Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Zeta. Μου πώς πηφε η εξεταση? Πώς σου φάνηκε σαν διαδικασία? Πόνεσες? Ληψη τροφοβλαστη εκανες ε? 

Όλα καλά nikona μου. Ένιωσα έντονο τράβηγμα, αλλά οχι πόνο. Αρχές της επόμενης εβδομαδας περίπου θα εχουμε τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Άντε καλή αρχή @Bloublou85 μου!!!

Ευχαριστώ ζετακι,ευχομαι να πήγαν όλα καλά με την εξέταση σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλύτερα να πάρεις τηλ. το γιατρό. Πάντα μπρεδευομαι και εγώ με τις ημέρες!

@Zeta. μου καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όλα καλά nikona μου. Ένιωσα έντονο τράβηγμα, αλλά οχι πόνο. Αρχές της επόμενης εβδομαδας περίπου θα εχουμε τα αποτελέσματα...

Με το καλο ζετα μου! Ολα να ναι καλα με το μωρακι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλή επιτυχία @Bloublou85 μου!!! Θα κάνεις ποδαρικό για το νέο έτος ?

Ευχαριστώωω! Όχι νομίζω είναι ή @jazz που έχει ξεκινήσει ήδη προετοιμασία.για πες εσύ αύριο έχεις ξανά υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώωω! Όχι νομίζω είναι ή @jazz που έχει ξεκινήσει ήδη προετοιμασία.για πες εσύ αύριο έχεις ξανά υπέρηχο;

Ααα νόμιζα θα κάνει εμβρυομεταφορα την επόμενη εβδομάδα.

Ναι αύριο έχω έλεγχο? Μου έφτασε το φάρμακο σήμερα ευτυχώς. Ανάλογα πως θα πάει αύριο θα δούμε πόσες μέρες ακόμα θα κρατήσει η διέγερση. Εσύ πόσες μέρες έκανες γκοναλ θυμάσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ @Πιου-πιου και σε εσένα εύχομαι να πάνε όλα καλά!

7 Φεβρουαρίου θα περάσω από επιτροπή.Σκέφτομαι να ξεκινήσω Απρίλιο αλλά από ότι είδα θα πέσω πάνω στο Πάσχα και δε ξέρω αν λειτουργεί το κέντρο εξωσωματικής...

Καλημέρα!!Κι εμεις περνάμε στις 6 Φεβρουαρίου επιτροπη και αν ολα ειναι καλα ευελπιστω να ξεκινησουμε τελος Φλεβαρη...Ανυπομονώ...Καλη αρχη εύχομαι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ααα νόμιζα θα κάνει εμβρυομεταφορα την επόμενη εβδομάδα.

Ναι αύριο έχω έλεγχο? Μου έφτασε το φάρμακο σήμερα ευτυχώς. Ανάλογα πως θα πάει αύριο θα δούμε πόσες μέρες ακόμα θα κρατήσει η διέγερση. Εσύ πόσες μέρες έκανες γκοναλ θυμάσαι?

Τώρα με το πρωτόκολλο ανταγωνιστών έκανα μέχρι την 11η μέρα κ 13η έκανα ωοληψία.τη πρώτη φορά που εκανα μακρυ κ εντέλει τα ωάρια δεν ήταν έτσι ώριμα την 8η μέρα μου λέει έτοιμη.εσυ τώρα σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Όλα καλά nikona μου. Ένιωσα έντονο τράβηγμα, αλλά οχι πόνο. Αρχές της επόμενης εβδομαδας περίπου θα εχουμε τα αποτελέσματα...

Κοριτσια τι ειναι η τροφοβλάστη και σε ποιες περιπτωσεις την  κανουμε?αν καταλαβα καλα αφοτου με το καλο μεινουμε εγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια! Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Καλημερα! Να έχουν όλα τα τα κορίτσια χαρούμενα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα! Εκανα σημερα τον υπερηχο παλι και βρηκε αριστερα 2 σε μεγεθος 15 και δεξια 2 σε μεγεθος παλι 15. Ομως τα 2 εχουν μεσα αιμα. Εχει τυχει σε καμια σας? Να ανησυχησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2019 at 2:50 ΜΜ, ο/η satya είπε:

Και ο Παντός το κάνει, βασικά ο Παντός το έχει ανακαλύψει και λέει ότι έχουνε και εγκυμοσύνες από αυτό! Εμένα πάντως 1 φορά που μου πήρανε σε 2η φάση δεν είχε ωάριο 

Ποσα ωοθηλακια ειχες στη 2η φαση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Κοριτσια τι ειναι η τροφοβλάστη και σε ποιες περιπτωσεις την  κανουμε?αν καταλαβα καλα αφοτου με το καλο μεινουμε εγκυος....

Ειναι μια εξειδικευμενη εξεταση που γινεται οταν υπερηχογραφικα δει ο γιατρος κατι υποπτο για το μωρο ή οταν οι γονεις γνωριζουν οτι ειναι φορεις καποιου νοσηματος κ θελουν να δουν αν αυτο μεταφερθηκε στο εμβρυο.

Ναι γινεται στο τελος περιπου του πρωτου τριμηνου της εγκυμοσυνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ειναι μια εξειδικευμενη εξεταση που γινεται οταν υπερηχογραφικα δει ο γιατρος κατι υποπτο για το μωρο ή οταν οι γονεις γνωριζουν οτι ειναι φορεις καποιου νοσηματος κ θελουν να δουν αν αυτο μεταφερθηκε στο εμβρυο.

Ναι γινεται στο τελος περιπου του πρωτου τριμηνου της εγκυμοσυνης. 

Ευχαριστω πολυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η satya είπε:

1, αλλά χωρίς τίποτα μέσα, εσύ?

Εχω 2 αριστερα μεγεθος 15 και 2 δεξια μεγεθος 15. Ομως τα 2 απο τα 4 εχουν μεσα αιμα και δεν ξερω τι ειναι αυτο γτ δεν μουχει ακομα απαντησει ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Εχω 2 αριστερα μεγεθος 15 και 2 δεξια μεγεθος 15. Ομως τα 2 απο τα 4 εχουν μεσα αιμα και δεν ξερω τι ειναι αυτο γτ δεν μουχει ακομα απαντησει ο γιατρος.

Μην αγχώνεσαι, και 1 να έχει μέσα αυγό είναι μια χαρά! Σε φυσικό δεν είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τροποποιημενο με σερπαρφαρ. Στην 11η μερα του κυκλου πηραμε 3 ωοθηλακια και απο αυτα εχουμε 2 εμβρυα στην καταψυξη. Τωρα απο την β φαση δεν ξερω τι θα γινει! Θα ξερω πιο βραδι αν θα προχωρησουμε παλι σε ωοληψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Τώρα με το πρωτόκολλο ανταγωνιστών έκανα μέχρι την 11η μέρα κ 13η έκανα ωοληψία.τη πρώτη φορά που εκανα μακρυ κ εντέλει τα ωάρια δεν ήταν έτσι ώριμα την 8η μέρα μου λέει έτοιμη.εσυ τώρα σε ποια μέρα είσαι;

Είμαι στην 10η μέρα και θα κάνω σίγουρα μέχρι και αύριο. Τετάρτη έχω πάλι έλεγχο να δούμε πότε θα γίνει η ωοληψια. Εσεις πότε με το καλό θα τα βάλετε? Σας είπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

κοριτσια καλησπεραα! σας εχασα! @Zeta. καλα αποτελεσματα κοριτσι μου 

Για όλες ο νέος χρόνος ξεκίνησε με διαφορά άγχη και τρεξίματα για το γνωστο θέμα να μεγαλώσουμε τις οικογένειες μας! Εύχομαι για την Ζετούλα να εχουν ένα υγιές μωράκι στην κοιλίτσα της! Πως είσαι εσύ μπεμπέ μου? Πήγες και σε άλλο γιατρο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...