μερες...Αχ μακαρι Θεε μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καποιες φορες ναι και κάποιες οχι..Τωρα που το λες ειχα πονακια αυτες τις μερες...Πιστεψα οτι μαλλον θα αδιαθετησω...Ειμαι  42 χρ.και μπαινω εμμηνοπαυση οπως δειχνουν οι εξετασεις...Ο κύκλος μου ειναι πολυ άστατος και τα τεστ ωορρηξιας δεν δειχνουν ,λογω ορμονων που ειναι μπαχαλο...Ο μονος τροπος ειναι ο υπερηχος για να δω..Δεν μπορεσα να παω αυτες τις μερες...Αχ μακαρι Θεε μου!!!!!

καλο να εχεις πονακια εχεις καθυστερηση υγρα ;;; παχυρευστα ομως ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Η διαφορά υφής είναι που διαφοροποιεί τα πριν και μετά την ωορρηξία. Πολύ κοντά στην ωορρηξία είναι αυτά τα διαφανή λεπτορευστα με τη μεγάλη ελαστικότητα. Μετά την ωορρηξία γίνονται πιο πηχτα. Εσείς καλά κάνετε να προσπαθείτε σε όλες τις φάσεις ?

Μακαρι κοπελα μου!Ειμαι σε πελαγος!Την καλημερα μου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

καλο να εχεις πονακια εχεις καθυστερηση υγρα ;;; παχυρευστα ομως ετσι

Θα δειξει τωρα...Υπομονη 12 μερες που περιμενω περιοδο...Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θα δειξει τωρα...Υπομονη 12 μερες που περιμενω περιοδο...Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!

εχεις ακομα μερουλες ναι θα κανεις υπομονη καλη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

εχεις ακομα μερουλες ναι θα κανεις υπομονη καλη μου....

Σ ευχαριστω πολυ!Μακαρι να μας φερεις γουρι!Στείλε μπεμπεδοσκονη!Ετσι να μοσχομυρίσει ο κόσμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ!Μακαρι να μας φερεις γουρι!Στείλε μπεμπεδοσκονη!Ετσι να μοσχομυρίσει ο κόσμος!

με ολη μου την ψυχη κοριτσια μου ευχομαι να ειμαι το γουρι σας σας στελνω μπεμπεδοσκονη παρτε τη ολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

με ολη μου την ψυχη κοριτσια μου ευχομαι να ειμαι το γουρι σας σας στελνω μπεμπεδοσκονη παρτε τη ολη

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ είμαι στην 25η μέρα αλλά χθες είδα ροζ βλέννη, οπότε δεν θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα αυτό το μήνα να ουρλιάξω από χαρά! :DΤο αναβάλλω για τον Μάρτιο! 

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια είναι στην αναμονή να είναι πιο τυχερές από μένα!

@Γιάννα 36 είναι φυσιολογικό να έχεις ωχρινική φάση έως 16 ημέρες. Ή είσαι έγκυος και το τεστ δεν ανιχνεύει τη χοριακή σου, ή θα σου κατέβει η ρουφιάνα μέχρι το βράδυ λογικά. Ελπίζω το πρώτο!

@Penny89 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! :-*

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ είμαι στην 25η μέρα αλλά χθες είδα ροζ βλέννη, οπότε δεν θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα αυτό το μήνα να ουρλιάξω από χαρά! :DΤο αναβάλλω για τον Μάρτιο! 

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια είναι στην αναμονή να είναι πιο τυχερές από μένα!

@Γιάννα 36 είναι φυσιολογικό να έχεις ωχρινική φάση έως 16 ημέρες. Ή είσαι έγκυος και το τεστ δεν ανιχνεύει τη χοριακή σου, ή θα σου κατέβει η ρουφιάνα μέχρι το βράδυ λογικά. Ελπίζω το πρώτο!

@Penny89 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! :-*

 

 

Χαχχαχαχχα γελάω με το ρουφιανα να σαι καλά γελασα και Εχω τόση αγωνία για σήμερα θα κάνω υπέρηχο σε μια ώρα Εχω ραντεβού αχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!Επιτελους κινηθηκαμε κάπως .Χτες και σήμερα το πρωι .Ημουν στη 19 μερα του κύκλου χτες...Δεν ξερω αν μπορω να περιμενω και πολλα γιατι ειχα δει υγρα το Σαββατο...Και χτες ομως παλι..Οποτε δεν ξερω καθόλου ποτε να εγινε ωορρηξια...Δεν πηγα ουτε για υπέρηχο ,ουτε για τεστακια...Το αφησα στο ελεος...

Πως γίνεται όμως να εχεις υγρα και να εχεις ξανα μετα απο 4-5 μερες;;Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξια;;;

Αν τα υγρά είναι σαν ασπράδι αυγού, είναι ωορρηξίας. Έχετε επαφές όλο το μήνα, και θα το τσακώσετε, που θα πάει;!

Κι εγώ λέω να το αφήσω στο έλεος τον επόμενο μήνα γιατί κουράστηκα. Μπήκα σε σκέψη για σαλπιγγογραφία, ίσως την κάνω κάποια στιγμή. Αυτή μου μένει και η προγεστερόνη από εξετάσεις, αλλά την προγεστερόνη πώς θα την κάνω που δεν έχω απόλυτα σταθερό κύκλο, ούτε θέλω όμως να πάρω τεστ ωορρηξίας; Τεσπα, θα δω, αναλόγως τα κέφια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ είμαι στην 25η μέρα αλλά χθες είδα ροζ βλέννη, οπότε δεν θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα αυτό το μήνα να ουρλιάξω από χαρά! :DΤο αναβάλλω για τον Μάρτιο! 

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια είναι στην αναμονή να είναι πιο τυχερές από μένα!

@Γιάννα 36 είναι φυσιολογικό να έχεις ωχρινική φάση έως 16 ημέρες. Ή είσαι έγκυος και το τεστ δεν ανιχνεύει τη χοριακή σου, ή θα σου κατέβει η ρουφιάνα μέχρι το βράδυ λογικά. Ελπίζω το πρώτο!

@Penny89 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! :-*

 

 

Nα εισαι καλα κορίτσι μου!Την καλημερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ είμαι στην 25η μέρα αλλά χθες είδα ροζ βλέννη, οπότε δεν θα βγω γυμνή στο Σύνταγμα αυτό το μήνα να ουρλιάξω από χαρά! :DΤο αναβάλλω για τον Μάρτιο! 

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια είναι στην αναμονή να είναι πιο τυχερές από μένα!

@Γιάννα 36 είναι φυσιολογικό να έχεις ωχρινική φάση έως 16 ημέρες. Ή είσαι έγκυος και το τεστ δεν ανιχνεύει τη χοριακή σου, ή θα σου κατέβει η ρουφιάνα μέχρι το βράδυ λογικά. Ελπίζω το πρώτο!

@Penny89 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! :-*

 

 

Αχ τι να πω, μετατέθηκε η ωχρινικη μου από 14 σε 16 ημέρες?? 

Δεν το γλυτώνει το θέαμα ο κόσμος στο Σύνταγμα, αναμένεται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Η περίοδος άφαντη, έκανα ένα τεστ σήμερα πάλι αρνητικό. Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει... Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα στις 21/01. Έχει τύχει σε κάποια να μην έρθει 16 ημέρες μετά? 

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα..  Εχτές το μεσημέρι είχα έντονα πονακια σαν αυτά όταν κατεβαίνει η ακατονομαστη και έντονη υπνηλία.. πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί έλεγα μου ήρθε.. εν τέλη άφαντη!! και σήμερα τίποτα!!  @Γιάννα 36 ούτε και εγώ ξέρω τι μας συμβαίνει... να σημειωθεί ότι εχω κάνει και τεστάκια προχτές τα οποία μου βγήκαν άκυρα..  Και μετά αρνητικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα..  Εχτές το μεσημέρι είχα έντονα πονακια σαν αυτά όταν κατεβαίνει η ακατονομαστη και έντονη υπνηλία.. πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί έλεγα μου ήρθε.. εν τέλη άφαντη!! και σήμερα τίποτα!!  @Γιάννα 36 ούτε και εγώ ξέρω τι μας συμβαίνει... να σημειωθεί ότι εχω κάνει και τεστάκια προχτές τα οποία μου βγήκαν άκυρα..  Και μετά αρνητικά.. 

Καλέ κάνε ένα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

σε ευχαριστω γλυκια μου εσυ πως εισαι μου ανεβηκες λιγο ψυχολογικα ;; εεε ;;;

Καλά είμαι θα ανέβω που θα πάει σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα..  Εχτές το μεσημέρι είχα έντονα πονακια σαν αυτά όταν κατεβαίνει η ακατονομαστη και έντονη υπνηλία.. πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί έλεγα μου ήρθε.. εν τέλη άφαντη!! και σήμερα τίποτα!!  @Γιάννα 36 ούτε και εγώ ξέρω τι μας συμβαίνει... να σημειωθεί ότι εχω κάνει και τεστάκια προχτές τα οποία μου βγήκαν άκυρα..  Και μετά αρνητικά.. 

Τεστακι!Μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...