Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθεια 8 μηνων


Stefi98

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια και καλη χρονια σε ολες.... ειμαι 23 ετων και προσπαθω με τον αντρα μου εδω και 8 μηνες για παιδι...  με καμια επιτυχια...  τι μπορει να φταιει? Εσεις σε ποσο καιρο καταφερατε να συλλαβετε? Τα φιλια μου♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stefi98 είπε:

Γεια σας κοριτσια και καλη χρονια σε ολες.... ειμαι 23 ετων και προσπαθω με τον αντρα μου εδω και 8 μηνες για παιδι...  με καμια επιτυχια...  τι μπορει να φταιει? Εσεις σε ποσο καιρο καταφερατε να συλλαβετε? Τα φιλια μου♥♥♥

Τι κύκλο έχεις?? Προσπαθείτε κ στη ωορρηξία? Σε γιατρό έχετε πάει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι κύκλο έχεις?? Προσπαθείτε κ στη ωορρηξία? Σε γιατρό έχετε πάει? 

29 ημερων σταθερο κυκλο ... δεν εχω δοκιμασει τεστακια οωρηξιας αλλα ναι προσπαθουσε σε μερες γονιμες συμφωνα με το ημερολογιο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά μπορεί να φταίνε αλλά και τίποτα! Πες μας μερικά πράγματα. Πχ. έχεις σταθερό κύκλο, έχετε συχνές επαφές, κάνεις τεστ ωορρηξίας κλπ; Μα πάνω απ' όλα είσαι πολύυυυυ μικρή, θα έρθει το μωράκι, φτάνει να μην αγχώνεσαι από τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πολλά μπορεί να φταίνε αλλά και τίποτα! Πες μας μερικά πράγματα. Πχ. έχεις σταθερό κύκλο, έχετε συχνές επαφές, κάνεις τεστ ωορρηξίας κλπ; Μα πάνω απ' όλα είσαι πολύυυυυ μικρή, θα έρθει το μωράκι, φτάνει να μην αγχώνεσαι από τώρα!

Εωχ σταθερο κυκλο 29 ημερων ναι εχουμε επαφες μερα παρα μερα τεστ οωρηξιας η αληθεια ειναι δεν εχω κανει....  ναι ξερω δεν πρεπει να αγχωνομαι απλα σημερα το πρωι ξυπνησα με ελαφριους πονους περιοδου εχω πρηστει και σκεφτηκα οτι παλι θα αδιαθετησω αλλα ο πονος μου περασε....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Stefi98 είπε:

Εωχ σταθερο κυκλο 29 ημερων ναι εχουμε επαφες μερα παρα μερα τεστ οωρηξιας η αληθεια ειναι δεν εχω κανει....  ναι ξερω δεν πρεπει να αγχωνομαι απλα σημερα το πρωι ξυπνησα με ελαφριους πονους περιοδου εχω πρηστει και σκεφτηκα οτι παλι θα αδιαθετησω αλλα ο πονος μου περασε....  

Πότε περιμένεις; Αν δεν δεις αίμα, έχεις ελπίδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

29 ημερων σταθερο κυκλο ... δεν εχω δοκιμασει τεστακια οωρηξιας αλλα ναι προσπαθουσε σε μερες γονιμες συμφωνα με το ημερολογιο μου 

Μήπως να επισκεφτείς κάποιον γυναικολόγο να σου πει την γνώμη του??? Κ εμείς από Σεπτέμβριο προσπαθούμε κ τίποτα ακόμη. Αυτός ο κύκλος είναι ο 1ος που θα πάρουμε γνώμη γυναικολόγου κ θα παρακολουθήσουν την ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

Γεια σας κοριτσια και καλη χρονια σε ολες.... ειμαι 23 ετων και προσπαθω με τον αντρα μου εδω και 8 μηνες για παιδι...  με καμια επιτυχια...  τι μπορει να φταιει? Εσεις σε ποσο καιρο καταφερατε να συλλαβετε? Τα φιλια μου♥♥♥

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μήπως να επισκεφτείς κάποιον γυναικολόγο να σου πει την γνώμη του??? Κ εμείς από Σεπτέμβριο προσπαθούμε κ τίποτα ακόμη. Αυτός ο κύκλος είναι ο 1ος που θα πάρουμε γνώμη γυναικολόγου κ θα παρακολουθήσουν την ωορρηξία. 

Ναι σιγουρα αυτες τις θα παω... να σε ρωτησω μολις τωρα σκουπιστικα και ειχα και στο εσωρουχο πολλα παχυρευστα ασπρα υγρα περιοδος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

 

Ναι σιγουρα αυτες τις θα παω... να σε ρωτησω μολις τωρα σκουπιστικα και ειχα και στο εσωρουχο πολλα παχυρευστα ασπρα υγρα περιοδος????

Ποτέ περιμένεις περίοδο? Προφανώς έχεις τελειώσει από ωορρηξία κ μετά την ωορρηξία έχουμε παχυρρευστα υγρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποτέ περιμένεις περίοδο? Προφανώς έχεις τελειώσει από ωορρηξία κ μετά την ωορρηξία έχουμε παχυρρευστα υγρά... 

Ναι περιμενω σε 5 μερες περιοδο...λετε να αρχισω τα τεστ ωορηξιας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stefi98 είπε:

Ναι περιμενω σε 5 μερες περιοδο...λετε να αρχισω τα τεστ ωορηξιας? 

Τώρα να ξεκινήσεις τεστ ωορρηξίας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα να ξεκινήσεις τεστ ωορρηξίας?? 

Τον επομενη μηνα και μετα λεω να ξεκινησω θα τα παραγγειλω ελπιζω να πιασουν τοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...