Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια είσαστε πολλές οι κοπέλες που αρχίζουν τώρα προσπάθεια και δεν κατάφερα ακόμα να καταλάβω σε τί φάση είναι η καθεμία.

Καλώς ήρθατε και Καλή Επιτυχία σε όλες. Είτε πρώτη είτε καινούργια προσπάθεια εύχομαι σε όλες να είναι η τυχερή σας. 

Μόνο χαμόγελα εύχομαι και φουσκωμένες κοιλιτσες!

Ευχαριστουμε πολυ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές σας!!!! Εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα!

@Magaiver μου περαστικά και καλή ανάρρωση σου εύχομαι! Με την δύναμη που εκπέμπεις είσαι παράδειγμα για όλες μας!!

Για τις ενέσεις κορίτσια που λέγατε υπάρχουν τόσα βιντεάκια στο youtube που δείχνουν ακριβώς πως γίνονται, πείτε και κάποιον απο τους γιατρούς σας να σας δείξει και εγώ φοβόμουν την πρώτη φορά αλλά τώρα εχω και πτυχίο πάνω σε αυτα??????.

Εγώ 4/3 κάνω την χοριακή μου.

 

Καλα αποτεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mmaria87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εκανα χθες ωοληψια ο γιατρός μου είπε ότι από 15 ωοθηλακια ωράριο είχαν μόνο 7! Σήμερα με πήραν τηλ ότι 5 ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν τα 3 οπότε περιμένω 5 μέρες να μάθω Ποια έγιναν βλαστοκυστη! Ήθελα τα φώτα σας υπάρχει περίπτωση να μην γίνει και κανένα? Είναι λίγα ή είναι νορμάλ ο αριθμος?

Κορίτσι μου σχεδόν πάντα υπάρχουν απώλειες μεταξύ των σταδίων. Δηλαδή από τα ωάρια που παίρνεις κάποια δε γονιμοποιούνται και μετά κάποια δεν προχωράνε σε εμβρυα. 

Σε κάθε στάδιο οι απώλειες είναι συνήθως όλο και μικρότερες. 

Δεν υπάρχει νορμάλ και μη νορμάλ αριθμός. 

Έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό και τα εμβρυακια σου. Εύχομαι να προχωρήσουν και τα τρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mmaria87 συμφωνώ με αυτα πουσου εγραψε η πιου πιου.

Κι εγω στην τελευταια προσπαθεια, ειχα 3 ωάρια ενω τα ωοθηλάκια που φαίνονταν ηταν 10. Τα επτα ηταν κενά. 

Δεν υπαρχει κανονας σε αυτα. Ειναι αναλογα τον οργανισμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Με το καλο λοιπον καλη μου!

Εχω ζησει κι εγω στην Λευκωσια δυο χρονια, ο μπαμπας μου ηταν στρατιωτικος. Βορειοελλαδιτισα κι εγω!! 

Πολυ καλη επιτυχια ευχομαι!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Με το καλό μια μεγάλη χοριακη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Πολυ πολυ καλη επιτυχια!!!! Μακαρι ολα να εχουν παει καλα!!!

Εδω θα ειμαστε και θα περιμενουμε μαζι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Καλή επιτυχια κορίτσι μου να έχεις μία τεράστια χοριακη σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσι μ, σ ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσια !!! Η αλήθεια είναι πως τρέμω ... πολλά τα αρνητικά και φοβάμαι... και αυτή η αναμονή δεν παλευεται ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σας ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσια !!! Η αλήθεια είναι πως τρέμω ... πολλά τα αρνητικά και φοβάμαι... και αυτή η αναμονή δεν παλευεται ....

 

να εχεις θετικη σκεψη κ ολα καλα θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια τεραστια χοριακη και να ζησεις....το ονειρο σου!!!????‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σας ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσια !!! Η αλήθεια είναι πως τρέμω ... πολλά τα αρνητικά και φοβάμαι... και αυτή η αναμονή δεν παλευεται ....

 

Χαλαρωσε....αυριο ολα θα ειναι αλλιως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εσύ πώς είσαι;

Εγώ εδώ και 3 μέρες ,Έχω πόνους περιόδου! Μια φίλη μου είπε ότι μπορεί να είναι εγκυμοσύνη!!!

Όλοι έχουν  κατι  να μου πουν....ευτυχώς υπάρχει και η Lacta και μου κάνει παρέα!???

Εγώ Δευτέρα πάω για χοριακη 

...και ελπίζω να μην ειμαι αποκλεισμένη.....!

Εσύ μικρή εγκυουλα πως νοιώθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου γεια σου! Εγώ είμαι ή bloublou κ θα ξεκινησω κι εγώ τη περίοδο του μαρτιου μία από τις πολλές μου προσπάθειες.????

@Bloublou85  και @Πιου-πιου είστε τρελοκομεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Good luck!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Εγώ εδώ και 3 μέρες ,Έχω πόνους περιόδου! Μια φίλη μου είπε ότι μπορεί να είναι εγκυμοσύνη!!!

Όλοι έχουν  κατι  να μου πουν....ευτυχώς υπάρχει και η Lacta και μου κάνει παρέα!???

Εγώ Δευτέρα πάω για χοριακη 

...και ελπίζω να μην ειμαι αποκλεισμένη.....!

Εσύ μικρή εγκυουλα πως νοιώθεις?

Και εγώ πάντως δεν το θεωρώ κακό σημάδι. Ίσα-ισα ?. Αν και η γνώμη μου είναι σταθερή. Δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς. Εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα. 

Νιώθω πολύ καλά. Ευτυχώς. 

@Papadakis καλή επιτυχία. Μια τεράστια χοριακη εύχομαι. 

Καλημέρα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά διαβάζω τις ιστορίες σας όταν γυρίζω και ξαπλώνω από την δουλειά !!! 

Έφτασε επιτέλους η μέρα που θα κάνω την χοριακη !!!! Στείλτε μου όλη την καλή σας ενέργεια ........ αύριο το μεσημεράκι θα ξέρουμε ...

Καλή σου επιτυχία με μια τεράστια χοριακή! Περιμένουμε νεάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis καλη επιτυχια ! 

Ποσα πολλα καινουρια κοριτσια εδω στην παρεα μας ! Καλη επιτυχια σε ολες ❤❤❤❤

Κοριτσια μου πηρα αποτελεσματα απο Νικα. Σχετικα καλη εικονα, ελαχιστες εστιες φλεγμονης ηπιου χαρακτηρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Papadakis καλη επιτυχια ! 

Ποσα πολλα καινουρια κοριτσια εδω στην παρεα μας ! Καλη επιτυχια σε ολες ❤❤❤❤

Κοριτσια μου πηρα αποτελεσματα απο Νικα. Σχετικα καλη εικονα, ελαχιστες εστιες φλεγμονης ηπιου χαρακτηρα. 

Άρα δεν θα χρειαστείς κάποια θεραπεία; Θα ξεκινήσεις διέγερση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...