Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΚΟΣ 5η Βδομάδα


Recommended Posts

Κορίτσια μου

Καλημέρα και πάλιιιι....

Να μαι πάλι... τελικά είμαι έγκυος....

Είμαι στην 5β κ 2η

Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδαμε τον σάκος ο οποίος ήταν στρογγυλός

, και ξαναπήγα χθές και ο υπέρηχος μου έδειχνε τον σάκο  ο οποιος ήταν κάπως μακρόστενος σαν φασολάκι.πόσο φυσιολογικο είναι αυτό??

Επίσης ακόμα δεν έχει φανεί ούτε το μωρό .....

Εχω αγχωθεί πολύυυυ..

Πείτε μου την γνώμη σας...

Ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikimix είπε:

Κορίτσια μου

Καλημέρα και πάλιιιι....

Να μαι πάλι... τελικά είμαι έγκυος....

Είμαι στην 5β κ 2η

Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδαμε τον σάκος ο οποίος ήταν στρογγυλός

, και ξαναπήγα χθές και ο υπέρηχος μου έδειχνε τον σάκο  ο οποιος ήταν κάπως μακρόστενος σαν φασολάκι.πόσο φυσιολογικο είναι αυτό??

Επίσης ακόμα δεν έχει φανεί ούτε το μωρό .....

Εχω αγχωθεί πολύυυυ..

Πείτε μου την γνώμη σας...

Ευχαριστώ πολυ

Καλησπέρα!έκανες δηλαδή υπέρηχο από την 4η εβδομάδα?εγώ είμαι στην τέταρτη αλλά το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου είναι σε 10 μέρες περίπου.η χοριακη σου αυξάνεται κανονικά?ο γιατρός τι λέει?εύχομαι την επόμενη φορά να ακούσεις δυνατή καρδούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ νωρίς για να δεις κάτι πάρα πάνω!Μια χαρά είσαι να μην έχεις τόσο άγχος και όλα θα πάνε καλά!εγωπηγαστο γιατρό στην 7η εν και είδαμε μόνο σάκο και ξανα πήγα στην 8η για να ακούσουμε καρδούλα και αυτο με το ζόρι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Είναι πολύ νωρίς για να δεις κάτι πάρα πάνω!Μια χαρά είσαι να μην έχεις τόσο άγχος και όλα θα πάνε καλά!εγωπηγαστο γιατρό στην 7η εν και είδαμε μόνο σάκο και ξανα πήγα στην 8η για να ακούσουμε καρδούλα και αυτο με το ζόρι !

Γω δεν αγχώνομαι τόσο για το ότι δεν έχω δει ακόμα αλλά για τον σάκο που έχει τέτοια μορφή,δεν είναι πολύ καλό αυτό αποτίμηση Μ είπε ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Νέα.Μαμά είπε:

Αυτο δεν το εχω ξανακουσει.Ο γιατρος τι ειπε?

Μου είπε ότι πρέπει να ξαναπάω σε λίγες μέρες να δούμε....απο ότι κατάλαβα....δυσκολεύεται η μήτρα να κρατήσει το μωρό...γι'αυτό περνει την μακρόστενη μορφγ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikimix είπε:

Γω δεν αγχώνομαι τόσο για το ότι δεν έχω δει ακόμα αλλά για τον σάκο που έχει τέτοια μορφή,δεν είναι πολύ καλό αυτό αποτίμηση Μ είπε ο γιατρος

Δεν σου είπε για πιο λόγο?δεν νομίζω να είναι σαν .παλιτσα πάντα και εμένα νομίζω σα φασολάκι ήταν...αν νιώθεις αμφιβολία να τον πάρεις τηλέφωνο Νά σου εξηγήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nikimix είπε:

Μου είπε ότι πρέπει να ξαναπάω σε λίγες μέρες να δούμε....απο ότι κατάλαβα....δυσκολεύεται η μήτρα να κρατήσει το μωρό...γι'αυτό περνει την μακρόστενη μορφγ

Δεν το έχω ακούσει κι εγώ άλλη φορά αυτό.ευχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...