Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Σε αλλες γυναίκες έρχεται πανευκολα και αλλες δύσκολα σε αυτές που έρχεται πανευκολα είμαι μέσα και εγώ αλλά μωρακι δεν Εχω ακόμα είναι η τριτη μου προσπαθεια και σε αυτές που έρχεται δύσκολα το μωρακι τους το κρατάνε κάμι φορά κορίτσι μου το εύκολο και το δύσκολο ειναι απλα μια λεξη 

Κορίτσι καλώς μας ηρθες!! θέλεις να μοιραστείς μαζί μας τα συμπτώματα που είχες πριν δεις θετικό τεστάκι?? εύχομαι όλα να πανε κατ ευχή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Η περίοδος άφαντη, έκανα ένα τεστ σήμερα πάλι αρνητικό. Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει... Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα στις 21/01. Έχει τύχει σε κάποια να μην έρθει 16 ημέρες μετά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσι καλώς μας ηρθες!! θέλεις να μοιραστείς μαζί μας τα συμπτώματα που είχες πριν δεις θετικό τεστάκι?? εύχομαι όλα να πανε κατ ευχή!!! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου @Mantarini και φυσικά θέλω απο εκεί που υποψιάστηκα κάτι ήτανε οτι τρεις μέρες πριν αδιαθετησω είχα υγρά παχύρευστο υγρά προσέξτε όχι αυτά που είναι σαν νεράκι κολλώδες υγρά και είχα πολύ πρησμένο στήθος επίσης είχα συνχουρια και υπνηλία και όταν πέρασαν οι δυο μέρες καθυστέρησης ήμουν πλεον σίγουρη εγώ αντε το πολύ να Εχω μια μέρα καθυστέρηση Υ.Τ κορίτσια επι τρεις μηνες δεν έβρισκα ωορρηξία και οηρα τεστακια της hometest και τελικά η ωορρηξία μου μετακινήθηκε 3 μέρες μετα κορίτσια ναι καλά ακουσατε ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Η περίοδος άφαντη, έκανα ένα τεστ σήμερα πάλι αρνητικό. Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει... Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα στις 21/01. Έχει τύχει σε κάποια να μην έρθει 16 ημέρες μετά? 

Μήπως να περιμένεις μια μερ ακόμη??? Αν είχες θετικό 21.υπολογιζε ωορρηξία 23...γιατι μπορεί να γίνει μετά από 2 ημέρες.... ? Καλημέρα.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μήπως να περιμένεις μια μερ ακόμη??? Αν είχες θετικό 21.υπολογιζε ωορρηξία 23...γιατι μπορεί να γίνει μετά από 2 ημέρες.... ? Καλημέρα.!!! 

23 υπολόγιζα.. Καθώς 22 το ωορρηξιας ήταν σούπερ αρνητικό. Και πέρασαν 15 μέρες. Να σκάσω είμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

23 υπολόγιζα.. Καθώς 22 το ωορρηξιας ήταν σούπερ αρνητικό. Και πέρασαν 15 μέρες. Να σκάσω είμαι! 

Δεν κάνεις μωρέ. Μια χοριακη??? Για να το χεις σίγουρο? Θερμοκρασία? Μήπως να περιμένεις μέχρι αύριο κ να πας αύριο να δεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν κάνεις μωρέ. Μια χοριακη??? Για να το χεις σίγουρο? Θερμοκρασία? Μήπως να περιμένεις μέχρι αύριο κ να πας αύριο να δεις? 

Εννοείται θα περιμένω να περάσει κι η σημερινή. 36,7 έχω τις τελευταίες 2 μέρες, πριν είχα 36,8. Μα από Σεπτέμβρη που ξεκίνησα τα ωορρηξίας ήξερα ακριβώς ποια μέρα θα έρθει. Καινούρια κόλπα τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εννοείται θα περιμένω να περάσει κι η σημερινή. 36,7 έχω τις τελευταίες 2 μέρες, πριν είχα 36,8. Μα από Σεπτέμβρη που ξεκίνησα τα ωορρηξίας ήξερα ακριβώς ποια μέρα θα έρθει. Καινούρια κόλπα τώρα ?

καθε μηνα βγαζει και καινουργια κοπλα οντως δηλαδη για να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος πρεπει να μυρισεις τα νυχια σου αχχαχχααχ ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου @Mantarini και φυσικά θέλω απο εκεί που υποψιάστηκα κάτι ήτανε οτι τρεις μέρες πριν αδιαθετησω είχα υγρά παχύρευστο υγρά προσέξτε όχι αυτά που είναι σαν νεράκι κολλώδες υγρά και είχα πολύ πρησμένο στήθος επίσης είχα συνχουρια και υπνηλία και όταν πέρασαν οι δυο μέρες καθυστέρησης ήμουν πλεον σίγουρη εγώ αντε το πολύ να Εχω μια μέρα καθυστέρηση Υ.Τ κορίτσια επι τρεις μηνες δεν έβρισκα ωορρηξία και οηρα τεστακια της hometest και τελικά η ωορρηξία μου μετακινήθηκε 3 μέρες μετα κορίτσια ναι καλά ακουσατε ????????

Με τα τεστακια όντως καταλαβαίνεις πως μπορεί την ωορρηξια σου να την είχες στο μυαλό σου σε τελείως λάθος ημέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εννοείται θα περιμένω να περάσει κι η σημερινή. 36,7 έχω τις τελευταίες 2 μέρες, πριν είχα 36,8. Μα από Σεπτέμβρη που ξεκίνησα τα ωορρηξίας ήξερα ακριβώς ποια μέρα θα έρθει. Καινούρια κόλπα τώρα ?

Δεν πειράζει αρκεί να είναι καλά κόλπα... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

καθε μηνα βγαζει και καινουργια κοπλα οντως δηλαδη για να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος πρεπει να μυρισεις τα νυχια σου αχχαχχααχ ?????

Εεε μα, ας έρθει στην ώρα της να τελειώνουμε, τι μου βάζει τζάμπα ιδέες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εεε μα, ας έρθει στην ώρα της να τελειώνουμε, τι μου βάζει τζάμπα ιδέες! 

αμ κανει οτι θελει αυτη τεστ εκανες ειπες ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν πειράζει αρκεί να είναι καλά κόλπα... ??

Στο μεταξύ το τεστ πιο αρνητικό δεν γίνεται, ούτε ίχνος γραμμούλας! Να δώσει μια ελπίδα, κάτι! Τίποτα, ολόλευκο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στο μεταξύ το τεστ πιο αρνητικό δεν γίνεται, ούτε ίχνος γραμμούλας! Να δώσει μια ελπίδα, κάτι! Τίποτα, ολόλευκο ?

δηλαδη δεν εβγαλε ουτε καν την αρνητικη γραμμη ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

δηλαδη δεν εβγαλε ουτε καν την αρνητικη γραμμη ;;;

Σε ταινία είναι, που βγάζει την γραμμή ελεγχου κι αν υπάρχει θετικό αποτέλεσμα άλλη μία δίπλα. Ψάξε ψάξε δεν θα τη βρεις! Πονεσαν τα μάτια μου να ψάχνω στο φως ένα ίχνος ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σε ταινία είναι, που βγάζει την γραμμή ελεγχου κι αν υπάρχει θετικό αποτέλεσμα άλλη μία δίπλα. Ψάξε ψάξε δεν θα τη βρεις! Πονεσαν τα μάτια μου να ψάχνω στο φως ένα ίχνος ???

αααααα καταλαβα να σου πω κατι να σε  γεμισω ελπιδες ενα τετοιο εκανα εγω μου εβγαλε ακριβως το ιδιο και ειμαι εγκυος καλεεεε χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αααααα καταλαβα να σου πω κατι να σε  γεμισω ελπιδες ενα τετοιο εκανα εγω μου εβγαλε ακριβως το ιδιο και ειμαι εγκυος καλεεεε χαχαχαχαχαχαχαχα

Σοβαρά? Εσύ ποτέ έκανες το τεστ? Είχες καθυστέρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αααααα καταλαβα να σου πω κατι να σε  γεμισω ελπιδες ενα τετοιο εκανα εγω μου εβγαλε ακριβως το ιδιο και ειμαι εγκυος καλεεεε χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλημερα!Εισαι εγκυος;;;Δεν διαβασα την παραπανω συζητηση!Για πες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σοβαρά? Εσύ ποτέ έκανες το τεστ? Είχες καθυστέρηση? 

εγω δεν ειχα καθυστερηση το εκανα τρεις μερες πριν ερθει και επειδη ειδα οτι ητανε τζουφιο δεν εκανα αλλο απο τα νευρα μου δεν ειχα κιολας χαχχαα και ειπα θα περιμενω περιμενα 4 μερες και πηγα να κανω χοριακη εσυ ποσες μερες εχεις καθυστερηση ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Εισαι εγκυος;;;Δεν διαβασα την παραπανω συζητηση!Για πες!!!!!

χααχαχαχαχα ναι αγαπη ειμαι πολυ νωρις ακομη σημερα παω να δω σακο εχω τοση αγωνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου επειδή είμαστε κ ιδια ηλικία, ποσο καιρό προσπαθείτε; κ συγγνώμη αν σε ρωταω πραγματα που εχεις ξαναπεί, απλα ως καινούρια ισως κάπου τα εχω χασει. Σας έχει δώσει ο γιατρός σου οδηγίες για κάποιες εξετάσεις μετά απο καποιο καιρό ή έχετε κανει ηδη κατι;

Εμεις 6 με 7 μηνες κ όπως έγραψα πιο πανω θα πάμε για εξετάσεις... τα ορμονικα τα εχω τσεκαρει ειναι οκ...

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Πάνω κάτω στην ίδια ηλικία είμαστε πολλές εδώ! Εγώ είμαι κλεισμένα 36 οδευω για τα 37. Στο εξάμηνο καλό είναι να γίνονται σπερμοδιαγραμμα και σαλπιγγογραφια, κι εγώ θα κάνω τώρα στα κοντά που θα συμπληρώσουμε 6μηνο. Τα ορμονικα κι εγώ τα έλεγξα. Δεν είναι να χάνουμε χρόνο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

εγω δεν ειχα καθυστερηση το εκανα τρεις μερες πριν ερθει και επειδη ειδα οτι ητανε τζουφιο δεν εκανα αλλο απο τα νευρα μου δεν ειχα κιολας χαχχαα και ειπα θα περιμενω περιμενα 4 μερες και πηγα να κανω χοριακη εσυ ποσες μερες εχεις καθυστερηση ;;;

Μπραβο!!!Εισαι η πρωτη εγκυούλα του μηνα!Με το καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

εγω δεν ειχα καθυστερηση το εκανα τρεις μερες πριν ερθει και επειδη ειδα οτι ητανε τζουφιο δεν εκανα αλλο απο τα νευρα μου δεν ειχα κιολας χαχχαα και ειπα θα περιμενω περιμενα 4 μερες και πηγα να κανω χοριακη εσυ ποσες μερες εχεις καθυστερηση ;;;

Έκανα 3 και 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο κι ήταν αρνητικά, δεν ασχολήθηκα τις επόμενες μέρες κι έκανα ένα σήμερα 1η μέρα καθυστέρησης.. 

Με το καλό η επίσκεψη στον γιατρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραβο!!!Εισαι η πρτωτη εγκυούλα του μηνα!Με το καλο!!!!!

σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου και εσυ με το καλο σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι μεσα στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Έκανα 3 και 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο κι ήταν αρνητικά, δεν ασχολήθηκα τις επόμενες μέρες κι έκανα ένα σήμερα 1η μέρα καθυστέρησης.. 

Με το καλό η επίσκεψη στον γιατρό!! 

δεν ξερω μην δινεις πολ βαση στα τεστ εχω ακουσει περιπτωση με δυο αρντητικα τεστ σε καθυστερηση και ητανε εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...