Μετάβαση σε περιεχόμενο

υστεροσαλπιγγογραφία


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Θα δουλέψουν θετική ενέργεια και όλα θα έρθουν φυσικά και το κατάλληλο σεξακι.. σου το εύχομαι να μας λες ευχάριστα...! Πολύ σύντομα..!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να έχω σύντομα ευχάριστα νέα να μοιραστώ μαζί σας!! Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να έχω σύντομα ευχάριστα νέα να μοιραστώ μαζί σας!! Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!! ❤️❤️❤️

Θα έχεις θα έχεις σε ευχαριστώ πολύ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κορίτσια δεν είναι τίποτα... ίσα ίσα πονάς μόνο 5 λεπτά και νιώθεις μια πίεση τίποτα άλλο...!!!!! Και αυτό ήταν τσάμπα τόσο άγχος και πανικό κορίτσια δεν είναι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μήτρα με κλήση πως τα δεξιά αυτό δεν μας ενοχλεί η σάλπιγγες ανοιχτές μια χαρα και βρέθηκαν κάτι εβριματα στο ενδομήτριο οπότε τώρα πάμε για υστεροσκοπηση.. Οπότε όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μήτρα με κλήση πως τα δεξιά αυτό δεν μας ενοχλεί η σάλπιγγες ανοιχτές μια χαρα και βρέθηκαν κάτι εβριματα στο ενδομήτριο οπότε τώρα πάμε για υστεροσκοπηση.. Οπότε όλα καλά.. 

Ευχάριστο για τις σάλπιγγες!!Κ γω έχω κλιση προς αριστέρα!!Σου είπαν τι ευρήματα?Με το καλό η υστεροσκόπηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ευχάριστο για τις σάλπιγγες!!Κ γω έχω κλιση προς αριστέρα!!Σου είπαν τι ευρήματα?Με το καλό η υστεροσκόπηση

Είναι σε μερικά σημεία πιο παχύ το ενδομήτριο οπότε θα το δούμε με υστεροσκοπηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Είναι σε μερικά σημεία πιο παχύ το ενδομήτριο οπότε θα το δούμε με υστεροσκοπηση 

Με το καλό η υστεροσκόπηση!!Πολλοί λένε μετά απ αυτή την εξέταση είσαι πιο γόνιμη είτε πας φυσιολογικά είτε σε εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Με το καλό η υστεροσκόπηση!!Πολλοί λένε μετά απ αυτή την εξέταση είσαι πιο γόνιμη είτε πας φυσιολογικά είτε σε εξωσωματική!!

Μπα σε εμένα δεν πέτυχε μια χώρα θα πετύχει τωρα; είναι η 2η φορά που κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπα σε εμένα δεν πέτυχε μια χώρα θα πετύχει τωρα; είναι η 2η φορά που κάνω. 

Καλύτερα που θα ξανακάνεις!!Με την ωορρηξία σου πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλύτερα που θα ξανακάνεις!!Με την ωορρηξία σου πως πας?

Δεν ξέρω Τώρα φτιάχνω περίοδο οπότε δεν έχω ιδέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Δεν ξέρω Τώρα φτιάχνω περίοδο οπότε δεν έχω ιδέα 

Εύχομαι να στρώσουν όλα που θα πάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εύχομαι να στρώσουν όλα που θα πάει!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κι σε εσένα τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!! επισκέφτηκα τον γιατρό μου κ μας είπε να κάνει και ο σύζυγος τις απαραίτητες ορμόνες για να δούμε τις τιμές και αν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης του σπέρματος ή να πάμε απευθείας σε εξωσωματική. Ήθελα να ρωτήσω επειδή  μου μίλησε για ένα mini πακέτο με ενέσεις για 10 μέρες επειδή δεν υπάρχει ουσιαστικά πρόβλημα από εμένα αν γνωρίζει κάποια τι παίζει σχετικά με τις τιμές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! επισκέφτηκα τον γιατρό μου κ μας είπε να κάνει και ο σύζυγος τις απαραίτητες ορμόνες για να δούμε τις τιμές και αν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης του σπέρματος ή να πάμε απευθείας σε εξωσωματική. Ήθελα να ρωτήσω επειδή  μου μίλησε για ένα mini πακέτο με ενέσεις για 10 μέρες επειδή δεν υπάρχει ουσιαστικά πρόβλημα από εμένα αν γνωρίζει κάποια τι παίζει σχετικά με τις τιμές! 

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα δεν έχω ιδέα για αυτές της ένεσης εγώ θα σε βοηθήσουν τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα δεν έχω ιδέα για αυτές της ένεσης εγώ θα σε βοηθήσουν τα κοριτσια

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! επισκέφτηκα τον γιατρό μου κ μας είπε να κάνει και ο σύζυγος τις απαραίτητες ορμόνες για να δούμε τις τιμές και αν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης του σπέρματος ή να πάμε απευθείας σε εξωσωματική. Ήθελα να ρωτήσω επειδή  μου μίλησε για ένα mini πακέτο με ενέσεις για 10 μέρες επειδή δεν υπάρχει ουσιαστικά πρόβλημα από εμένα αν γνωρίζει κάποια τι παίζει σχετικά με τις τιμές! 

Εγώ που έκανα ενέσεις στην σπερματέγχυση τις λιγότερες μονάδες μου κόστισαν 150ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Εγώ που έκανα ενέσεις στην σπερματέγχυση τις λιγότερες μονάδες μου κόστισαν 150ε!!

Συγγνώμη επειδή δεν τα ξέρω, όταν λες με τις λιγότερες μονάδες? 150ε κόστισαν για πόσες μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Συγγνώμη επειδή δεν τα ξέρω, όταν λες με τις λιγότερες μονάδες? 150ε κόστισαν για πόσες μέρες? 

Μονάδες εννοούμε την δόση φαρμάκου!!Η κάθε ενέση ήταν 75 μονάδων!!Λόγω πολυκυστικών μου έκανε λιγότερες μονάδες κ στην σπερματέγχυση δν θέλαμε πολλά ωάρια όπως στην εξωσωματική!!150ε ήταν κ για τις 10 ενέσεις!!Εσείς τι θα κάνετε?

Αλλά κορίτσι που έχω διαβάσει εδώ λένε τα φάρμακα της εξωσωματικής κοστίζουν 1000ε!!Για μένα αν υπάρχει βιβλιαρίο αξίζει η επιτροπή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Μονάδες εννοούμε την δόση φαρμάκου!!Η κάθε ενέση ήταν 75 μονάδων!!Λόγω πολυκυστικών μου έκανε λιγότερες μονάδες κ στην σπερματέγχυση δν θέλαμε πολλά ωάρια όπως στην εξωσωματική!!150ε ήταν κ για τις 10 ενέσεις!!Εσείς τι θα κάνετε?

Αλλά κορίτσι που έχω διαβάσει εδώ λένε τα φάρμακα της εξωσωματικής κοστίζουν 1000ε!!Για μένα αν υπάρχει βιβλιαρίο αξίζει η επιτροπή

Γεια σου!!!! Επειδή αναφέρθηκες σε σπερματεγχυνση..Ήθελα να σε ρωτήσω αν πονάει και αν πέτυχες εγκυμοσυνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

Γεια σου!!!! Επειδή αναφέρθηκες σε σπερματεγχυνση..Ήθελα να σε ρωτήσω αν πονάει και αν πέτυχες εγκυμοσυνη;

Δν πέτυχα εγκυμοσύνη!!Αλλά είμαι υπερ αν δν υπάρχει κάποιο σοβαρό θέμα!!Να είμαι ειλικρινής ψιλοπόνεσα στο τέλος όταν πήγε να μου βγάλει τον κολποδιαστολέα αλλά μου είπε η μαία ότι έχω στενό κόλπο γι αυτό!!!Λίγο εκνευριστικό που έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη απο ούρα!!Αλλά δν ήταν κάτι τραγικό!!Τώρα θα κάνω εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δν πέτυχα εγκυμοσύνη!!Αλλά είμαι υπερ αν δν υπάρχει κάποιο σοβαρό θέμα!!Να είμαι ειλικρινής ψιλοπόνεσα στο τέλος όταν πήγε να μου βγάλει τον κολποδιαστολέα αλλά μου είπε η μαία ότι έχω στενό κόλπο γι αυτό!!!Λίγο εκνευριστικό που έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη απο ούρα!!Αλλά δν ήταν κάτι τραγικό!!Τώρα θα κάνω εξωσωματική!!

Ο κολποδιαστολεας είναι αυτό που σου βάζουν και στην σαλπιγγογραφια;Ένα σαν σιδερο;Ευχαριστώ για την απαντιση♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Ο κολποδιαστολεας είναι αυτό που σου βάζουν και στην σαλπιγγογραφια;Ένα σαν σιδερο;Ευχαριστώ για την απαντιση♡♡

nai nai autos akribos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δν πέτυχα εγκυμοσύνη!!Αλλά είμαι υπερ αν δν υπάρχει κάποιο σοβαρό θέμα!!Να είμαι ειλικρινής ψιλοπόνεσα στο τέλος όταν πήγε να μου βγάλει τον κολποδιαστολέα αλλά μου είπε η μαία ότι έχω στενό κόλπο γι αυτό!!!Λίγο εκνευριστικό που έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη απο ούρα!!Αλλά δν ήταν κάτι τραγικό!!Τώρα θα κάνω εξωσωματική!!

giati eprepe na einai gemati? prwti fwra to akouw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marillia είπε:

Μονάδες εννοούμε την δόση φαρμάκου!!Η κάθε ενέση ήταν 75 μονάδων!!Λόγω πολυκυστικών μου έκανε λιγότερες μονάδες κ στην σπερματέγχυση δν θέλαμε πολλά ωάρια όπως στην εξωσωματική!!150ε ήταν κ για τις 10 ενέσεις!!Εσείς τι θα κάνετε?

Αλλά κορίτσι που έχω διαβάσει εδώ λένε τα φάρμακα της εξωσωματικής κοστίζουν 1000ε!!Για μένα αν υπάρχει βιβλιαρίο αξίζει η επιτροπή

Α μάλιστα κατάλαβα! Εμάς μας είπε ότι από την στιγμή που βρέθηκαν χαμηλές οι ορμόνες του άντρα μου μπορεί να υπάρξει βελτίωση και του χορήγησε τα nolvadex μέχρι τέλος Φεβρουαρίου μαζί με βιταμίνες bludifertil και να επαναλάβει το σπερματοδιαγραμμα. Μας είπε οτι αν καταλήξουμε στην εξωσωματική επειδή δεν υπάρχει πρόβλημα σε εμένα δεν θα χρειαστουν πολλές ενέσεις μόνο για 10 ημέρες. Ναι μου είπε και εμένα για την επιτροπή από εδώ και πέρα να ζητάω να μου βάζουν ειδική σφραγίδα που να δείχνει ότι είναι συμβεβλημενοι με τον ΕΟΠΥ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Α μάλιστα κατάλαβα! Εμάς μας είπε ότι από την στιγμή που βρέθηκαν χαμηλές οι ορμόνες του άντρα μου μπορεί να υπάρξει βελτίωση και του χορήγησε τα nolvadex μέχρι τέλος Φεβρουαρίου μαζί με βιταμίνες bludifertil και να επαναλάβει το σπερματοδιαγραμμα. Μας είπε οτι αν καταλήξουμε στην εξωσωματική επειδή δεν υπάρχει πρόβλημα σε εμένα δεν θα χρειαστουν πολλές ενέσεις μόνο για 10 ημέρες. Ναι μου είπε και εμένα για την επιτροπή από εδώ και πέρα να ζητάω να μου βάζουν ειδική σφραγίδα που να δείχνει ότι είναι συμβεβλημενοι με τον ΕΟΠΥ 

Ωραία με την θεραπεία μπορεί να τα καταφέρετε κ έτσι!!Σας το εύχομαι!!Αν όχι το βλέπετε!!Ισχύει να φαίνεται η σφραγίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...