Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κάτσε τι εννοεις? Μόνο μία θα κάνω μεθαύριο κ τέλος.εσυ έκανες κάθε μέρα;

Μια εκανα μπλουμπλου για τα κατεψυγμενα. 

Οταν εκανα διεγερση εκανα καθε μερα αλλα ηταν λιγα mg. Νομιζω 0.1

Αυτη ειναι μεγαλη. 3,75 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μια εκανα μπλουμπλου για τα κατεψυγμενα. 

Οταν εκανα διεγερση εκανα καθε μερα αλλα ηταν λιγα mg. Νομιζω 0.1

Αυτη ειναι μεγαλη. 3,75 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μια εκανα μπλουμπλου για τα κατεψυγμενα. 

Οταν εκανα διεγερση εκανα καθε μερα αλλα ηταν λιγα mg. Νομιζω 0.1

Αυτη ειναι μεγαλη. 3,75 

Ωραία, κι άλλη μία απορία τα τραύματα ποτέ μπορω να τα αλλάξω κ να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα κ πρέπει να βάλω κάτι πάνω πρώτα;μου είπε πάρε αυτα τα αδιαβοχα αλλά δεν είπε ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Ωραία, κι άλλη μία απορία τα τραύματα ποτέ μπορω να τα αλλάξω κ να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα κ πρέπει να βάλω κάτι πάνω πρώτα;μου είπε πάρε αυτα τα αδιαβοχα αλλά δεν είπε ποτέ.

Απολύμανση με  betadine σε κάθε αλλαγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω @Bloublou85. Εμενα μου ειχαν βγαλει τα αυτοκολλητα πριν βγω κ δεν μου εβαλαν κατι επανω. Ουτε να βαζω κατι μου ειπαν οταν ρωτησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Απολύμανση με  betadine σε κάθε αλλαγή!

Με πονάει πολύ ο αφαλός μου φοβάμαι να τον αγγιξω.πειραζει να τα αλλάξω αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Με πονάει πολύ ο αφαλός μου φοβάμαι να τον αγγιξω.πειραζει να τα αλλάξω αύριο;

Δε νομίζω να πειράζει. Το betadine ίσα ίσα το ακουμπάς με το βαμβάκι δεν το βάζεις προς τα μέσα στον αφαλό και γενικά δεν πιέζεις. Λίγο κάνεις, στεγνώνει και βάζεις το αυτοκόλλητο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Ωραία, κι άλλη μία απορία τα τραύματα ποτέ μπορω να τα αλλάξω κ να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα κ πρέπει να βάλω κάτι πάνω πρώτα;μου είπε πάρε αυτα τα αδιαβοχα αλλά δεν είπε ποτέ.

Απ ότι θυμάμαι για 2 μέρες έκανα αλλαγές στην πρώτη επέμβαση. Με μπεταντιν οπως λέει η πιου-πιου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δε νομίζω να πειράζει. Το betadine ίσα ίσα το ακουμπάς με το βαμβάκι δεν το βάζεις προς τα μέσα στον αφαλό και γενικά δεν πιέζεις. Λίγο κάνεις, στεγνώνει και βάζεις το αυτοκόλλητο. 

Δεν έχω δει που έγινε ή τρύπα αν έγινε μέσα στον αφαλο θα ανατριχιασω το φοβάμαι πολύ,νομιζα ότι θα γίνει απ έξω.δηλ τώρα που έχω μείνει με τις γαζες από χτες δε πιστεύω να πάθω καμιά μόλυνση.ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα είμαι 21η κι εγώ μου είπε.νομιζα ότι θα τη καθυστερήσει τη περίοδο,δεν ισχύει? Εσύ γιατί την έκανες;

Διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Σιδερενια @Bloublou85!

@jazz θυμασαι ποια ακριβως αρβεκαπ εκανες?

Κι εγω δυο φορες εκανα για καταστολη ορμονών των 3,75mg αλλα τη μισή ένεση. Οχι ολοκληρη. Την 21η μερα κι εγω.

Την 3,75 κι εγώ αλλά ολόκληρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2019 at 9:46 ΜΜ, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@satya η θεραπεια φανταζομαι περιλαμβανει κοκτειλ αντιβιωσεων??? Το στομαχι και εντερο πως το παλευουμε ? 

Χαχαχχαχαχχα! 2 αντιβίωσεις πρωί βράδυ συν 2 έγχυσεις 2 αντιβιωσεων στο ενδομητριο, και πόσο απεχθάνομαι να παίρνω αντιβίωση δεν λέγεται. Επιπλέον ultra levur, eco vag (υποθετα κολπικά για τους μύκητες και το ph) συν Zantac για το στομάχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2019 at 6:56 ΜΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ satya μου,εσύ τι κάνεις που βρίσκεσαι;

Εγώ αγωγή με αντιβιωσεις για μια ήπια φλεγμονή στο ενδομητριο, θα μου πάρει 1 μήνα, μετά θα προχωρήσω σε ετ! Λογικά μέσα με τέλη Φλεβάρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η satya είπε:

Εγώ αγωγή με αντιβιωσεις για μια ήπια φλεγμονή στο ενδομητριο, θα μου πάρει 1 μήνα, μετά θα προχωρήσω σε ετ! Λογικά μέσα με τέλη Φλεβάρη 

Ωραίο με το καλό να προχωρησετε,ερωτικος ο φλεβαρης θα πάει καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ωραίο με το καλό να προχωρησετε,ερωτικος ο φλεβαρης θα πάει καλά!

Ευχαριστώ πολύ! Εσύ πως είσαι? Αναρρωνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Εσύ πως είσαι? Αναρρωνεις? 

Καλημέρα,σημερα κάπως καλύτερα χτες είχα πεθάνει στο πόνο.εχω τραβηγματα.βασικα δεν είχα ξανακάνει ποτέ ράμματα ή επέμβαση κ κάπως μου φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα,σημερα κάπως καλύτερα χτες είχα πεθάνει στο πόνο.εχω τραβηγματα.βασικα δεν είχα ξανακάνει ποτέ ράμματα ή επέμβαση κ κάπως μου φαίνεται.

την έζησες και αυτή την εμπειρια!?

Σε μια βδομάδα θα νιώθεις ήδη περδίκι! Τα ράμματα είναι από αυτά που απορροφά ο οργανισμός μόνος του ή πρέπει να στα αφαιρέσει ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μπλουμπλουκα μη φοβάσαι. Ο πόνος 2-3 μέρες είναι το πολύ. 

@satya άντε κορίτσι μου με το καλό να κάνεις την ετ. Έχεις κουραστεί και συ με την αναμονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

την έζησες και αυτή την εμπειρια!?

Σε μια βδομάδα θα νιώθεις ήδη περδίκι! Τα ράμματα είναι από αυτά που απορροφά ο οργανισμός μόνος του ή πρέπει να στα αφαιρέσει ο γιατρός?

Όχι πρέπει να πάω σε έξι μέρες να μου τα κοψουνε,ακομα δεν τα έχω ανοίξει να δω σήμερα θα πάρω αυτοκόλλητα κ θα επιχειρησω αλλαγή.περπαταω καμπουριαστα @Πιου-πιου δε πιστεύω να μείνω έτσι κ να μη μπορώ μετά να ισιωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι πρέπει να πάω σε έξι μέρες να μου τα κοψουνε,ακομα δεν τα έχω ανοίξει να δω σήμερα θα πάρω αυτοκόλλητα κ θα επιχειρησω αλλαγή.περπαταω καμπουριαστα @Πιου-πιου δε πιστεύω να μείνω έτσι κ να μη μπορώ μετά να ισιωσω!

Ναι και εγώ σαν γερόντισσα πήγαινα τις πρώτες μέρες... Βλέπεις πως θα είσαι σε καμιά 40 χρόνια χιχιχιχι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι και εγώ σαν γερόντισσα πήγαινα τις πρώτες μέρες... Βλέπεις πως θα είσαι σε καμιά 40 χρόνια χιχιχιχι

 

Χαχαχαχα άστα έτσι ζω σαν τη γριά μου πέφτουν τα πράγματα στη τουαλέτα κ δε μπορώ να σκυψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι πρέπει να πάω σε έξι μέρες να μου τα κοψουνε,ακομα δεν τα έχω ανοίξει να δω σήμερα θα πάρω αυτοκόλλητα κ θα επιχειρησω αλλαγή.περπαταω καμπουριαστα @Πιου-πιου δε πιστεύω να μείνω έτσι κ να μη μπορώ μετά να ισιωσω!

Α, κοίτα να μη σου μείνει κουσουρι συμπεθέρα. Περιμένει ο γαμπρός μου. Να έχει χώρο να αναπτυχθεί! Μου έταξες και μπόι, μην ξεχνιόμαστε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Α, κοίτα να μη σου μείνει κουσουρι συμπεθέρα. Περιμένει ο γαμπρός μου. Να έχει χώρο να αναπτυχθεί! Μου έταξες και μπόι, μην ξεχνιόμαστε.?

λες να μείνω έτσι καμπούρα;εντάξει μωρέ θα είναι σαν την εσμεραλδα με τον κουασιμοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα,σημερα κάπως καλύτερα χτες είχα πεθάνει στο πόνο.εχω τραβηγματα.βασικα δεν είχα ξανακάνει ποτέ ράμματα ή επέμβαση κ κάπως μου φαίνεται.

Περαστικά! Όλα για καλό γίνονται αυτό να σκέφτεσαι! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπλουμπλουκα μη φοβάσαι. Ο πόνος 2-3 μέρες είναι το πολύ. 

@satya άντε κορίτσι μου με το καλό να κάνεις την ετ. Έχεις κουραστεί και συ με την αναμονή. 

Ναι μωρέ είναι ψυχοφθορο, αλλά είπαμε δεν μασάμε! Το παλευουμε όσο μπορούμε! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυνατά και αποφασιστηκα, εχουμε την τιμή μαζι με την @πιου-πιου να οργανώσουμε μια συνάντηση! Η πρόταση μας είναι για την Πέμπτη. Ενδιαφέρεται καμία να γνωριστούμε από κοντά? 

By the way, μου ήρθε περίοδος και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...