Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Τί να πω... Εγώ πλέον με παίρνουν τηλέφωνο και λέω μη με ρωτάτε τίποτα. Θα σας ενημερώσω όταν είναι να γεννήσω! Έχει καταντήσει κωμικοτραγικο... Είμαι και δύσκολα πάλι από χτες με συνεχόμενες συσπάσεις, πόνους και σκούρο αιμα και το μόνο που σκέφτομαι είναι να αντέξω μέχρι την Τρίτη να δω και τί θα δείξει το doppler, να τη δω ότι είναι καλά και παρακαλαω να έχει πάρει τουλάχιστον 300 γραμ για να πάει στα 1900. Έχω πάρει ημερολογιο και σβηνω μέρες. Ευχές σε όλα τα κορίτσια να ξεπεραστούν όλα τα προβλήματα και να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας! 

Τι ταλαιπωρία τραβάς κορίτσι μου...Όλα καλά θα πάνε όμως, θα έχει πάρει και βάρος η μπεμποϋλα σου και θα είναι μια χαρά!Τα κοριτσάκια είναι πιο δυνατά να ξέρεις!!

Κι εγώ προσεύχομαι να κρατήσω κανά μήνα ακόμα και να αποφύγω την εισαγωγη...αν χρειαστεί βέβαια θα γίνει κι αυτό! 

Μακάρι να πάνε καλά όλα για όλες μας και να έρθουν στην ώρα τους τα μωράκια μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

@Κλαιρη.κ τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι;

Τα ιδια κι εγω κοπελα μου....μειωσαμε το φαρμακο..τις δυο πρωτες μερες καλα...χθες παλι εκανα συσπασεις οποτε το αυξησαμε παλι και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Τα ιδια κι εγω κοπελα μου....μειωσαμε το φαρμακο..τις δυο πρωτες μερες καλα...χθες παλι εκανα συσπασεις οποτε το αυξησαμε παλι και βλεπουμε...

Καταλαβα...πόσες σταγόνες σου βάζουν τώρα; Σε ποια εβδομάδα είσαι; Είναι και μεγάλο το μωρακι σου οπότε δε θα έχεις κανένα θέμα. Λίγο υπομονή ακόμα κι όλα θα πάνε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα μεσα στον ορο το βαζουνε το φαρμακο....νομιζω ειναι στις 50 σταγονες...το ειχαμε παει σιγα σιγα στις 25 αλλα τπτ....σημερα ειμαι 32+1.....και ο γιατρος λεει οτι μας βοηθαει περισσοτερο που ειναι μεγαλο το μωρο αλλα οσο περισσοτερο μενει μεσα τοσο καλυτερα ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου που είστε ήδη μανούλες ερώτηση... Πήρα συσκευή θέρμανσης μπιμπερό γιατί με τα δίδυμα αποκλείεται να κάνω αποκλειστικό θηλασμό... Απορία... Η συσκευή ειναι μόνο για να θερμαίνει το γάλα ή θερμαίνει και το νερό για τη προετοιμασία του ξνεου γάλακτος?? Επίσης αν θερμαίνει κ το γάλα, το γεμίζω απευθείας από τη βρύση μέσα στο μπιμπερό ή πρώτα το βράζω?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2019 at 2:21 ΜΜ, ο/η geosid81 είπε:

Τι ταλαιπωρία τραβάς κορίτσι μου...Όλα καλά θα πάνε όμως, θα έχει πάρει και βάρος η μπεμποϋλα σου και θα είναι μια χαρά!Τα κοριτσάκια είναι πιο δυνατά να ξέρεις!!

Κι εγώ προσεύχομαι να κρατήσω κανά μήνα ακόμα και να αποφύγω την εισαγωγη...αν χρειαστεί βέβαια θα γίνει κι αυτό! 

Μακάρι να πάνε καλά όλα για όλες μας και να έρθουν στην ώρα τους τα μωράκια μας!?

Τι εβδομάδα εισαι κοριτσάκι μου; μακάρι για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Βασικα μεσα στον ορο το βαζουνε το φαρμακο....νομιζω ειναι στις 50 σταγονες...το ειχαμε παει σιγα σιγα στις 25 αλλα τπτ....σημερα ειμαι 32+1.....και ο γιατρος λεει οτι μας βοηθαει περισσοτερο που ειναι μεγαλο το μωρο αλλα οσο περισσοτερο μενει μεσα τοσο καλυτερα ειναι....

Καλά εννοείται ότι όσο περισσότερο μένει, τόσο το καλύτερο... Με χάπια δεν δοκιμάσαμε για να μη σε κρατάνε μέσα; Εμένα την τρίτη που ξαναπήγα εκτάκτως, θέλανε να με κρατήσουν παλι αλλά τους το ξεκοψε ο γιατρός μου. Τους είπε ότι ήδη κάνω θεραπεία με τοκολυτικα και πως είμαι καλύτερα σπίτι μου. Και φυσικά το έκανε για να μην πληρώσω παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κοριτσια μου που είστε ήδη μανούλες ερώτηση... Πήρα συσκευή θέρμανσης μπιμπερό γιατί με τα δίδυμα αποκλείεται να κάνω αποκλειστικό θηλασμό... Απορία... Η συσκευή ειναι μόνο για να θερμαίνει το γάλα ή θερμαίνει και το νερό για τη προετοιμασία του ξνεου γάλακτος?? Επίσης αν θερμαίνει κ το γάλα, το γεμίζω απευθείας από τη βρύση μέσα στο μπιμπερό ή πρώτα το βράζω?? 

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θηλασα και δεν έχω ιδέα από αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θηλασα και δεν έχω ιδέα από αυτά

Και πως ετοιμάζεις το μπιμπερό κορίτσι μου? Αυτό με ενδιαφέρει για το ξένο που θα δίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Και πως ετοιμάζεις το μπιμπερό κορίτσι μου? Αυτό με ενδιαφέρει για το ξένο που θα δίνω 

Το νερό για το γάλα πρέπει να είναι βρασμένο.βραζω νερό το κραταω ζεστό σε ένα θερμό και όταν είναι να φτιαξω γάλα βάζω το νερό στο μπιμπερό το κρυώνω λίγο και μετά Ρίχνω το γάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Κοριτσια μου που είστε ήδη μανούλες ερώτηση... Πήρα συσκευή θέρμανσης μπιμπερό γιατί με τα δίδυμα αποκλείεται να κάνω αποκλειστικό θηλασμό... Απορία... Η συσκευή ειναι μόνο για να θερμαίνει το γάλα ή θερμαίνει και το νερό για τη προετοιμασία του ξνεου γάλακτος?? Επίσης αν θερμαίνει κ το γάλα, το γεμίζω απευθείας από τη βρύση μέσα στο μπιμπερό ή πρώτα το βράζω?? 

Η συσκευή κορϊτσι μου αυτή είναι για να θερμαίνει το μπιμπερό με το νερό που έχεις ετοιμάσει. Εγώ έβραζα το νερό 8-10 λεπτά από την ώρα που ξεκινάει το βράσιμο για να αποστειρωθει! Και μετά βάζεις το βρασμένο νερό κατευθεϊαν σε αποστειρωμένα μπουκάλια και μπορείς να τα διατηρήσεις στο ψυγείο για 24 ωρες. Μετά ζεσταίνεις το νερό στο θερμαντήρα και ετοιμάζεις το γάλα.

@vivika10 αν βάλεις το βρασμένο νερό σε θερμός ουσιαστικά ξεαποστειρώνεται...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Τι εβδομάδα εισαι κοριτσάκι μου; μακάρι για όλες μας! 

Σήμερα έκλεισα την 31η! Πάντως ο ορος σε κρατάει πιο καλά από τα χάπια δεν το συζητώ...Εμένα με είδε κρατήσει 2 μηνες στην 1η μου εγκυμοσύνη...

Τωρα και η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Σήμερα έκλεισα την 31η! Πάντως ο ορος σε κρατάει πιο καλά από τα χάπια δεν το συζητώ...Εμένα με είδε κρατήσει 2 μηνες στην 1η μου εγκυμοσύνη...

Τωρα και η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!

Καλά εννοείται. Κι εμένα με ενδοφλέβια θεραπεία με ειχανε μέσα και μόλις μου την κόψανε ξεκίνησε ο πρόωρος τοκετός. Για αυτό μετά στο καπάκι με ξεκίνησε με τα glopir. Αλλά μου είπε ο γιατρός μου ότι αυτό το φάρμακο δεν έχει αποδειχτεί ότι αν το βάλεις 2η φορά, έχει την ίδια αποτελεσματικότητα. Τώρα βέβαια δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με αυτές τις σταγόνες που λέτε.  Εμένα μου βάλανε ένα που έκανε 400 ευρώ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Η συσκευή κορϊτσι μου αυτή είναι για να θερμαίνει το μπιμπερό με το νερό που έχεις ετοιμάσει. Εγώ έβραζα το νερό 8-10 λεπτά από την ώρα που ξεκινάει το βράσιμο για να αποστειρωθει! Και μετά βάζεις το βρασμένο νερό κατευθεϊαν σε αποστειρωμένα μπουκάλια και μπορείς να τα διατηρήσεις στο ψυγείο για 24 ωρες. Μετά ζεσταίνεις το νερό στο θερμαντήρα και ετοιμάζεις το γάλα.

@vivika10 αν βάλεις το βρασμένο νερό σε θερμός ουσιαστικά ξεαποστειρώνεται...

 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Άρα βρασμένο νερό, μετά το ζεσταίνω για να βάλω τη σκόνη! Οκ κατάλαβα εύκολο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Καλά εννοείται. Κι εμένα με ενδοφλέβια θεραπεία με ειχανε μέσα και μόλις μου την κόψανε ξεκίνησε ο πρόωρος τοκετός. Για αυτό μετά στο καπάκι με ξεκίνησε με τα glopir. Αλλά μου είπε ο γιατρός μου ότι αυτό το φάρμακο δεν έχει αποδειχτεί ότι αν το βάλεις 2η φορά, έχει την ίδια αποτελεσματικότητα. Τώρα βέβαια δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με αυτές τις σταγόνες που λέτε.  Εμένα μου βάλανε ένα που έκανε 400 ευρώ... ?

Άλλο είναι αυτό που σου έβαλαν @MariannakiM. Εμένα εδώ που ρώτησα στην κλινική μου είπαν οτι κάνει 500ευρω και γι αυτό το βάζουν μόνο στα δημόσια νοσοκομεία. Και βέβαια είναι πιο δυνατό. Εσύ σε νοσοκομείο ήσουν; Έχω μια φίλη που της το έβαλαν για ένα μήνα στο νοσοκομείο. Αλλά συνεχόμενα. 

Κράτα γερά εσύ κορίτσι μου, ξάπλα και υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Άρα βρασμένο νερό, μετά το ζεσταίνω για να βάλω τη σκόνη! Οκ κατάλαβα εύκολο!! :)

Ή το παγώνεις αν το ετοιμάζεις εκείνη την ώρα που το έχεις βράσει. Εγώ έτσι έκανα, ετοίμαζα τα μπουκάλια στο ψυγείο για να μην τρέχω!?

Εσύ θα έχεις και 2 στοματάκια που θα πεινάνε οπότε θα σε βολέψει! Θα στα πει και ο παιδίατρος βέβαια αυτά ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geosid81 είπε:

Άλλο είναι αυτό που σου έβαλαν @MariannakiM. Εμένα εδώ που ρώτησα στην κλινική μου είπαν οτι κάνει 500ευρω και γι αυτό το βάζουν μόνο στα δημόσια νοσοκομεία. Και βέβαια είναι πιο δυνατό. Εσύ σε νοσοκομείο ήσουν; Έχω μια φίλη που της το έβαλαν για ένα μήνα στο νοσοκομείο. Αλλά συνεχόμενα. 

Κράτα γερά εσύ κορίτσι μου, ξάπλα και υπομονή!!!

Ναι αυτό είναι. Αυτό μου έβαλαν... Αυτό γίνεται σε 3 φάσεις και σε καλύπτει για ένα 48ωο. Εγώ ήμουνα στο Ρέα. Θέλησαν να μου το βάλουν 2η φορά όταν ξεκίνησε ο τοκετός και πήρανε τηλέφωνο τον γιατρό μου ο οποίος τους είπε όχι. Όταν ήρθε μετά ο γιατρός μου είπε ότι αυτό το φαρμακο κοστίζει 400-500 ευρώ και δεν έχει αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα 2η φορά. Άσε που μου ήρθε κόλπος οταν άκουσα την τιμή και κατάλαβα ότι το μίνιμουμ που έπρεπε να δώσω ήταν 400 με 500 ευρώ, χρήματα τα οποία φυσικά αφαιρέσαμε από αυτά που είχαμε συγκεντρώσει για τον τοκετό και που προσπαθούμε να ξαναμαζεψουμε. Με ξεκίνησε glopir και μου βάλανε και ένα υπόθετο πάλι τοκολυτικο. 

Εσένα τελικά σου αύξησε την δόση του glopir? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Ναι αυτό είναι. Αυτό μου έβαλαν... Αυτό γίνεται σε 3 φάσεις και σε καλύπτει για ένα 48ωο. Εγώ ήμουνα στο Ρέα. Θέλησαν να μου το βάλουν 2η φορά όταν ξεκίνησε ο τοκετός και πήρανε τηλέφωνο τον γιατρό μου ο οποίος τους είπε όχι. Όταν ήρθε μετά ο γιατρός μου είπε ότι αυτό το φαρμακο κοστίζει 400-500 ευρώ και δεν έχει αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα 2η φορά. Άσε που μου ήρθε κόλπος οταν άκουσα την τιμή και κατάλαβα ότι το μίνιμουμ που έπρεπε να δώσω ήταν 400 με 500 ευρώ, χρήματα τα οποία φυσικά αφαιρέσαμε από αυτά που είχαμε συγκεντρώσει για τον τοκετό και που προσπαθούμε να ξαναμαζεψουμε. Με ξεκίνησε glopir και μου βάλανε και ένα υπόθετο πάλι τοκολυτικο. 

Εσένα τελικά σου αύξησε την δόση του glopir? 

Εμένα μου είπε η γιατρός οτι αν χρειαστεί να πάρω αυτό γιατί δε θα με πιάνει το άλλο που βάζει η @Κλαιρη.κ θα με στείλει νοσοκομείο. Είναι πανάκριβο που να το πληρώσεις αυτο!! Ξέρω και μια άλλη κοπέλα που έφυγε από το ιδιωτικο και πήγε στο δημόσιο γι αυτό το λογο.

Υποθετο ποιο σου έβαλαν ξέρεις;;

Ακόμα 2 glopir παίρνω, δεν το σηκώνει εϋκπλα η καρδιά μου το 3ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Ή το παγώνεις αν το ετοιμάζεις εκείνη την ώρα που το έχεις βράσει. Εγώ έτσι έκανα, ετοίμαζα τα μπουκάλια στο ψυγείο για να μην τρέχω!?

Εσύ θα έχεις και 2 στοματάκια που θα πεινάνε οπότε θα σε βολέψει! Θα στα πει και ο παιδίατρος βέβαια αυτά ..?

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Εμένα μου είπε η γιατρός οτι αν χρειαστεί να πάρω αυτό γιατί δε θα με πιάνει το άλλο που βάζει η @Κλαιρη.κ θα με στείλει νοσοκομείο. Είναι πανάκριβο που να το πληρώσεις αυτο!! Ξέρω και μια άλλη κοπέλα που έφυγε από το ιδιωτικο και πήγε στο δημόσιο γι αυτό το λογο.

Υποθετο ποιο σου έβαλαν ξέρεις;;

Ακόμα 2 glopir παίρνω, δεν το σηκώνει εϋκπλα η καρδιά μου το 3ο!!

Νομίζω το λένε Reumacid το υπόθετο. Η δραστική ουσία είναι η ινδομεθακίνη. Εμένα δε με ενημέρωσε κανένας για το κόστος πριν μου το βάλουνε. Με κάνανε μέσα εισαγωγή και μου βάλανε την πρώτη δόση σκέψου στην αίθουσα ωδινων και μετά το υπόλοιπο σε όρο. Είναι 3 φάσεων. Όχι ότι αν το ήξερα βέβαια με την τρομάρα που είχα πάρει θα έκανα κάτι διαφορετικό αλλά λέμε τώρα...

Αστα να πάνε. Κι εγώ έπαιρνα 4 των 20mg και έχω ταχυκαρδίες απίστευτες. Του είπα να το ξανακάνουμε στο 8ωρο γιατί του λέω θα πεθάνω από καρδιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Νομίζω το λένε Reumacid το υπόθετο. Η δραστική ουσία είναι η ινδομεθακίνη. Εμένα δε με ενημέρωσε κανένας για το κόστος πριν μου το βάλουνε. Με κάνανε μέσα εισαγωγή και μου βάλανε την πρώτη δόση σκέψου στην αίθουσα ωδινων και μετά το υπόλοιπο σε όρο. Είναι 3 φάσεων. Όχι ότι αν το ήξερα βέβαια με την τρομάρα που είχα πάρει θα έκανα κάτι διαφορετικό αλλά λέμε τώρα...

Αστα να πάνε. Κι εγώ έπαιρνα 4 των 20mg και έχω ταχυκαρδίες απίστευτες. Του είπα να το ξανακάνουμε στο 8ωρο γιατί του λέω θα πεθάνω από καρδιά! 

Η αληθεια είναι πως λένε οτι είναι το πιο δραστικό στο να σταματήσει τον πρόωρο τοκετό. Τι να πεις εκείνη την ώρα,πόσο έχει,δίκιο έχεις! 

Κι εγώ κάνω ταχυκαρδίες και υπόταση με τα δυο glopir των 10mg. Τι να πεις κι εσύ! 

Κάνε την προσευχή σου, αυτό κάνω κι εγώ και με τη βοήθεια του Θεού θα τα καταφέρουμε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geosid81 είπε:

Η αληθεια είναι πως λένε οτι είναι το πιο δραστικό στο να σταματήσει τον πρόωρο τοκετό. Τι να πεις εκείνη την ώρα,πόσο έχει,δίκιο έχεις! 

Κι εγώ κάνω ταχυκαρδίες και υπόταση με τα δυο glopir των 10mg. Τι να πεις κι εσύ! 

Κάνε την προσευχή σου, αυτό κάνω κι εγώ και με τη βοήθεια του Θεού θα τα καταφέρουμε!??

Θα τα καταφέρουμε σίγουρα!!!! Αντε να γεμίσουμε αγκαλίτσες με μωράκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Καλά εννοείται ότι όσο περισσότερο μένει, τόσο το καλύτερο... Με χάπια δεν δοκιμάσαμε για να μη σε κρατάνε μέσα; Εμένα την τρίτη που ξαναπήγα εκτάκτως, θέλανε να με κρατήσουν παλι αλλά τους το ξεκοψε ο γιατρός μου. Τους είπε ότι ήδη κάνω θεραπεία με τοκολυτικα και πως είμαι καλύτερα σπίτι μου. Και φυσικά το έκανε για να μην πληρώσω παλι...

Γι αυτο προσπαθησαμε να κοψουμε τον ορο για να παρω φαρμακα στο σπιτι...αλλα με το που χαμηλωσαμε λιγο τον ορο αρχισανε παλι οι συσπασεις οποτε δεν γινοτανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...