Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άγχος...


Annachan

Recommended Posts

Καλημέρα κ καλή χρονιά κορίτσια. Αν μπορεί κάποια να με διαφωτίσει.. Τελευταία περίοδος 20/12/18 κ ήρθα σε επαφή τις γόνιμες μερες( 29/12 - 1/1 - 2/1 - 3/1- 5/1)ποτε μπορώ να κάνω χοριακη? Αν κάνω αύριο θα δείξει λέτε? Περιμένω βάση ημερολόγιου στις 17 /1 περίοδο. Η να περιμένω κ άλλο? Να σας πω ότι έχω πονακια περιόδου λίγα κ πονάει η μέση μου που κ που. Πήρα κ ένα τεστ predictor που δείχνει 6 ημέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο. Τι να κάνω?? Ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Καλημέρα κ καλή χρονιά κορίτσια. Αν μπορεί κάποια να με διαφωτίσει.. Τελευταία περίοδος 20/12/18 κ ήρθα σε επαφή τις γόνιμες μερες( 29/12 - 1/1 - 2/1 - 3/1- 5/1)ποτε μπορώ να κάνω χοριακη? Αν κάνω αύριο θα δείξει λέτε? Περιμένω βάση ημερολόγιου στις 17 /1 περίοδο. Η να περιμένω κ άλλο? Να σας πω ότι έχω πονακια περιόδου λίγα κ πονάει η μέση μου που κ που. Πήρα κ ένα τεστ predictor που δείχνει 6 ημέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο. Τι να κάνω?? Ευχαριστώ πολυ

Καλημέρα κοριτσι.. μαζί σχεδόν δεν περιμένουμε . Εγώ στις 16.. το έκανες το τεστακι??εγώ δεν έχω κάνει τίποτα δεν έχω κ τεστ τα έχω τελειώσει όλα σε προηγούμενους μήνες.. χαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα?

Στη κόρη μου όλα τα τεστ έβγαιναν αρνητικά. Στις 4 μέρες καθυστέρησης η χοριακη μου είχε βγει τοτε 19.

Ναι έκανα το τεστ αλλά αρνητικό. Ή δεν είμαι έγκυος ή δε παράγω τόση ορμόνη για να φανεί. Τι να πω... Πάντα νιώθεις σα τη πρώτη φορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!εύχομαι θετικά αποτελέσματα!αλλά όχι ακόμη....θεωρώ πως πρέπει να περίμενεις τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση για να κάνεις το οτιδήποτε...Γιατί και εγώ δεν περίμενα και μου έβγαιναν αρνητικά και ήμουν έγκυος.ασε που είναι ψυχοφθόρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μερα καλη χρονια..! Ξερω απο τον εαυτο μου οτι βλεπω συπτωματα χωρις ομως να ειμαι εγκυος...καλυτερα να περιμενεις εστω να φτασει η μερα για να (μην) ερθει η περιοδος..αν παλι δεν αντεχεις ασε 2-3 μερες και κανε το τεστ..ευχομαι καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diamantenia είπε:

Καλη μερα καλη χρονια..! Ξερω απο τον εαυτο μου οτι βλεπω συπτωματα χωρις ομως να ειμαι εγκυος...καλυτερα να περιμενεις εστω να φτασει η μερα για να (μην) ερθει η περιοδος..αν παλι δεν αντεχεις ασε 2-3 μερες και κανε το τεστ..ευχομαι καλα αποτελεσματα!

Εχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ πολύ. Θα περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Καλημέρα!εύχομαι θετικά αποτελέσματα!αλλά όχι ακόμη....θεωρώ πως πρέπει να περίμενεις τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση για να κάνεις το οτιδήποτε...Γιατί και εγώ δεν περίμενα και μου έβγαιναν αρνητικά και ήμουν έγκυος.ασε που είναι ψυχοφθόρο!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Το ξέρω είναι πολύ ψυχοθφορο είναι η αλήθεια. Απλά θα κάνω υπομονή κ θα πάω όταν θα έχω καθυστέρηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κοριτσι.. μαζί σχεδόν δεν περιμένουμε . Εγώ στις 16.. το έκανες το τεστακι??εγώ δεν έχω κάνει τίποτα δεν έχω κ τεστ τα έχω τελειώσει όλα σε προηγούμενους μήνες.. χαχαααα

Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...