Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση... Τις τελευταίες μέρες δεν κοιμάμαι πολύ και έχει μειωθεί η όρεξη μου, μέχρι κ νερό δεν πίνω εύκολα... Τώρα μετά το φαΐ έχω μια γεύση σαν πικρίλα στο στόμα (κοτόπουλο με ρύζι έφαγα)... Το έχει καμία σας? 

Ίσως γιατί δεν πίνεις και πολύ νερό  έχεις αυτή τη γεύση,εγώ θυμάμαι τους τρεις πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης είχα πολύ πικρή γεύση συνέχεια μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Ίσως γιατί δεν πίνεις και πολύ νερό  έχεις αυτή τη γεύση,εγώ θυμάμαι τους τρεις πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης είχα πολύ πικρή γεύση συνέχεια μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες.

Δεν μπορώ να πιω πολύ σημερα δεν ξέρω γιατί.. Ναι κ εγώ είχα μια πικρίλα τότε στο πρώτο τρίμηνο... Για να δούμε πότε θα περασει κ αυτό! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου για την απάντηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη κοπέλες! Πως τα περάσατε; Φάγατε; ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!!

Εμείς φάγαμε αρκετά και τα γλυκάκια μας, και τα τσουρεκάκια μας, και τα σιροπιαστά μας, ήπιαμε και τα αναψυκτικά μας, τις μπύρες ανευ αλκοόλ μας και πάει λέγοντας και τώρα γυρίσαμε στην νηστεία και στην εγκράτεια που τόσο χαρούμενα απωλέσαμε τις άγιες τούτες μέρες! Είχαμε και ένα μικρό ατύχημα Σάββατο ξημερώματα με τον μικρό, έπαθε εξάρθρωση αγκώνα στην προσπάθειά μας να βάλει τον υπνόσακο του και τρέχαμε στα νοσοκομεία, πονούσε το πουλάκι μου αλλά ευτυχώς δεν ήταν τπτ σοβαρό, μόνο η αγωνία μας έμεινε! Ξεκινάμε και την ανακαίνιση του μπάνιου την Πέμπτη, μες στην τρελή χαρά μας βρίσκω!

Από καούρες πως τα πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και από μένα κορίτσια μου.!Εγώ είμαι πολύ ανήσυχη από την Μ.Παρασκευη και μετα .Είμαι γενικά τις περισσότερες ώρες ξάπλα.Απλα αυτές τις μερες σηκώθηκα λίγο πήγα και εκκλησια και ίσως το παρακανα και με έπιασαν μεγάλοι πόνοι χαμηλά στη κοιλιά που επεκτάθηκαν και πιο ψηλά.Πηρα το γιατρό σήμερα και δε μου το έχει σηκώσει τρεις φορές .Έχω τόσο άγχος και αυτός να μη το σηκώνει..??Μου είχε πει να ξεκουραζομαι γιατί μάλλον είναι συσπάσεις.Αυτες τις μερες όμως έγιναν πολύ έντονοι και ανησυχώ έχω και  το πρόβλημα με το τραχηλο ..Ειμαι 22η εβδ.  το Σάββατο έχω τη β επιπέδου.τι να είναι αυτοί οι πόνοι βρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη κοπέλες! Πως τα περάσατε; Φάγατε; ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!!

Εμείς φάγαμε αρκετά και τα γλυκάκια μας, και τα τσουρεκάκια μας, και τα σιροπιαστά μας, ήπιαμε και τα αναψυκτικά μας, τις μπύρες ανευ αλκοόλ μας και πάει λέγοντας και τώρα γυρίσαμε στην νηστεία και στην εγκράτεια που τόσο χαρούμενα απωλέσαμε τις άγιες τούτες μέρες! Είχαμε και ένα μικρό ατύχημα Σάββατο ξημερώματα με τον μικρό, έπαθε εξάρθρωση αγκώνα στην προσπάθειά μας να βάλει τον υπνόσακο του και τρέχαμε στα νοσοκομεία, πονούσε το πουλάκι μου αλλά ευτυχώς δεν ήταν τπτ σοβαρό, μόνο η αγωνία μας έμεινε! Ξεκινάμε και την ανακαίνιση του μπάνιου την Πέμπτη, μες στην τρελή χαρά μας βρίσκω!

Από καούρες πως τα πάτε;

Περαστικά στον μικρούλη!! Εγώ δεν έχω καούρες μέχρι στιγμής ευτυχώς! Δεν αποκλείω βέβαια να κάνουν εμφάνιση!! Μπράβο που του έδωσες κ κατάλαβε! Εγώ δεν είχα δύναμη να φάω από τις αϋπνίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Χρόνια πολλά και από μένα κορίτσια μου.!Εγώ είμαι πολύ ανήσυχη από την Μ.Παρασκευη και μετα .Είμαι γενικά τις περισσότερες ώρες ξάπλα.Απλα αυτές τις μερες σηκώθηκα λίγο πήγα και εκκλησια και ίσως το παρακανα και με έπιασαν μεγάλοι πόνοι χαμηλά στη κοιλιά που επεκτάθηκαν και πιο ψηλά.Πηρα το γιατρό σήμερα και δε μου το έχει σηκώσει τρεις φορές .Έχω τόσο άγχος και αυτός να μη το σηκώνει..??Μου είχε πει να ξεκουραζομαι γιατί μάλλον είναι συσπάσεις.Αυτες τις μερες όμως έγιναν πολύ έντονοι και ανησυχώ έχω και  το πρόβλημα με το τραχηλο ..Ειμαι 22η εβδ.  το Σάββατο έχω τη β επιπέδου.τι να είναι αυτοί οι πόνοι βρε κορίτσια?

Βρε κορίτσι μου γιατί δεν πας σε ένα εφημερεύουν νοσοκομείο η σε άλλον ιδιώτη ιατρό να σε δουν? Απαράδεκτος να μην το σηκώνει ο ιατρός σου!! Να του τα ψαλλεις! Αντε από κει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαράδεκτος ο γιατρός σου να μην απαντάει στο τηλέφωνο! Μπορει να σου είχε συμβεί κάτι κακό! Συμφωνώ με την @joy2, γιατί δεν πας στο εφημερέυον; 

Όσο για τις καούρες, αυτές τις μέρες με πιάσανε και κάθε μέρα προσπαθώ να μην έχω, να μην τις προκαλώ δλδ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA κορίτσι μου φάε ελαφρά όσο μπορείς!! Όχι λιπαρά, ανθρακούχα, καφέ, φλούδες φρούτων! Διάβασα κάπου ότι ο φρέσκος ανανάς κάνει καλό, δεν χάνεις κάτι να τον δοκιμάσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη κοπέλες! Πως τα περάσατε; Φάγατε; ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!!

Εμείς φάγαμε αρκετά και τα γλυκάκια μας, και τα τσουρεκάκια μας, και τα σιροπιαστά μας, ήπιαμε και τα αναψυκτικά μας, τις μπύρες ανευ αλκοόλ μας και πάει λέγοντας και τώρα γυρίσαμε στην νηστεία και στην εγκράτεια που τόσο χαρούμενα απωλέσαμε τις άγιες τούτες μέρες! Είχαμε και ένα μικρό ατύχημα Σάββατο ξημερώματα με τον μικρό, έπαθε εξάρθρωση αγκώνα στην προσπάθειά μας να βάλει τον υπνόσακο του και τρέχαμε στα νοσοκομεία, πονούσε το πουλάκι μου αλλά ευτυχώς δεν ήταν τπτ σοβαρό, μόνο η αγωνία μας έμεινε! Ξεκινάμε και την ανακαίνιση του μπάνιου την Πέμπτη, μες στην τρελή χαρά μας βρίσκω!

Από καούρες πως τα πάτε;

Χρόνια πολλά!!τι ωραια που φαγατε ζηλευω εγω μια μερα εφαγα καπως παραπανω και αυτο ηταν,καουρες δεν έχω ευτυχως ίσως γιατί δεν τρωω και πολυ.                                                             

Επεξεργάστηκε από vivika10
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η efitta είπε:

κορίτσια μόλις με πήρε ..είπε να πάω από εκεί τώρα .Ελπίζω να μην είναι τίποτα κακό..Σας ευχαριστώ πολυ.

Αντε μπράβο! Κακό δεν θα είναι αλλά πρέπει να σε δει να σου δώσει ιισως και τα κατάλληλα φάρμακα! Να μη φοβάσαι! Όχι όμως κ να τα αφήνουμε στη τύχη τους τα πράγματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας σιγά σιγά ετοιμάζω τα πράματα και πρέπει να πάρω παμπερς για το μωρό,τι να πάρω δεν έχω ιδέα,από νούμερα το μικρότερο αλλά ποιας εταιρείας δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας σιγά σιγά ετοιμάζω τα πράματα και πρέπει να πάρω παμπερς για το μωρό,τι να πάρω δεν έχω ιδέα,από νούμερα το μικρότερο αλλά ποιας εταιρείας δεν ξέρω 

Μήπως να ρωτήσεις όσες είναι ήδη μανούλες? Εγώ σκέφτομαι να πάρω της agnotis, έχουν κ δείκτη υγρασίας (αλλάζει χρώμα αν κάνει τσισα το μωρό). Εγώ χρησιμοποιώ τα μωροματηλα τους εδώ κ καιρό κ είμαι πολύ ευχαριστημένη... Τώρα για τις πάνες τους δεν έχω άποψη! Σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Μήπως να ρωτήσεις όσες είναι ήδη μανούλες? Εγώ σκέφτομαι να πάρω της agnotis, έχουν κ δείκτη υγρασίας (αλλάζει χρώμα αν κάνει τσισα το μωρό). Εγώ χρησιμοποιώ τα μωροματηλα τους εδώ κ καιρό κ είμαι πολύ ευχαριστημένη... Τώρα για τις πάνες τους δεν έχω άποψη! Σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Είμαι 32+3,η αδερφή μου παράδειγμα χρησιμοποιεί pampers  γιατί αυτά έκατσαν κουτί στο μωρό και δεν του προκαλούσαν ερεθισμούς,τώρα εγώ δεν ξέρω ακόμη τι να πάρω για αρχή να δοκιμάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Είμαι 32+3,η αδερφή μου παράδειγμα χρησιμοποιεί pampers  γιατί αυτά έκατσαν κουτί στο μωρό και δεν του προκαλούσαν ερεθισμούς,τώρα εγώ δεν ξέρω ακόμη τι να πάρω για αρχή να δοκιμάσω 

Pampers premium ακουω οτι είναι καλά. Τώρα για νούμερο λογικά το 1 αλλά μν πάρεις πολλές συσκευασίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10με το καλό γλυκιά μου! Μμμ δεν ξέρω κ εγώ ακόμη.. Δοκίμασε κ δες... Εγώ σκέφτομαι όταν μεγαλώσουν λίγο να βαλω κ επαναχρησιμοποιουμενες που είναι από αγνό βαμβάκι και δεν προκαλούν σίγουρα ερεθισμούς... Θα δεις κ θα κάνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/4/2019 at 4:18 ΜΜ, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση... Τις τελευταίες μέρες δεν κοιμάμαι πολύ και έχει μειωθεί η όρεξη μου, μέχρι κ νερό δεν πίνω εύκολα... Τώρα μετά το φαΐ έχω μια γεύση σαν πικρίλα στο στόμα (κοτόπουλο με ρύζι έφαγα)... Το έχει καμία σας? 

Αυτά που έχεις κορίτσι μου τα είχα κι εγώ! Με την διαφορά ότι έπινα κι πίνω πολύ νερό... Είναι απαραίτητο για τα αμνιακό υγρά, άλλο τόσο όταν έχεις πολυδιμη κύηση! Όταν έχω παράξενη γεύση στο στόμα πίνω ανθρακουχο νερό με βοηθάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONSTANTIA   Χαίρομαι που δεν ήταν κάτι σοβαρό κι τώρα να είναι τελείως καλά το παιδάκι σου!!!! Μπράβο καλά κάνατε που φάγατε κι ήπιατε  κι περάσατε όμορφα!!!! Εμείς πάλι φέτος τίποτα... τόσο χάλια που είμαι πήρα στον λαιμό μου κι τους υπόλοιπους... Λίγο τσουρέκι έφαγα κι αυτό ήταν... τα υπόλοιπα δεν τα τρώω έτσι κι αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 efitta     Κοπέλα μου πρέπει να ξεκουράζεσαι περισσότερο!!! Απαράδεκτος ο γιατρός σου που δεν απαντούσε... Όμως έπρεπε κι εσύ να πήγαινες στα επείγοντα αφού δεν ήσουν καλά! Έχω συσπάσεις από την αρχή κι ξέρω πως είναι... Όταν κουραζομουν ήταν πολύ πιο συχνές κι έντονες, όπως έχω κι τώρα... Όμως επειδή την γιατρό που με παρακολουθει δεν μπορώ να την βρω όταν δεν λειτουργεί το ιατρείο (Έτσι λειτουργούν εδώ) έφευγα στα επείγοντα... κάποιες φορές μου κάνανε εισαγωγή για λίγες ημέρες κάποιες άλλες με άφηναν να φύγω... πάντα όμως με έβαζαν να πίνω μαγνήσιο... τουλάχιστον 6 την ημέρα... με βοηθούσαν πολύ...

Εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό Κορίτσι μου κι ενημέρωσε μας μόλις επιστρέψεις...

Επεξεργάστηκε από Rian
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivika10 κορίτσι μου εγώ χρησιμοποιούσα μονο pampers... Είχα δοκιμάσει διαφορες  Όμως ξανά εκεί κατέληγα! Ήταν οι μόνες που ήταν απαλές, απορροφητικες κι ποτε δεν προκαλούσαν ερεθισμό! Κι τώρα με αυτές θα συνεχίσουμε... Νούμερο για αρχή new born επερνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια Πολλά και πάλι με υγεία πάνω απ όλα!!

Εμείς περάσαμε το Πάσχα πολύ χαλαρά. Δεν καταλάβαμε γιορτές η αλήθεια είναι. Μια εκκλησία πήγαμε και αυτή είχε τόσο κόσμο που καθόμασταν έξω στο δρόμο. Ειχε χάλια καιρό και η ορθοστασία με πέθανε. Τέλος πάντων εύχομαι το επόμενο να είμαστε με το μωρό μας στην Ελλάδα.??

@KONSTANTIA Μπράβο κοπέλα μου που το ευχαριστήθηκες. Αυτό έχει σημασία. Περαστικα και στον μικρό σου. Ευτυχώς που δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό. Με το καλό και το μπάνιο σας. Κουράγιο Γιατί το σπίτι Θα γίνει λίγο χάλια, αλλά χαλάλι.

@efitta Μακάρι να μην είναι τίποτα. Πες μας τα νέα σου όταν μπορέσεις. 

Εγώ έχω συνηθίσει το γράψιμο των γιατρών εδώ πέρα. 

@vivika10 και γω με pampers λέω να ξεκινήσω και βλέπουμε. Με το Νο 1 μαλλον. Γιατί είδα ότι το new born είναι μέχρι 2,5 κιλά. Δεν ξερω έχω μπερδευτεί και γω λίγο. 

@Rian Πώς είσαι εσύ κοπέλα μου? Όλα καλα?

Ρε κορίτσια εδώ και κάποια μέρες το πρωί που ξυπνάω και πάω να σηκωθώ από το κρεβάτι με πιάνει μια τρελή κραμπα κυρίως στη δεξιά γαμπα για αρκετά δευτερόλεπτα. Προχθές πέθανα από το πόνο και ούρλιαζα. Ο καλός μου νόμιζε οτι γεννούσα. Χαχαχαχα!! 2 μέρες τώρα κουτσαινω δεν μπορώ να περπατήσω καλά. Παθαίνει καμία κάτι παρόμοιο? Παίρνετε μαγνήσιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rian είπε:

Αυτά που έχεις κορίτσι μου τα είχα κι εγώ! Με την διαφορά ότι έπινα κι πίνω πολύ νερό... Είναι απαραίτητο για τα αμνιακό υγρά, άλλο τόσο όταν έχεις πολυδιμη κύηση! Όταν έχω παράξενη γεύση στο στόμα πίνω ανθρακουχο νερό με βοηθάει... 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Ναι χτες από την αϋπνία ήμουν τόσο χάλια που δεν μπορούσα να φάω ή να πιω, σήμερα όμως είμαι καλύτερα και έχω φάει καλά κ έχω πιει νερό πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια Πολλά και πάλι με υγεία πάνω απ όλα!!

Εμείς περάσαμε το Πάσχα πολύ χαλαρά. Δεν καταλάβαμε γιορτές η αλήθεια είναι. Μια εκκλησία πήγαμε και αυτή είχε τόσο κόσμο που καθόμασταν έξω στο δρόμο. Ειχε χάλια καιρό και η ορθοστασία με πέθανε. Τέλος πάντων εύχομαι το επόμενο να είμαστε με το μωρό μας στην Ελλάδα.??

@KONSTANTIA Μπράβο κοπέλα μου που το ευχαριστήθηκες. Αυτό έχει σημασία. Περαστικα και στον μικρό σου. Ευτυχώς που δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό. Με το καλό και το μπάνιο σας. Κουράγιο Γιατί το σπίτι Θα γίνει λίγο χάλια, αλλά χαλάλι.

@efitta Μακάρι να μην είναι τίποτα. Πες μας τα νέα σου όταν μπορέσεις. 

Εγώ έχω συνηθίσει το γράψιμο των γιατρών εδώ πέρα. 

@vivika10 και γω με pampers λέω να ξεκινήσω και βλέπουμε. Με το Νο 1 μαλλον. Γιατί είδα ότι το new born είναι μέχρι 2,5 κιλά. Δεν ξερω έχω μπερδευτεί και γω λίγο. 

@Rian Πώς είσαι εσύ κοπέλα μου? Όλα καλα?

Ρε κορίτσια εδώ και κάποια μέρες το πρωί που ξυπνάω και πάω να σηκωθώ από το κρεβάτι με πιάνει μια τρελή κραμπα κυρίως στη δεξιά γαμπα για αρκετά δευτερόλεπτα. Προχθές πέθανα από το πόνο και ούρλιαζα. Ο καλός μου νόμιζε οτι γεννούσα. Χαχαχαχα!! 2 μέρες τώρα κουτσαινω δεν μπορώ να περπατήσω καλά. Παθαίνει καμία κάτι παρόμοιο? Παίρνετε μαγνήσιο?

Όχι εγώ δεν παίρνω μαγνήσιο ακόμη.στο ίδιο σημείο σε πιάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια Πολλά και πάλι με υγεία πάνω απ όλα!!

Εμείς περάσαμε το Πάσχα πολύ χαλαρά. Δεν καταλάβαμε γιορτές η αλήθεια είναι. Μια εκκλησία πήγαμε και αυτή είχε τόσο κόσμο που καθόμασταν έξω στο δρόμο. Ειχε χάλια καιρό και η ορθοστασία με πέθανε. Τέλος πάντων εύχομαι το επόμενο να είμαστε με το μωρό μας στην Ελλάδα.??

@KONSTANTIA Μπράβο κοπέλα μου που το ευχαριστήθηκες. Αυτό έχει σημασία. Περαστικα και στον μικρό σου. Ευτυχώς που δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό. Με το καλό και το μπάνιο σας. Κουράγιο Γιατί το σπίτι Θα γίνει λίγο χάλια, αλλά χαλάλι.

@efitta Μακάρι να μην είναι τίποτα. Πες μας τα νέα σου όταν μπορέσεις. 

Εγώ έχω συνηθίσει το γράψιμο των γιατρών εδώ πέρα. 

@vivika10 και γω με pampers λέω να ξεκινήσω και βλέπουμε. Με το Νο 1 μαλλον. Γιατί είδα ότι το new born είναι μέχρι 2,5 κιλά. Δεν ξερω έχω μπερδευτεί και γω λίγο. 

@Rian Πώς είσαι εσύ κοπέλα μου? Όλα καλα?

Ρε κορίτσια εδώ και κάποια μέρες το πρωί που ξυπνάω και πάω να σηκωθώ από το κρεβάτι με πιάνει μια τρελή κραμπα κυρίως στη δεξιά γαμπα για αρκετά δευτερόλεπτα. Προχθές πέθανα από το πόνο και ούρλιαζα. Ο καλός μου νόμιζε οτι γεννούσα. Χαχαχαχα!! 2 μέρες τώρα κουτσαινω δεν μπορώ να περπατήσω καλά. Παθαίνει καμία κάτι παρόμοιο? Παίρνετε μαγνήσιο?

Κοριτσι μου μαγνήσιο και μου εδωσαν και κρέμες μαγνησίου κάτι κάνουν 

Χρόνια πολλά και από μένα 

Εμείς καναμε Β επιπέδου τη Δευτέρα όλα καλά εκτός από μια μικρή λεπτομέρεια Με το νεφρο του αλλά προς το παρόν παρακολούθηση

Επόμενο βήμα αναλύσεις από Δευτέρα

Εγώ έφαγα αλλά όχι πολύ γιατί με πονάει το έντερο αλλά έφαγα και παγωτό και κουλούρια και λίγη φλαουνα 

Με κουράζει πολύ ο μικρός εμένα προχθές πονούσα παντού

Για την πάνα τωρανεγω έβαλα στην αρχή λίμπερο το ένα αλλά επειδή το δύο μετά ήταν μεγάλο μας έβαλα το παμπερςβτο ένα και μετά ξανά λίμπερο 

Πιο μεγΛο το γύρισα στο babylino τα παμπερς μου μύριζαν πετρέλαιο 

Τώρα λέω να ξεκινήσω με λίμπερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Όχι εγώ δεν παίρνω μαγνήσιο ακόμη.στο ίδιο σημείο σε πιάνει;

Ναι στη γάμπα. Και μετά όλη την ημέρα επηρεάζει όλο το πόδι μέχρι και τη μέση μου. Αλλά η γάμπα με πονάει πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...