Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Φαντάζεσαι να πήγαινες εκεί και να σε ρωτούσαν "το υγρό το ήπιατε;"?

Καλε έτσι έγινε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς ήταν κρύο και με γεύση πορτοκάλι, έσφιξα τα δόντια και το ήπια σε 4 μεγάλες γουλιές και ησύχασα! Είχα και το άγχος μην το βγάλω και φτου και από την αρχή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Rian είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.... μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί πραγματικά φοβάμαι πάρα πολύ... 

Όλα θα πάνε κατ ευχήν και αυριο θα εχεις 2 γερα μωράκια στην αγκαλιά σου!

Συγχαρητήρια για την υπομονή και το κουράγιο σου για ο,τι περασες στο νοσοκομειο, το δυσκολο πέρασε και θα ειναι μονο μια ανάμνηση.

Ειμαι και εγω σε περιοδο που μου εχει πει ο γιατρος να ειμαι μονίμως στο κρεβατι (28η εβδ+ 5ημερες) και ελπίζω να τα καταφερω και να μεγαλωσει το μωρο μου οσο γινεται περισσοτερο μεσα στην κοιλια.

Αναμένουμε τα καλά νεα όποτε μπορέσεις!

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τέλεια νέα! Είδες που αγχωνοσουν; Αχ, αυτά μας κάνουν και μας τρελαίνουν οι γιατροί!

Αστο κοντεψα να παθω εγκεφαλικο απ το αγχος.. αλλα δοξα το Θεο..Σε ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σήμερα κορίτσια κάνω την αναθεματισμενη την καμπύλη...Μου πήραν το νηστικό, ήπια και την αηδια το ζουμί και κάθομαι....Αφήστε που με συγχισαν πρωί πρωί γιατί με ρωτούσαν ποσά γραμμάρια γλυκόζης πρέπει να μου δώσουν, στο παραπεμπτικό δεν το έγραφε λέει ?

Καλα αποτελέσματα να έχεις..εγω την έχω την Παρασκευή ...να δω πως θα το πιω αυτό το πράγμα που κάνω εμετό με το παραμικρό.! Αλήθεια χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας? Γιατί θα δούλευει ο αντρουλης μου και οι δικοί μου είναι όλοι σε άλλη πόλη .???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rian είπε:

Κοπέλες μου καλησπέρα... εύχομαι ολόψυχα όλες να είσαστε καλά... Βρήκα το κουράγιο να μπω να σας γράψω τα νέα μου... Είμαι 12 ημέρες στο νοσοκομείο, το τι πέρασα δεν μπορώ να το περιγράψω με τίποτα... πήγα στην κόλαση κι γύρισα πόσες φορές... βίωσα τόσο πόνο κι τέτοιες καταστάσεις που δεν φανταζόμουν ότι θα μπορούσα να περάσω... κάνανε τα πάντα να κρατήσουν τα μωράκια μου έως την 34 ευδομαδα. Κι αύριο η μεγάλη μέρα! Θα μου κάνουνε την καισαρική. Έχω τόσο άγχος κι φόβο μονο να πάνε όλα καλά για τα παιδάκια μου!!! Ταλαιπωριθηκαμε αρκετά κι έστω να έχουμε καλό τέλος... θα ήθελα να πω στις κοπέλες που τους λέει ο γιατρός ότι πρέπει να παραμείνουν σε ακινησία να το κάνουν. Γιατί εγώ δεν μπορούσα να μείνω ξάπλα κι συν τοις άλλοις έκανα κι όλες τις δουλειές όπως κι πριν.... μπορούν να περιμένουν κι οι δουλειές κι όλα τ αλλά!!!  Προσοχή μεγάλη κορίτσια...

Εύχομαι ολόψυχα με το καλό να κρατήσεις τα αγγελούδια σου στην αγκαλιά σου...μπράβο σου που τα κατάφερες παρ' όλες τις δυσκολίες ...όλα τα άσχημα θα μείνουν πίσω.Τα καλύτερα έρχονται..Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου...όλα θα πάνε τέλεια.????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις..εγω την έχω την Παρασκευή ...να δω πως θα το πιω αυτό το πράγμα που κάνω εμετό με το παραμικρό.! Αλήθεια χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας? Γιατί θα δούλευει ο αντρουλης μου και οι δικοί μου είναι όλοι σε άλλη πόλη .???

Κι εγώ μονη μου θα πάω όταν θα έρθει η ώρα 

Απλά είναι πολλές ώρες οπότε προσπάθησε να έχεις κάτι να ασχολείσαι 

Προχθές μου έλεγε μια φίλη ότι αυτή δεν την έκανε τη καμπύλη γιατί ανακατευοταν και δεν μπορούσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ μονη μου θα πάω όταν θα έρθει η ώρα 

Απλά είναι πολλές ώρες οπότε προσπάθησε να έχεις κάτι να ασχολείσαι 

Προχθές μου έλεγε μια φίλη ότι αυτή δεν την έκανε τη καμπύλη γιατί ανακατευοταν και δεν μπορούσε 

Ωωωωχ κάτι μου λέει ότι θα ακολουθήσω τη φίλη σου...?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Μολις γυρισα και εγω απο καμπυλη... Ρε κοριτσια δυσκολευτηκα πολυ,  μου επεφτε συνεχως η πιεση. Εχει κανει καμια που εχει υποταση και επαθε το ιδιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

@KONSTANTIA Καλημέρα κορίτσι μου! Πήρες εχθές τα αποτελέσματα της καμπυλης; όλα καλα;

Τα αποτελέσματα μου Δόξα το Θεό είναι υπεράνω πάσης προσδοκίας καλά! 77- 175 - 76! Θα τα στείλω στην γυναικολόγο μου σε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η efitta είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις..εγω την έχω την Παρασκευή ...να δω πως θα το πιω αυτό το πράγμα που κάνω εμετό με το παραμικρό.! Αλήθεια χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας? Γιατί θα δούλευει ο αντρουλης μου και οι δικοί μου είναι όλοι σε άλλη πόλη .???

Γιατί να χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας; Τι να μας κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα! Μολις γυρισα και εγω απο καμπυλη... Ρε κοριτσια δυσκολευτηκα πολυ,  μου επεφτε συνεχως η πιεση. Εχει κανει καμια που εχει υποταση και επαθε το ιδιο; 

Εγώ έχω υπόταση αλλά δεν είχα πρόβλημα όταν την εκανα,απλά κάποια στιγμή ζαλιστικα λιγάκι αλλά όχι κάτι τραγικό ήπια λίγο νεράκι και συνήλθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η efitta είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις..εγω την έχω την Παρασκευή ...να δω πως θα το πιω αυτό το πράγμα που κάνω εμετό με το παραμικρό.! Αλήθεια χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας? Γιατί θα δούλευει ο αντρουλης μου και οι δικοί μου είναι όλοι σε άλλη πόλη .???

Δεν χρειάζεται να έχεις κάποιον μαζί εγώ μόνη μου είχα πάει,απλά μου είχανε πει τα κορίτσια απο το μικροβιολογικο να πάρω μαζί μου κάτι για φαγητό να το φάω πριν φύγω για να μην ζαλιστω γιατί θα εμένα πολλές ώρες χωρίς να φάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Δεν χρειάζεται να έχεις κάποιον μαζί εγώ μόνη μου είχα πάει,απλά μου είχανε πει τα κορίτσια απο το μικροβιολογικο να πάρω μαζί μου κάτι για φαγητό να το φάω πριν φύγω για να μην ζαλιστω γιατί θα εμένα πολλές ώρες χωρίς να φάω.

Εκεί να δεις γλέντια εγώ που μόλις τελειώσω θα τρέχω να πάρω το μικρό από το σχολείο νκαι θέλω και χρόνο να ανέβω από την πόλη του στο σχολείο και θα πρέπει να πάρω και το χαπακι του θυρεοειδη άρα δεν θα μπορώ να φάω για ένα μισάωρο 

Για να δούμε πότε θα μου πει εμένα να τη κάνω 

Τη προηγούμενη φορά μου είπε ότι μου βγαίνει τέλη Μαίου αλλά επειδή μετά στις τρεις έβγαινε να κάνω αναλύσεις να πάω μαζί τέλικα οι αναλύσεις μου όμως δεν βγαίνουν στις τρεις αλλά στις εφτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τα αποτελέσματα μου Δόξα το Θεό είναι υπεράνω πάσης προσδοκίας καλά! 77- 175 - 76! Θα τα στείλω στην γυναικολόγο μου σε λίγο!

Μπράβο κοπέλα μλυ 

Τι σου είπε η γυναικολόγος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γιατί να χρειαζόμαστε κάποιον μαζί μας; Τι να μας κάνει;

Ξέρω και εγωωωω....ολο απορίες ειμαι...χαχα ???Πρώτη εγκυμοσυνη μη παρεξηγείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Δεν χρειάζεται να έχεις κάποιον μαζί εγώ μόνη μου είχα πάει,απλά μου είχανε πει τα κορίτσια απο το μικροβιολογικο να πάρω μαζί μου κάτι για φαγητό να το φάω πριν φύγω για να μην ζαλιστω γιατί θα εμένα πολλές ώρες χωρίς να φάω.

Αα ωραία ευχαριστώ πολύ...Και εγω αυτό φοβηθηκα μη ζαλιστώ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μπράβο κοπέλα μλυ 

Τι σου είπε η γυναικολόγος;

Ακόμα δεν μιλήσαμε, πρέπει να είναι σε τοκετό. Μέχρι το βράδυ σίγουρα θα μιλήσουμε αλλά νομίζω ότι τα νούμερα μιλάνε από μόνα τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο οτι καταλαβα κοριτσια ημουν ειδικη περιπτωση σημερα, ειναι που μου αρεσει να κανω εντυπωση οπου παω μαλλον ? δεν βαριεσαι καλα αποτελεσματα να εχουμε μονο ολες και το ζορι της εξετασης περναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ακόμα δεν μιλήσαμε, πρέπει να είναι σε τοκετό. Μέχρι το βράδυ σίγουρα θα μιλήσουμε αλλά νομίζω ότι τα νούμερα μιλάνε από μόνα τους. 

Ναο που είχες και άγχος μια χαρά τώρα χαλάρωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βέβαια δεν σκοπέυω να πλακωθώ στα γλυκά, σήμερα βέβαια από την χαρά μου έφαγα 2 ταρτάκια και μετά με έπιασε καούρα ? Θ Θέλω να προσέξω για να μην πάρω υπερβολικά κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Βέβαια δεν σκοπέυω να πλακωθώ στα γλυκά, σήμερα βέβαια από την χαρά μου έφαγα 2 ταρτάκια και μετά με έπιασε καούρα ? Θ Θέλω να προσέξω για να μην πάρω υπερβολικά κιλά!

Θες να πεις δεν έχεις φάει καθόλου η την εγκυμοσύνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η egw είπε:

Θες να πεις δεν έχεις φάει καθόλου η την εγκυμοσύνη;

Όλο και κάποιο γλυκό έφαγα και ειδικά μέσα στο Πάσχα αλλά αλλιώς είναι να είσαι χαλαρός και μια φορά στο τόσο να τρως και ένα γλυκό και άλλο να μετριέσαι 4 φορές την ημέρα και να τρέμεις να φας ένα μπισκοτάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...