Μετάβαση σε περιεχόμενο

υστεροσαλπιγγογραφία


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Κοριτσια εγώ θα κάνω hycosy στις 24 του μήνα! Λένε ότι είναι η εξελιγμένη μορφή της σαλπιγγογραφιας χωρίς ακτινοβολία και πόνο! Έχει ακούσει καμία γιαυτη την εξέταση? 

Είναι αυτή με τον υπέροχο καμία σχέση εχω δει απλά. εμπιστεύονται ακόμη την παλιά δλδ με την ακτινογραφία. Και στης 2 παντός  βάζουν σκιαγραφικο αλλά δεν πέρνεις την ακτινοβολία που πέρνεις από την άλλη. παντός να ξέρεις δεν μπορούν να δουν αλλιώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κοριτσια εγώ θα κάνω hycosy στις 24 του μήνα! Λένε ότι είναι η εξελιγμένη μορφή της σαλπιγγογραφιας χωρίς ακτινοβολία και πόνο! Έχει ακούσει καμία γιαυτη την εξέταση? 

Δν ξέρω καθόλου τι είναι!!Να μας πεις την εμπειρία σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δν ξέρω καθόλου τι είναι!!Να μας πεις την εμπειρία σου!!

Ναι κορίτσια μου θα σας ενημερώσω εννοείται! Βασικά θέλω να σας ρωτήσω κάτι άλλο.. Ειναι στην 1 μέρα περιόδου και μου είχε γράψει ο γυναικολόγος μου ορμονολογικες εξετάσεις. Η Ε2(οιστραδιολη) έχει βγει 11.79 και την εχει με έντονα γραμματα. Οι τιμές δείχνουν από 12. 5-160.. Τι να σημαίνει ξέρει κάποια?? Πφφφφ δεν θα αντέξω και αλλο πρόβλημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ναι κορίτσια μου θα σας ενημερώσω εννοείται! Βασικά θέλω να σας ρωτήσω κάτι άλλο.. Ειναι στην 1 μέρα περιόδου και μου είχε γράψει ο γυναικολόγος μου ορμονολογικες εξετάσεις. Η Ε2(οιστραδιολη) έχει βγει 11.79 και την εχει με έντονα γραμματα. Οι τιμές δείχνουν από 12. 5-160.. Τι να σημαίνει ξέρει κάποια?? Πφφφφ δεν θα αντέξω και αλλο πρόβλημα 

Ξέρω ότι είναι θεματάκι όταν είναι αυξημένη!!Αυτό δν το έχω ξανακούσει!!Ισως μας πει κάποια φίλη!!Μπορεί να ήταν τυχαίου του κύκλου ή να παίζει ρόλο γτ κανονικά τις κάνουμε 3 μέρα του κύκλου!!Δν νομίζω να πρέπει να ανησυχείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ναι κορίτσια μου θα σας ενημερώσω εννοείται! Βασικά θέλω να σας ρωτήσω κάτι άλλο.. Ειναι στην 1 μέρα περιόδου και μου είχε γράψει ο γυναικολόγος μου ορμονολογικες εξετάσεις. Η Ε2(οιστραδιολη) έχει βγει 11.79 και την εχει με έντονα γραμματα. Οι τιμές δείχνουν από 12. 5-160.. Τι να σημαίνει ξέρει κάποια?? Πφφφφ δεν θα αντέξω και αλλο πρόβλημα 

Δεν νομίζω να είναι κάτι παντός σου απαντήσω για την εξέταση απάνω κανονικά η εξετάσεις γίνονται μεταξύ 2η και 4η μέρα του κύκλου Έτσι μου είπε ο γιατρός μου και καλύτερη μέρα είναι η 3η 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ξέρω ότι είναι θεματάκι όταν είναι αυξημένη!!Αυτό δν το έχω ξανακούσει!!Ισως μας πει κάποια φίλη!!Μπορεί να ήταν τυχαίου του κύκλου ή να παίζει ρόλο γτ κανονικά τις κάνουμε 3 μέρα του κύκλου!!Δν νομίζω να πρέπει να ανησυχείς!!

Τις είχα κάνει παλι τον Νοέμβριο 11 μέρα κ ήταν μέσα στα όρια, γιατί και ο τότε γιατρός δεν μου είχε πει ότι ήθελε συγκεκριμένη μέρα και αυτός τώρα μου είπε 1 με 2 μέρα περιόδου! Τι να πω θα με τρελάνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν νομίζω να είναι κάτι παντός σου απαντήσω για την εξέταση απάνω κανονικά η εξετάσεις γίνονται μεταξύ 2η και 4η μέρα του κύκλου Έτσι μου είπε ο γιατρός μου και καλύτερη μέρα είναι η 3η 

Ελπίζω να μην μου ζητήσει να την επαναλάβω την 3 μέρα γιατί εκείνος μου είπε 1 με 2 μέρα περιόδου. Έχω κατά μπερδευτεί ελπίζω να μην είναι κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ελπίζω να μην μου ζητήσει να την επαναλάβω την 3 μέρα γιατί εκείνος μου είπε 1 με 2 μέρα περιόδου. Έχω κατά μπερδευτεί ελπίζω να μην είναι κάτι! 

Δεν έχεις πρόβλημα κάθε γιατρός λέει διαφορετικά ο προηγούμενος μου έλεγε 1η με 5η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Δεν έχεις πρόβλημα κάθε γιατρός λέει διαφορετικά ο προηγούμενος μου έλεγε 1η με 5η μέρα

Το ελπίζω! Έχω αγχωθεί και με την σαλπιγγογραφια! Ελπίζω να με καλύπτει αυτή και να μην χρειαστει να κάνω και την άλλη με την ακτινοβολία. Στην αρχή μου είχε πει ν κανω και τις 2 πριν βρούμε που υπήρχε το θέμα και δεν εμένα έγκυος, τώρα που είδαμε ότι υπάρχει πρόβλημα με το σπέρμα, είπε να κάνω μόνο την εξελιγμένη καθαρά για προληπτικούς λόγους αφού αν παμε σε εξωσωματική θα την χρειαστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Τις είχα κάνει παλι τον Νοέμβριο 11 μέρα κ ήταν μέσα στα όρια, γιατί και ο τότε γιατρός δεν μου είχε πει ότι ήθελε συγκεκριμένη μέρα και αυτός τώρα μου είπε 1 με 2 μέρα περιόδου! Τι να πω θα με τρελάνουν 

Kalhspera oi.ormonologikes ginonte thn 2 h 3 mera oxi 1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Το ελπίζω! Έχω αγχωθεί και με την σαλπιγγογραφια! Ελπίζω να με καλύπτει αυτή και να μην χρειαστει να κάνω και την άλλη με την ακτινοβολία. Στην αρχή μου είχε πει ν κανω και τις 2 πριν βρούμε που υπήρχε το θέμα και δεν εμένα έγκυος, τώρα που είδαμε ότι υπάρχει πρόβλημα με το σπέρμα, είπε να κάνω μόνο την εξελιγμένη καθαρά για προληπτικούς λόγους αφού αν παμε σε εξωσωματική θα την χρειαστώ. 

Κατάλαβα δεν έχει τύχει να σε διαβάσω συγγνώμη.. θα σε καλύψει πιστεύω είναι πιο εξελιγμένη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Kalhspera oi.ormonologikes ginonte thn 2 h 3 mera oxi 1.

Επειδή μου είπε 1 ή 2 γιαυτό!! Εκτός και αν χρειαστεί να τις επαναλάβω τον επόμενο μήνα? Δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κατάλαβα δεν έχει τύχει να σε διαβάσω συγγνώμη.. θα σε καλύψει πιστεύω είναι πιο εξελιγμένη.  

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο! ?

Σου εύχομαι κι εσένα τα καλημέρα και όλα. Να. Πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την Τετάρτη θα κάνω υστεροσαλπιγγογραφία αλλά δεν μου είπαν να πιω παυσίπονο,μόνο αντιβίωση το βράδυ και το πρωί πριν την εξέταση.Αν χρειαστεί θα πιω και μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! ❤️❤️❤️

Τίποτα.. θα περιμένουμε να μας πεις πως ήταν..!!! Που θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Τίποτα.. θα περιμένουμε να μας πεις πως ήταν..!!! Που θα την κάνεις;

Εννοείται θα σας πω!! Δερδελης λέγεται στην Βασ. Σοφίας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Εννοείται θα σας πω!! Δερδελης λέγεται στην Βασ. Σοφίας.. 

Καλό αποτέλεσμα κοπέλα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Τι έγινε κοπέλα μου την έκανες;

Καλησπέρα! Ναι μόλις γύρισα. Όλα καλά ευτυχώς! Μου είπε ότι είναι ανοικτές και οι δύο απλά τους έριξε με περισσότερο δύναμη το υγρό την τρίτη φορά για να περνάει πιο άνετα! Πόνους περιόδου ένιωσα η αλήθεια είναι, και τώρα μου έχει μείνει λίγο τσούξιμο αλλά αφού είναι όλα καλά εντάξει! Οπότε τώρα μόνο το σπέρμα μας τα χαλάει ?Σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες και με ρώτησες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλησπέρα! Ναι μόλις γύρισα. Όλα καλά ευτυχώς! Μου είπε ότι είναι ανοικτές και οι δύο απλά τους έριξε με περισσότερο δύναμη το υγρό την τρίτη φορά για να περνάει πιο άνετα! Πόνους περιόδου ένιωσα η αλήθεια είναι, και τώρα μου έχει μείνει λίγο τσούξιμο αλλά αφού είναι όλα καλά εντάξει! Οπότε τώρα μόνο το σπέρμα μας τα χαλάει ?Σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες και με ρώτησες! 

Ααα τέλεια οπότε κομπλέ κοπέλα μου δεν είχε πόνους που λένε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ααα τέλεια οπότε κομπλέ κοπέλα μου δεν είχε πόνους που λένε 

 

Ένιωσα πόνους όπως την πρώτη ημέρα της περιόδου μου! Ακόμα και τώρα έτσι νιώθω μια ενόχληση, αλλά υποφερτή! Ας ελπίσουμε οι βιταμίνες να κάνουν την δουλειά τους στον άντρα μου και να γίνει το θαύματακι μας χωρίς εξωσωματική και άλλες ταλαιπωρίες!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

 

Ένιωσα πόνους όπως την πρώτη ημέρα της περιόδου μου! Ακόμα και τώρα έτσι νιώθω μια ενόχληση, αλλά υποφερτή! Ας ελπίσουμε οι βιταμίνες να κάνουν την δουλειά τους στον άντρα μου και να γίνει το θαύματακι μας χωρίς εξωσωματική και άλλες ταλαιπωρίες!! ?

Θα δουλέψουν θετική ενέργεια και όλα θα έρθουν φυσικά και το κατάλληλο σεξακι.. σου το εύχομαι να μας λες ευχάριστα...! Πολύ σύντομα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...