Μετάβαση σε περιεχόμενο

υστεροσαλπιγγογραφία


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

giati eprepe na einai gemati? prwti fwra to akouw

Να σου πω την αλήθεια δν ρώτησα το γιατί!!Είχα ουρήσει πιο πριν κ μετά έπινα νερό,καφέ κ περπατούσα μέχρι να ξανα γεμίσω!!Νομίζω είπαν βοηθά να πάει πιο μέσα το σπέρμα!!!Αν δν κάνω λάθος κ στην εμβρυομεταφορά έτσι θέλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

Ο κολποδιαστολεας είναι αυτό που σου βάζουν και στην σαλπιγγογραφια;Ένα σαν σιδερο;Ευχαριστώ για την απαντιση♡♡

Αυτό που σου βάζουν κ στο Παπ κα ανοίγουν όλα απο κάτω χαχχχα!!!Αλλοι έχουν σιδερένιο κ άλλοι πλαστικό μιας χρήσης!!Οπως λες πάντως ήταν!!Σαν σαλπιγγογραφία!!Γενικά τα βήματα γίνονται σταδιακά συνήθως οπότε μια γυναικά συνηθίζει σιγά σιγά σε αυτά!!!Ξεκινάμε απο μικρές Παπ,υπερήχους,σαλπιγγογραφία,για μερικές σπερματέγχυση,εξωσωματική με πικ την γέννα!!Είμαστε δυνατές το γυναικείο φύλο,αντέχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Να σου πω την αλήθεια δν ρώτησα το γιατί!!Είχα ουρήσει πιο πριν κ μετά έπινα νερό,καφέ κ περπατούσα μέχρι να ξανα γεμίσω!!Νομίζω είπαν βοηθά να πάει πιο μέσα το σπέρμα!!!Αν δν κάνω λάθος κ στην εμβρυομεταφορά έτσι θέλει!!!

Α δεν ξέρω σε ευχαριστώ για την απάντηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marillia είπε:

Αυτό που σου βάζουν κ στο Παπ κα ανοίγουν όλα απο κάτω χαχχχα!!!Αλλοι έχουν σιδερένιο κ άλλοι πλαστικό μιας χρήσης!!Οπως λες πάντως ήταν!!Σαν σαλπιγγογραφία!!Γενικά τα βήματα γίνονται σταδιακά συνήθως οπότε μια γυναικά συνηθίζει σιγά σιγά σε αυτά!!!Ξεκινάμε απο μικρές Παπ,υπερήχους,σαλπιγγογραφία,για μερικές σπερματέγχυση,εξωσωματική με πικ την γέννα!!Είμαστε δυνατές το γυναικείο φύλο,αντέχουμε!!!

Kalimera esu koritsi poneses?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ωραία με την θεραπεία μπορεί να τα καταφέρετε κ έτσι!!Σας το εύχομαι!!Αν όχι το βλέπετε!!Ισχύει να φαίνεται η σφραγίδα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Kalimera esu koritsi poneses?

Πόνεσα όταν πήγαν να μου βγάλουν τον κολποδιαστολέα!!Αλλά είναι κ θέμα κατασκευαστικό,έχω στενό κόλπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πόνεσα όταν πήγαν να μου βγάλουν τον κολποδιαστολέα!!Αλλά είναι κ θέμα κατασκευαστικό,έχω στενό κόλπο!!!

Αααα μάλιστα...εντάξει αντέχω τον κολποδιαστολεας...Πόσο τι τραβάμε.. Εγώ βέβαια έχω ποτέ θα ακόμα μέχρι να έρθει η περίοδος..  ας σκεφτόμαστε τα καλύτερα θετικές σκέψεις για να μην τρελαθούμε...καλημερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χαρα123 είπε:

Αααα μάλιστα...εντάξει αντέχω τον κολποδιαστολεας...Πόσο τι τραβάμε.. Εγώ βέβαια έχω ποτέ θα ακόμα μέχρι να έρθει η περίοδος..  ας σκεφτόμαστε τα καλύτερα θετικές σκέψεις για να μην τρελαθούμε...καλημερααα

Οντως θα τρελαθούμε!!Θέλει ψυχραιμία κ χαλαρά!!!Θα κάνετε σπερματέγχυση αν αδιαθετήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Οντως θα τρελαθούμε!!Θέλει ψυχραιμία κ χαλαρά!!!Θα κάνετε σπερματέγχυση αν αδιαθετήσεις?

Ναι γιατί ο άντρας μου είναι ναυτικός...Και θα λείπει όταν μου έρθει η περίοδος...δεν υπάρχει από θέμα υπογονιμότητας απλά θέλω να είμαι και ένα βήμα μπροστά...θα έχω κάνει και σπερματεγχυνση και αν δεν πετύχει βουρ για εξωσωματική...Δεν μπορώ να περιμένω άλλο...με την ενδομητριοση δεν έχεις και περιθώρια γιατί ξαναγίνεται Δυστυχώς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

Ναι γιατί ο άντρας μου είναι ναυτικός...Και θα λείπει όταν μου έρθει η περίοδος...δεν υπάρχει από θέμα υπογονιμότητας απλά θέλω να είμαι και ένα βήμα μπροστά...θα έχω κάνει και σπερματεγχυνση και αν δεν πετύχει βουρ για εξωσωματική...Δεν μπορώ να περιμένω άλλο...με την ενδομητριοση δεν έχεις και περιθώρια γιατί ξαναγίνεται Δυστυχώς.. 

Kαλές θάλασσες στον σύζυγο σου!!Εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...