Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Συμφωνώ!!Ναι η πρώτη μας προσπάθεια!!Ενέσεις ξαναέκανα στην σπερματέγχυση αλλά ήταν μια τότε!!Αχχχχχχ!!Κουράγιο σε όλα τα κορίτσια σε όποια φάση κ αν βρίσκονται!!Οσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία!!

ευχομαι σε λιγο καιρο ολες να μιλαμε για  μεγαλες χοριακες!!χαχαχαχα....π ξερεις μπορει ν ερθουν κ διδυμακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Satya μου με θυμήθηκες ! Κανονικά για σήμερα ήταν αλλά θα το έχουμε αύριο τελικά το αποτέλεσμα... Οπότε μία μέρα ακόμα αναμονή.... ?

Σε έχω στο μυαλό μου! Να έχεις τέλεια αποτελεσματα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Την Τρίτη 12/2  έβαλα 3ημερων έμβρυα.

Εσύ?

Και Εγώ 12/2 έβαλα 2 μέτρια έμβρυα 4 ης ημέρας !!! Καλή επιτυχία να έχουμε κορίτσι μου !! Άλλη μια μέρα έμεινε να ξέρω επιτέλους ... εμένα είναι η 5 φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Satya μου με θυμήθηκες ! Κανονικά για σήμερα ήταν αλλά θα το έχουμε αύριο τελικά το αποτέλεσμα... Οπότε μία μέρα ακόμα αναμονή.... ?

Καλησπέρα κορίτσι,τί κάνεις;Έχω μια απορία,πώς θα έχεις αύριο τα αποτελέσματα από την εξέταση του Νίκα,αφού έχει χαλάσει το ηλεκτρονικό μικροσκόπιο μου είπε τη Δευτέρα και το επιβεβαιωσα κιόλας σήμερα με το γιατρό μου που μίλησε μαζί του.Εμένα θα τα είχε έτοιμα στις 15/2,είπε ακόμα δε το έφτιαξε.Είσαι σίγουρη ότι θα είναι αύριο έτοιμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου πήρα την συνταγή για τα φάρμακα!!Πρωί 150 μανάδες γκοναλ,στα καπάκαι 75 μονάδες μενοπουρ κ μετα τα 13 χιλιοστα των ωαρίων και ανταγωνιστή!!Ουφ βουνό μου φαίνεται γτ δν πάει το χέρι μου να τις κάνω μόνη μου!!Να ρωτήσω αν κατα την διέργγεση επιτρέπονται οι επαφές?Σκεφτόμουν να μην είχαμε καθόλου!!

Καλη δύναμη κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου και @HopHop.

Ο ορός αυτος ειναι ενας ορος με συστατικα τη σογια κ το αυγο. Η χρηση του ειναι σε ασθενεις που δεν μπορουν να σιτιστουν απο το στομα και πρεπει να δοθει τροφη μεσω ορου. Ουσιαστικα ειναι ορός λιπιδίων. 

Θεωρητικα, λενε οτι βοηθαει το περιβαλλον της μητρας. Και το κανει πιο φιλικο για εμφυτευση. Καποιοι ερευνητες ισχυριζονται οτι ριχνει τα νκ κυτταρα της μητρας. 

Ειναι πολυ φθηνος. Εγω τον πηρα 7,5€.

Τον καναμε την ημερα της ετ, πριν την ετ. Και αφου πετυχαμε τον επαναλαβαμε ενα μηνα μετα. 

Πρεπει να ειναι παρών αναισθησιολογος (τον πληρωσαμε 100€ καθε φορα) διοτι υπαρχει πιθανοτητα αλλεργικης αντιδρασης. Οποτε θα χορηγήσει κορτιζόνη. 

Τωρα αν βοηθησε αυτο να πετύχουμε δεν ξερω. 

Αν επιτρεπεται @HopHop σε ποια πολη εισαι κ στον πρότειναν? Εμεις καναμε την προσπάθεια στη Θεσσαλονικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

 σευχαριστω πολυ ....ελπιζω να μν χρειαστει να περιμενω πολυ μιας κ 6 χρονια προσπαθουμε χωρις αποτελεσμα...

 

Τοευχομαι κι εγω να μην χρειαστει και να σας πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εύχομαι σε όλες το 2019 να σας φέρει αγκαλιά ένα μωράκι. Έχω κάνει 4 εξωσωματικές κ είχα σκοπό να κάνω μια τελευταία αυτόν το μήνα αλλά τον Δεκέμβριο πήρα ένα τεστ θετικό από φυσιολογική εγκυμοσύνη. Το απίστευτο. Να φανταστείτε μέχρι ιοθεσια μου είπαν. Είμαι τριςιμιση μηνών κ όλα πάνε ΚΑΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΗΝ ΧΆΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΛΠΊΔΑ ΣΑΣ ΌΤΙ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MARIA1958 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εύχομαι σε όλες το 2019 να σας φέρει αγκαλιά ένα μωράκι. Έχω κάνει 4 εξωσωματικές κ είχα σκοπό να κάνω μια τελευταία αυτόν το μήνα αλλά τον Δεκέμβριο πήρα ένα τεστ θετικό από φυσιολογική εγκυμοσύνη. Το απίστευτο. Να φανταστείτε μέχρι ιοθεσια μου είπαν. Είμαι τριςιμιση μηνών κ όλα πάνε ΚΑΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΗΝ ΧΆΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΛΠΊΔΑ ΣΑΣ ΌΤΙ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ

ΜΠΡΑΒΟ Σ ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Σ...ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

Μ

ΜΠΡΑΒΟ Σ ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Σ...ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!

Ευχαριστώ. Ακόμα δεν το πιστεύω. Πολύ ταλαιπωρία. Φάρμακα θεραπείες. 5 χρόνια προσπαθούσα. Κ ο Θεός μου το έστειλε. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MARIA1958 είπε:

Ευχαριστώ. Ακόμα δεν το πιστεύω. Πολύ ταλαιπωρία. Φάρμακα θεραπείες. 5 χρόνια προσπαθούσα. Κ ο Θεός μου το έστειλε. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα 

 ΠΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Π ΣΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ  ΜΑΡΙΑ Μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου ειχε το πιο σοβαρό θέμα. Δεν υπήρχαν σπερματοζωαρια 100.000 η πρώτη εξέταση. Κ εγώ είμαι 35 ετών κ μάλλον από την ηλικία όπως μου είπαν δεν έβγαζα ωάρια τα αβγά ήταν άδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MARIA1958 είπε:

Ο άντρας μου ειχε το πιο σοβαρό θέμα. Δεν υπήρχαν σπερματοζωαρια 100.000 η πρώτη εξέταση. Κ εγώ είμαι 35 ετών κ μάλλον από την ηλικία όπως μου είπαν δεν έβγαζα ωάρια τα αβγά ήταν άδεια.

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Σ ΩΣ ΘΑΥΜΑ ...ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ Τ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΝΕΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κ εμενα ο γιατρος την υπερδιεγερση φοβαται.... σ ευχαριστω πολυ με βοηθησες παρα πολυ μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες οσες προσπαθουμε κ να μας χαρησει ο θεος ενα παιδακι.... στις ποσες προσπαθειες πετυχες?

Δεν έχω πετύχει  ακόμα την Παρασκευή την άλλη  θα ξερω.. Μακάρι να έχω ευχάριστα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MARIA1958 συγχαρητήρια. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια. Είναι απίστευτα αισιόδοξη η ιστορία σου. Με το καλό το μωράκι. 

Κορίτσια μου και από μένα ευχάριστα νέα. 288 η τιμή. Διπλασιάστηκε καλά. 

Σας φιλώ όλες. 

Καλά αποτελέσματα σε όλες τις προσπάθειες. 

Μόνο χαμόγελα εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο @Πιου-πιου μου! Πολυ καλα!!! 

Τι οδηγιες εχεις τωρα? Θα επαναλαβετε την χοριακη? Ή θα πας για υπέρηχο καποια στιγμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο @Πιου-πιου μου! Πολυ καλα!!! 

Τι οδηγιες εχεις τωρα? Θα επαναλαβετε την χοριακη? Ή θα πας για υπέρηχο καποια στιγμη?

Νικονα μου, θα ξανακάνω μια την Κυριακή. Σε τέσσερις δηλαδή. 

Οδηγίες δεν έχω πέραν των γνωστών. Λίγη προσοχή κλπ. Θα κόψω την κορτιζόνη μόνο από φάρμακα. Να φάω και ένα γλυκάκι βρε παιδί μου. Χαχαχαχα. Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Με όλα αυτά περνάει ο καιρός και ξεχνιόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@MARIA1958 συγχαρητήρια. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια. Είναι απίστευτα αισιόδοξη η ιστορία σου. Με το καλό το μωράκι. 

Κορίτσια μου και από μένα ευχάριστα νέα. 288 η τιμή. Διπλασιάστηκε καλά. 

Σας φιλώ όλες. 

Καλά αποτελέσματα σε όλες τις προσπάθειες. 

Μόνο χαμόγελα εύχομαι.

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό !!!! Ποσό χαίρομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ααα μια χαρά ξεμπερδεψες με αυτά!Εμενα δν μου δίνουν χάπι χοληστερίνης γτ το ενοχοποιούν για υπογονιμότητα!!Τώρα ΄χω 245 τώρα κ έχει φτάσει ως 280!!

Όχι μόνο υπογονιμότητα αλλά και τερατοεννεσεις! Υπάρχει ένα φυτικό που μπορείς να το πάρεις λέγεται armolipid! Κάνει δουλειά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Glyka88 είπε:

Δεν έχω πετύχει  ακόμα την Παρασκευή την άλλη  θα ξερω.. Μακάρι να έχω ευχάριστα νέα...

Σ Τ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Μ.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...