Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερααα!είμαι χαρούμενη θα ξεκινησω μεταφορά μόλις αδιαθετησω.μου έδωσε μία ενεση arvecap να κάνω μεθαύριο κ μετά μόλις έρθει ξεκιναω cyclacur.δεν ήταν κάτι σοβαρό αλλά είπε καλυτερα να το κάνουμε αμέσως τώρα που είμαι καθαρή.

Μπραβο μπλουμπλου! Με το καλο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερααα!είμαι χαρούμενη θα ξεκινησω μεταφορά μόλις αδιαθετησω.μου έδωσε μία ενεση arvecap να κάνω μεθαύριο κ μετά μόλις έρθει ξεκιναω cyclacur.δεν ήταν κάτι σοβαρό αλλά είπε καλυτερα να το κάνουμε αμέσως τώρα που είμαι καθαρή.

Ω τέλεια νέα! Πετύχαμε και το συγχρονισμό δηλαδή! Ποιος μας πιάνει! Πότε θα αδιαθετήσεις δηλαδή; 

Άντε να πας και στο σπιτάκι σου τώρα. Πώς νιώθεις σήμερα; Είσαι καλύτερα; Το χτυπάς το κοντοσούβλι; Κοντεύει και μεσημέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ω τέλεια νέα! Πετύχαμε και το συγχρονισμό δηλαδή! Ποιος μας πιάνει! Πότε θα αδιαθετήσεις δηλαδή; 

Άντε να πας και στο σπιτάκι σου τώρα. Πώς νιώθεις σήμερα; Είσαι καλύτερα; Το χτυπάς το κοντοσούβλι; Κοντεύει και μεσημέρι.

Αμε αμε περιμένω έτοιμη πάει να ξεχιονισει το αυτοκίνητο,ξερεις πόσο χιονίζει αυτή τη στιγμή;τώρα αυτή ή ένεση που θα κάνω δεν ξέρω τι κάνει,λογικα θα μου την καθυστερήσει δεν έχω ιδέα.επισης μου τα έσβησε τα ουτροτζεσταν στη μεταφορά θα πάρω prolutex και crinone,τ ι είναι αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Αμε αμε περιμένω έτοιμη πάει να ξεχιονισει το αυτοκίνητο,ξερεις πόσο χιονίζει αυτή τη στιγμή;τώρα αυτή ή ένεση που θα κάνω δεν ξέρω τι κάνει,λογικα θα μου την καθυστερήσει δεν έχω ιδέα.επισης μου τα έσβησε τα ουτροτζεσταν στη μεταφορά θα πάρω prolutex και crinone,τ ι είναι αυτά;

'Οντως η Avercap νομίζω την καθυστερεί. Ρώτα τον πόσο πριν φύγεις, να μην ψάχνεσαι μετά.  Τα crinone είναι υπόθετα προγεστερόνης. Εγώ αυτά βάζω. Τα Prolutex δεν τα ξέρω. Παίρνουν όμως εδώ κορίτσια, θα σου πούνε. Πώς είσαι όμως δε μου είπες. Δεν πιστεύω να πονάς πολύ, αφού ετοιμάζεσαι για κοντοσούβλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

'Οντως η Avercap νομίζω την καθυστερεί. Ρώτα τον πόσο πριν φύγεις, να μην ψάχνεσαι μετά.  Τα crinone είναι υπόθετα προγεστερόνης. Εγώ αυτά βάζω. Τα Prolutex δεν τα ξέρω. Παίρνουν όμως εδώ κορίτσια, θα σου πούνε. Πώς είσαι όμως δε μου είπες. Δεν πιστεύω να πονάς πολύ, αφού ετοιμάζεσαι για κοντοσούβλι...

Μόνο ο αφαλός με πονάει τράβηγμα δηλαδή οι αλλες δύο καθόλου.εφαγα τοστ και τσάι! Παραφουσκωσα χαχαχα είπαμε θα παραγγειλουμε μετά,εγω μία πίτα με σουβλάκι θα τη φάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

'Οντως η Avercap νομίζω την καθυστερεί. Ρώτα τον πόσο πριν φύγεις, να μην ψάχνεσαι μετά.  Τα crinone είναι υπόθετα προγεστερόνης. Εγώ αυτά βάζω. Τα Prolutex δεν τα ξέρω. Παίρνουν όμως εδώ κορίτσια, θα σου πούνε. Πώς είσαι όμως δε μου είπες. Δεν πιστεύω να πονάς πολύ, αφού ετοιμάζεσαι για κοντοσούβλι...

Εγώ έκανα ενέσεις prolutex προγεστερόνη είναι ! Άντε κορίτσι μου με το καλό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ έκανα ενέσεις prolutex προγεστερόνη είναι ! Άντε κορίτσι μου με το καλό ! 

Ααα προγεστερόνη είναι και τα δύο.ε ευχαριστώ μπεμπακι μου,εσυ πως μου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ζετακι πραγματικά σας το εύχομαι να είναι το μικρό σας υγιές και να μην έχετε άλλη στεναχώρια πια με αυτό το θέμα. Θα πάνε όλα καλά! 

Μακάρι κοριτσάκι μου. Όλες μας εδώ να γίνουμε γρήγορα μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερααα!είμαι χαρούμενη θα ξεκινησω μεταφορά μόλις αδιαθετησω.μου έδωσε μία ενεση arvecap να κάνω μεθαύριο κ μετά μόλις έρθει ξεκιναω cyclacur.δεν ήταν κάτι σοβαρό αλλά είπε καλυτερα να το κάνουμε αμέσως τώρα που είμαι καθαρή.

Τέλεια Μπλουμπλούκα!!!!!!! Άντε με το καλό!!!!!! Έφαγες τίποτα ή ακόμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ααα προγεστερόνη είναι και τα δύο.ε ευχαριστώ μπεμπακι μου,εσυ πως μου είσαι;

Σιγά σιγά καλύτερα ! Τρώω και τις φρίκες μου αλλά οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 μπράβο τέλεια νέα εχεις!!! Με το καό τώρα η μεταφορά! Κάντα τώρα που λαμποκοπάς!!!

Ζέτα έχεις πολύ δικιο. Είναι φοβερό ότι εδώ μέσα μείνανε πολλές φυσιολογικά (ασχέτως εξέλιξης) ενώ πχ εξω δεν είχαν αποτέλεσμα. Αλήθεια δεν ξέρω τι γίνεται. Φυσικά οι στατιστικές ειναι με το μέρος τους σε κάθε προσπαθεια, αλλα μερικές φορές είναι και η ρημάδα η τύχη πώς κάθεται. Μη σου πω τις περισσότερες (Το ταγκ το εκανα αναποδα γιατι κόλλησε :P ) @Zeta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλή ανάρρωση! Όλα για καλό γίνονται!

@Πλατανακη Δεσποινα πολύ καλα μου ακούγονται τα ωάρια που έκανες! Ποτέ περίπου θα κάνετε ωοληψια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερααα!είμαι χαρούμενη θα ξεκινησω μεταφορά μόλις αδιαθετησω.μου έδωσε μία ενεση arvecap να κάνω μεθαύριο κ μετά μόλις έρθει ξεκιναω cyclacur.δεν ήταν κάτι σοβαρό αλλά είπε καλυτερα να το κάνουμε αμέσως τώρα που είμαι καθαρή.

@Bloublou85 μπράβο!!!! Άντε με το καλό. Μεθαύριο που θα κάνεις την ένεση σε ποια μέρα του κύκλου θα είσαι;;; Εγώ σε μακρύ πρωτόκολλο την έκανα 21η μέρα και ακριβώς μετά από μια εβδομάδα αδιαθετησα (28η δηλαδή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

@Bloublou85 μπράβο!!!! Άντε με το καλό. Μεθαύριο που θα κάνεις την ένεση σε ποια μέρα του κύκλου θα είσαι;;; Εγώ σε μακρύ πρωτόκολλο την έκανα 21η μέρα και ακριβώς μετά από μια εβδομάδα αδιαθετησα (28η δηλαδή)

Θα είμαι 21η κι εγώ μου είπε.νομιζα ότι θα τη καθυστερήσει τη περίοδο,δεν ισχύει? Εσύ γιατί την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Τέλεια Μπλουμπλούκα!!!!!!! Άντε με το καλό!!!!!! Έφαγες τίποτα ή ακόμα;;;

Αμε έφαγα και ήπια κ καφέ,επιτελους έφτασα στο σπιτάκι μου κ θα φτιάξουμε μπριζολιτσες τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Αμε έφαγα και ήπια κ καφέ,επιτελους έφτασα στο σπιτάκι μου κ θα φτιάξουμε μπριζολιτσες τώρα.

ουαου! Ζηλεύω παρά πολύ.. Κάνω και δίαιτα από προχθές και μου τρέχουν τα σάλια τώρα.. 

Σιδερένια και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

ουαου! Ζηλεύω παρά πολύ.. Κάνω και δίαιτα από προχθές και μου τρέχουν τα σάλια τώρα.. 

Σιδερένια και πάλι!

@Πιου-πιου ή magaiver κάνει διαιτααα!χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιδερενια @Bloublou85!

@jazz θυμασαι ποια ακριβως αρβεκαπ εκανες?

Κι εγω δυο φορες εκανα για καταστολη ορμονών των 3,75mg αλλα τη μισή ένεση. Οχι ολοκληρη. Την 21η μερα κι εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

ουαου! Ζηλεύω παρά πολύ.. Κάνω και δίαιτα από προχθές και μου τρέχουν τα σάλια τώρα.. 

Σιδερένια και πάλι!

Στο μεταξυ την ωρα που το διαβαζα καταπινα μια ιον αμυγδαλου. Εγω ν δω ποτε θα μαζευτω μετα τις γιορτες αληθεια....Εχω χασει και ολο το γυμναστηριο γιατι ηταν κλειστο, την αλλη εβδομαδα εχω του κοσμου τη δουλεια και αναθεμα αν θα προλαβω να παω μια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Σιδερενια @Bloublou85!

@jazz θυμασαι ποια ακριβως αρβεκαπ εκανες?

Κι εγω δυο φορες εκανα για καταστολη ορμονών των 3,75mg αλλα τη μισή ένεση. Οχι ολοκληρη. Την 21η μερα κι εγω.

Ευχαριστώ nikona. Κι εγώ των 3,75 έχω αλλά έχω ανησυχήσει.θα κάνω μία την 21η μέρα δηλ μεθαύριο και μετά όταν αδιαθετησω μου είπε να ξεκινησω τα cyclacur μετα απο 5 μέρες όχι στη περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ nikona. Κι εγώ των 3,75 έχω αλλά έχω ανησυχήσει.θα κάνω μία την 21η μέρα δηλ μεθαύριο και μετά όταν αδιαθετησω μου είπε να ξεκινησω τα cyclacur μετα απο 5 μέρες όχι στη περιοδο.

Μην ανησυχεις μπλουμπλου και να καθυστερησει δεν πειραζει. Αλλωστε θα γινει καταστολη των ορμονων και θα πας ελεγχομενα. Κι εγω στην εμβρυομεταφορα των κατεψυγμενων ετσι τα ειχα ξεκινησει τα σικλακιούρ. Λιγες ημερες μετα την περιοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Μην ανησυχεις μπλουμπλου και να καθυστερησει δεν πειραζει. Αλλωστε θα γινει καταστολη των ορμονων και θα πας ελεγχομενα. Κι εγω στην εμβρυομεταφορα των κατεψυγμενων ετσι τα ειχα ξεκινησει τα σικλακιούρ. Λιγες ημερες μετα την περιοδο. 

Α ωραία δεν με πειράζει αν καθυστερήσει καθόλου,μονο που διάβασα ότι μπορεί να έχεις αίμα που είναι ψευτοπεριοδος,ειμαι κι από το χει σίγουρα θα καθυστερήσει.αυτη στο πωπο δεν γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ωραία δεν με πειράζει αν καθυστερήσει καθόλου,μονο που διάβασα ότι μπορεί να έχεις αίμα που είναι ψευτοπεριοδος,ειμαι κι από το χει σίγουρα θα καθυστερήσει.αυτη στο πωπο δεν γίνεται?

Ναι στον πωπο. Εγω πηγαινα σε φαρμακειο κ μου την εκαναν

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ναι στον πωπο. Εγω πηγαινα σε φαρμακειο κ μου την εκαναν

 

Κάτσε τι εννοεις? Μόνο μία θα κάνω μεθαύριο κ τέλος.εσυ έκανες κάθε μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...